Споделена история от Секс и интимност

Улегналите жени са страхотни в секса
Здравейте. Със съпругата ми сме вече на около 50 години, женени сме от 16 години, но все още се чукаме редовно и си правим страстен секс. Тя е с близо три години по-възрастна, но този факт винаги е играл роля като стимул в сексуално отношение. Улегналата жена знае какво иска, разкрепостена е в секса и си има особен чар. Жена ми макар и петдесет годишна макар да е леко пълничка вече, си има и все още секси излъчване. При нас няма табута в секса, пъшкане, лизане, гъделичкане, дори ми дава да я бръсна. Говорим си мръсни неща преди и по време на полов акт, като думата "путка" си я използваме свободно. Оргазмите които получавам с "дъртата" ми съпруга са наистина уникални. Така че улегналите жени не са за изхвърляне.

Коментари

1.   Оле, мале, пак ли тоя, дето бил дърт, ама му се лепяли младите? Същия стил на хвалене.

2.   Пак фалшива тема от оня чичка дето тичали след него млади и стари. Кой го интересува за фантазиите ти, чиче?

4.   Поредните измислици на някоя самотна леля..

5.   Мен пък ми е странно що за мъж на 50 години ще изтърси тема как чукал жена си в сайт използван предимно от млади хора... Събужда се и си вика, я да пусна една тема в сподели, каква дърта мръсница си имам вкъщи. Тук съм се нагледал на инфантилни теми на 30 и кусур годишни, ама в днешно време наистина възрастта е просто число...

6.   Бил съм с улегнала жена и помня какво ми каза веднъж, докато лежахме след секс- подай ми кърпичка, изтича сперма, още ми е разширен гъза.

7.   Стар боклук като се запали...

9.   Супер са. Последните няколко години чукам само 50 годишни. Много са ебливи и лесно дават, само да си поискаш и се разкрачват. Преди работа минавам да еба една омъжена 50 годишна, от квартала. Рядко на прибиране, за да не ни хванат, а и да имам сили за приятелката ми, ако и се доиска.

11.   Има такива жени, но са по-рядко. Не всяка 50 годишна е такава...

Дали темата е измислена или не, все едно...

12.   Здрав 50 годишен трениран мъж е в пъти по- добра партия от колкото 30 годишен алкохолизиран и с изпилен мозък от амфети и ганджа. Що се отнася до 50 годишните дами има поддържани модели, които така могат да те препарират, че ще чудиш как стана така, че не разбра.

13.   Феик тема.

15.   Е.. и аз на 50г успявям да оправям и жената и любовницата....
Наборки са ми и двете..