Споделена история от Секс и интимност

Връзка без почти никакъв секс?
На кратко... заедно сме от една година. Страстта отдавна я няма (поне при нея ). Обичаме се много, но не мога да продължавам да съм с нея без да правим секс. Правим секс 3-4 пъти месечно.

Тази вечер пак говорихме за този проблем и обяснението беше, че аз съм искал добро момиче и тя се е превърнала в такава. От кога добрите момичета не правят секс не знам. Когато започнахме връзката си, тя си беше доста опитна ако ме разбирате. Секса беше уникален, понякога го правехме по цял ден. Не мисля, че съм чак толкова зле в секса, готов съм да опитвам всичко имам умението да се владея доста и да свършвам, когато пожелая. Тя казва, че проблема не бил в мен. Какво ли не опитах вече за да я възбудя...

Нямам си и колега със сигурност, знам че всички така казват, но аз съм сигурен. Кажете, какво да правя. Не мога просто ей така да я оставя заради секса.

Коментари

1.   Какво е това 3, 4 пъти на месец? Всеки божи ден трябва да правите секс!!!

2.   Ами помисли дали не си я засегнал с нещо. След като ти отговаря така заядливо, значи е имало някакъв спор между вас. Ти си знаеш какво. Но явно си я засегнал. Опитай се да бъдеш мил. Не само когато решиш да правите секс, а през цялото време. Нещо й липсва след като така се е променила и отдръпнала...

3.   Може и 2 да е прав, но тогава е много заядлива е тази мадама!
С приятеля ми се караме, понякога доста сериозно, но винаги завършваме в леглото и забравяме за глупостите, които сме си наговорили. И той ми е подхвърлял, че доста съм се била изучила в секса и такива глупости, но като му приложа, каквото съм си измислила, млъква.
Може би имаш баджанак, а може и приятелката ти да не те желае повече. Има ли значение?
Защо пък да не се разделиш с някого заради секса. Това е поне 50% от една любовна връзка. Сигурна съм, че дори родителите ми имат повече секс от вас, а те са хора пред пенсия!

4.   Абе сигурен, сигурен, колко да си сигурен... ;)

5.   Ами щом си поговорил с нея и въпреки това резултат няма, замисли се дали си струва да си с това момиче.
Двама души, когато се желаят правят секс.
Просто е. Или не те желае или си имаш колега.
И в двата случая е кофти за теб.
По-добри тактично и покажи, че ако продължава да се прави на халосана ще си хванеш друга.

Тъжно е колко момчета се оплакват от липсата на секс с приятелките си, а има толковааааааааааа много самотни жени, изпълнени със сексуална енергия за цял харем..

Лоша

6.   Според мен, нещо не й се прави повече секс с теб. ако не искаш да я зарязваш и държиш на нея, развий някаква драма, например, че искаш време да помислиш дали искаш да си с нея. Така й кажи и ще видиш как веднага ще ти се хвърли в обятията и ще стане по-сексуална. Ако се отдалечи още повече - няма смисъл. :)

7.   Е малко ли е 3 -4 пъти в месеца, демек един път в седмицата, ти колко искаш 3-4 пъти на ден ли?

8.   Явно не си допадате... Ние с мъжа ми правим секс по 2 -3 пъти седмично. Не смятам за нормално да правиш секс толкова рядко като вас, млади хора сте. Дали няма някакъв проблем, нещо което да я затормозява. Не говори с нея, просто я целуни и действай, понякгоа не става само с говорене. :) Успех

9.   Ами, като цяло всичко останало ни върви много добре разбираме се, почти не се караме, говорим си за бъдещето заедно, но като започна да я галя и докосвам тя се отдръпва и казва, че няма желание за секс. Тя не е искала секс от мене от няколко месеца вече. Винаги аз съм този който трябва да започне и ми омръзна да си прося секс вече. Мисля наистина да пробвам да се отдръпна да видя какво ще стане. Може би секса с мене и е омръзнал, знам ли...
Може би в началото избързахме, че правехме много секс...
Нямам си колега, проверявал сам я много пъти... както телефона фацебуци сметката и на тел-а и т. н. Както казах сигорен съм.

От АВТОРА М22

10.   Авторе, с майка ти можеш така да си живееш, да знаеш. Поне ще ти дава да я прегръщаш.
Това, че не се карате също не е добре. Карат се само хора, на които им дреме за мнението на другия. Изобщо не ? дреме за теб. Въпрос на време е да си намери човек за секс... , а на теб баджанак.

11.   Ние пък с жена ми го правим 1-2 пъти месечно и какво от това - да се гръмнем ли? Иначе сме в чудесни отношения, но за толкова ни стига времето, силите и желанието - работа, две малки деца - води, учи с тях, работи и т. н. Секс правим само когато не се издържа вече, и то пак е трудно да издебнем, да се усамотим, и да не заспим по средата.
А бяха други времена... може и пак да дойдат, но сега-засега - толкова!

12.   11, определено ще дойдат други времена - при всеки от вас по отделно съответно с друг мъж и друга жена. Това е началото на края на един брак. Ако мислиш, че пък е нормално и не предприемаш нищо, 100% скоро ще дойдат други времена, поне за жена ти!

13.   12, колега, ако си решил да ме отмениш, може и за заплащане да помислим нещо...
Не, нищо няма да предприема - ще я карам както си знам и колкото мога, а вие спортувайте да не изоставате от норматива.

14.   Абе я стига сте слагали секса на първо място.. егати повърхностното мислене.. когато започнете да имате други взаймоотношения с хората освен в леглото ми се обадете...

15.   Имаме дрги взаимоотношения с хората, освен в леглото - с колеги, познати, приятели, родители, деца...
Но, който си има любовник, мъж, той си прекарва времето с него И в леглото. Иначе не ни трябва да се омъжваме и да си търсим гаджета. Ще си стоим с мама и тати цял живот да си се гушкаме в хола и това е положението.

16.   №15, ти затова ли се мъжиш и си търсиш гаджета - да не се гушкаш с мама и тати, а с тях? Е*ати инфантилните смешници сте повечето! Хай със здраяве!

17.   14 тук не става само въпрос за секс, но нали сме ограничени какво да ти обясняваме изобщо. Ние само за е*ане мислим.

16, а ти защо си търсиш гадже? За да шиете гоблени и да гледате "Листопад" ли?

Лоша

18.   Муаха, Лоша, тука ми харесваш :-)

Я си кажи мнението и за http://spodeli.net/4/story-18201.html - просто ми е любопитно. Моето ще го познаеш, сигурен съм.

Кубрат

19.   Аз имам същия проблем. Говорих с нея. Каза, че имало много по-важни неща от секса. Опитах се да и обясня, че това ще ме принуди да го потърся другаде секс, след което ще трябва тя да си потърси друг, който също не го интересува този проблем. Сега сме почти на края на връзката. Няма шанс да се промени нещо. При последния ми опит да направим нещо, каза, че съм наказан, защото не съм и подарил книга... Изобщо, едни измислени причини. Аз поне съм пътник, защото най-малкото съм моногамен и ако имам друга жена за секс, то с тази не мога да бъде повече. Препоръчвам му да не се мъчи повече, а да се разделят. Всичко друго е мъчение. Жени, колкото искаш. Попаднали сме на фригидни, за съжаление

20.   19, поздравления. че си се отървал толкова лесно! Това с книгата ме разсмя, ще го кажа на мъжа ми, за да се похилим заедно. Съжалявам, но момчета - толкова ли свършиха жените с хронично главоболие?
Аз моят ще си го накажа по-друг, по-сладък начин...

21.   Фригидна ама друг път... преди да се хфанем заедно се скъсваше от секс връзката ни започна само със секс и сега изведнъж като е влюбена не и се правело секс и като го правим даже секса не струва. Опитвам се да давам всичко от себе си и накрая да си прося секс е много глупаво. Имам чувството, че никога няма да разбера жените.

АВТОРА

22.   Авторе, въпросът е в кого е влюбена.
Освен това има доста жени, които играят малко театър, докато някой будала им се върже. И понеже този театър им е дългосрочно погледнато твърде напрегнат, накрая ти казват - абе влюбена съм в теб, ама не е само секс една връзка, боли ме главата и т. н.
Зарязвай я, докато е време. Няма нищо да се промени, напротив - най-много да почне пак да се прави, като ? се поиска детенце. После си на сухо цял живот

23.   Кубрат, ахахах между другото веднага те познах :))

Ще ти дам жокер, че се включих в темата макар и по-постничко този път и без да се подписвам.
Ако започна пак с моите си теории - ще се окажа в положение: и сам войнът е войн, а не ми се застава срещу цяла войска! :))

24.   23, е не съм се и съмнявал, че някой може да ме обърка :) Впрочем и под много други теми съм защитавал подобни мнения, и интересното е, че тогава имаше предимно позитивен отзвук. Откакто ти се намеси се оцапа пейзажа :-D

Що се отнася до коментара ти, кандидатите са 6, 7, 10 и 34, като моя фаворит е 34 :-)

Иначе не смятам, че ТОЧНО в тази тема ще се окажеш сама срещу войска. Обратно, по-скоро аз съм в тази роля, както бях и оня ден в другата тема, дето се чувствах все едно съм объркал спалнята с курника... :о)

25.   10-тата кокошка бях.
Само казваш и веднага се включвам в дискусията хаха.
Като ще е гарга да е рошава :))

Не знам аз като прочетох първите 15тина коментара и се почувствах излишна в темата хаха..
Но ще се включа за малко цвят, то се е видяло
Онзи лаф : тъп и упорит май пасва и на двама ни :))

И, за да не става тука като личен чат поне да се обърна към автора. Авторе, предложи и тройка, барем се стресне малко.

26.   Ще подхвърля идеята за тройка :) се пак това е мечтата на всеки мъж. Днес пак говорих с нея и обеща да се съвземе малко и да правим по-редовно секс. Намекнах и, че няма да станат така неща-та ако иска да останем заедно. Ако не пък ще си търся любовница в крайна сметка :))))

27.   Авторе,
на колко си години, че да си търсиш любовница? Защо просто не смениш приятелката? Не че съм привърженик на любовниците, ама някак по-върви да имаш любовница, ако имаш съпруга. Или не разбирам нещо?

28.   Казах го на шега, никога не бих изневерил. Не мога да и го причиня. На 22 съм.

29.   Авторе, може да е период. Обаче аз съм минава през това и искам да ти кажа, че една жена спре ли да те желае, значи нещата не вървят. Вътре в себе си тя усеща връзката ви за изчерпана. Възможно е и да има друг. Не говоря за чисто физическата изневяра. Да мисли за друг, да се е чула или срещнала с някой и сега в мислите й да въпроса- ами дали с него няма да съм по-добре, дали да не опитам с друг... Женската психика е малко по-различна. Ако имаш дори и минимални съмнения- провери. Говори пак с нея, но без да засягаш директно въпроса за секса. Покажи й, че ти пука за това как се чувства тя. Може нещо да й е криво, да се е депресирала...

30.   Напълно съгласна - изневярата в мислите е най-страшна, това значи че нещата вече са отишли по дяволите и е въпрос на време да се разделите.
Много странни хора има на тоя свят, от какво започва една връзка, ако не от близостта на 2ма души? Да, нормално е да не търсиш само това, да искаш да общувате, да имате общи хобита и занимания, аз не вярвам във връзките само за секс. Обаче не вярвам и в тези без, особено в началото!
Лоша, голяма си :)

31.   абе ти луд ли си, на 22 а търпиш това? да си на 44 бих те разбрал... на 22 има хиляди които биха я заместили ;)

32.   Глупости, приятел. Търси си проблема, защото го имаш. Ще говориш ли, няма ли, ти си прецени. Но не е нормално. Аз съм на 52, жена ми на 48 и правим секс 15-16 пъти месечно. А често тя свършва по 2 пъти на вечер....

34.   Аз също правя секс до пъти на седмицата просто ние мъжете искаме жената на всяка цена да прави секс, а има лесен начин говори си с нея за това и почни да и купуваш подаръци и дая извеждаш на разходки, както правят чичковците и дръж се мило и шеговите, а не загоряло и невидял секс, но примен причината е, че съм по надарен и я боли по време на секс