Споделена история от Секс и интимност

Първият ми анален секс :)
Здравейте искам да ви споделя нещо. Понеже съм от такова семейство, че сексът преди сватбата е табу искам да ви разкажа как открих аналния секс :). Още на 15 изпитах първия си оргазъм от един батко, с който правехме орален секс, така до 19 та ми годишнина аз правих само орален секс.

Една вечер на един купон се напих зверски много и почти нищо не помних, когато се събудих в общежитието с ужас разбрах, че не спа сама в леглото. Бях гола и той също помислих си, че вече не съм девствена и направо щях да умра попитах го ти изчукали ме той каза да :), но тогава допълни спокойно ти каза, че трябва да останеш девствена и те чуках в дупето.

Станах, видях че съквартирантките ги няма и мо предложих да си вземем душ да му направя една свирка и да ми покаже какво е анален секс така и стана :), След 40 мин орален и 5 минути анален аз изпитах първия си анален оргазъм. После така се развиха нещата, че поне веднаж в седмицата ходих да спя при него, но уж само да спа :), Те май и съквартирантите му не разбраха, че се чукаме под носа им. Лягах си с нощницата и като заспят го поемах отзад и си стимулирах клитора докато свършим и двамата.,

После така ми се разработи дупето, че ми влизаше без никакво съпротивление. На втората година се запознах със съпруга ми той мислеше, че съм девствена и със голямо внимание ме отвори :), в момента прави преговори да ме чука в дупето, но аз се правя на недостъпна :)

Между впрочем от както съм омъжена съм ходила няколко пъти до стария ми познат да не загубя тренинг :) .
Тук просто споделям моята изповед не искам никой да ме съди и прочие, ако някой момиче или жена има подобна случка бих желала да си пишем, Пощата е разбира се е само за този сайт и не отразява истинската ми действителност :)

Модератор - не пускаме мейли. Може да си разказвате подобни случки тук :)

Коментари

1.   Това 100% е написано от момче с подобни фантазий. Добре, че модераторите не публикуват пощи...

2.   100% е написано от турско момиче. Много лицемерна е религията им и да - познавам доста девствени момичета, които имат повече секс от махленската проститутка. Браво на момичетата

3.   Я да вземеш да се стегнеш малко МЛАДЕЖО! Вярно е, че някои момичета са много изтървани обаче чак да споделят сексуалните преживявания не вярвам. ;d Хубав бъзик, но към средата на историята вече не е забавно и дори ми става мъчно за теб. :(

4.   И според мен е написано от турско момиче ;) Ако е истина разбира се. Не, не ни се е случвало, защото при българите аналния секс все още се смята за срамен, още повече при девствените момичета

5.   Айде, моралистите! Тука въобще няма значение дали момичето е християнка или мюсюлманка. Всеки си има право на избор!
И какво толкова странно намирате в тази история? Все едно не сме се наслушали на подобни глупости!
Мацка, радвам се за тебе, прави си кефа и да не ти пука от тия комплексари тука, а и навсякъде, където са! Животът си е лично твой и ти си знаеш най-добре какво и с кого да правиш. НИКОЙ няма право да те съди, защото много "моралните" всъщност са едни пропаднали хора, които не знаят къде да си избиват комплексите! Един път се живее, бе, хора! Всеки да си живее живота както сам иска!

6.   Това ми напомня за един виц:
Дошло времето на едно момиче от "турските" села да се омъжва. Намерили й хубав мъж, но от близкия изток.
Поради тази причина, майка й я предупредила:
- Слушай ме сега! Тези, арабите са големи мръсници. Ако поиска да правите нестандартен секс, категорично му отказваш!
Момичео се вслушало в думите на майка си. Вдигнали сватба и така - младоженците заживяли заедно.
Минала се година от семейния им живот. Една вечер, мъжът, ухилен и с хитър поглед влезнал при жена си в спалнята. Погледнал я съблазнително и й рекъл:
- Жено, днес смятам да опитаме нестандартен секс!
Спомнило си момичето майчините приказки и отвърнало:
- Ааа, не! Никакви такива!
Учуден от реакцията, съпругът попитал:
- Що, бе скъпа? Ти деца не искаш ли?

7.   Остави историята на страна, ама... дали от 10 - годишна ще те лиж*е някой батко или ще те ч*ка - честно няма много разлика.... Единствено в удоволствието...
Пак си даваш детството на някой...

10.   Всъшност знаеш ли че девствена означава недокосвана. Не искама да те съдя и не, не ми се е случвало всичко това съм дала само на мъжа си. А коментара на номер 6 ме разби поздравявам те за него.

11.   Ех, какви кучки има по света... Просто нямам думи! Особено след като видях публикация на няква курвичка на 12 годинки дет се е чукала с 16 годишен...

12.   Направо е смехотворно

13.   Брейййй, девствена и от раз преживяла аналния си оргазъм!!!

14.   така... аз съм момче на 20г. Много искам да ме доминира някоя кака. Искам да ме кара да и лижа дупенцето, краката, дупето. Да ме плюе и да прави с мене каквото си иска ( без страпон). Искам да бъда нейно куче - да ме връзва на каишка и да ме ползва да и правя готино :)). Толкова ли много искам... слабо момче съм, така че лесно ще ме доминира.... и дефакто няма да се притеснява че мога да и направя нещо. Ако има някоя, която иска да си има куче, поне за някво време да си остави емаила

16.   Прави секс на воля!!!

17.   Да пич, каките са много полезни защото са печени. Дано ти се отвори парашута ;-)

19.   Аз изпитах втория си оргазам, докато духах... Първия беше докато мастурбирах
Кума Лиса

22.   Моето момиче, след първия анален секс, поне една седмица няма да си в състояние да повториш, колкото и да е бил внимателен. Да не говорим за оргазъм.
ж 48 г

24.   Помня първото проникване отзад. Добре, че мъжа беше внимателен. Имах усещането, че ме изпълва изцяло, буквално. Сякаш повече отколкото може да поеме дупето ми. Издишах въздуха, да освободя място. Нямаше болка, а нещо супер стегнато отзад, топло и дискомофортно. Инстинктивно се стягах и той охкаше. Няколко пъти ме пита как съм. На края му отговорих, че усещам пулса му в задника. Чувствах се засрамена и удовлетворена, че най-после го направих.

26.   Първият път и още няколко следващи беше гадно.
ж49