Споделена история от Секс и интимност

Предложи ми пари за секс
Да, да - точно така, както е написано.
Да уточня - не съм попфолк звезда, не съм и някоя префърцунена кифла, че да се хваля тук, колко съм вървежна.
Аз съм жена на 41 години, които добре си личат - опитвам да полагам грижи за себе си, но годините си казват думата - бръчки, бели коси, напълняване, отпускане на кожата. Абе, не само, че не съм красива, ами и съм си доста кофти изпълнение.
Но... , заработихме по проект с колега от друг клон на фирмата.
Мъж, на трийсетина години - доста добре изглеждащ, на ръководна длъжност, отделно работи и с частни проекти - финансово обезпечен.
Естествено - и с вървящото към всичко това самочувствие и цинично отношение към всичко.
Беше ми ясно, че не представлявам интерес за него и не съм си правила някакви илюзии. На последното фирмено парти се разгорещих, танци, закачки, пиперливи шеги - не конкретно към него - просто ми беше весело и се държах свободно. Уточнявам, че съм в този колектив от много години, с колегите се познаваме добре и поведението ми не е новост за тях.
Днес, на работа, новичкият подметна: "Ти, обаче, си скрита лимонка, ще е интересно да ти се обърне внимание". Смотолевих нещо от рода на "да, да, добре", защото беше ясно, че се шегува, но той продължи: "Е, какво толкова - ще те заведа на луксозни, скъпи места, каквито едва ли си посещавала, ще имаш и хонорар - нищо няма да изгубиш с мен - само можеш да спечелиш". Помолих го да спре да се шегува, а той ми каза да го погледна и да преценя дали се шегува. Вярно - изглеждаше сериозен. После продължи - "Хайде, не казвай че не ти се иска, няма жена, която да не обича паричките, просто ми кажи цифра". Помолих го да се държи сериозно и да говори за работа, намерих си причина и излязох смутена от кабинета му, и преди малко, с облекчение разбрах, че си е тръгнал от работа и няма да се връща повече днес.
Наистина съм смутена и ми е неловко.
Нямам намерения тук да морализаторствам на тема "аз не съм такава". Няма да се правя на жертва, да търся съчувствие и аплодисменти.
Просто ми стана интересно - какво би искал един млад, красив, успял мъж, от една обикновена, застаряваща жена? Че и срещу заплащане? ! Секс - то ясно, но той може да получи секс от много по-млади, красиви и интересни жени. Няма да се женим - това е гарантирано...
Или само ме пробва? А изглеждаше доста убеден, докато ми говореше.
Просто ми е любопитно - има ли такива мъже, които се впечатляват от "обикновени" жени? !

Коментари

2.   Има такива фетиши - да пробваш секс със застаряваща лелка, казвам го съвсем сериозно, защото се случи и на мен като бях на 47, а той - с две десетилетия по-млад. Опитали са от всичко, защо да не пробват и с по-зряла от връстничките им, жена? ! Какво ли ще е в секса - “сигурно е опитна, разкрепостена, може да ме научи на разни хватки, нали жените изпитвали най-голяма наслада в секса доста след 30те? !? ”, това им се върти в главите.
Интригуващо им звучи да завладяват нов терен и да преоткриват нови хоризонти.
Възбуждащо им действа налятото, вече, бедро и не дотам щръкналата, а натежала цица, чудят се как ли е по-долу и т. н.
При мен ставаше дума за явен фетиш, не са се намесвали пари, но си поговорихме и му казах, че чисто физически, си искам зрял мъж. Нямам желание за млад.
Но мога да разбера подобни на неговите, мераци.
При теб звучи доста цинично предложение от самовлюбен тарикат дето си мисли, че всичко му е позволено и парите купуват всичко.
Не се смущавай. Просто твърдо отклони набезите му и толкова.

3.   Учудена съм, че оценката ти за случката е тотално неадекватна. Отначало си била смутена, но сега идваш и задаваш въпрос защо го прави. Това е несъществено, а и много близко да акъла. Не осъзнаваш, че си обект на безпардонен сексуален тормоз. Ти си директно обиждана от него. Този тормоз под една или друга форма може да продължи, може и да пуска интриги за теб сред колегите.
Защо го прави? Защото е решил, че твоето добро настроение означава директно предложение за секс. Предлага пари? Еми, може да е решил, че си проститутка. Може сексуалният му опит да е свързан само с такива.
Моят съвет- намери начин насаме да му кажеш, че няма да търпиш неговия тормоз. Но не в стил "ма, аз не съм такава", а насочено към тормоза който е упражнил върху теб.

5.   По това, което си написала ми изглежда, че и той е решил да се бъзика с теб. Щом е видял, че на партито си разгорещена и пускала шегички и е решил, че ще продължи и той тази линия с теб.
Другият вариант е да си пада по-възрастни жени, да има някакви комплекси или фетиши и да го привличаш. Само времето ще покаже как ще се развият отношенията ви.

6.   Ти си му отказала, защото имаш принципи или да го амбицираш повече? Ако е срещал жени, които веднага си вдигат краката, ти сега му ставаш интересно преживяване.

В. А. М.

7.   Общо взето това е комплексарче, очевидно без опит с жените, което се е видяло в пари и в момента е решил, че това е начинът да спечели женското внимание. Докато си плаща на някоя златотърсачка, друг ще я опъва. Това е положението общо взето.

8.   Странно... можел и без пари да те... има
Ама пък може и да му харесва да си плаща. Ей така, за самочувствие

9.   Мое предположение - писнало му е от млади кифли, решил е да пробва нещо коренно различно. Предлага заплащане, защото е свикнал на платен секс.

10.   Да, аз се впечатлявам само от обикновени естествени жени. Никакви кифли и т. н. Естествено това със хонорара е обидно, ако не го беше споменал можеше да има шанс. Поне така предполагам, нали така, авторке? То си е за обиждане, де. От целия разказ аз това разбрах, че хонорарът те е обидил.

11.   Сигурно има фетиш към по-възрастни.

12.   Да, има е мъже, които се впечатляват от обикновени жени и по-възрастни, напълно възможно е. И все пак тоя пич бие на Ганьо Балкански. Ето затова България е на този хал - такива прости парчета са на ръководни позиции.

Колкото и да е богат и красив, това си е навлизане в личното ти пространство и е грозно и просташко даже. А и щом работи като офис планктон, на каквато и да е позиция си остава просто един костюмар, един офис планктон. Далеч не е на нивото на един Васко Василев, Асен Блатечки или дори Иво Аръков!

Но пък ако те привлича и искаш агнешко, няма да е зле да му се отдадеш, само не очаквай сериозно обвързване. И да, няма нищо лошо да му изискваш подаръчета, щом се държи така нагло, то имаш моралното право да го ошушкаш до колкото можеш. Поне да не останеш само с голия секс. :)

13.   Ебаси говедото! Тоя келеш да не се имаш за принцът на Монако? Такива, каквото и цифра да ми обявят, няма да ги огрее от мен. Не обичам хора, които се държат арогантно с другите.

14.   Невинността ти. Това е най-ценното. Невинността ти, понеже явно имаш вътрешен морал. Той го е изгубил и иска да види ти как си на неговато място - да повтори това негово преживяване в твое лице - ти да я изгубиш, той да бъде от другата страна. Това го възбужда явно, властта иска още власт, парите искат още пари - ще му се да те притежава. А невинността е онова, което ти дава свободата като човек.

15.   Пълни измислици.

16.   На 41 не си застаряваща жена, аз съм на 42 и нито косата ми е побеляла ( не я боядисвам), нито имам излишни килограми ( тежа колкото когато бях на 20 г). Редовно получавам внимание от по-млади от мен мъже, които си мислят явно че сме набори.
Не виждам защо един мъж да не се заинтересува от по-зряла, но красива жена която го привлича. Все пак, говорим за флирт, а не за раждане на деца (което на тас възраст ще си е проблемна работа).

17.   Всеки търси това, нормални неща са от живота на хората, свикнали са с тях, естествено е.

18.   Темата е поредната парзалка, даже е фейк, но определено е писана от самотна жена на средна възраст. Предполагам био-часовника е почнал да тик-така.

19.   Лекото поведение получава заслужено предложение, което явно ти харесва. Не си позволявам да се държа на фирмено парти и нямам такива предложения. Помисли си, защо си получила такова поведение и отношение.

20.   Как какво иска от теб? Той ти го е казал директно. И те е преценил, че може и да си заинтригувана. Което, очевидно си, щом пишеш тук.

Ако не си семейна се пускай :)

21.   Другият път го снимай тайно и го пусни на колегите. Нека видят какъв боклук е. Такива индивиди ги закопавам с думи та се чудят откъде им е дошло и гледат сякаш са се напишкали. За съжаление само по дискотеки съм срещала такива боклуци и нищо повече не мога да им причиня. Това е склоняване към проституция и е подсъдно. Ако ти падне пак можеш да го ошушкаш здравата.
ж, 33

22.   Предложи му да те заведе първо на Сейшелските острови в хотел 5-6 звезди. И добави, че ако може да го понесе финансово, после на място ще коментирате още. Накрая добави, че най-голямата цифра е 9, ако случайно не знае разлика между числа и цифри.

23.   Авторке, първо имаш ниско самочувствие. Може би си една естествена привлекателна жена. Не всички мъже харесват френски тояги и кифли. Аз лично винаги съм харесвал естествени жени и винаги по-стари от мен. Другото което харесвам е жена с малки цици и малко по-голям задник. Второ, нерално високо оценяваш колегата си само по външния вид. Това, че изглежда добре, млад е и се държи високомерно, не винаги е предпоставка за успех с жените. За мен или те гъбарка или е някакъв задръстеняк. Ако аз те харесвах, щях да те поканя на кафе и там да се пробвам да те омая. Най-вероятно си една много интересна жена, когато се разкриеш и не бива да те учудва, че някой се опитва да те сваля. Имал съм аналогичен случай с една много красива и много по-млада от мен дама - съпруга на бизнесмен, която ме покани да отидем за два дни на море. Отказах разбира се, но бях много учуден. След това като я опознах, разбрах с какво съм събудил интерес в нея, но е дълго за разказване.

24.   Има всякакви фетиши и всякакви извратени типове. Не му се връзвай на тоя. Ама ти наистина ме изумяваш, на 41, а толкова наивна? Има мъже дето и секс няма да искат, а ще искат да ги биеш или да ги плюеш. Една моя близка, бяха с мъжа й на около 35г тогава и тя все се оплакваше, че не й обръщал внимние, защото седял на компютъра. Накрая го хванала да гледа порно с бабички. Сещам се и за един друг случай с един сериен брутален изнасилвач, който бил и красив и момичетата му се връзвали. Ходел на дискотека, запознавал се с момиче там, канел я в квартирата си и там почвал жесток бой. Изхвърлял им дрехите, да не могат да избягат.
Няма какво да му се впечатляваш, ами внимавай и се пази.

25.   Е тези неща не се случват само на теб. И на мен се случиха. Един от големите шефове ми предложи, но по деликатно"Няма нищо да ти липсва, знам, че си заета много, но 1-2 пъти в месеца все ще намерим време. Отказах естествено.. Не съм красавица, нито млада 40 . Той на годините на баща ми. Не си промени отношението към мен. След няколко месеца бях се скарала с моя и му се обадих и му казах ако важи предложението може да пием кафе някъде.. Дойде взе ме отидохме да хапнем, поговорихме. Извини ми се за неприличното предложение. На следващата седмица той ми се обади пак обяд и послеме покани в хотелска стая.. Първият път не ми хареса.. Но след втория път наистина беше на ниво.. Хареса ми.. Пари не ми предложи, но ми купи хубав телефон, започна да ми плаща всички покупки които правех за себе си.. А те не бяха малко. Нова служебна кола. Мъжът ми стана подозрителен, все нови неща вкъщи. И самочувствието ми се промени.. Засега това ме устройва. 2-3 пъти в месеца се виждаме в работно време напълно дискретно. В телефона си му нямам дори и номера. Не си звъним. Супер е за мен поне.

26.   Н 23
Моля ти се разкажи за тази дама че ни стана много интерсно.... чакам с нетъпение :)

27.   Н23, разкажи ни!

28.   Жена съм на години и с мен се случи нещо подобно. Когато дъщерята ми се омъжи зет ми взе да се върти около мен. Все гледаше да ме докосне по дупето или гърдите. Прави ми комплименти и ме гушка когато сме сами. Не издържах и му се отдадох.

29.   До 25

Истинска жена за пример. Скарала се с гаджето и оп на шефчето с паричките. И самочувствието на ниво вече като си платена. Браво, браво. Горкия баламурник дето ти се води гадже.
А нашата първо се направила на фалшиво моралната, после само е чакала момент да звънне на чичкото с парите.
Отивам да се издрайфам

30.   Мъжете станаха балъци това е. Такива като теб ще ги чукам без пари, най-много едно кафе и количка, а с парите ще угаждам на жена ми дето ми е родила деца и ми пере гащите.

31.   Уважаеми Госпожи, когато на младини сте се стискали и сте се правили на целомъдрени, а след 40 Ви се иска, то Вас не Ви искат.
Повечето обикновенни жени на 40 се надяват някой да им обърне внимание. Демонстрират свободно поведени с цел... , а когато мъжът им го покаже, дори и на шега, олеле... той е Простак, само за секс мислил.

33.   Ами харесва те! Какво лошо има? Не разбирам!

34.   31, те младите са същите. Ходят разголени да търсят внимание, пък после се жалват.
Авторке, това момче не знае как да си поиска. Може и девствен да е. Срамува се.

35.   Автор: Благодаря на всички, които взеха отношение по темата - на тези, които се намесиха адекватно - благодаря, тези които ме охулиха - благодаря за мнението Ви, но то не ме интересува.
Интересно е, че доста хора не коментираха въпроса, който съм отправила, а започнаха да се опитват да анализират личността ми, без да ме познават.
За Ваше успокоение ще вметна сама - не съм някаква жалка самотница, жив х0й не видяла - имам две деца - вече пълнолетни, самостоятелни хора. Житейският ми партньор, реши да свърже живота си с друга жена, но въпреки това и до ден днешен сме в добри отношения, уважаваме се и си помагаме.
Ако смятате, че на парти, да танцуваш, да се усмихваш и да казваш - "хайде да се разкършим" е леко поведение - добре, с леко поведение съм. Но смятам, че на парти се ходи именно за песни и танци, а не да седиш до масата, като на помен.
От млади мъже не се впечатлявам, особено пък такива със самочувствие до небето, така че нито съм се поласкала, нито пък заинтригувала от предложението на колегата.
Интересното е, че колегата не повдигна повече въпроса. Или наистина е било просто шега, или се е досетил, че не съм особено възхитена от предложението му.

36.   До 25
Искам да попитам защо го направи с шефа ти - заради пари или заради липса на внимание от страна на мъжа ти. Когато го правиш с шефа ти има ли тръпка и емоция.

37.   От25 за 36. Защо го правя с шефа? Просто е страхотен мъж, кавалер, знае как да се държи с жена. Знае как да впечатли една жена. За пари не, но получавам подаръци. Аз си ги купувам. Знае какво харесвам. Да излезеш по магазините и да си купиш и обувки и бельо и... от до.. Как да не се зарадваш? Интересен е като човек. Случвало се е да отидем в хотел, да се отпуснем в леглото и два часа да си говорим. Без секс, без да се докосваме.. И да си тръгнем без нищо да се случи. А и защо не? В работно време, дискретно да се отпуснеш и забавляваш??? Просто се забавляваме.. Хубаво ми е.. Предполагам и на него.

38.   До 37

Ще бъде, , страхотен мъж, , до като му омръзнеш и си намери нещо по-младо и свежо. За него ти си временно явление. И после пак ще ходиш да се умилкваш на мъжът ти.

39.   До 39
Временно явление? Всичко на този свят е временно. Няма нищо вечно. Няма да се развеждам с мъжа си. Приеми го, че се забавляваме взаимно. Ако иска нека си намери нещо по младо и свежо. Не го спирам. Нито той мен. А това, че ми прави подаръци които приемам е факт, че знае как да се държи с една жена и, че я уважава. Но вие това няма да го разберете. Сигурно и подарък на жена си или цвете поне не сте подарили скоро.. Затова така реагирате и не можете да разберете защо така се случва.

40.   Пичове, не се заблуждавайте на приказките на някои тука, ако изобщо са верни.
С пари и вие ставате автоматично интересни и "истински" мъже. Същия тоя шеф 5 пари нямаше даде за него, ако нямаше един лев.
Тия ги разправяй на някой друг.

41.   От 36 до 37
Не обръщай внимание на хейтърите. Обяснението ти звучи правдоподобно. Все пак ако в подобна връзка се появят чувства, нещата може да станат доста трудни. Особено ако шефа не е женен.

42.   От 37до 41
Да, може да се появят чувства или по точно ревност, което да е израз на чувства. Може да започнат неподходящи въпроси и съвети. Затова си изяснихме всичко в началото.. Затова нямам и тел му номер записан, а го знам наизуст и после изтривам всичко. До 40. Жалко е да си мислиш, че всеки мъж с пари става "интересен" и истински мъж. Трябва и класа. Но какво означава това едва ли ще разбереш с тези твои разсъждения.. Както написах той е на годините на баща ми, а и аз не съм в графа млада, малко по голяма съм от авторката. Колко мъже има с пари, а едно цвете не се сещат да подарят на жените си. И колко от тях са стиснати или несъобразителни? Колко приятелки имам, които за рожден ден получават само поздравления и няма цвете, нито пликче с парички за подарък? Номер 40 да не си един от тях и да се чудиш после защо жените харесвали мъже с пари само?? ... Една жена има нужда от внимание и да изглежда добре се нуждае от маникюр, козметик и т. н.. дрехи и обувки. И не е нужно жената да си иска тези неща. Хубаво е да се сещаш сам..

44.   От 41 до 42
Искам да попитам как върви секса, като се има предвид че шефа е вероятно около 60-те.

45.   С жена ми имаме една игра, всеки път като правим секс и давам после стотачка, плащам и като на проститутка. Правим секс през ден горе-долу, така че на месец ми излиза 1500-2000 лв. максимум, като други пари не и давам. Интересно е, опитайте.