Споделена история от Секс и интимност

Не че се хваля голям ми е и не мога да проникна с него
Така ... имам си приятелка от доста време както се казва (търпелив сам) не сме правили сех щото мн я боли пробвахме какво ли не. Не че се хваля голям ми е и немога да проникна с него ... пробвахме с пръсчета един става обаче с 2 пак я боли така пробвахме мн пъти и нз какво да права ако някои може да помогне нека пише...... Мерси предварително....

Коментари

1.   С 2 пръста я боли??? Това не е нормално. Може да не ти е чак толкова голям, просто тя да е тясна. И мен навремето ме болеше от 2 пръста, ама съвсем в началото, после се разширява там и е ок. Тя правила ли е секс досега? Ако не е правила отдавна или пък само няколко пъти, значи още лигавицата и е много чувствителна.

2.   Използвайте и лубрикант, гел за овлажняване, някой от тях са и с обезболяващ ефект.

4.   ( АЗ ) Тя до сега не е правила сех маи маи е мн тясна .. с един пръс не я боли мн обаче с два пръста не мога до някаде и започва мн да я боли нзз кажете какво да правя

5.   Сигорно е детствена штом не моиш да проникнеш

6.   От Номер 1: Ти на колко си години, дете? Май сте в ранна юношеска възраст. Е как няма да я боли като е девствена. Търпение трябва, образователни книжки... Няма да се получи от първия път. Поазрови се и в интернет... Пробвайте френска любов. Първо я целуваи по клитора, но не вкарвай пръсти, само целувки, докато свърши.
Хайде успех. Ще се наредят нещата.
Ж31

7.   ( АЗ ) Еми малки сме :) Девствена е да ама мн я боли а да не кажа всичко пробвах и нз какво вече ми остана да пробам :)

8.   От Номер 6: Тогава остави нещата така, може още да не е готова за интимен контакт. Ако не иска, не я насилвай. С времето ще пожелае, когато е готова. Не бързайте толкова със секса. После имате цял живот пред себе си да го правите.

9.   ( АЗ ) ние ходиме вече 1 година и 9 месеца тя го иска и то мн ама мн я боли тава е.

10.   Възбуди я първо много добре с целувки и я гали дълго по тялото и ерогенните зони. Трябва да се отпуснете и двамата и да изпитате удоволствие от тази близост, без да бързате за никъде, вместо да се притеснявате как да проникнеш в нея, когато тя изобщо не е готова.

Секса не се състои само в това да и го вкараш, а в удоволствието, което можете да изпитате един от друг. Целувайте се, докосвайте се и мастурбирайте заедно.
Дори не е необходимо да проникваш изобщо първите няколко пъти, докато се отпуснете достатъчно и двамата, така или иначе проникването няма да й хареса кой знае колко в началото.

Важното е да се чувствате добре заедно.
Целта е да се забавлявате и да видите какво ви носи удоволствие. Това се нарича интимност между двама души, а не едното вкарване.

11.   И аз имах една приятелка която много я болеше, но в дупето и си влизаше, като по мед и масло..

12.   Фаташ един струг и си ги минаваш два три пъти и готово после с шублер си го мериш и си ти човека.

13.   Аз 6 месеца практикувах само орална любов при това само аз я предоставях защото ме беше срам... но като цяло винаги момчето беше нежно внимателно правеше всичко както трябва, мн ме болеше даже от страх си внушавах още преди да е вкарал каквото и да било че вече боли мн ме беше страх и все бягах исках го, но бягах несъзнателно...

Един ден съвсем ненагласена да го правя... видях желанието му.... и си казах майната и на болката с повече напън ще влезе пък каквото ще да става.... вече бях възбудена ,влажна всичко... станах за 5 мин реших се на 100% влезнах седнах отгоре ужасно боля (но мисля че все пак болката беше повече в главата ми)... нямаше кръв нямаше нищо, а в последствие страха и неосъзнатостта преминаха в голямо задоволство, та мисля че в крайна сметка важното е да се назориш ако искаш да го направиш и да го направиш.

П.С: много секс съм правила оттогава но все още ме боли когато ми вкарат 1 пръст, да не говорим за повече тогава даже желанието ми за секс минава, след това като ми го вкарат след 2,3 тласъка..... се разширявам явно и става приятно, но трябва да се пребори с болката.

Успех!

14.   Значи... при мен беше същото да не кажа по зле. Направи всичко възможно да я възбудиш максимално и докато я целуваш и вкарай 1 пръст но не спирай с целувките после втори и така.. няма начин щом е девствена да не я боли първите 2-3 пъти пък щом ти е големичък 4-5 път.. мен на 11-12 път спря да ме боли...

Ж16

15.   искам само да попитам, когато единият или двата пръста са вътре тогава ли трябва да го вкарам или трябва когато го вкарвам да ги изкарам

17.   Ползваш пръста само за центриране - да знаеш накъде да насочиш главата.
Но да започна отначало. Първо - трябва да се убедиш, че има добро овлажняване. Което значи, да е влажно не само като бръкнеш с пръст вътре, но цялото стопанство под големите срамни устни трябва да "джвака". Ако това не е изпълнено - имаш устни и език, облизвай наред, (предполага се зърната вече да си обработил), обърни внимание на две места - клитора и входа на влагалището. Това да не се прави на девствена, но докато се занимаваш с клитора, пъхни два (не три и не един) пръста вътре и започни да разширяваш входа, ако сметнеш, че е тесен. Това се прави с винтово движение, т. е хем въртиш ръка, хем я движиш напред-назад, като през цялото време се стремиш да разделиш пръстите си във формата на V. Всичкото това само на влажно! , никога на сухо. От време на време можеш "случайно" да докосваш и ануса, това носи допълнителни аргументи. Докато пръстите са вътре, намери G-точката. Може да бъде намерена по следния начин: като пъхнеш пръстите си примерно до половината, в горната част на влагалището ще откриеш участък, който е малко по-грапав в сравнение с останалата гладка лигавица. G-точката е или под този участък, или веднага след него в посока навътре. Въздействието е първо с единия пръст, после с другия, все едно правиш "тичащо човече". Докато се занимаваш с цялото това упражнение, езикът ти да е постоянно на клитора и не забравяш най-главното правило: човешкият мозък, бил той женски или мъжки не може да възприема ярко и силно дадено въздействие повече от 10 секунди. С други думи, на всеки 7-8 секунди трябва да сменяш нещо - посока, място, ъгъл, но винаги да й доставяш свежи усещания. Занимаваш се с този усилен труд, докато не постигнеш търсения резултат - пълно и качествено овлажняване в цялата област, затворена между срамните устни. При самото проникване е най-добре тя да хване члена и да си го мушне самостоятелно, контролирайки посока, сила и скорост, но на повечето момичета е внушено, че трябва да стоят безучастно в поза на печено пиле и да чакат да бъдат промушени. Жените по принцип имат мислене, според което нещата трябва да се случат по предварително зададен сценарий, а в случая сценария предполага ти да си я прегърнал и нежно да я целуваш, докато се извършва проникването, прекрасна идея, стига главата на пениса ти да имаше око, и поне тактилно усещане. Хуят обаче е лишен от подобни екстри, затова ако не уцелиш от раз, и тя няма намерение да съдейства, не се опитвай пак (има опасност да изпаднеш в паника и да ти спадне), изправяш се, вдигаш краката й, заставаш в поза, която да ти дава възможно най-добър поглед върху "оперативното поле", използваш пръст за да обозначиш входа (в последния момент го махаш оттам) и предприемаш проникването. Кожичката е добре да е покрила главата на пениса ти - тя сама ще иде където трябва, а ще осигури по-лесно влизане. Първите няколко фрикции бъди по-внимателен, докато се адаптира към размера ти, после действай по пълната програма. Никога не забравай правилото за 10-те секунди - сменяй ъгъл, посока и скорост.
Ако си решил да имаш дълга връзка с даденото момиче, задължително е да изучиш топологията на влагалището й. Не си представяй, че това е равна тръба с еднаква стегнатост по цялото протежение. Напротив - има тесни участъци (силно възбуждащи), но има и по-широки. Тайната на продължителния акт е да държиш ерекцията си под контрол - като усетиш, че нещата много напредват, паркираш свъхчувствителната си долна част на главата в широкото и се клашушкаш без да напускаш "паркинга", като спадне напрежението, отиваш да се кефиш на тесните сектори.

18.   Не ти е голям, тя е тясна... няма шанс с 2 пръста да я боли.

Сигурен ли си че не и ги пъхаш в задника?

19.   Пробвайте да правите секс, явно не става със сех. И първият ви опит да бъде при навършени 18 години!

20.   Така става, когато 13, 14 годишни се опитват да правят секс, телата ви физически не са готови за секс, за това има болка, клиторът на момичето и влагалището са много чувствителни а овлажняването е все още недостатъчно. Същото важи и за момчето, пенисът е много чувствителен на допир и най много да се стигне до бързо свършване или пък изпразването да настъпи още при първото проникване. Всяко нещо с времето си.

21.   От "онова място" трябва да излезе дете. Няма такова понятие като тясна. Това е мит. Може да има някакъв проблем, отидете на лекар, той да прецени.