Споделена история от Секс и интимност

Нито веднъж за две години не правихме секс
Здравейте, в отчаяните си опити да взема решение за личния си живот пиша тук. Жена на 25г съм и имам отношения с мъж на 37. Всичко започна преди около две години като привличането определено беше на ниво. Целувки, пипане, мъркане.. Всичко беше чудесно до момента, в който дойде време да станем интимни.
Предвид това, че съм изключително обиграна вследствие на предишните си връзки, че знам къде да го пипна, как да го предразположа, за мен и до ден днешен остава загадка как може на моя човек пенисът винаги да му е мек. За две години не сме правили секс нито веднъж.
Твърди, че има херния, която откакто се познаваме все ме лъже, че ще оперира и всеки път сменя темата, когато я повдигна. Та.. караме я на свирки и пръсти.
За мен като жена е обидно да не мога да го усетя. Обидно ми е вече втора година да се чувствам по този начин. Моля, дайте ми съвет какво да правя, изяжда ме отвътре.

Коментари

1.   Човекът явно има проблем. Както има други болести, така има и такива свързани с мъжката потентност. Нищо не можеш да направиш. Или приемаш така както е, или го оставяш. Все пак щом от толкова време сте заедно е добре да говорите и да уточните от какво точно медицинско естество е проблема (едва ли е от хернията) и може ли някакво лечение да се опита.

2.   "Предвид това, че съм изключително обиграна вследствие на предишните си връзки"

Има си хас..

"дайте ми съвет какво да правя"

Като си "изключително обиграна", защо си се хванала с импотентен мъж? Моят съвет е да се хванеш с мъж който може да го вдигне...

3.   Има явно проблеми с ерекцията, какво има да го търпиш, не може да сте повече от просто приятели явно, ако си търсиш ебане.

6.   Решението е само едно и ти го знаеш, не знам защо питаш... Може би очакваш нещо друго извън очевадният изход да ти се покаже, но няма друг.
Не може цял живот да си нещастна заради неговият проблем, за който той дори не е откровен с теб, а те лъже и докато минава.
Интересно е как му правиш свирка щом не го вдига или тогава-да?
Ако да, замисли се, че може би женската вагина не му е "присърце" а друг орган от друг пол.
Каквото и да е- късай и бъди жена, щастлива и доволна жена.

7.   Не може да го вдига вече, или е би/обратен. Защо се занинаваш с толкова стар? Този е вече сдал багажа.

8.   И за мен като мъж ще е обидно, жена ми да са я праскали на поразия какъвто е случея с теб и да имам около стотина бадженака. В крайна сметка след като имаш толкова много опит с мъже сама си трябвало да стигнеш до някакво заключение отдавна. Или е обратно резбов, или е пил някакви тежки лекарства, за които си премълчава. А след като ти е обидно, намираш си някой дето му става, и дето ще те приеме с тоя километраж. Аз лично много си падам по обиграни курви като теб, но само като любовница бий те предпочел. Имах такава любовница и с нея правихме секс по три пъти на ден.

9.   Е, щом я "карате на свирки и пръсти" значи желание има. Някъде другаде е проблемът... Но това, че те лъже, дори и от притеснение да е, хич не е добър знак! Партньорът е някой, на който можеш и трябва да се довериш напълно, и да търсите заедно изход, особено, ако проблемът засяга и него.
Но той не може, не иска.. Не ми харесва работата. Едва ли има надежда.

10.   Иди го кажи на чичките от другата тема. Като минат 35 масово не им става и нямат желание за нищо Пълно е с импотентни типове. Други не могат да го видят от шкембета, Но в техните глави са секс богове с неизчерпаема енергия. Търси си набор, или по-малък с 4-5 години. Зарежи дъртаците. Те търсят някоя да им готви и чисти, а те да лежат.

11.   Херния и да има, няма как да не се надърви заради това.

12.   Освен да търсиш друг, тоз не става

13.   Луда жена- ще прави свирки срещу буркане с пръсти цели две години? !

14.   Напускай го. С това няма оправия.

15.   Каквоаобида бе жено, много си обиграна, но не се светна, че човека явно има здравословен плоблем и ако си умна и го харесваш, ще седнеш да поговориш открито и да решите проблема с подходяща терапия.

16.   Мен ми се струва, че тоя обича да го поема в едно друго място.
Щом ме изпитва потребност от секс с жена, какво да е друго.
Грабвай един пенис колан и го попвайу, убеден съм, че ще се възбуди и свърши от простатния масаж.
Аз така почнах с леко чукане с пръсти в дупето от приятелката ми, преминахме на вибратори, а сега вече имам завидна практика с мъже, но не отказвам и на жените.
Трябва да се експериментира с нови неща. Включи го в тройка с друг мъж, ще е яко и ще живне.

17.   Какви са тия писания, че бил стар на 37 и изобщо над 35 били вече приключили със секса?
Аз съм на 43 години и за период от година и нещо нямам ден, в който да съм пропуснал, ако не е сутрин, ще е вечер и то не е по- често от това, защото имаме един пораснал младеж при нас и невинаги имаме възможност да сме двамата.
До преди година съм стигал до четири пъти секс на ден, говоря с оргазми и свършване.
Не е причината във възрастта, гарантирам ви го. Този просто си страда от коитална импотенция, бих опитал с повече галене на дупето и простатна стимулация отзад.
Трябва да се експериментира, по- зле няма да стане.

18.   Номер 10, много, ама брутално много си далеч от истината, какви дъртаци на по 30-35 години? !
Тогава мъжете сме си в силата и кипим от сексуална енергия.
А който си е вял и асексуален си е такъв и на 20.
Пишеш тотално неверни неистини.

20.   18, на авторкате не кипи от сила. Или е обратен. Или са го изхабили вече жените.

21.   Човека не е стар! А просто не вижда проблема, като проблем! Той си получава свирките, и така. А ти искаш нещо повече? Ами искай си. Няма лошо. Щом ти е нужен секса, имаш два варианта, казваш му да вземе мерки и да лекува това.... или просто го зарязваш. Но според мен, на него му е ОК така, щом не прави нищо по-въпроса..

22.   Явно е богат щом две години го търпиш, лишавайки те от секс и любов!

23.   Човека знае че си страшен барутник и се притеснява че няма да те задоволи. С пръсти и с уста може да му става обаче стигне ли се до секс му спада заради притеснения и може би комплекси. Аз бях така преди, но когато свикнах с мисълта че не се представям никак зле този проблем изпезна.

24.   Мъжът може да чука и до 60 без проблем.... стига с тези години, и с тези
заучени фрази, това не могло до един колко си години или тн... Ако един мъж живее спокойно, и има пари, няма толкова голям стрес, ще прави секс както казах и до 60 г. Вие жените забравяте, че ние мъжете сме тези, които тряба да го вдигнем и това понякога е трудно ако живота ни е смачкал... Като не ти, , отърва, , отивай при друг, и се клати колкото искаш.

25.   На 42 години съм и чукам всеки ден ако има кой разбира се

26.   Жените винаги се занимават с неможачи във всяко едно отношение, свързано с интимност и усещане за нещата. Не умеят да преценяват горките, а и често раждат на разни калитари

27.   Имала съм връзка с мъж с подобен проблем - липса на ерекция - само че нямах твоето търпение. Две години са страшно много време.
Няколко месеца след началото на връзката ни проведох с него доста откровен разговор. Исках да дам шанс на сексуалния ни живот, защото много го харесвах. Опитах се да разбера дали проблемът е здравословен или на психическа основа. Оказа се второто.
Предложих да опитаме с виагра, той се съгласи. Ефектът беше страхотен, удоволствието беше както за мен, така и за него. Мина известно време и една вечер се оказа, че виаграта е свършила. Получи ерекция без нейна помощ. След тази вечер нямаше повече нужда от невиаграта. Просто той беше придобил увереност, беше се отпуснал, беше ми се доверил.
Тук обаче е много важно следното. Мъжът трябва да бъде широко скроен, да е готов на откровен разговор, да се съгласие да предприеме нещо в посока решаване на проблема. Моят приятел беше точно такъв. Ако обаче твоят приятел не е такъв, решение няма.