Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми не иска вече с мен
Какво по дяволите стана с мен и със гаджето ми??? Аз съм мъж на 26год. а приятелката ми на 25. Заедно сме вече от 3 години и първите 2 от тях бяха невероятни или поне така си мислех. Нека ви обясня за какво става въпрос. В началото правехме секс всеки ден, че дори и по няколко пъти
на ден и беше страхотно. Но малко преди повече от година започнаха проблемите, когато незнам и аз защо започнах да свършвам доста по-бързо от преди.

В началото приятелката ми ме успокояваше и казваше, че
не е толкова голям проблем за нея, но очевидно това не беше така. След 2-3 месеца сексуалните ни контакти започнаха да намаляват (не поради липса на желание от моя страна). Тогава потърсих помощ от сексолог и след известна терапия и медикаменти (забавящи гелове и т.н.) проблемът изчезна. Но и сексуалните ни контакти също вече бяха изчезнали. При всеки мой опит за сексуална близост, бях посрещан с отговора:
"Не сега, уморена съм", "Боли ме главата" и т.н. В общи линии целия познат ни репортоар. Използвах всички познати "секс оръжия" на мъжа. Водих я на пикници, разходки на лунна светлина, вечеря на свещи,
романтични изненади, еротични също. Веднъж дори я чаках да се прибере от работа и я изненадох, като и направих стрийптийз на приглушена светлина и ароматизирани свещи (тялото ми смея да твърдя е доста атлетично и добре поддържано).

Но нищо от това не помогна, няколко пъти правихме секс, но повече го направи по задължение, отколкото от желание. Истинския шок за мен дойде обаче, преди 2 седмици, когато при порединия ни разговор по темата ми призна, че никога не е изпитвала оргазъм от мен, докато от старото си гадже е и незнаела какъв е проблема. Това буквално ме изкара от кожата ми, та той по-дяволите е с по-малка от мойта!!!!!

Знам защото бяхме от един блок и като малки си
ги мерихме. Но това серизно ме нарани, защото ппез цялото това време си мислех, че съм я задоволявал напълно, че и по-няколко пъти. А за мен е адски важно да знам, че приятелката ми е доволна. И сега съм принуден да си карам на ръчичка и да се лъжа вседи ден в огледалото че
всичко ще се оправи. Не искам да си търся любовница, защото я обичам, а мисля че и тя мен не по-малко. Моля ви дайте ми съвет, защото честно казано незнам към
кого да се обърна и какво да направя!

Коментари

1.   Задоволи я с френска любов. Аз съм жена и никога не съм изпитвала оргазъм без да ме галят и по клитора. Пробвай да я галиш там докато проникваш. Ако пак свършиш преди нея, продължи с език. Успех

2.   За жените не е най-важен оргазмът, дразня се на мъжете, че като се шашнат аз си имам приятел имам си и вибратор като ми се свършва го използвам ама при нас не е така необходим оргазма с него и без него...... важното за мен е ласки да има целувки и т.н. аиде успех купете си сексуални и грачки и вибратор ти каро свършиш и и го слагаш отдолу и тя да свърши.

3.   Оргазмът не зависи от размера на пениса!

4.   Големината на пениса няма значение ако секса е хубав и правите всичко възможно за задоволяването и на двамата мисля, че не трябва да прави сравнение с бивш и дали е свършвала или не. Важно е чувството, аз също не свършвам често и това въобще не е от значение.

5.   Само с номер 3 съм съгласна! Останалите пишат пълни глупости! Естествено, че оргазмът е важен! Ако не е, ми защо изобщо да правим секс? Явно жените, изказали се тук са дооооооооооста ощетени в това отношение. Според мен тези жени не знаят как да си направят хубавото и симулират сексуална дейност, а всъщност са като надуваеми кукли, но със звук:))) Горките ви мъже! Аз НИКОГА не заблуждавам партньора си. За какво да го правя? Това е "мечешка услуга" и за двамата - Той ще си мисли, че е добър в леглото, а Тя ще си живее незадоволена!

Ако дадена жена е добра любовница, тя ще знае как да вземе най - доброто от всеки акт; ще знае най - тактичния и удачен начин да каже и покаже на другарчето си какво й се ще да направят под завивките!
Заключението е, че няма мъж, който да не може да стане жребец, има жени, които не знаят как да го превърнат в такъв!

6.   Няма мъж, който да не може да стане жребец, има жени, които не знаят как да го превърнат в такъв!

7.   Номер 6, ти някакъв вид папагал ли си? Аз съм си казала, каквото трябва, нужно ли е да го повтаряш???

8.   Ми само да ти кажа оргазама не е от големината а от дебелината а и ако не можеш да я задоволиш с пенис пробвай орална любов никоя жена не би отказала ;) а и виш да не си е намерила любовник шот тея извинения болиме глава и т.н. са мн подозрителни при положение че си и правил и дори стриптиз .. :((

9.   ПРИВЕТ МЛАДИ МОМКО ,
На твоята приятелка не и е до размера,нещо друго куца във вашите взаимотношения !!!