Споделена история от Секс и интимност

Свършва бързо
Здравейте
Искам да попитам... значи... имам приятел от близо 2 години. Секса е невероятен, но от известно време незнам какво му стана. Винаги му се прави секс. Става му много лесно сичко е ок, но свършва за около 10 минути. Това нормално ли е? Преди правехме секс по около 1 час и отгоре а сега :( ...Той е на 27 аз съм доста по малка от него...неискам да прозвучи надуто, но може да го възбуждам страшно много, но тогава преди защо не беше така? Побърквам се.. немога повече незадоволена.. дайте мнениета си!

Коментари

1.   Е 10-15 мин само секс мисля, че си е нормално. Ти кво искащ по 1 час да те клати и после путката да ти стане като варен макарон ли :D

2.   Поговори с него помоли го да удължите повече любовната игра, да ти обръща и на теб повече внимание, дано умее да се контролира, с времето става така понякога не е липса на интерес, а по скоро ни вземат вече за даденост. Включете разнообразие в секса, да има тръпка за нещо ново...

3.   Коментар н1 Кърти! :Д

4.   Има пръсти и език за тая работа - като ги включи и тях, няма да си незадоволена.

5.   Радвай се че му става лесно че на моя любовник, който е на 31год. все мек му стои и не знам защо явно няма значение възрастта а съм на принципа, че който си го може го може и на 50год., а който си е сакат не може.

6.   Леле коментар 1 найстина къртиииииииии... разби ме.

7.   Аз съм на 32, мъжа ми на 33, а любовника ми с когото сме заедно от 6 год е на 46 и се справя страхотно, мъжа ми не може да му се опре. И при нас с мъжа ми е проблема в бързото свършване, но какво да се прави, всеки си намира начин за спасение :) И ще се съглася, че 1 час. ми се вижда множко време. :)

8.   Купи му една бутилка мастика и го накарай да пие преди секса ....

9.   И аз имам такъв проблем разбирам те напълно добре но какво ли е решението?

10.   Е момиченце ела да видиш как нема да те пуснем 3 часа и половина... а и цъкам 400 гр.в.сек

11.   №10... ти съвсем се уля!!! Пикай от време на време! 3 часа и половина?! То нали знаеш, че като ти кажат за много череши, трябва да си носиш малка кошница?! Цъкал бил...

12.   Ами хвани му топките и ги защипи с керпедени да не пуска мазга и готово.