Споделена история от Секс и интимност

Кои жени приемате само за секс
Аз съм жена и честно казано не разбирам периоди на мъж от сорта, че не търсил нищо сериозно в момента заради приключила дълга връзка или търсил само секс или подобни. Не ви ли става гадно ако жената развие чувства докато вие просто сте си “играли” с нея. Защо обещавате връзка на жени преди да спите, с които сте решили да си легнете веднъж или да използвате регулярно само за секс?

Какви жени приемате само за секс или какви качества липсват на дадена жена, за да я приемете на сериозно?
Как решавате, че дадена жена става само за секс и нищо повече? Сравнявате ли новата жена с тази от дългогодишната връзка за повечето неща? Как решавате, че не става за връзка или че не искате такава от нея? Ако искате секс, не значи ли, че поне на външен вид ви кефи, защо не давате шанс да опознаете характер? Сексът с нея ли не ви харесва, характера или няма качествата, които търсите в една жена, за да задълбочите отношенията? Кое ви спира да искате да я опознаете? Как мъжете си променят мнението ако са решили, че ставате само за секс?

Коментари

1.   Истинския мъж никога не би се възползвал от жена заради секс. Аз го правя само и единствено с жената, която наистина харесвам и има потенциал за нещо повече.
Ако искам толкова много секс - сайт за компаньонки, 100 лв. за час и си решавам въпроса. ( не съм го правил, но не отказвам такава възможност ).
Това поведение с прелъстяването и отхвърлянето е характерно за нещастниците и комплексарите.

2.   На жените кога им е станало гадно, че са унищожили свестен и добър мъж и са отишли при тоталната отрепка, която ги размотава. Жените сами се докарахте до това положение.

3.   Тия с много бройки, които целият квартал ги е минал.

Също и тия, които визуално приличат на леки жени.

4.   Защо обещавате връзка на жени преди да спите, с които сте решили да си легнете веднъж или да използвате регулярно само за секс? "

Защото иначе няма да се съгласят.

5.   В повечето случаи ми трябва не повече от 20 минути контакт на живо, за да разбера дали една жена става за връзка или само за секс.

Но понеже си питала конкретно ти отговарям:

В графа само за секс влизат жени:

- с абсолютно повърхностно мислене, които ги интересуват само социалните мрежи, фризьорските салони, екскурзиите и новите дрехи/телефони

- нагли, мързеливи, необразовани, но за сметка на това с огромни претенции, че са "кралици", " принцеси" и мъжете са им в краката едва ли не

- такива дето още от 9-10 клас са започнали да пият, пушат, друсат, водят полов живот и са с по 10 татуса върху себе си

- такива дето не могат/не искат да са във връзка само с един мъж, използвачки, които нон-стоп търсят вниманието на всички мъже и не може да им се има доверие

За съжаление има жени, които просто стават САМО за секс и дори те самите си го знаят.

Няма нищо драматично и несправедливо, както и жените ползват мъжете само за "приятели"(тоест за кошче за душевни отпадъци) и за банкомати

Пролетта/края на зимата се занимавах с една такава - със силикон, джуки, без перспективи за развитие, кифла отвсякъде, вече години гони 40ка; почна да ми обяснява как си личало, че искам само секс, а тя вече й било време и мислела за деца и направо да живеем заедно?? (Това ми го обяснява на втора среща).

Не съм я и лъгал, че искам нещо повече от нея и така и си останаха нещата - без развитие

Т. Т.

6.   Директно отговори на въпросите:

1. Не ви ли става гадно ако жената развие чувства докато вие просто сте си “играли” с нея.

Отг: Не. То и на вас не ви става, когато си играете с некви мъже, дето ви черпят, ходят ви по гъза и т. н.

2. Защо обещавате връзка на жени преди да спите, с които сте решили да си легнете веднъж или да използвате регулярно само за секс?

Отг: За да я излъжем и да я минем. Точно щото има жени, дето нещат секс извън връзка.

3. Какви жени приемате само за секс или какви качества липсват на дадена жена, за да я приемете на сериозно?

Отг: Тунингованите курветини са само за секс. Колкото по-провокативно се облича (дет се вика "слага си рокля за да отиде до пазарчето"), толкова повече е "само за секс".

4. Сравнявате ли новата жена с тази от дългогодишната връзка за повечето неща?

Отг: Жените го правят това постоянно. На повечето мъже - не ни пука. Стига да е красива и да не ни трови живота, това е достатъчно.

5. Как решавате, че не става за връзка или че не искате такава от нея?

Отг: Отговорих ти по-горе. Ако се облича като курветина, лесна е, няма образование, домакински умения и т. н. - само за секс.

6. Ако искате секс, не значи ли, че поне на външен вид ви кефи, защо не давате шанс да опознаете характер?

Отг: Един човек се разбира какъв е в първите 5-10 минути. С времето можеш да разбереш някакви тайни ако пази, или да се запознаеш с кръга му от близки и с хобитата му, но характера си проличава бързо.

7. Сексът с нея ли не ви харесва, характера или няма качествата, които търсите в една жена, за да задълбочите отношенията?

Отг: Курветините не разбират, че мъжът иска повече от секс, за да бъде с една жена, и се чудят що тъпкачите ги ебат и изхвърлят.

8. Кое ви спира да искате да я опознаете?

Отг: Това, че познавам много други като нея. И няма какво толкова да се опознава една курветина.

9. Как мъжете си променят мнението ако са решили, че ставате само за секс?

Отг: Жените така и не разбраха, че мъжете "не си променят мнението" или го променят "изключително рядко". Един куп теми се изписаха "как да променим мъжа" - като разберете, напишете за да знаем и ние мъжете и да се предпазим.

7.   Ти как разбираш, че с този мъж искаш сериозна връзка, а с другия не?
Тръгваш ли с някой, който не ти харесва много за да го опознаваш?

8.   Към сегашния момент има и все повече жени, които ясно заявяват, че търсят само секс. А тези от нас които още в началото не си заявят открито, търсенията т. е само секс, значи лъжат себе си.
Причините някой да не търси дългосрочно обвързване за хиляди. Понялога точно в тези връзки без очаквания за повече нещата се случват чудесно и в дългосрочен план.
Относно това, дали става неприятно на човек, когато уж е използвал някого, до ниво на съзнание е доколко хората се използват само, като средство или се приемат като живи същества с емоции и чувства

9.   Явно не привличате мъжа до степен, за да пожелае да бъдете нещо повече от секс партньор. Причините могат да са много - навъртян "километраж", възраст, външност, характер, нещата са много индивидуални. Но ако трябва да бъда напълно честен аз лично съм използвал подобни формулировки когато жената просто не ме е привличала външно и съм направил компромис да правя секс с нея, дето се вика съм се самонасилил да съм с някоя...

10.   Мъжете и жените търсещи само секс без връзка често искат само секс понеже не искат да бъдат наранени.

11.   До номер 7, аз никога не съм приемала мъж само за секс. След като ме използваха за подобно нещо, виждам че големите ебачи дори не могат и секс да правят, а тръгнали да трупат бройки. Поне като ще използват жената само за това, да покажат умения, а не да я питат постоянно кое как се прави. Ако мъж си знае, че не го бива, да си трае или да се отнесе сериозно към жената, за да го научи с времето поне, а не да губи времето на жените с некачествен секс. Тъпо е да предлагаш само секс, а дори да не те бива в него.

Бих френдзонала някой, ако не покрива над 5/10 моите изисквания: сериозна професия и амбициозност, външен вид и характер, като за първото не правя компромис и винаги казвам ако ме попитат какво могат да променят. Мъжете не казват, за да могат да използват пак.
Но жените и мъжете търсят различни неща.
От авторката

12.   Когато я харесвам, но в момента не мога да ѝ предложа, каквото очаква от мен.
Но си го казвам. Тя вече да си решава. Обикновено това са връзки също, но продължават няколко седмици. Хубаво ни е заедно.
Накрая свършват винаги по един и същи начин - тя започва да мрънка за повече, аз се отдръпвам.

Ако не ми мрънка и опитва да ме върже, а просто се наслаждава като мен в един момент може и аз да реша, че съм готов да ѝ предложа повече. Но такава жена НЯМА.
Все искате пръстен

13.   Какви сбъркани представи само 11.
Сериозна професия и амбициозност изобщо нямат допирни точки с добър ебач или сериозен мъж.
Даже обратното.
Някой от най търсените ебачи са някакви пълни отрепки или общи бачкатори.
Айде сега да не ми се изредят тука разни натискачи на копчето с по 15ч пред монитор, кариеристи с малки и меки пишки да се изкарат добри ебачи.
Потенциално добрите ебачи са активни спортисти, по- гъвкавите и атлетични тела, също и по-надарените.
Вече кой лъже да се докопа до секс е въпрос на съвест и честност, като последното трябва да се разглежда съвсм отделно от първите.

14.   Обикновено с лъжи и игрички си служат комплексирани мъже, които няма какво друго да предложат и единственият начин да привлекат някоя жена е чрез празни приказки. Ако един мъж притежава определен набор от качества, атрактивни за жените, то доста от тях даже сами ще му се лепят, няма нужда да се прави на клоун. И аз бях попаднала на една такава шушумига, дето диплеше едни любовни излияния на килограм. И за да елеминирам недоразумения от вида, за който пита авторката, още в началото му казах че нямам нужда от захаросани приказки за да правя секс, той обаче така си беше свикнал явно и продължаваше да си играе игричките. Еми оказа се гола вода в секса, не му ставаше, проблеми с ерекция, свършване и т. н. Нямам против чисто сексуалните връзки, но имам против това да не се изясни от самото начало, . Елементарно уважение между осъзнати хора е това, но уви има доста комплексирани мъже, които вътрешно са си наясно, че ако не лъжат няма да им се отвори парашута. Даже доста по- приемливо и нелицемерно е някой да ходи на проститутка, поне там нещата са ясни и всеки знае предварително какво търси, отколкото такива путкенски номера. Смешното е, че такива " тарикати" лъжат най-вече себе си, защото в дългосрочен план това до нищо смислено не води, такива на дърти години, като са останали сами или жените са ги зарязали, понеже са ги разбрали какви шушумиги са, лежат само на спомени как са минали еди колко си бройки и какви невероятни ебачи са били... в собствените си очи.

15.   Аз се виждам с един мъж, и двамата сме семейни. Имаме квартира, в която се виждаме за секс. Разнообразявам се с този човек и правя неща в леглото, каквито не правя с моя мъж. (ж. 39)

17.   Всички, които ми цвърчат за развитие и кариери, които искат през месец на почивка, които твърдят, че това да не се случват интересни неща в ежедневието е проблем и предпоставка за раздяла, да, тези жени със сигурност са само за къртене.

18.   Към номер 15, и колко време така се срещате, не се ли зараждат емоции и чувства между вас, или поне при вас като жена. Не си ли представяте как с тези ръце, устни и т. н., с които е докосвал вас после го прави със съпругата си?

19.   До номер 13, никой няма да ти каже колко е надарен преди половия акт, а има вариант и да излъжат.

От авторката

20.   Съгласна съм с номер 14, че е добре това да се казва в началото, показва уважение към отсрещната страна. Обаче мъжете сега масово лъжат само и само да се стигне до мечтания за тях секс, който дори не знаят как да правят и губят времето на жените в приказки и никакви умения.
Поне като си голям ебач и трупаш бройки, се постарай да се понаучиш малко, а не да предлагаш само секс, а в него грам да не те бива и да се държиш като девствен с никакви умения.
От авторката

21.   До авторката:
Най - основното поради, което мъжа отсява жената, че е само за секс, е ако е глуповата, или както каза и ти с неособенно атрактивна професия- продавачка, сервитиорка и всички подобни разновидности, макар че мъжете сме по снисходителни отностно професията на жената, по скоро ако е глуповата или някаква злобна кучка или ако усетим че само ни разпитва за пари, професия и т. н ( както си мисля че ти си издразнила някой по този повод и е искал само да те изчука и да бяга). Та ако си сравнително добре изглеждаща, възпитана, с някакаква прилична обща култура и не си личи от първата среща че гледаш мъжа като касичка би трябвало да нямаш проблем да те вземат насериозно

22.   Жените, които стават само за секс:
- обвързани - това мисля е очевидно
- бивши жени/приятелки на познати
- такива, с които сме "само приятели"

С тези, с които не си подхождаме по някаква друга причина, като например религия, култура, интереси, визуално и т. н. обикновено и до секс не стигаме.

23.   Жените, само като сексуални обекти са:
1. Проститутките
2. Меркантилните курволяци, които се чукат и влизат във връзки само поради материална изгода
3. Правещи се на важни и невинни. Тези са особена порода. Навъртели километраж, изгълтали сума си семенна течност, но иначе го раздават морални и искат сериозна връзка. И като някой мъж и предложи връзка се почват номерата от цяла циркова програма: "ама аз не съм такава"; "ох, боли ме главата"; "ама аз не обичам да правя свирки"; "ама не ми свършвай в устата" и прочие тъпизми. Значи, тя лапала и гълтала на разни мърлячи, но не мене няма да лапа, щото искала сериозна връзка. Тази порода особено настървява мъжете да се отнасят зле.
4. Разни разпоретини, които се ебани от двуцифрено число мъже.

В общи линии, жените които нямат никакви домакински умения, които нямат семейни ценности, а цялото им битие е скитане по барове, дискотеки, курвеене, клюки, интриги, начина им на обличане е подчертано предизвикателен, общуването им е постоянно безсрамно кокетничене и флиртуване, устата им не млъква и имат каруцарски език, жени без обноски, без класа и чест влизат в графата: "средства за разтоварване на тестисите".

24.   до номер 21:

"Най - основното поради, което мъжа отсява жената, че е само за секс, е ако е глуповата, или както каза и ти с неособенно атрактивна професия- продавачка, сервитиорка и всички подобни разновидности, макар че мъжете сме по снисходителни отностно професията на жената"

9 груби равописни и пунктуационни грешки в едно непълно изречение :-D
Пич, с тоя правопис и "сервитиорка" ти е много.
Много ме кефите такива мишоци с претенции.

25.   До номер 22, ако е обвързана, но стойностна, как се контролираш да я възприемаш само за секс?

26.   Надявам се да прочетеш коментара ми, защото говоря от личен опит. Сегашният ми годеник ми казваше, че това между нас е само секс в продължение на 7 години. Е, не съм го чакала, но в един момент взех решение нещата да се задълбочат, защото се виждаме много често вече. И какво направих? Взех решение да го заобичам! Отидох на терапия, защото е мой проблем, че съм в тази ситуация (оказа се, че имам страх от обвързване, заради минали събития и, затова съм в положение "само секс"), оправих себе си, съответно и моето поведение започна да се променя. Станах емоционална, започнах да му казвам, че го обичам, сготвих му мусака (първото Обичам те от него получих след мусаката), наслаждавах се на компанията му, правех му комплименти, изслушвах го, исках помощ и подаръци от него, създадох му поле да ме води на почивка. Отпеснах се, заобичах го, абстрахирах се от идеята, че ме иска само за секс ии така за една година и половина от решението ми да съм с него, получих годьжния си пръстен. Е, има си кусурите, но няма мъж, който да иска само секс! Ако иска само секс от теб, то показваш кофти характер, промени си поведението и те ще се променят.

28.   То като цяло много малко жени в днешно време ставате за нещо повече от секс. Добре де някои мъже искат и да им переш чорапите и да им готвиш, но с оглед днешните "умения" на жените, нормално е нещата да се свеждат основно до секс. Нали знаеш основния принцип на икономиката - каквото се предлага това се търси, жените рядко може да предложите повече- физическата сила е в мъжа, парите основно са в мъжа, карането и поддържането на колата основно е от мъжа, какво аджеба може да даде една жена повече на мъжа от секс че и се оплаквате накрая

29.   До номер 26,

случката ми е с едно момче (не мога да го нарека мъж), който си харесвах. Той видя това и се възползва (даде ми надежди за общо бъдеще, обещаваше ми хубави неща) и не ме потърси след като му пуснах (май прави опити да се събере с бившата, имала апартамент, още си комуникирали, било трудна раздяла с много рев и какво ли още не). Не съм виновна, че съдбата го е събрала първо с нея и са имали дълга връзка. Суров урок, който трябва да бъде научен, колкото и да харесваш даден човек. Радвам се, че не се влюбих, защото травмите щяха да са по-сериозни. За мен този човек вече е мъртъв, въпреки че го виждам всеки ден на работа. Дори не направи опит да ме опознае и да види качествата ми и какво мога да предложа. :)
( Винаги ще има една богаташка зад ъгъла с богати родители, която ще е по-добрата партия за мъжете (които не са меркантилни и не си гонят главно интереса) )

До 22,

ако е обвързана и си търси други, за да изневерява, няма как да е стойностна.
От авторката

30.   Аз съм 22. Гледам, че има няколко въпроса относно обвързаните.
В живота се случва всичко - не винаги нещата се свеждат до просто ебане. Има жени, чийто мъже не спят с тях по една или друга причина. Има такива, които не могат да напуснат мъжа си поради някаква причина - материална, болен човек в семейството, абе - всякакви случаи има. И жената - ще, не ще - започва странична връзка.

От мъжка гледна точка - тези връзки са само секс. Такива жени са идеални за любовници на женени мъже, но могат да са проблем за неженени. Особено ако неженения не иска той да е причината за разбиване на семейството ѝ.

31.   13-19 ами има начини да подпиташ и по дискретно.
Тези с малките ще се посвият перките.
Малко са тези дето ще излъжат. Плюс това ако лъжат с чиста съвест, може да се откажеш от акта.
Мен са ме питали директно. И директно им отговарям.
Има тук нкакву смехотворни разкази за разни дето им приличали на биберончета 9-11 и го ичравяли с пръсти, езици и разни атрибути. Това не е секс а цирк.
Жалка картинка.