Споделена история от Секс и интимност

Винаги ми е станал
Имам проблем и той е че имам твърде много сексуална енергия а приятелката ми която обичам много неможе да ми насмогне правим редовно секс от аз искам по няколко пъти на ден. Прави си и чекии когато мога и имам време но когато изляза на улицата и видя някое красиво момиче само си мисля че ако я набарам ще я чукам като за последно.

Просто имам чувството че ми е постоянно станал а приятелката ми след 2-рия 3-тия път се изморява и неможе повече. На 20 години съм и си мисля че е от възраста. Надявам се на компетентни мнения относно проблема ми защото ми е неловко постоянно да изпълвам дънките и да се притеснявам че преди да стана трябва да си мисля за неща от които да ми спадне.

А и ако питате неизползвам никакви химии и такива работи. Целия съм натурален но имам чувството че несъм мъж за една жена или просто е от възрастта. Благодаря предварително за коментарите.

Коментари

1.   Хммм... незнам какво да си мисля за теб. НЕ че трябва, но ще спомена, че си кръгла нула в правописа и се пише запетайка пред "но", и "че".
След това имаш много мръсно под съзнание, ще чукаш някое момиченце като за последно, това си е педофилска работа. И още нещо с нищо не показваш, че си на 20 години, я се стегни и си остани с приятелката, защото накрая от два стола ще се узовеш на земята (не ме разбра нали). Както и да е, просто забрави всичко и бъди с жената на мечтите си.

2.   На моя приятел също му става непрекъснато. Незнам от какво е мойеби защото сте млади сега сте в разцвета на силите си. А ние йените наистина немжем непрекаснато да го правим, все пак не сме животни. За мъжете е съвсем нормално де =)

3.   Спокойно, и аз съм така, но съм на 31 години. Около това "ставане" се върти целия свят. Ако всяка сутрин калпазанинът не ни посрещаше, всичко щеше да е много по-различно. Вервай ми ...

4.   Номер 1 айде стига с тея упреци бе. Писна ми на всяка история коментарите да са за правописни грешки, ми не е учил момчето кво го критикуваш.... кат една учителка по литература си майка му стара!!! Давай пич:)

5.   За номер 1: Преди "нали" също се слага запетая ама не го правим на въпрос!

6.   От №1 до №5:

Да, благодаря, че ми каза вече ще слагам запетайка преди "нали", спокич.

7.   Номер 1, не коментираме правописа, а други въпроси. Ако трябва да бъдем точни се пише Озовеш, а не Узовеш !
Иначе към автора - не се притеснявай, и аз съм така - на 19 съм и понякога го правим и по 4 пъти с приятелката ми. Но съм доволен с нея и не мисля за други, за разлика от времето, когато бях на 17... :)

8.   Ами пробвай и с др. жени. Лошо няма. Все още си млад и можеш да експерементираш.

9.   № 1, ако мислиш, че тук сме в час по българска граматика, по добре е да се прегледаш при психиатър или да се надупиш на наточената пишка на автора - стига да ти олекне от това...
Колкото до автора - давай пич .. живота и мацките са пред теб...

10.   От №1 за №9: Толкова си агресивен, че просто нямам думи...
И да се надупя на наточената пишка на автора.... оле Боже я порасни бе педофилче. :D :D :D

11.   На кото не му става парчето, търси правописни грешки по форуммите, защото е педал и завижда на нормалните хора.
от бай Киро - Курото

12.   Е честно казано ако моя бивш приятел беше като тебе със сигурност нямаше да му изневеря след като година и половина бяхме заедно...

13.   Аз пък всяка сутрин се събуждам със надървен хуй... Това нормално ли е?

14.   Да ,н13, нормално е и аз съм така.

15.   По принцип пика на хормоните при мъжете е около 20тата година,а при жените 30тата .Но като цяло си има и мъже които цял живот са си по потентни от другите, и ние жените си мечтаем да попаднем на някой такъв ;)

16.   Тука само малолетни и предъртели -аман (или амин). Едните им надървен и незнаят какво да си го правят, на другите не им става и обвиняват другите за това, че на младини са си го стискали в гащите. А за жените, ми се губят думите и ми обеднява речникът. Умират за секс, ама иначе, моралистки- само с "любимия". Ако е умерен, му изневеряват, щото не им стига. Ако е свръхактивен (като автора), се уморяват и го заебават недоклатен, ама и му забраняват да си доглавя от където може. Някой замислял ли се е някога кои са признаците на омразата и нетърпимостта? Или единствено въздишките по невъзможната любов ви вълнуват? Мразиш, а не обичаш даден човек, ако има нещо, което знаеш че му е нужно, не можеш да му го дадеш или осигуриш, но държиш да си единственият, който му го предлага. Макар и да знаеш отлично, че не си способен да му осигуриш.

Съзнавам, че прекалено се отклоних. Затова към автора: Тая твоя "любов" не е за тебе. И сто пъти да я клатиш, пак няма да те удовлетвори, защото не го може, а вероятно не иска и да се научи. Да, и сексът се учи, колкото и да е естествен дар от природата.
От друга страна, да кажеш, че я обичаш много, след като не можеш да се съобразиш с това, че не е хетера, говори за поне малко егоизъм от твоя страна. Може би не си този, когото тя би обичала. Защо не я попиташ? Може би за нея би било по добре да не е със свръхактивен сексуално, но с някои недостатъци от друго естество (гадая)?

И още нещо важно: Нормално е на 20 да се дървиш на всичко живо. Не е нормално да не можеш да го вдигнеш на тая възраст. Никъде не си казал, че предизвикваш малки момиченца и не разбирам, защо някои читатели тук говорят за педофилия? Къде видяха някакъв признак за такова нещо? Въпросът ми е, какво става след това? Когато се движиш по улиците, единствено секс ли ти е в главата? Нямаш ли проблеми -с работата, с издръжката, с някакви мисли за семейство, за отговорности, които да разсейват тези приятни мисли в главата ти? Защото, колкото и от фантазиите си да съумееш да осъществиш, толкова нови ще се раждат, ако не се научиш да ги обуздаваш сам, насочвайки мислите си към нещо друго, не до там атрактивно.

Това е от мен. За граматика няма да говорим, защото зная, че който пише тук, не му е до правописни грешки, а други неща го вълнуват.

17.   Ами да, хем е нормално, но и достатъчно вредно:) Мисълта ми е отклни се от тази сексуална енергия, занимавки някакви, работи повече, твори нещо, зарадвай с нещо романтично приателката си, абе една камара полезни работи можеш да направиш! Аз поне от опит знам, не си е работа само за секс да мислиш и да ръсиш сперма на ляво надясно, превръща се в някаква нимфомания дето все не можеш да намериш удовлетворение. Майтап майтап, но съдейки по мене се оглупява, впрегни акъла си в нещо стойностно, с повече секс и чекии нищо няма да постигнеш, след 10 тека или 15 ще изкараш един сън и на следващия ден отново! Успех!