Споделена история от Секс и интимност

Връзка с хубавец
Здравейте,

Винаги съм искала да съм с красив и сексапилен мъж и най-накрая го постигнах. Самата аз съм много секси, но все попадах на женкари. Сега си намерих нормално гадже, че и страшен хубавец, образован, интелигентен, на 34 години.
След около две седмици от първата ни среща правихме секс за първи път. Честно казано не съм много впечатлена. Аз си мисля, че в природата винаги има равновесие и хората не са идеални, затова очаквах сексът да е още по-зле. С други думи мислех си, че след като всичко е идеално при него, няма как и сексът да е страхотен и да е надарен. Не е надарен. Със среден размер е. Не можах да свърша с него нито първия, нито втория път.
По принцип свършвам лесно, но зависи от мъжа. Ако му е малък или е неопитен, свършвам трудно. Ако е по-надарен и има усет, доста лесно, въпреки че съм тясна и не би трябвало и с първите да имам проблем. Даже ме заболява понякога.
С въпросното гадже хем ме наболява често, хем не мога да свърша. Какво значи това? Не е неопитен, сменя различни пози, имаше любовна игра, всичко уж беше нормално. Но с последния партньор, с когото бях например и живеехме заедно, сексът беше страхотен. Далеч по-хубав. Той беше с по-дебел пенис и свърших още при първия ни секс заедно. Казваше, че съм тесничка като девственица. Много ми беше яко с него. Разделихме се, защото не изкарваше пари и лежеше на мой гръб едва ли не да го гледам в моя апартамент.
Вечно ли трябва да избирам между хубав секс и сериозна връзка с подходящ за мен партньор? Защо все най-свестните момчета не са много добри в леглото?

Коментари

1.   Няма как две добрини, така е устроен живота. Пълно щастие няма.

3.   Ех, бг жената...
Предлага:
- да легне по гръб

Изисква:
- пари
- външност
- размер
- опит в леглото
- обгрижване
-...

4.   За "свестен и лош любовник" и обратното не мога да кажа, но има друго.
Жените искате все някой който да вади тлъста пачка и съответно ако не е някоя тежка мутра, значи да бачка като вол. Това обаче съсипва мъжа буквално. Последното за което мислиш е секс, а на 45 изглеждаш като 65-70 годишен старец. Оттам дори и официалните статистики - средната продължителност на живота на мъжете в България е близо 10(! ) години по-малка от на жените. Не е случайно.

5.   Хем душата в рая хем х. я докрая :) Какво да ти кажа хем си еблива хем искаш кинти не става как, както сама каза рядко един мъж може хем да е богат, хем красив, хем с голям к. р. Винаги правип компромис с нещо.

6.   За да не се налага да ги пробвам преди да реша, моите "тестове" специално за интимност та са били 2 основни:
Да се сгуша в тялото му и да подуша, но затова е нужно да бъде в момент, в който е с натуралния си аромат, не парфюм.
Има аромати "колко е топло, меко и сигурно тук. У дома съм. " Но и събужда желание да повече, не просто секс, а сливане, почти като за канибализъм ххахаха
Инстинктивно някак моята "химия" прочита неговата и ми подава информация като усещания.
А вторият метод е танц.
Да танцувам аз с него, да го наблюдавам отстрани и... да. Също включвам движението на ръцете и КАК яде.
Започни да се вглеждаш и ще видиш колко е показателно и точно.

8.   Надявам се темата не е провокация.

9.   Тема, писана от мъж с комплекси относно външния му вид.

10.   Хайде пак полемики за размера... ех този размер.... и после не бил важен. Ами мацко, след като искаш по голям и видимо не си задоволена, така както искаш, явно това ти е по важно от това мъжа да е готин, и да те разбира... тръгвай си от тази връзка и не бави времето на момчето.

11.   Ми не, те вече не стават за секс. Без значение дали е красив, надърен, с хубаво тяло... просто не могат да чукат.

12.   Аз съм с 20см и дебел и мога да издържам над час, отделно съм и висок 1. 90 / 90 кг, обаче все се забърквам с жени в дългосрочен план за които секса не е това което искат.

Искат я bdsm или пък се сещат веднъж на 2 седмици че им се прави. В началото всичко е цветя и рози уж, с много желание, ама жените лъжат за реалното си либидо... след 2 години няма нищо общо с началното.

И така на теория уж на мен природата ми е дала мощно и навсякъде и трябваше да съм някакъв презадаволен мъж със сумати фенки... аз искам буквално да се гръмна от поредната която ме излъга в сексуален план. Тия с които ми вървеше секса, разбира се другаде куцаха нещата.

13.   От авторката до номер 12: Защото ти е прекалено голям и боли. Аз също съм спала с такъв мъж, боли ме и не искам. Затова лъжат. Но не мисля, че проблемът ти е толкова голям. Пълно е с жени, които са се разширили след раждането или такива, природно по-широки/дълбоки. Просто трябва да си намериш такава и вместо да се затваряш в себе си, да правиш секс с повече жени, докато не срещнеш правилната за теб.
Когато бях на 23, имах сериозно гадже, на които му беше около 19 см. Не съм го мерила с линийка, но имаше огромен пенис. Сексът беше много хубав, защото той много внимаваше, но това трудно може да се нарече нормален секс, защото правехме само мнгооого бавен, Еди какви си пози и. тн. На мен ми харесваше, но според мене той не изпитваше максималното удоволствие, както друг мъж с по-малък пенис, който ще прави и бърз секс и всичко. С това гадже никога не правехме бърз секс, а веднъж, когато отидохме на морето и сексът беше всеки ден, почна да ме боли много и не исках толкова често. Физиологията е важна…..

14.   Дайте си време.. понякога за да се нагодите трябва да минат известни опити... Не го мисли толкова, опитай се да се отпуснеш и не взимай прибързани решения.. понякога първите пъти не са толкова добри, но след няколко опита става страхотно

15.   До 13

Наистина си права, много хора не разбират че в секса буквално има "фит", който е само физиологичен. Попадал съм на жени на които 20 им беше повече от идеален.

Иначе с раждали жени не се замесвам, пък било то и само за секс. Чужди деца няма да гледам, нито пък ми трябва някой съпруг / екс-съпруг да ни застреля.