Споделена история от Секс и интимност

Бременност
Здравейте. На 11-октомври, 3 дена след като ми беше свършил цикъла, правих секс с приятеля ми без презерватив, обаче той не е свършвал в мен. Извади го, точно преди да свърши. След около 30 минути пак го направихме, отново без презерватив. Това е, което ме притеснява - сперматозоиди може да се останали по пениса му и когато е влязъл в мен, те да са проникнали и достиганли до матката ми също.

Цикъла ми си дойде, както трябва един месец след това, на 5 ноември - беше си нормално течение, което продължи 3 дена. В момента нямам никакви симптоми на бременност - не ме боли кръста, нито гърдите, нито са се уголемили, нито ми се гади, спи или яде повече.

Чакам цикъла ми да дойде пак сега на 8 декември, обаче много се притеснявам да не съм бременна. Направо ще се побъркам. Вие как мислите - бременна ли съм, приположение че не съм била в овулация, не е свършвал в мен, и нямам признаци на бременност?

P.С. Нямам възможност да си направя тест за бременност.

мерси.

Коментари

1.   НЕ СИ БРЕМЕННА! То ако ставаше от първия път да се забременее, всички щяхме да сме бременни! Живей си спокойно :)

2.   Оф омръзнами да чета все едни и същи истории! .. Ние да не сме врачки, като неискаш да се побъркваш и нямаш възможност за тест за бременност (който е 4 или 5 лева), предполагам имаш възможност за презервативи които са по 2 лева кутийката или някви стотинки бройката! Има 100 теми като твоята поразрови се малко!!!

3.   Послушай 2. Инвестирай в кондоми - струват 30 ст. Не си бременна, но това е по чиста случайност!
Не слушай 1 - бременните булки и 70000 изоставени деца и броят на абортите доказва, че не е права.

4.   Ха-ха-ха! О, не! Това истинска история ли е? ! Не вярвам, че може някое момиче водещо полов живот да задава подобен нелеп въпрос.
Мила моя, БРЕМЕННА СИ! Най-вероятно с тризнаци, защото си го правила на третия ден след като ти е свършило. Честито и на младия татко! Ура!

5.   Номер 3, не се ебавай с хората, има двойки които години наред искат да имат дете и не могат. Това, че има и много други, дето забременяват "без да искат" от невежество и т. н. не значи, че няма хора с обратния проблем.

Иначе към авторката: При положение, че ти е дошъл цикълът СЛЕД въпросния секс, за който се притесняваш, какъв е проблема изобщо? ! Разбирам да беше задала въпроса 1-2 дена след секса, ОК, ама ти питаш месец и половина по-късно, при това след като ти е дошло междувременно.

ОТДЕЛНО, че на 3-тия ден след като ти е дошло така или иначе е много малко вероятно да забременееш, дори да свършат в тебе. Аз редовно се празня в приятелката ми до 1-2 дни след като й е свръшило (т. е. 5-6 дни след като й е дошло) и вече доста години наред не сме имали проблем. Но това си е и до организма, така че на твой риск!

И още една малка поправка, ако ти е дошло на 5 ноември следващия път трябва да ти е около 3 декември, не на 8-ми. (Ако приемем, че ти идва редовно на 4 седмици, но след като ти е дошло на 8. 10. и след това на 5. 11. са точно 4 седмици помежду. )

6.   5, много се изкара вещ по женските въпроси...когато си мъж!
Първо, 3 дни, след като ти е свършил мензиса (това нарича „вещата“ авторка „цикъл“) - е овулацията или преди нея, което си е супер риск!!!

Върши ги, каквито си искаш с приятелката ти, но ще забременее така, ако е здрава и ти си потентен. Въпрос на късмет е - може да е другия месец, може да е след година, сигурно е обаче, че който си играе с огъня, рано или късно се опарва.
Свършвай си иначе - ти си един пример, колко „пазят“ мъжете - нали не ти ще правиш после абортите, дреме ли ти...

И още една малка поправка - женският цикъл не е 4 седмици - всяка жена си има свои си цикъл с различна продължителност. Повечето имат 28-33 дневен цикъл, но това не е задължително. Има и жени с 38-дневен дори, а и на много жени не им е редовен цикълът.

А, и прегледайте се с приятелката си - щом от години се изпразваш в нея и не е забременяла, един от вас има репродуктивен проблем.

7.   Добре де, инцидентът е станал октомври, казваш, че ноември началото ти е дошло, нямаш симптоми, ами извинявай, ама дали си бременна? Ти сама си си отговорила, мила! Този месец, ако не ти дойде може да е защото си се стресирала прекалено много за тая глупост, или ако пак не направиш белята. Затова иди си купи една кутийка презервативи и почни да ги използваш!

8.   Значи номер 5- ти също си много невеж. Поинтересувай се малко повече- в нета има много информация. Точно след цикъл ако се изпразниш в приятелката ти шанса да забременее е най-голям. Защото овулацията(периода, в който може да забременее) настъпва до към 14-ия ден от цикъла. Сперматозоидите живеят до 72 часа вътре в приятелката ти. Там е най-благоприятната среда за оцеляване. При редовен цикъл няма шанс да забременее преди и по-време на менструация.
А иначе към авторката- нали ти е дошъл цикъла, какво се притесняваш тогава?!

9.   Напълно съм съгласна с 6. Много ми хареса коментарът и заради думата цикъл. Може менструация или мензис да са неприятни думи за някои, но те не са цикъла. Всички сме постоянно в този цикъл до менопаузата. Календарният "метод" на 5 са го изпитали доста хора на гърба си, но който иска да си рискува здравето за единия кеф, това е негов проблем.
8, дори с редовен цикъл дните преди и по време на менструация не бих казала, че са кой знае колко сигурни, пак са си игра с огъня. Не познавам жена, която да е имала цикли с точно определена дължина, но и това не изключва възможността някой месец да не е така.
Авторке, менструацията ти е била нормална при цветната бременност е оскъдна така все едно ти е на края.

10.   ''Правих секс с приятеля ми без презерватив, обаче той не е свършвал в мен. Извади го, точно преди да свърши. След около 30 минути пак го направихме, отново без презерватив. Това е, което ме притеснява'' а нямаше ли да е по-разумно да се замислиш за тези неща преди да правиш каквото и да е без презерватив?

11.   Къде ти беше акъла когато го правеше без презерватив а??
Да има голяма вероятност да си бременна!