Споделена история от Секс и интимност

Не мога да го забравя
Той е с 15 г. по-малък от мен. Запознахме се виртуално, писахме си известно време - усетих го по мой начин, такъв че да ме разбута за среща на живо... Привлекателна жена съм, свикнала съм на внимание, но не бях напускала виртуала - просто не са за мен тези модерни отношения. До този момент... Не съм обвързана, той също и реших да подходя чисто сексуално, той също... По отношение на това не съм имала илюзии и не това ме разочарова, още повече че той ме потърси след виждането ни, не се е спасил след единия секс... Сексът с него беше разтърсващ... Една симбиоза от интимност и по-нестандартни усещания, на ръба да са нараняващи физически... По време на изживяването не съм имала проблеми с елементите на по-грубата доминация, но след това се почувствах не добре... Реших, че не искам да продължа да се виждам с него заради тези усещания на физическо превъзходство. Прекратих отношенията ни без разговор, така че той да няма достъп за контакт с мен. Това отдръпване се случи преди 3 седмици, а аз не мога да си го избия от главата - като обсебена съм и страшно се измъчвам. Такова адско влияние никой не е имал над мен и то за толкова кратко познанство... Просто това е човек със страшно сила енергия и много силно въздействие. Моля за съвети какво сте предприемали в подобни ситуации... Имам нужда да забравя. Не допускам вариант да го потърся аз, поради причините заради които си тръгнах, а именно тези нотки на физическа доминация, които не знам дали няма да се засилят при следващи интимни контакти и поради факта, че имаме разлика от 15 години и ние не можем да изградим някакви перспективни отношения. Знам, че не ми е мястото до него, а не мога да мръдна от него ментално и емоционално.

Коментари

1.   Нали не си го представяш като твои партньор или съпруг?
Имах тип с подобно изявени сексуални наклонности, и това, което ме привличаше беше да съм жертва, да ме контролират, да не е нужно нищо да правя, а само да ме преследват и хванат!
Според мен са ти минати някакви лични граници, ще ти мине, определено, щом не споделяш с него това, за да се изясните, не сте един за друг!

2.   Брех, виж ти дедовия какви чудеса извършва. Аз не виждам нещо лошо в това да правиш секс с него докато и двамата сте необвързани. Достатъчно си умна и интелигентна за да разбереш, че няма да излезе нищо от тази връзка освен хубав секс. Възползвай се на макс, има хора, които цели семейства разрушават в името на хубавия секс. Ти си го намерила докато си необвързана, а и той е необвързан и няма да се чувстваш гузно, че си разделила някоя двойка.

3.   Действията имат последици и сега си поемаш последиците от твоите действия.

Ще го забравиш, когато го изместиш с друг и съградиш с него семейство. Е, търсиш ли го другия? Търсила ли си го някога?

4.   Явно отдавна не си била с мъж и изведнъж някакъв пикльо много те е впечатлил. Насилил те е анално вероятно, което е отвратително. Няма да го забравиш скоро, но не смазвай Аза си и не се унижавай заради нечии садистични наклонности. Аналният секс е унижение!
Правилно си постъпила като си го блокирала.
Друго няма какво да се направи.

5.   Поиграйте си, огъня ще отслаби моментния ефект, ще влвзнете в рутината на тлеещата жар и на финала ще остане само пепел и спмени. 15 години разлика е на ръба на поколенческото разногласие и това в един момент ще спомогне за отдалечаване един от друг. Сега греби, не се ограничавай. Положителната емоция трябва да преобладава пред отрицателната.

6.   Е, защо пък да не можете да бъдете заедно, ако сте необвързани?

А мъжете с 15-20, че и повече години разлика как не само търсят секс, ами са и убедени, че и връзка и семейство може да се получи?

И в двата случая са доста годинките разлика.

Дайте си шанс и не се знае.

7.   Прекалено младо момче ли е... ти самата на колко години си че той да е с 15 години по - млад от теб?

8.   Сама си прекратила връзката и много добре знаеш, че няма да има продължение, защото си умна жена. Харесало ти е емоционално, но ти е дошло в повече физическото усещане. Умна жена си защото подсъзнателно усещаш, че ако в началото физическата болка е на границата, следващите пъти тя ще бъде все по-малко поносима. Не е прекалявал, за да не те уплаши, но за теб е било прекалено. Няма да забравиш емоционалното преживяване, но ще искаш да забравиш болката. Знаеш също, че такава връзка може да бъде само физическа, но без постоянно обвързване. Знаеш много добре, че накрая само ти ще бъдеш емоционално, а може и физически наранена и много правилно си прекратила всичко.

9.   Номер 8 е пресъздал най-точно усещанията и мислите ми....
Продължава да ми е много трудно и не преставам да се чудя как този човек за толкова кратко така ме обсеби мисловно и емоционално... Постоянно го усещам да витае около мен, сякаш сме се видели преди малко или очаквам да го видя... Не ми се е случвало досега така да не мога да изтръгна някого от себе си... Да разпознаеш някого като много своя човек и същевременно да усещаш, че ще бъдеш наранен и трябва да стоиш настрана... Чувствам се депресирала и ми се струва невъзможно да допусна друг човек дори и след време. Същевременно ме е яд, че се разпилявам заради човек, който не ме усеща по същия начин най-вероятно и може би вече не се и сеща за мен... Поне не направи нищо, за да ме върне...

10.   Аз съм №8. Предполагам, че някои неща ти напомнят за него. Ако си имала мелодия на негово повикване, песен която свързваш с него и т. н. Предполагам, че като чуеш и видиш нещо което сте изпитвали заедно, сълзите ти започват да текат, ако си сама. В момента душевната ти рана е широко отворена и тя кърви обилно. Колкото и да не ти се вярва, дори без шевове, тя ще започне да се затваря. Колко време ще заздравява, зависи от теб самата. Когато мине време, ще започнеш да гледаш нещата отстрани трезво и ще разбереш, че раздялата ви е била неизбежна. Ще дойде време, когато ще допуснеш друг мъж, макар в момента да не мислиш така. Чувстваш се така, както съм се чувствал аз. Следващата твоя връзка ще е много по-добра, ако мъжът е преживял нещо подобно. Най-голямата грешка която можеш да направиш е да говориш постоянно за този на следващия. Мъж съм.

11.   Така и не сподели възрастта си но може би си около 35 годишна а той около 20 годишен младеж. Е твърде очевидно е че явно е искал да задоволи просто нагона си. Не е ли редно да потърсиш зрял мъж който няма да те изостави след първия секс?

12.   До номер 8 - благодаря! Всяка твоя дума влиза на място и ще си препрочитам в критични моменти... Развълнувах се и даже си поплаках, четейки...
И не бих говорила на никого за него... Всъщност тук е единственото място, където споделям...