Споделена история от Секс и интимност

14.5 см в ерекция, има ли повод за притеснение
Здравейте, имам следният комплекс, размерът на пениса ми в ерекция е 14, 5 см на дължина, ѝ 12 см обиколка, знам, че това не е никак голямо, но за българските стандарти може би е нормално, аз не спирам да се притеснявам, че ми е малък ѝ като се стигне до секс с жена по някой път от притеснение не ми става ѝ се излагам, за да не си каже, че е малък размер, нямам подкожни мазнини ѝ ми е ясно, че по-голям няма да стане, освен с операционна намеса, какво е вашето мнение, да стигам ли до там да се оперирам...?

Коментари

1.   Намали порното и ще си добре

2.   Няма повод за притеснение.

3.   Мъжете не се научихте. Размерът няма толкова голямо значение. Важното е как го ползваш. Това порно ви е извратило представите за секса.

4.   Много си комплексиран. Жената няма да ти го мери, преди да си го вкара в путката. Важното е да и доставиш удоволствие, това не е състезание.

5.   С операция можеш да го увеличиш с нй-много още 2 см.
Спри порното и ще разбереш, че ти е съвсем нормален.

6.   Не се притеснявай - достатъчно е. Намери си по-дребничка жена, те обикновено се задоволяват от по-малки.

7.   Никакво!
Аз съм с 13 см. Имам 2 вече големи деца, а напоследък и любовница.
Никоя жена не се е оплакала от мен през живота ми.
Как използваш инструмента си е много по-важно, отколкото колко см ти е...

8.   Втора тема за дължината на пенисите… Не се комплексирай, не може всеки да има голям пенис. Ти явно си изтеглил късата клечка.
Нормалната дължина е като си хванеш члена с две ръце трябва да стърчи отгоре. Какви са тия обиколки, линийки, шублери?

10.   След секс, когато мадамата си я изтощил и е изживяла няколко оргазма и лежи гола и почти без сили да стане, тогава я попитай. Тя ще ти даде най - точен отговор. Тук всеки е надарен и всяка е дащна. Реално в живота е обратното.

11.   Я изгледах Тото и д-р Енчев видеото. Да ти обясни как мъже с големи пениси имат проблеми. Влагалището на жената е размер 9 см.

12.   Според мен е съвсем нормален. Аз също съм с подобен размер.. Не съм сигурен точно от къде и как се мери, но ми е около 13. 5-14. 5 см. По-важно е приятелката ти каква.. Моята например е с така по-широка натура и в повечето пози хич не ме усеща, та трябва да се прибягва до някакви трикове като повдигане на краката и таза при мисионерската или събиране на краката при задна, тогава е топ (по нейни думи, а и мой набл'дения :D ), даже в началото започваме по-бавно, че дори и с моите скромни 13-14 см я понаболва. От друга страна има играчка, която е май 18, 5-20, 5 нещо такова, как я побира цялата си нямам и на идея, но казва, че там размера е перфектен и я изпълва цялата, ама какво да се прави. За справка имаме пък семейни приятели, където така си говорим доста открито и с пича имаме г/д еднакъв калибър пушка, но пък момичето е май доста тясно, защото все са едни мрънкания, че била тясна и много болка, много нещо.. Особено в началото докато се възбуди хубаво е ходене по мъките и едно така "внимателно" влизане в пози дето е по-широка, че ако хване като мен да вдига краката и таза абсурд.. Та идеята ми е, че е важно и двамата партньори да изкарат късмет, но и в двата случая както ние сме изтеглили по-късите клечки, то се намира начин. Както ти казах, ако е по-широчка -> краката на раменето и под таза някоя по-дебела възглавница да надига и действаш :) Работи безотказно хах, тествано с няколко мадами :)

13.   Аз съм правил свирки на момче с 13 санта и много ми хареса. Влюбих се даже в него. Много възбуждащ пенис има.