Споделена история от Секс и интимност

Срамни желания
Дърт пръч на 44 съм станал, имам хубава, млада жена на 37, страх ме е че ще ми се смее, ако си поискам да е върху мен с пенис колан.
Има ли смисъл да й го предлагам, или ще ме отхвърли? Не е прекалено консервативна, но не е и разпусната в секса, по средата е.

Коментари

1.   Предложи й.

2.   Според мен първо започни да правиш неща с нея като във филма “50 нюанса сиво”. И ако е съгласна на тези неща, после може да и предложиш и да те обладава с пенис колан.

4.   Що си не вземеш една проститутка, да те разцепи с някой черен пенис колан и да се кротнеш. Много от жриците го предлагат като услуга. Може пък да не ти хареса. Ако обаче усеиш, че е твоето, чак тогава пусни някакво такова порно на жената и деликатно опипай почвата. За повечето жени това желание на партньора им е педалско. То като се замисля и за повечето мъже подобно нещо е педалско. А собствената ти жена сметне ли те за педал, ще промени тотално отношението си към теб. България сме и малко жени са толкова широко скроени.

8.   Според мен се приготви предварително, като и вземи един пенис колан от интернет.
Гледал съм видео на една сексоложка в интернет, която беше препоръчала на жените да използват страпон.

9.   Ти нас ли питаш или себе си? Ние не я познаваме. Аз на моята предложих, но не изведнъж. Първо и предложих при френска да слиза надолу към топките, после като видя че се кефя и свикна да го прави и предложих да слезне и малко по надолу. Така първо с език в дупето ми, после с пръст и постебенно узря за идеята с вибратор. Та така, моя опит сочи, че ако поднасяш желанията си постепенно - на час по лъжичка, се преглъщат по-лесно.

11.   Едно от нещата, за които съжалявам е, че не съм правила по-разюзден и освободен секс, не съм експериментирала повече, докато имах възможност за това.
Аз съм жена и ето какво би ме притеснило, ако моят съпруг/партньор ми предложи подобно нещо. Бих се запитала дали той няма скрити хомосексуални наклонности и дали, в даден момент, не би предпочел секс с мъже. Не ме разбирайте погрешно, не ви обвинявам в нищо и не ви задавам неудобни въпроси. Но има вероятност вашата съпруга да ви зададе подобен въпрос и трябва да сте наясно с отговора.
Ако по някакви причини просто искате да експериментирате с нови и непознати усещания, аз, на мястото на вашата съпруга, бих се съгласила. В крайна сметка, ако между двама души има желание и доверие и взаимност, нищо в секса между тях не е извратено и гадно.
Помислете също дали действително би ви харесало това, за което фантазирате. Понякога е по-добре фантазиите да си останат само фантазии, тъй като има опасност да се разминат с реалността.

12.   Опипай почвата, намекни нещо, но не за теб - за други хора, за някое порно... и виж как ще реагира. Дори да се шокира и да реагира негативно, пробвай след месец и така ще видиш дали лека-полека се отваря към идеята...

14.   Феик тема.

15.   По добре си трай. Тия "би-" желания едва ли ще останат подтиснати цял живот - рано или късно ще поискаш и реален пенис и тогава ако те хване - едва ли ще ти прости.
Или пък ще реши, че вече си го правил. И ще е права, нали?

17.   Аз съм от тези жени, които предпочитат да са с мъж, който крепко да ги прегърне и здраво да ги обладае.
На мен не би ми било комфортно да набивам пенис колан на партньора си - аз съм тази, която се разтапя в мъжките обятия и тотално се оставям на мъжките ласки. Няма начин да ръководя.
Но би трябвало да говориш с любимата си.
Дано намерите решение.

18.   Аз съм мъж, грамаден, космат, мускулест и думата ми е закон. В живота съм властен и хората ме гледат с уважение. Това не пречи в спалнята моята крехка любима с нейните 150 сантиметра да ме доминира. Чувството да свалиш гарда и да се оставиш в нечий ръце е страхотно. Тя също се възбужда страшно много да има власт над голям и силен мъж. Играе си с дупето ми от години и никога не съм си и помислял да го правя с мъж. Нямаме пенис колан все още, но тя използва език, пръсти, вибратор и ми слага анални разширители преди да се любим. Естествено това не е стандартната ни рутинна в леглото, а по-скоро е за награда и се случва на месец-два веднъж.

20.   Аз от години така ги чукам (жена съм) и няма нищо странно и нормален секс правим и пак доминирам. Никой от мъжете не е бил женствен.

23.   Аз знам така.
Срамното е наложено.
Нормалното е обективно.

Моят мъж го фиствам, чукам с играчки, предмети.. колан не мога. Имаме, но не ми се получава движението в кръста. Виж той да го наседне и аз да му бия чикии, докато си се нанизва.

За някои е срамно и да правиш свирка.
За други не е срамно сутрин да си се празнят в кафето.

Гледайте си кефа. Пробвайте, каквото искате. Единствено условие има - И двамата да сте съгласни.
Другото е форма на насилие.