Споделена история от Секс и интимност

Жена: Прави ми се секс с мъж!
Така, всички казват, че е много лесно за жените да намерят мъж за секс. Истината е много различна! —nняма такива. Мъжете ги е страх да питат!

Много е трудно, на 30 станах и не намерих дори един мъж за една вечер. Толкова съм отчаяна, че не мисля, че мога за връзка изобщо да намеря. Никога не съм била с мъж. Никой не ми прави намеци или пък да ми предложи. Дори и на среща веднъж са ме канили. Не си допаднахме, нямаше химия, ама сега и него не бих го върнала.

Не съм затворена, нито пък задръстена, имам много разкрепостено виждане за света … уви света няма за мен
Външно не си личи: тренирам, винаги мириша добре, имам перфектни нокти с маникюр гел и гъста коса и естествен бюст чашка Б Жените само ми правят комплименти.
А, Защо никой от мъжете не иска да ме покани на живо? Само най-мазните дядовци ме заграждат. Тях ги режа…

Направих си профил в сайт за запознанства. Още същия ден се убиха да ми пишат всякакви. Имаше един страшно готин, който ми предложи да правим секс. Много исках, но отказах, защото ме беше страх да не е убиец или бияч. Ако се бяхме запознали реално някъде, нямаше да откажа! Обаче на живо, всички са дървета и никой не полазва дори 1% интерес, да се доближи, да ме гушне. Не правят намек или даже са студени, може да те гледат отдалеч втренчено като диваци ама няма да дойдат.

Изтрих профила за запознанства, но все пак искам да си намеря приятел - мъж, който да го правя много щастлив. ;*

Коментари

1.   Понеже повечето жени търсят някой Супермен и затова мъжете станаха неуверени. Ако си някоя красавица, много ясно, че няма да те заговорят, пък и да не си хубава пак малко вероятно.

2.   Здравей,

Мога да предположа защо го правят, но разбира се това е мое лично предположение. Изпитват съмнения, че могат да попаднат на меркантилна идиотка с идиотско поведение, а те не са никак малко.
Именно поради тази причина вече спрях много да се опитвам и леко полеко се затворих в себе си.
Повярвай ако знам, че там има такива жени като теб и какво изпитват в себе си, какви чувства таят, повярвай, ще тръгна дори пеша само и само да стигна до тях (буквално).
Аз не се вълнувам от размера на гърдите нито от маникюра или какъв цвят поли носиш. Интересува ме жената, нейната същност и характер.
Не се отчайвай, знам, че е трудно, в сходно положение съм и аз, но това не е основание да се хвърляш в непознатото без да си "опознала терена".
Стискай, твоя човек е там и те чака, всъщност и той също те търси, не се съмнявай в това.
М33

3.   Пффф, тотален фейк.

5.   Аз съм млад мъж на 21 пиши ми на лични съобщения. Обичам каките и милфите

6.   Ми може би си леко грозновата и затова не ти връзват мъжете. Другият вариант е да си прекалено хубава и мъжете да ги е страх да прекрачат граничацата, ама доколкото разбирам не е това случая, значи е първото.

7.   Ха ха ха,
(явно нова провокация) но ако случайно не е :
никой не те иска наживо, а само дядовци - е все пак не е никой, възползвай се, че после и тях ще ги търсиш. Един все пак те е поканил на живо и него си го отрязала. Ама като си видяла, че няма друг и вече го искаш. Това е истината, един мъж да ви се усмихне и вече носа е в облаците. Ама като няма други, и се примирявате, ама то и този вече не ви ще. Ха ха ха.
В сайта за запознанства пак един готин ти е писал, и пак си го отрязала - не бил наживо. Ха ха ха.
Искала някой наживо да я гушне - представям си как ще побегне от страх че е изнасилвач, или ще го съди за сексуален тормоз. Ха ха ха.
Е това госпожички, сами си го направихте. Ако искате мъж ще трябва да подписвате декларации, че вие искате мъжете и че за всичко доброволно сте се съгласили - иначе изкуствения или кучешкия.

8.   "Не си допаднахме, нямаше химия"

Еми отгворила си си що няма секс... Не че "никой не те кани". Никой който ти искаш да те покани, не те кани...

"Никой не ми прави намеци "
"Много исках, но отказах"

Ти като оня циганин по телевизията - много искал да отиде да гласува, ама нямал желание...

9.   :)
Промени си мисленето :)
Още си младичка, хубавка, свежа.
Искам от теб да мислиш и да си повтаряш: Всички ме желаят! Постоянно ми се свалят.

Гарантирам ти, че ако си го повтаряш, ще започнеш да виждаш знаците.

Те не са като нас, слъне. Няма да дойде да те гушне :) Няма и да дойде и да ти каже: Много хубаво си прекарахме таз вечер, хайде да правим секс.

Не правят така. И много губите, господа

Следващия път, когато излезеш с приятелки, просто се загледай продължително в някой симпатяга. После му се усмихни широко. След това потанцувай около него, закачай го с поглед, с движения. Ако не е смел.. действай ти. Помоли го за запалка, за салфетка, да те упъти до денонощния магазин за цигари / шоколад.. все тая. Те не случаш. "А искаш ли да ме придружиш - малко ме е шубе. "

Готова си. Дай му фейсбук и му го насърчи да ти пише.
ти НЕ му пиши. Нека е той - остави го да води, инстинктът им е такъв, че обикновено ни водят към леглото.
Но нали това търсиш?

10.   Защото в днешно време мъжете нямат смелост да заговарят жени на живо.

11.   Здравей. Аз съм на 36 и също не съм бил никога с жена. Жените ме игнорират. Много ми се иска да може да се срещнем да си поговорим да се развличаме а вече ако имаш желание по натам и да стигнем до интимност. Жалко че този форум е анонимен и няма как да споделяме лична информация.

12.   При наличие на порно, чрез което си задоволяват нагона, единици са сега мъжете, които да искат да си сложат таралеж в гащите с жена(особено пък съвременна жена и българка). Какъв да му е мотива на един мъж за да бъде осеменител и спонсор на жена сега със всичките произлизащи последствия от това. Защо му е да го прави след като получава задоволяване на нагона от друго място, една нормална причина можеш ли да ми изброиш? Въпрос на елементарна логика.

13.   Сигурно и ти си от тия дето минималното им е топ мъж.

14.   Темата е въдица за риболов.

Хайде сега да видим колко шарани ще се хванат..

Т. Т.

15.   След време и за дядовците ще съжаляваш, както съжаляваш сега за онзи.

16.   Това трябва да е поредната тема провокация. В други теми жените казват че ако някой непознат ги заговори ще го сметнат за психопат едва ли не и може и да пострада даже, тук пък обратната защо никой не я заговарял и не я канел на среща. Явно не знаете какво искате. А иначе предполагам че и тук доста мъже ще проявят интерес(то и май затова е написана тази тема да се увеличи интереса на читателите), но едва ли ще им излезе късмета. А това с дядовците ме довърши. Какви са тия мазни дядовци дето са по-нагли и от младите и още не им е минал меракът. Аз такива дядовци не съм срещал досега. От тази тема стигам до извода че авторката привлича и я искат само дядовците. Иникални теми пишете нямам думи просто.

17.   Темата е писана от мъж. Съжалявам, скъпи, само мъж може да остане девствен до 30г. Не ти се получи. Нито една жена не използва думата "заграждат", другото също са супер клишета и не изглежда като женски изказ.

18.   Проблема е в теб, не в другите, това е в главата ти това виждаш. Поговори с психолог. Сещам се за случай като твоя властна майка, баща агресор.

19.   Аз съм на 28, българин, атлетичен, с постоянна работа, живея самостоятелно и все не намирам момиче дори за това. Странна работа.

20.   Е защо го изтрия? Трябваше да действаш смело. Аз първо съм излиза на среща с тях и ако визуално ми харесат си правех секс със съответния. Запознах се и с готини мъже, интересни контакти.
Облекчаващо беше като можех да си тръгна веднага след секса, без задължения, без ангажименти към човека.

Не бъди кон с капаци, развихри се малко. (Не ходи веднага в тях)

21.   Пробвай с "дядовците", докато принца си измие белия кон, с който ще те вземе. :)
Нали е само за секс - щом те искат, значи могат.

За това е приказката "ще кацнеш на дедовия":)

22.   Една като теб ми врътна главата. И на първия месец ме отряза с ежедневноти женско главоболие. И неразположение. Еее не благодаря вече за събиране с жена. Мъж свободен на 33г.

23.   Боже... Аз търся сериозен за семейство, но намирам само такива, които търсят с*кс...

24.   Ясно е, че темата е измислена, но всичко в нея стои точно по този начин. По всички социални мрежи жените се оплакват, че не останали мъже, не ги заговаряли вече, не се борили за тях, а жените не си дават сметка, че тия мъже, които харесват няма как да правят това, защото си имат достатъчно варианти от жени. Динамиката вече сме я изяснили и е толкова проста. Не знам от какво квичат толкова.

Бях спорил с една мухла в Тикток и тя обясняваше как буквално всеки мъж около нея имал по няколко варианти с жени. Зададох и въпроса дали тези мъже са средни на хубост, със средна заплата и средни на височина. Последва мълчание от нейна страна. Защото очевидно дори в приятелския си кръг е филтрирала по-високо ниво мъже. И няма как... Тя изглеждаше много добре. Няма да подбере обикновени пичаги.

Жените сами си го направиха това. Наистина не ги виждам нещата как ще са след 10 години с тия безкрайни изисквания. Жените сещайки се на 28 и на 30, че искат да се задомят и да спрат с курвенските изпълнения, не осъзнават, че мъжете вече може и да не искат семейства. Преди година един човек ми каза нещо много вярно и то е, че ако чакам прекалено дълго (мъж на 30 съм), след това няма да искам семейство, защото ще съм свикнал с тоя начин на живот и няма да искам да си дам свободата. Засега имам приятелка, доволен съм от нея с леки изключения. Но ако с нея не се получи, тотално се отказвам от "пазара" и може би никога няма да искам семейство, връзка или каквото и да било. Нямам нерви вече. И в това положение са много мъже. Защото са отхвърлени. Да, бил съм нагъл преди, бил съм нахален, получил съм секс от добър брой жени, но това не означава нищо, защото ако те не са били готови за връзка и за семейство, какво мога да направя аз?

25.   Авторката на темата!
Щом жена пише, че иска да си намери мъж, значи веднага темата е измислена или тя е много грозна. Даже и жените критикуват. Не можело жена да е девствена след 30… нямало такива. Пълно е, познавам още 5 като мен. Може би не трябваше изобщо да пиша по форуми, то е безмислено. Все тая ще си взема един котарак и да се свършва.

26.   Истината е, че вие жените често се държите неадекватно и не знаете какво искате. Често флиртувате само за да получите валидация и внимание. После като мъжът си поиска се правите на два без десет. На много мъже им писна от курвенски номера, и минаха къде на чикии, къде на проститутки, други си имат жена в къщи и си я чукат без увъртания и номера. Станахте много подмолни, продажни, чакате на, , химията, , И като понамачкате пижамата се, чудите защо не ви искат.

27.   Номер 13
Естествено, че трябва да е топ мъж! Ти само топ жени гледаш, признай си.

Описание на топ мъж:
1. Изкъпан
2. Парфюмиран
3. Интелигентен
4. Да не е кльощав или много дебел (да тренира)
5. Да е по-висок от мен или колкото мен (опшанал)
6. Брада или коса( това е по предпочитание на конкретната жена - за мен коса без брада)
7. Да не е дребнав или злобен

28.   Това според мен е фейк тема, в днешно време дори и цоцоланите си намират ебачи, ако беше мъж щях да повярвам.

29.   То и на живо да се видите, няма гаранция че ще е нормален. Намери си от нета. Аз като имах фейс все ми пишеха, предполагам много се опитват.

30.   Ако си от Варна, кажи, така ще ти го сложа, че ще ме помниш дълго ;)

31.   Аз пък.. мъж на 50г, търся някоя 35-38... само за секс..
казвам им го винаги и директно....
И понеже, съм стегнат, добре изглеждащ, културен и интелигентен...
На три опита-веднъж... ми се случва мадамата да се навие....
Два-три месеца яко... и пак търся друга....
На дърти години станах курвар....

32.   Дори за секса за една вечер, дори и за жените, си има набор от социални ритуали, преди да се случи. Разбира се, има простовати мъже, за които социалните ритуали се свеждат до едно намигване или едно подсвиркване, но дори и за тях, има някаква миниатюрна стъпка.

Това, което може би ти липсва е този социален опит как да предадеш желанието си на мъжа отсреща.

Или трябва да добиеш повече опит, че и теория, в усвояването на въпросните социални ритуали, или да търсиш сред по-директни персонажи (точно които не обичат много приказки, намеци и писане, т. е. не ги търси по сайтове). Пробвай се по плажове, нощни заведения, барове, сред охранители, мутряги, спортисти, строителни работници и подобни.

Иначе за сериозна връзка, цялото ти мислене в момента е сгрешено, то си е отделна тема. Ако искаш моето мнение и по нея, пиши коментар.

33.   Номер 32
Естествено, че искам!
Какво по-точно е сгрешено! Мъже в обща компания съм ги чувала да казват, че никой не иска жена без никакъв опит за сериозна връзка. Слушам ги и се скатавам. Търся си първо за къса връзка, после за сериозна. На 100 години даже вече е време да се пенсионирам от борбата за мъже. Няма никакъв смисъл.

На един купон с колеги всичките мъже се изредиха да ми говорят, НО аз дадох, , сигнал” само на този, който харесвах… След като приятелите му го питаха дали му допадам. Той каза:, , О не аз такива, които ходят на фитнес жени са прекалено готини за мен” …… може би той не ходеше
Но това за дълго ме разтрои. И от сигналите няма никаква полза. Ако си мислиш номер 32, че не съм ги пробвала. Не работят!

Все тая ако искаш пиши, ако искаш не! Вече сериозно съм си харесала мъжки котарак от ОЛХ и писах на обявата. Все ми е тая честно! Мъжете ще загубят много!

Защо не си признаят просто мъжете, че не могат да заговарят жени?

35.   Авторке, нека ти дам един съвет като мъж. Вместо да даваш сигнали бъди директна. седнинс човека кажи му съвсем в прав текст какво искаш и какво очакваш без вулгарности в израза. Поне ми е ясно все още защо толкова много жени си мислят, че "сигналите" им са ясни и продължават да очакват крачката да се направи от мъжа, докато те самите се оплакват че никой не отговаря на сигналите.
Бъди ти с крачката обещавам ти успеваемост от над 90% дори без да знаеш човека какво му е положението и търсенията.
Избери си ти мъж, предложи му повтори упражнението още поне 2 пъти и после ми кажи, че не съм прав.

Докато чакаш някой сам да дойде да ти свали небето и земята и ти да подбираш сред кандидатите няма да стане. Бъди различна от масата в това отношение и ще стане. Тук трябва да отбележа че съм убеден че ще имаш търсеното (поне кратковременното със сигурност) независимо дали си в категорията на по грозноватите или супер красивите. Също така като се позавъртим така ще се запознаеш пробваш мъже. Ще има такива които наистина искат единствено краткото, но някъде от там ще попаднеш и на човека с който Инна теб Инна него ще ви се иска пак и пак. и ще се превърне в нещо по-различно.
Така че.. смело, откровено и директно това ти е формулата за успех!

36.   Жена, отивай в петък на бар с приятелки и си намери някой.
Егати! Петима да питаш - пет “да” ще получиш… Айде 4. Допускаме, че единият ще е влюбен.
Сваляй се малко по-активно.
Не олекваш, спокойно. Това са глупости на нас жените.
Един мъж много повече би харесал малко по-директна жена, защото му е писнало от намеци, от пърхане с мигли от това да се пробва и все да му казват: не.

Изпий две водки и дерзай. Егати!

37.   Времената се промениха. Свърши тая с пълзенето с месеци за гъза на някоя фльорца. Забелязвам все повече жени да се лутат насам, натам с надеждата, някой да им обърне внимание.
Сега е ред на жените да се повтарят.
Тежки години се задават!

38.   От номер 32 до авторката:

Авторке, да започнем с това, че обобщаваш личния си опит като универсална истина. Казваш "Истината е много различна! —nняма такива. Мъжете ги е страх да питат! " и още подобни. Ама не уточняваш, че мъжете ги е страх да питат теб, а не всички жени по принцип. Ако важеше за всички жени, тогава трябваше почти всяка млада жена да си стои самотна и незадоволена, а изобщо не е така. Предостатъчно жени си намират компания и за една вечер, и за много вечери, и за каквото се сетиш. Така че проблемът не е непременно в някаква плахост на мъжете.

Не го казвам, за да съм поредния обвиняващ, само искам да те провокирам да се замислиш над логическото несъотвествие. (Да отбележа, че в днешно време, масово нямаме навик да се замисляме над каквото и да е, да анализираме себе си. Постоянно стимулация от телефони, реклами, светлини, шум, после тази консуматорска вълна да имаш каквото си поискаш, тук и сега, моментално и без да положиш усилия и т. н., и хората започват да пропускат да забелязват и осмислят очевидното. Може би трябва да прекарваш повече време сама със себе си и със спокойствие да анализираш какво се случва. )

Може би ти сама, подсъзнателно търсиш нерешителни мъже, може би пък някаква твоя черта ги привлича, може да има нещо, което ги отблъсква или плаши и в крайна сметка, заради това да не са очаквано активни и т. н. Можем само да гададем. Ти трябва да наблюдаваш и анализираш. Примерно, този дето бил казал, че жени, които ходели на фитнес били прекалено готини за него, преди с какви е излизал? В смисъл, има ли съответствие между казано и реално направено?

---

Казваш, че и даването на сигнали не работело. При другите жени как работи? Това го питам буквално, не иронично. Наблюдавай при другите какво се случва, съпоставяй с теб.

---

Относно сексуалният нагон - щом се описваш като една нормална и привлекателна жена, няма начин от ученическите ти години досега да не са ти налитали от мъжкият пол. Как си реагирала, какво се е случвало? Защо примерно в училище нищо не се случи? Не става ясно, досега с мъж излизала ли си, не говорим за секс?

---

За сериозните връзки - защо мисленето ти е изцяло грешно? Ами, виж само какви си написала, щяла първо да пробва с "къси връзки", после със сериозни... Така ще го кажа, "загрявката" за една връзка не е сексът за една вечер, нито краткотрайта близост. Това са несериозни неща и те са загрявка единствено за други несериозни неща в по-голям мащаб - примерно оргия или брак по битови съображения, който ще приключи с развод и/или домашно насилие.

Тоест, за да постигнеш нещо сериозно, ти трябва по-лесен вариант пак на нещо сериозно. Давам ти го в прав текст: дали се сработваш с колегите си на работното място; дали успяваш да разрешаваш конфликтите с роднините си; дали имаш трайни и здрави приятелства, независимо от пола на другия човек. Колкото по-добри умения имаш да се сработваш, разбираш и разрешаваш конфликтите с околните, толкова по-леко ще ти се получи сериозната връзка с мъж, без въобще да се стремиш към нея. Ще дойде от самосебе си, както и секса.

39.   Авторке, ту много мъже ти го казаха, вече не им трябват жени, защото си намират заместители за физиологичнтата си нужда, без да рискуват да търпят женските гадости и обвинения в измислени престъпления. Номер 7 най-добре го е казал. Простотията със сексуалния тормоз над жените е причината водеща до днешното положение. Секс с жена за мъжа крие опасност от съсипване на имиджа му и авторитетът му. За това жена която иска секс с мъж, ще трябва само с подпис заверен от нотариус. Феминизмът обещава равенство на нискостойностния пол чрез репресивни закони срещу мъжете. Е, сама виждаш резултата от тази простотия. Няма вече стойностни мъже, които да слугуват на женската мания за власт и матриархално поведение в семействата. Мъжете са си мъже, най-силни и най-умни в природната йерархия, а жените съществуват благодарение на тях, нуждаейки се от физическа защита. Днес светът е различен, извратенията е господар на живота, а жените винаги ще са потърпенши, без значение дали темата е истинскса или е фейк!

41.   Авторката:
Нискостойностния пол? ! 39 ти нямаш ли майка, която да те е обичала? Не те ли е срам! Всички сме хора!

Проблем ни е, че сме се превърнали в цинични, критикуващи изверги!
Някой трябва да поеме вината, но истината е, че всички сме виновни! В една тема се критикуват дебеличките, в друга слабичките, в трета жените, в четвърта мъжете!
А всички ние сме едни самотни, нещастни хора, потънали с мизерните си нискочестотни мисли!

Любовта ще спаси света, не бъдете жестоки едни към други, дори и да е анонимен форум.

42.   Номер 32/38 от Авторката:
Благодаря ти, че си отделил толкова много време да отговориш на темата ми! Всичко написано от теб е много вярно. Не може личния опит на някого да се използва за тоталната-универсална истина.
На всеки му тежи нещо в живота, на мен е това!
В училище бях в девическа паралелка, но въпреки това съученичките ми си бяха намерили гаджета. Винаги съм се смятала за много грозна като ученичка и никой мъж не би ми обърнал внимание, защото бях късо подстригана и не ми даваха да нося грим и токчета =липса на самочувствие. Дори и някой да ме е харесвал, не съм повярвала.
Години по-късно, когато си се възхищавам и съм се вкопчила да изпипам всеки детайл, вече не мога да намеря някой, който да харесам, за да може да съм достатъчно настъпателна, че да го привлека. Един харесах и той ме отряза. Погледът се променя и дори и хормоните ми да ме накарат да напиша тъпотия в интернет, в реалността няма да свърша нищо и по-скоро ще се прибера да рева. Животът не е като във филмите на Розамунде. Гаден е, жесток и няма особен смисъл! А, може би всичко си има причина! Все тая, вече си имам мъжки котарак, който ме обича. Е, малко ме ухапа докато се галехме, но трябва да има сол, не само захар, нали

43.   Номер 37
Някои просто са изоставени от съдбата и изглежда и ти си сред тях!

44.   "41. Авторката:
Нискостойностния пол? ! 39 ти нямаш ли майка, която да те е обичала? Не те ли е срам! Всички сме хора! "

Авторке, няма защо да се срамувам, когато казвам истината, която на теб не ти изнася. Да всички имаме претенции да сме хора, но жените претендират да са повече хора от мъжете и искат привилегии и предимства защото били жени и без тях не можело. Да, ама не! Вече има резултати от научните постижения, които доказват че и без жени може да има свят, но без мъже няма репродукция на човешки фактор. И ако погледнем от друга страна на нещата, теолозите още спорят дали жената има душа, за да бъде като мъжете-хората! Това дето казваш за критиката към жените, дето едните били слабички, другите дебелички няма съществено значение за обществото, освен от здравословна гледна точка. Преди феми-извратенията над 95% от жените са били слабички, закото са работели работа изискваща динамичност и разход на енергия. Само във висшето общество жените са били дебели, водейки застоял живот и чревоугодничество. Справка: - Ренесансовите художници са изобразявали дебели жени, като израз на красота и изящество по онова време. Насилственото налагане на равенството м/у половете е основната причина за почти всички неприятности за женския пол, който много добре осъзнава, че не е равен на мъжкия, а стои по-долу онего, но иска да командва по-силния мъжки пол, което води до стълкновения и по някога с фатален край за жените. Това е и причината да ти се случва всичко това, което си описала.

47.   Авторке, изчетох всички коментари и ще ти напиша някои неща от моята гледна точка. Аз съм на 37 години, много съм слаб, но поне вече не се смятам за грозен. Виждам по улиците да ми хвърлят погледи жени от време на време, но аз не не мога да комуникирам с тях... Така ми се е стекъл живота. Майка ми и баща ми се разведоха малко преди да завърша 6-ти клас. До тогава имаше момичета в класа ми, закачах се с тях (но нищо сексуално). Играл съм с момичета. 7-ми клас започнах в града. Ново място, нови лица... А аз съм от притеснителния тип. Имаше момичета в класа, харесвах две, но за една учебна година не посмях да предприема никаква комуникация с тях. След 7-ми клас кандидатствах и ме приеха в техникум. Там познай... единствения мъжки клас в цялото училище!

Понеже този сайт е анонимен ще споделя две лично мои издънки (изцяло по моя вина):

1. Получих директна покана за секс от сестрата на един приятел. Тогава обаче бях толкова смотан, че и отговорих: "Трябва да помисля". Е, сещай се дали стана нещо 5-6 дни по-късно... Иначе с нея поне два пъти се помляскахме (тя беше инициатора разбира се).
2. Преди 8 години с една какичка от фейсбук (започнахме комуникация покрай една игра там в сайта) до там докарахме чата, че тя сама ми предложи, ако искам да отида при нея (в София) и да направим всичко, което искам (секс, фетиша ми и т. н. ). Тя беше едричка (не мога да я определя като дебела). Допадаше ми на снимките. Обаче пак гаф... Бях се отпуснал прекалено много и пуснах бъзик за секс с дебели жени. Отново моментално отрязване. Месеци по-късно УЖ и беше минало, но нямаше абсолютно никакъв шанс за секс с нея повече..

Моят проблем е с първоначалната комуникация. Жените очаквате някакво супер оригинално и "one of a kind" съобщение или заговаряне, което е проблем не само за мен. Ако наистина изглеждаш така, както си писала, то и аз не бих посмял да те заговоря въпреки, че изплезвам език като видя жена със спортна фигура, с токчета и т. н...

Така че, не си само ти! Главният проблем е комуникацията и след това нереалните очаквания на жените и мъжете. Жените искате клоун нинджа милионер (разбирай да ви разсмива, да ви защитава и да ви издържа финансово). Какво предлагате вие обаче не става ясно, защото външния вид е до време... След това какво? Ще си седите и ще се гледате мълчаливо ли? Ако имаше някакъв начин не бих отказал да си попиша с теб, но уви...