Споделена история от Секс и интимност

Секс с туркиня
Много моля за спешно споделяне на опит. Имам за колежка отскоро туркиня. Омъжена е с дете. Изпитваме симпатия, направо въздуха се нажежава. Дали да и посегна за секс или това може да създаде проблем. Имал ли е някой секс с туркиня омъжена и какви са проблемите там. А да, мюсюлманка е.
Пишете, че не искам да изпускам момента.

Коментари

2.   Здравей,

Какви може да са проблемите според теб?

Мъжът и да разбере примерно и да ти търси сметка.

Имаш случай на една българка от Русе дето въртяла един турчин, докато годеника и бил в чужбина, а турчина бил приел забавата за "сериозна връзка" и като българката го отрязала, щото щяла да се жени - турчина се кла с годеника и.

А да посягаш на жена на турчин, ще е още по-интересно.

Нали знаеш приказката:

"На българина - парите, на турчина - жената и на циганина - децата... НЕ ЗАКАЧАЙ! "

Но ако ти се рискува - пробвай. В БГето е разврат на макс, та нема да е нищо особенно.

4.   Омъжена е, и с дете. Аре бъди малко мъж, имай морал, достойство и себеуважение и не се бутай там. Остави я тя като си иска да вършее, някой друг да й разваля семейството.

5.   Не се занимавай с нея. Казваш, че е омъжена и че е туркиня. Само си представи мъжът и как би реагирал, ако разбереш, че правиш секс с нея.

6.   Свършиха ли се свободните жени за теб? Разбере ли мъжа ѝ не те чака нищо хубаво.

7.   Туркините обичат основно аналния секс. Предполагам че е добре разработена отзад и няма да имаш проблеми. Чукай смело, може мъж и да не прави секс с нея. Турция обикновено са педали

8.   Зависи много от това колко те иска къдънчето. Преди доста време имах такава забежка точно с колежка. Много силно привличане, но трябваше почти година да упорствам.
Срещите ни не бяха редовни защото се пазеше много. Много повече от мен макар и двамата да имахме семейства и деца
Изненадата за мен дойде при първият случай когато стигнахме до секс. Пожела само анален секс. И така през цялото време, като само веднъж когато бяхме много разгорещени ме допусна и вагинално.
Съпругът и така и нищо не усети. Запознахме се и дори двете семейства излизахме няколко пъти.

9.   Тя ти е колежка, тя е туркиня, тя е омъжена, тя има дете. Какво толкова може да се обърка и какви ли проблеми могат да настанат? Давай смело и ще разбереш точно след до два месеца безсмислено лашкане какво може да стане, защото, нали, едва ли ще се ожениш за нея доживот?

Боооже, Божке ле...

10.   Не ми публикуваха коментара по не знам и аз какви причини, но- тази или не е туркиня или е някаква рядка издънка, а най-вероятното е да те е поздравил учтиво и то аа си решил (типично за българите) че вече и вътре. Напрежение имало... :)))))

11.   Ако тази история е истинска, трябва да си голям идиот, за да питаш такова нещо. Освен това че жената е омъжена и с дете, тоест дори и да беше българка, пак е крайно неморално, то тук основният ти проблем не е този, а е това че сам си подписваш смъртната присъда. Считай че направиш ли го, този е събрал агитка и са те утрепали. Най-малкото, което може да ти се случи е да те пребият от бой, и да се възстановяваш няколко месеца, а очевидно най-крайното, което може да се случи, е да свършиш три метра под земята. Трябва да си голял лумпен да се закачаш с тях. А да, забравих да спомена че потенциално труповете ще са два - твоят и нейният. После ще ви гледаме по новините за поредния случай на домашни свади, прераснали в убийства. Този път обаче с малко по-разчупен сюжет.

14.   Не ти е проблема, че е туркиня или мюсюлманка, а че е в брак.

15.   И все пак не знаем къде се случва действието, защото Турция не е това, което беше.

През лятото на миналата година срещнах една турска туристка, пътуваща сама, нещата от "здрасти" до "ела до близките храсти" ескалираха точно за три часа, има хора и хора. Аз отказах по морални причини, само самата свалка ми беше разнообразие. Пък и голямата любов човек няма да срещне така, почти сигурно е. Ако са европейски турци, раждани в Германия и тн, балкан разлика е това! Те даже имат коренно различни представи за Турция и бъдещето ѝ...

16.   Н 11, най-вероятно само той си усеща "напрежението" от някой поздрав, усмивка, възпитанието се е приело като сексуално напрежение от него :))) Много са от тези, да не смееш вече и да поздравиш някои българи, че техните глави може да се приеме като "епаа, тук ша ибъ".
Ако и досажда, най-много да си отнесе боя.
Вече ако и досажда с опити за физическо убеждаване... Хм, тогава да, може и за повечко време да го пратят в някоя хирургия да си почива малко и пренареди мисли и приоритети... За негово добро.
Ако пък успее да си открадне против волята и дори само целувка... Лека да му е пръстта!
Такива българските "номерца" не минават при турците.
Туркиня съм, знам.

17.   Като е омъжена, какво значение има каква е? Или темата е с цел провокация?

18.   Тя ще го направи с друг и това е сигурно, защо да не си ти? Гледай си кефа в тоя живот, това е готино. Един истински мъж не допуска да му изневеряват. Не ги слушай моралистите, не разваляш семейство.

19.   Недей да се залъгваш, на много дето са им се усмихнали и до друго са стигнали. Глупостите за възпитанието и усмивките сме ги чували много, но вие и като опипвате мъже (не е като да не ми се случвало няколко пъти), не правите знаци и не ви се иска. Малко е сбъркана логиката. Това е като имам пилешко в ориза, ама не ям месо. Точно до преди половин година имах такива дилеми с колежка, търсеща ме в 22ч по viber да ми благодари че я слушам и разбирам за проблемите със смешкото дето си е хванала за мъж. Да не пропусна И факта, че няколко пъти ми прокарва пръст от лакътя до ръката с един пръст по дължина. Ако това не е намек за секс, то нека на момента да ме удари гръм! Да, има някой напрегнат и това е номер 16. А точно туркините са едни от най-дашните и връзват на няколко типа поведение.

20.   Туркиня или циганка е има голяма разлика?
Повече цигани казват, че са турци но ясно си личи какви са...

21.   Омъжена с дете, а тя знае ли, че имаш такива мисли за нея. После защо жените са били намръщени към мъжете ами как да не са, една жена усмихне ли се за добро утро и почвате за секс да мислите. Иди си намери някоя необвързана

22.   Ако съм на мъжа на мястото и чуя че жена ми я закачат или нещо от сорта ще ти вчупа ръцете разбираш ли? После като се насереш няма и кой да ти избърше пърдялника? Кой си ти че да разваляш семейството вземи се в ръце щото ще се насадиш проблеми, хващай жена която е свободна а не омъжена...

23.   ,Омъжена с дете, а тя знае ли, че имаш такива мисли за нея. После защо жените са били намръщени към мъжете ами как да не са, една жена усмихне ли се за добро утро и почвате за секс да мислите. Иди си намери някоя необвързана "

Супер, а сега остава да разберем и каква е причината обвързана жена да си търси друг мъж, о, извинявам се да усмихва. :)

24.   Кучката докато не навири опашка, кучето не я закача.

25.   Спал съм с туркиня, беше разведена. Важен е човекът пред теб, няма значение каква е. Иначе, може да е съвпадение, но тази, с която спях си падаше по аналните удоволствия. Но аз и на такива българки съм попадал. Жена ми е анална фенка. Това не е важно.

26.   Авторе, аз съм мъж и си го казвам в прав текст, че съм женкар. Но на омъжена жена не бих посегнал. Пък и колежка на всичко отгоре. Туркиня, германка, китайка, бразилка.... няма значение. Не е нужно да се развалят семейства и да страдат други хора заради теб и заради акъла на прелюбодейката. Иначе с туркини съм бил с няколко. Една българска, една от Измир, студентка по медицина в България, една от Анталия на една командировка в Германия и с една раждана и израстнала в Швеция. Жени като жени, нищо особено. Вече, ако имаш сериозни отношения с такава - да, всяка нация си има особеност, както ние, така и турците, така и гърците, така и италианците, така и непалците.

27.   И как реши, че жената иска да спи с теб? Или един път ти се усмихна в обедната почивка и ти вече се вкара във филма? Омъжена жена, с малко дете, при това мюсюлманка, няма да тръгне да си разваля семейството просто ей така. Толкова ли свършиха свободните момичета по баровете и дискотеките?

29.   Имах приятелка и съученичка туркиня. Сподели ми че баща и редовно я насилва но само анално, за да остане девствена до брака. С нетърпение чакаше да я омъжат за да се махне от тях. Майка и знаеше какво прави баща и но и казвала да потърпи още малко. Казах и че и мъжа и навярно ще иска секс а тя ми отговори -Е да ама ще е млад, не искам с дъртия повече.

30.   Номер 29 - и да си измисляш брат, и омразни коментарчета да пишеш, знай едно:

Туркините в по-голямата си част са дълеч по-стойностни и семейни жени от нашенките.

31.   Една туркиня, студентка, три месеца ме лъга, че трябва да остане девствена и само отзад се ебеше. Накрая завърши и трябваше да се прибира в шуменско и ми каза, че всъщност не е била девствена. Питах я защо ме е лъгала, а тя ми отговори простичко "защото отзад ми е по-хубаво".

32.   Когато не са на територията на Турция, много туркини се опитват да се отърват от мъжете си. Имал съм колежки туркини, разговарял съм и ми е ясно. Не им харесва да ги напрягат и търсят спасение в държави със свободно и развито обществото. Те си действат по типичен за всички жени начин и си търсят разнообразие, никой мъж не се набутва в щастливи семейства. Ако историята е истинска, действай смело!

33.   Преди много години в нашето село имаше няколко семейства турци. Имаха много деца като цяло. Най голямата дъщеря задаволяваше всички мъже в семейството. Баща си по големите си братя че понякога и дядото. Братята и я оправяха в една колиба лятото един след друг. На нас само ни даваха да гледаме. Понякога за дребни неща или услуги се сътласяваха да я съблекаг гола пред нас но само ни даваха да и пипаме циците без да я ебем. Във всяка семейства имаше по едно такова момиче. Само в едното семейство майката лягаше със синовете си но тя се криеше от нас макар че и нея са я виждали по полето с вдигната пола

34.   Н 33, фантазиите ти отиват към много "остра" шизофрения.

36.   33, тия са били от някакава мюсулманска секта.
Чувал съм за подобни течения в исляма.
Също и за българка омъжила се за ливанец и отишли да живеят в ливан.
Там обаче се оказало че освен мъжа и, и другите мъже в семейството имат право да спят с нея, а тя няма право да им отказва.
Чувал съм и за алианите, (още им викат и казълбаши) че разменят жените един за ден в годината.
Тъй че света е разнообразен и полигамията е популярна при някои общности.

37.   Подготви се, защото като е турчин може да има ятаган, който пази от Баташкото клане и да не нападне с ятагана. Сложи си каска като на войник от Втората световна, от на германците стоманата. Тогава ще ти е лесно да се справиш

39.   Като видиш как се облича и как се държи, дали ти се котка и прави някакви изкривени пози и всякакви такива примамливи неща, ще знаеш, че 100% би се чукала с тебе само за кеф.

Това, че има мъж и дете никога не е спирало една жена да изневери.

41.   Да, спал съм с туркиня, с два развода. Може да звучи като клише, но правеше секс и на двете места.

46.   Навремето бачках с един дядо викаше... "пази боже турчин да се пропие и туркиня да се приеме, спирка няма".