Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми не иска да ми достави удоволствие
Здравейте! Аз съм транс момче (момиче, което се прави на момче), и имам проблем. Искам хората, които отговарят да не ме критикуват, а съм тук за съвет. С приятелката ми не правим секс като хората, защото тя не иска да ми достави удоволствие, а това ме влудява. Аз правя всеки ден каквото е нужно да е задоволена, но тя не иска да го направи спрямо мен. Твърди, че има стара травма и не може да прави каквото и да е от удоволствие. А това си е побъркващо в една връзка. Винаги като говоря с нея на тази тема ми споделя тази травма (не е свързана с изнасилство, ако някой случайно го напише в коментарите), и казва, че й трябва време. Давам й го, не я притискам, но всеки човек си има нужди и се чудя какво да правя. Дайте ми съвет.

Коментари

1.   Според мен приятелката ти иска да види мъжки полов орган, то си е нормално ако е хетеро жена. Ако е лесбийка вече е отделен въпрос. Но поне аз не бих излизала с мъж транс, колкото и готин човек да е, защото не си представям как ще си събуе гащите и там няма да има нищо. Дори да е опериран не искам да си лягам с мъж с изкуствен член.

Съветвам те да се приемеш такъв, какъвто си по рождение, т. е. жена. Няма човек, който да е роден в сбъркано тяло. Помисли кое точно те кара да искаш да бъдеш момче. Би било интересно да го споделиш, ако искаш. А колкото до приятелката ти, вече ти казах какво мисля по въпроса.

2.   Момче, момиче, щом не искат да ти отвърнат с доставянето на удоволствие зарязвай, няма бъдеще

3.   Дай и време на приятелката ти.
Може ти да си и първото момиче.

4.   Щом се правиш на момче, удари една чикия, и нямаш проблем.

6.   Приятелката ти си е хетеро според мен, не е лошо и ти да пробваш с мъж, може да ти хареса. И такова нещо кано сек между еднополови няма.

7.   Търси си друг партньор, с тази, кой от къде е, не е твоят човек.

8.   Класически мързел. Това не подлежи на оправяне. За жена ми (хетеро сме), в секса удоволствие съм длъжен аз да й доставям основно. От нея стига, че е предоставила тялото си. Ако я накарам да направи нещо, ще го направи, но като за отбиване на номера. Без страст, без хъс, без старание... А аз съм на другия полюс - правя всичко за да й бъде максимално хубаво на нея.
Сексът се случва между двама. Удоволствието от него е и за двамата. Но почти винаги единият е по-активен, по-отдаден, по-старателен. Другият - почти пасивен консуматор. За мъжа е физически по-натоварващо. За това, жените, обикновено не си давате сметка. Е, винаги има изключения - има доста активни дами в секса и истински мързеливци мъже...
При хомо-двойките... При мъжете често единият се самокатегоризира като "пасивен", но участва доста дейно в предиграта. При дамите няма официално "активна и пасивна" и се очаква взаимодействие на макс - пропорционално "връщане на стореното". За съжаление обикновено едната по-пасивна. Кофти е, когато е "наднормено" пасивна... А може би и тя си мисли, че е напълно достатъчно, че е предоставила тялото си...

10.   Е, това е вече измислена тема! Пиша го като толерантен и разбиращ човек, не искам да се приема като хомофобски коментар, защото не е,

Едва ли истински "транс" мъж или жена ще напише "което се прави на момче/момиче". Не става така - днес ще се правя на жена, утре на мъж.. Тези хора (и гейове, и транс) от съвсем малки усещат, че са различни - всички при задаването на този въпрос го казват. Просто термините като "гей", "транс" и т. н. ги научават късно. Те не играят роли, това не е маскарад. Само дрехите и маниерите нямат значение, а цялостната душевност на човека е различна при двата пола. Затова и са ми смешни повечето травестити, които под женственост разбират... визия като за магистралата.

А приятелката ти вероятно си иска истински мъж, с всичките му не само органи, но и поведение, отношение. Тя, ако искаше да е с жена, щеше да бъде. Може би ти е по-скоро наистина приятелка, а не гадже. Някакъв етап.

Наистина вече се преиграва доста с "Аз съм, но се идентифицирам като.. " Аз и човек не се чувствам в някои по-натоварени дни, освен да се пиша "Извънземна" в документите..? !

11.   Питай хора в твоето положение, така ще обмените правилните неща, като мнение за да се оправят нещата експресно.

12.   При нас е обратното. Приятелката ми много пъти е виждала как баща и е насилвал майка и включително анално. Явно човека е бил доста активен и постоянно е облядавал майка и като го е правил насила че понякога я е биел. Моята е гледала всичко това и в последствие е започнала да се възбужда от всичко това. Сега карта мен да се държа така с нея. Иска груба игра, , да е подченена. Пляскам я по дупето и направо полудява. Не се оплаквам но понякога ми се иска да го направим нежно и по леко. За съжаление тогава тя не се възбужда.

13.   Тролове постоянно пускат теми от т. нар. ЛГБТИ спектър, за да създават фалшива представа за масовост на тези извращения. Вижте че се напълни вече с такива теми. Човек като чете тук, ще остане с впечатление, че половината население е от тая западна измишльотина ЛГБТИ....

14.   Момиче, което се прави на момче трябва да си търси лесбийка или бисексуална. На хетеросексуалните жени им трябва мъжки полов член.
Съжалявам, но не бих имала сексуален контакт с друга жена. Противно ми е, рака както на хетеросексуалните мъже им е противен слса с друг мъж.