Споделена история от Секс и интимност

Бременна съм от млад негър
Наскоро имах краткотрайна връзка с чернокож спортист, който в момента пребивава в България. Връзката имаше по-скоро сексуален характер, разликата във възрастта беше близо 10 години (аз съм по-възрастната). За около 3 седмици живяхме на семейни начала, като почти всеки ден правихме секс, предимно сутрин преди работа, понякога и повече от веднъж на ден. Сега два месеца след като вече не сме заедно, установих че съм бременна, твърде вероятно от него. Знам, че ще ме упрекнете, че лекомислено не съм ползвала презервативи, но той твърдо настояваше да не използваме кондом за да "ме усети като истинска жена и да изживеем тръпката на макс". Сега не знам какво да правя. Ако го родя едва ли ще се съгласи друг мъж да ме взема за съпруга с тъмнокожо дете. Как така допуснах да забременея от негър.

Коментари

1.   И аз бях в твоето положение. Сега имам бял мъж, на който му родих дете. Виждам го, че обича и двете деца. Смея да твърдя, че сме колоритно семейство и сме щастливи. Ще се справиш, вярвам в теб!

2.   Е, как какво да правиш - аборт!

3.   Аман от измислени истории... Ти за аборти чувала ли си? !

4.   Дори и да не го родиш, ако след години забременееш от бял пак може да родиш дете с негърски ген. Телегония. Чел съм за такива случай. Може да запазиш детето и да заживееш с негрото. Да си призная винаги ме е било яд да видя бяла жена с чернилка, но ти си знаеш.

5.   Майтапиш се

6.   Зле скалъпена фалшива теми. Никоя жена няма да каже :"Как така допуснах да забременея от негър. ". Нищо де, ново поле за изява на мразещия вся и всьо Ганчо

7.   Какво викахте жените - Аз не съм такава

8.   1. Ако не те кефи като човек и не искаш да заживееш с него и да бъдете семейство, поне може да му взимаш издръжка.
2. Аборт!
3. Ще си гледаш детето, ако не искаш да го махнеш.
Тва е положението нямаш много варианти, но все пак имаш.
И най-важното говори с този човек, дали негър, дали бял, напомпал те е и сега е отговорен.

9.   А бе ти се радвай, че си бременна - знаеш ли колко самотни жени има в България, дето нема да имат деца изобщо!?

Моли се да са близнаци, та да си имаш двечки дечица.

Но знай - нема как. Хем да правиш секс с негри-спортисти, хем да чекаш принца на бял кон.

Той не ходи при тея, дето си лягат с негрите.

10.   Според мен го е направил умишлено.

14.   Ако имаш координати на негъра и като родиш детето е от него му го съобщаваш. Иска не иска трябва да знае. Хората по света не са като българите, ще прояви интерес и ще се грижи за детето дори и само финансово. Най-веровтно нямате бъдеще заедно. Аборт не те съветвам да правиш, , защото има огромна вероятно да не забременееш отново, ако си на възраст след 28. Остави си детето гледай си го и хорското мнение да не те интересува.

19.   Това не може да е истинска история, някой се ебава с населението :-)

21.   Фалшива публикация

23.   ако си харесвала таткото - ще си харесваш и детето.
Не виждам защо да те взема друг. Таткото не те ли иска?

24.   Хич да не ти пука, никога не прави аборт! Радвай се, имаш си дете!

27.   Темата е фейк.

31.   Питай го какво мисли да прави с теб и детето, така ще знаеш и ти какво да решаваш, улеснение е като знаеш истината.

32.   В Западна Европа, където мъжете са широко скроени, когато видят бяла самотна майка с мулатче я отбягват все едно е прокажениа, а какво остава тук. Задържиш ли детето, забрави за сериозна връзка.

39.   Дано само непланираната бременност ти е единственият проблем...
Идея си нямаш какви болести разнасят тия хора. Веднага отивай да се изследваш! А за бебето, ти си реши дали ще си самотна майка или ще правиш аборт. И друг път умната. Лесно му е на него, "да те усетел истински". Ама после си събрал багажа, пък ти се оправяй!
Но бива да си безотговорна, ама чак толкова!
Не пишеш на колко години си, но щом си 10 години по-голяма, едва ли си на 20, така че започни да мислиш като зрял човек, не като тийнеджър.

40.   Най-тъпата провокация, която някога съм чел.

42.   Почти сигурно е майтап, но както имаше една приказка:
"Майтап, майтап но на гило си е живо ебане", така има и не малко, такива бели мастии където разкарват негърчетата си сме като са се сношавали с кай знае, какви диви горили!

43.   До 14: Хората по света не били като България, искал или не, щял да прояви интерес... По-голям майтап не съм чел. Очевидно никога не си излизала от България и не знаеш каква епидемия е от бели самотни майки със смесени деца, чийто бащи не искат и да чуят за децата. Даже в Америка си е тренд, че чернокожите бащи почти никога не са в картинката.
Лично аз, когато видя бяла жена с дете мулатче, почти винаги първо приемам, че майката е просто долна класа и боклукчава. Много рядко стойностни жени попадат в такава ситуация.

44.   До 1: Намерила си бяла балама да се грижи за мулатчетото ти. Нека позная, черният татко изобщо не се интересува детето, нали? Определено си извадила късмет, нормален мъж рядко би се вкарал в цирк като твоя

45.   ... как само ви дърпат клапата на парата и вие веднага надувате свирката до небето, човек ще започне да се изкушава да се възползва от толкова податливи на провокации и умствено отпуснати хора.... да не се изказвам по друг начин, че не тая лоши чувства...

46.   Феик тема.

47.   Изоставаш от модата. Сега са на мода арабите, не негрите.

49.   Браво....
Раждай и после се хвани с азиатец...
Ще облагородиш планетата...

50.   Гледай какво нещо е животът, една е бременна от млад негър, аз пък съм родил от стара бледолика.... модерни времена!

Авторе, благодаря за троленето! Връщам ти услугата!

51.   Ако си хубава все ще намериш кой да те вземе, еле пък ако футболистът се замогне и плаща солидна издръжка и си имаш финансова независимост. Но чернокожото дете цял живот ще ти тежи, защото всички ще те гледат като лека жена, а може д не си такава. В същото време, ако си на 35 най-добре си роди детето и си го гледай, че друго може и да не ти се роди нататък. Успех и много любов в живота!

52.   Ако си хубава все ще намериш кой да те вземе, еле пък ако футболистът се замогне и плаща солидна издръжка и си имаш финансова независимост. Но чернокожото дете цял живот ще ти тежи, защото всички ще те гледат като лека жена, а може д не си такава. В същото време, ако си на 35 най-добре си роди детето и си го гледай, че друго може и да не ти се роди нататък. Успех и много любов в живота! А може и бебето да е бяло, нали не си сигурна :)

53.   Имам 2 познати с деца от негри - едната е колежка, мъжът е студенства любов, синът ѝ вече е студент. Другата се запозна с някакъв американски военен от базата в Ново село, секс за една вечер и резултатът е синът ѝ, вече тинейджър. Общото между двете истории е, че двете си отгледаха децата сами, доколкото зная и двете деца не са признати от бащите, и двете не се омъжиха. А ти щом си готова да правиш секс с негър, не виждам какво те притеснява да имаш и дете от негър. Аз, примерно, не че съм расистка, но не бих си го слагала с негър.

57.   Не си първата нито последната с дете от негър в България. Съжалявам само, когато видя самотна майка с мулатче.

58.   До 52: Дори и да е хубава, пак няма да си намери мъж, ако има дете от чернокож. Просто за един мъж би било ужасно некомфортно да се показва на обществени места, да запознава половинката си с роднини, приятели и познати, при положение, че тя има чернокожо дете.

61.   Детето ти ще е отхвърлено от всички и ще страда

65.   Мен повече ме притесни в историята "бременна съм ТВЪРДЕ ВЕРОЯТНО от него". Това как да се разбира точно - живееш, макар и седмици с един мъж, забременяваш и не си много сигурна от кого? Или е грешка при писането и не съм те разбрала?

А какво мислят обществото и другите мъже сега точно не би трябвало да те вълнува особено. Такъв е бил твоят избор и толкова. Сега решавай за себе си и детето, то е най-важното, а бъдещето никой не го знае какво ще бъде. Свържи се с бащата, говорете, направете тестове, когато е възможно.

И по-внимателно кого допускаш до себе си.

67.   От 9 до 65:

Ахахахах - и на мен това ми направи впечатление.

За тея 2 месеца, с колко мъже е правила секс авторката (без презерватив), за да "предполага", че е "много вероятно" да е бременна от негъра? :D

А бе да се радва - толкоз жени ще си останат сами и бездетни. Авторката поне си прави кефа, па и дете ще завърже.

Плашело я, че нямало да си намери съпруг - де такъв късмет лельо. Те хората не правят сватби напоследък - негър е най-доброто с което можеш да се уредиш.

70.   Пусни си изследвания да не ти е треснал и нещо друго освен бебето.

71.   70, това е измислена история.

73.   Честито ще имаш негърче!

75.   В момента, в който разбера, че някоя жена си е лягяла с негър и я отписвам от кръга си...

78.   Аборт, това е решението, черно мангалче не ти трябва, ще си провалиш живота. Естествено че никой българин няма да те вземе. И друг път внимавай с големите черни пишки.

80.   На такива, като теб се вика чернилци. Детето ще хване генетичните заболявания от двете раси. Ти си извършила огромен грях срещу кръвта и природните закони. В ЮАР, такива, като теб преди 50 години, принадлежеха на принудителна стерелизация.

81.   Боже господи колко расисти на едно място. Ето и защо емигрирах!

По темата- намери го и му кажи, че си бременна от него и да си носи отговорност. Демек да ти плаща издръжка. Може и да абортираш ама не се знае занапред, дали ще можеш да имаш деца. Ако той е свободен може и да поеме отговорност. Ако ли не- по съдебен път!
От тебе зависи, ще родиш ли или не.

82.   81 - това е тъпа, чекиджийска, порнографска ИЗМИСЛИЦА, стига се впряга! И стига с тия "расистки" простотии, никой не е длъжен да ви харесва черните, грозни, миризливи, негърски маймуни, това не го прави "расист", а нормален човек.