Споделена история от Секс и интимност

Позата "задна прашка" е нужна за стабилен брак
Позата "задна прашка" трябва да присъства изцяло в сексуалният живот на една брачна двойка.
Това е позата, в която жената се е надупила, а мъжът я обладава отзад. Впечатленията са ми, че брачните двойки рядко практикуват въпросната поза, а най-често се спират на мисионерската такава. Витаят слухове, че при нея забременяването е по-малко възможно, също така повечето хора я намират за прекалено груба и "курвенска", тъй като присъства в репертоара на всички порно филми, а и всяка проститутка я предлага. Но истината е, че позата обикновено е желана и от двата пола. Статистически това е любимата поза на жените, явно защото при нея проникването е дълбоко. Мъжете си я харесват, защото тогава гледката към жената е неописуема и те диктуват изцяло темпото. Въпреки това тя е рядко практикувана в семейството. Според мен за да има добър сексуален живот една двойка, то трябва да са налице следните две неща:

1. Жената трябва да прави редовно фелацио (свирки) на съпруга си
2. Мъжът трябва редовно да доставя удоволствие на жена си чрез лизане
3. Двойката трябва да практикува редовно позата "задна прашка"

Това са трите най-изкушителни (най-курвенски) неща и за двата пола и те тайно си ги искат. Ако не се
получат от брачния партньор, то тогава се търсят чрез
любовници или проститутки/жигулота. Ако една двойка практикува редовно тези три неща, то според мен дори да има караници и разногласия, няма да се стигне до раздяла. Ние със съпругата ми ги практикуваме редовно и секса се превръща в едно голямо изживяване. Отначало жена ми се дърпаше и не беше съгласна да я чукам на задна, тъй като това е "курвенска поза". След това свикна и сега иска само на задна, дори ми се надупва сама. Други пози правим понякога само за да разнообразим. Така че призовавам семействата да забравят предразсъдъците и да практикуват позата. Тя дава възможност дори да си говорите мръсни неща по време на акта (това няма същият ефект при проститутка), което ще ви възбуди силно и като краен резултат изживяването ще бъде много яко. А също така според мен при "прашката" и оргазмите са доста по-силни, отколкото при другите пози. Успех.

Коментари

1.   Поздравления, че си открил сексуалната революция! Би ли споделил от къде са ти наблюденията за брачните двойки и статистиката кои пози обичат жените.

2.   Пишеш грамотно, само че се пише Жиголо. ЖигУло -такава дума няма. Относно това което си писал, да кажа че всеки си такова жената както му харесва. Аз харесвам да имаме допир навсякъде по тялото, но това е дълга дискусия която ще предизвика доста коментари, и за това ще спра да пиша. Желая на всички лек и успешен ден

3.   Морален разпад...

4.   Глупости, много неприятна поза е това. Много филми гледаш.
Жената и мъжа нищо не "трябва" да правят. Секса не е по план или задължение.

5.   Мечтата на чикибоеца.

6.   Пропусна аналния. Но като цяло правилно си ги разбрал нещата авторе. Само където добрите съпруги са лоши любовници, и в повечето семейства тия неща не се практикуват. Може би и за това проституцията си е най-древната професия.

7.   Копаем нови дъна

8.   М47, с 20 годишен брак и две големи деца

Абсолютно съгласен съм с автора, като към т. 1 съм склонен да добавя и свършването в устата – така де, малко по-чистичко е, не се бършем толкова. Гълтането не е задължително :-)

С жена ми сме фенове и на трите точки. Пробвахме и трите още когато спахме заедно за първи път и разбрахме, че освен всичко друго, си пасваме и сексуално. Това е една от причините да сме още заедно. Не правим анален секс, макар жена ми да обича да я стимулирам анално с пръсти. Но всяке седмица правим секс поне по веднъж, като сменяме позите. Жена ми е с големи цици и сравнително голямо дупе, така че задната прашка ми е любима.

Трудно ми е да повярвам, че има семейства, които не са като нас, но явно има.
Най-добрата приятелка на жена ми например, й е споделяла, че за нея и мъжа и друга поза освен мисионерската няма – срам ги било. Кво да праиш, интелектуалци. Те наистина са си такива, де, даже са и малко артистично семейство.

А иначе жена ми е по-скоро притеснителна, нищо че е имала и други мъже преди мен. Намерихме се по интернет, защото и двамата не сме достатъчно контактни, за да излезем лесно от кръга на роднини, колеги и приятели.

Спомням си една статия на известната журналистка и писателка Мария Касимова-Моасе, в която тя обясняваше защо няма нищо унизително и мръсно в това една жена да прави фелацио, а и си е нещо напълно нормално. Пишеше как имала приятелки/познати, които се ужасявали от самати мисъл да правят френска на партньора си. Статията беше окей, добре написана, аз съм фен на Касимова, но си мисля... колко безнадеждни са изглеждали нещата в нейните очи, за да тръгне да пише такава статия.

Очаквам с нетърпение съфорумците – мъже и жени – да споделят дали някоя от тези три точки липсва в интимния и живот.
Защото на мен ми е малко трудно да повярвам, че някой може да бъде лишен от тях. Тези неща сме ги правили с всичките ми партньорки преди жена ми и за мен това е нещо напълно, ама напълно нормално в интимността между двама души! Не е ли така?

Възможно ли е една жена да откаже т. 1 и т. 3, защото били курвенски?
Възможно ли е мъж да откаже т. 2, защото го е гнус (например)?

Макар че за т. 2 един познат-лекар, от тип „курвари“, ми казваше: „Никога недей да лижеш жена отдолу. Гадно е, има секрети, може да има течения, може да има заболявания. Нека само тя да ти прави свирки, ти няма да я лижеш“.

Е, да, ама аз не мога така. Когато обичам една жена, съм готов да се раздам за нея и да направя всичко, което й харесва в секса. Да, говорим си и мръсни неща, и двамата.
В интерес на истината, при задна прашка жена ми много рядко стига до оргазъм, но при лизане се разтапя и разпада – свършва по няколко пъти.

За протокола – никога не съм бил при проститутка.
Гнус ме е, а и не бих могъл да правя секс с непозната жена – имам чувството, че от притеснение може да не ми стане.

9.   Много смислена тема. Малко прилича на Михаела Маринова от факти.
Позата наистина е възбуждаща, но за мен, мъж съм, малко ми е неудобна, предпочитам краката ми да са близо един до друг, а за целта жената трябва да си повдигне хубаво дупето нагоре, а може путката да е на на едно ниво с кура.

10.   Намали малко порното, винаги съм лягала по корем, защото иначе ме боли. Reverse cowgirl, за да го доминирам аз в моя задник, макар че и тя понаболва. Смешни са ми такива чикиджийски теми, отправени към всички.

11.   Не знам защо я определяш като ' курвенска' при положение, че хората в един брак е нормално да правят секс.

12.   При положение, че не си научил как се пише "ЖИГОЛО", нема как да ми диктуваш КАК ДА ЖИВЕЯ ПОЛОВИЯ СИ ЖИВОТ...

13.   Аз като знам какви ги вършим с моя мъж... направо ме е срам да се включа тук.
Извинявай, ама за мен описа супер скучната работа.

Наистина ли има хора, които не приемат чукането на задна?

14.   сега ще изчака един месец и после ще покаже това на жена си, казвайки ѝ - "виждаш ли, че бях прав"!

Ето затова ще надживеем всички империи, които са искали да ни съкрушат! :D :D :D

страшни глупости, за любов, за единение с другата душа, за жестове и дума не може да става... само джагарене до втора дупка и това е....

Ами, братя, няма как да искаме успешни бракове след като поставяме пенисите над главата.... то човекът не е устроен така - умът стои над пола.... а любовта, душата, те със сигурност са част от ума, та значи е ясно кое над кое трябва стои и откъде да се почне.... а то почне ли се - ясно е и докъде ще се стигне....

Като си толкова голям майстор - накарай я сама да го поиска, но без да я докосваш, принуждаваш, подкупваш, нагрубяваш, подлъгваш с измислени постове....

А, видя ли, именно от умът се започва!

'Айде, със здраве и успех!

15.   Българи открили секса. Много ми е смешно какво диктувате на другите хора? Не всички имат и измислени бракове, по тая логика. Лелки и чичовци, успокойте се. А тоя, който каза, че аналният също бил задължителен, ще кажа че на много мъже отзад съм пъхала играчки, пръсти, ама моят задник е непокътнат и предлагам да не ни казвате кое как ни харесва и как да го правим. Хубава работа, ама българска.

16.   Поредният открил топлата вода и нетърпеливо държащ веднага да изкудкудяка новопридобитата си "мъдрост" на всички!
Е, представи си, другите разполагаме вече с толкова много изразни средства, че вече въобще не ги делим на отделни пози или някакви специални "трикове" и "техники"! При единението на акта всичко е като един красив танц - в постоянна промяна според усещанията и желанията... След такава всепоглъщаша лудория, отнемаща между няколко часа до цял следобед, изобщо си нямам и на представа какво точно и как сме правили, камо ли някакъв интервал от по няколко минути да тръгна да го наричам "отделна поза" или нещо от сорта...

17.   На мен тази поза ми служи когато зацикля и не мога да свърша. Тогава обръщам моята на задна и от гледката съм готов за няколко минути. Иначе не ни е любимата, по-скоро партньорката ми най-много обича да ме язди, а аз най си харесвам мисионерската и мързеливата, когато и двамата сме странично.

18.   Автора - С изключение на 1-2 коментара, виждам само хейтвания. Хората имат жлъч и трябва да се променят, тъй като живота им е ад.
Та по темата - ако някой не е съгласен с написаното, нека да предложи нещо, нека да сподели опит. Според мен има много сексуално недоволни двойки. С жена ми ни трябваха около три години за да открием как да правим хубав секс. Не е лесно. Трябва да познаваш човека, трябва да си открит с човека, трябва да приемеш човека. Секса е нещо, което се развива в една връзка. Както при спорта, един тим се гради с време. Секса с проститутка или за една вечер е като да събереш няколко добри футболисти и да очакваш да играят страхотен футбол. Няма как да стане. Трябва време и усилия да се сплотят и обиграят. Така е и в секса в една проста връзка. Ако в едно семейство са налице трите споменати точки и след това един от двамата се опита да кръшне, то ще бъде много разочарован от незадоволителния секс с новият партньор. А ако е проститутка, разочарованието е пълно, тъй като освен всичко друго проститутката не се раздава, а гледа само как да вземе парите.

21.   Задната прашка настрана, но фелациото и лизането са абсолютно задължителни в една връзка.

Моята жена се дърпаше за свирки в началото, ама като го лапна няколко пъти и после само това искаше. Виж за аналният каза категорично "НЕ! ". Особено след като роди 2 пъти, получи хемороиди и аналният стана мираж.

24.   Не знам за брака но мен така ме насили първия пък мъчех се да го отблъсна и се завъртях с гръб към него. Бутна ми на дивана и ме затисна , не можех да мръдна. След като ме събу започна да ми бие здрави шамари по дупето и да ми казва да спра да се съпротивлявам. Не можах да мърдам и му се отдадох. Как да кажа на дъщеря ми че мъжа ми предпочита мен.

25.   За "стабилния брак" не мога да кожа нищо, не съм се женил.

По темата за задната - поза като поза. Не ми е от любимите, и точно пък в ден днешен ми е чудно кой я има за "извратена" и кой не я е практикувал.

Виж, има една нейна разновидност която много я обичам - когато жената лежи по корем със събрани крака и леко и го набутам. Ма то тва май си е въобще друга поза, не знам не съм голям експерт по камасутрите.

26.   Извинявайте, всички "интелектуалци", но в секса не е нужно да си показваме дипломите а нуждите.
Дълго бях с мъж с който често практикувахме позата "задна прашка" на мен лично много ми харесва и не намирам нищо срамно и к*рвенско в нея. Като цяло уж секса беше много задоволителен, но мъжът ми редовно си искаше свирката а не обичаше да ме лиже. С времето си казах, че просто не е честно и аз спрях да му изпълнявам желанията. След време се разделихме по други причини. Сега съм с човек с който изпълняваме и трите изисквания и то с голямо желание. Той дълги години е бил с жена, която му е отказвала 1 и 3.
Вече сме на по 35 и знаем какво харесваме и как да доставим удоволствие на другия. Винаги разнообразяваме. Това да правиш секс само в "мисионерската" според мен е маалко скучно.
Една жена

27.   Свирките не са най-важното, но трябва да ги има чат-пат. Всеки мъж ги обича. Задната прашка е много възбуждаща поза, особено ако жената има хубаво тяло. Аз жената редовно си я чукам в тая поза. Наистина да я обладавам отзад е особен кеф, наслаждавам се на тялото и, гледката е феноменална и си я пошляпвам по сладкото дупе.

28.   Правим я понякога, жена ми я хареса. Не я харесва единствено за анален секс. Според мен защото в другите пози през ректума хуят ми се трие във влагалището и матката и на нея и харесва, а в партер го няма това стимулиране. За това, за вагинален сме в кучешката и мисионерската, а за анален, на една страна.