Споделена история от Секс и интимност

Ценител на женските крака
Здравейте момче на 19 съм и съм луд по женските крака! Да не е шега обожавам да ги галя, разтривам, гъделичкам, целувам, лижа и дори да изрязвам ноктите с нокторезачка, но това не е всичко... имам слабост и към дамски крака обути в обувка с висок ток и оголени пръсти, но за жалост мога да се наслаждавам на тази гледка само през лятото. :(
Гледам жената по главата и краката, но никога не ми е вървяло с жените, защото никоя не се е съгласила досега да се събува през зимата и запознанствата ми са траели не повече от 10, 20 мин. в най добрия случай час. Ако има някой, който чувства същото влечение към красиви и нежни дамски крака, нека сподели. :)

Коментари

1.   Хъм, уважаеми авторе, какъв фетиш само. Може ли такова нещо, не бих се здрависал с Вас да знаете. Инак и аз също харесвам на жените краката, но много сте груб, как може такова нещо, жената е за да бъде обичана, а не използувана по тоз начин - да се събува тук-там. Моля Ви се и аз имам влечение към женски крака, особено влечението ми се увеличава между краката на една жена и точно там... м да, но мръсотиите ми на страна. Ще ми е интересно някоя друга заблудена душа да си сподели мнението по темата.

2.   Един път лятото в един рейс един пич си седи отзад на оная страничната седалка, и се качва неква мадама с едни много секси крачета на високи токове.. и той го надърви, а мадамата разбра/видя и по-скоро й стана гот от това :))))))_))

3.   Не само ти имащ възбуда от тях... Като погледна някое маце с дълги стройни крака и стегнат задник ведната се вдига самолета.... Но се съмнявам, че има някъде там мъж който да не ги харесва :)

4.   Автор: Не виждам с какво съм груб номер 1 има жени, които обичат мъжете им да отделят внимание и за краката им. За мен няма нищо по хубаво от шляпащи боси женски крачета на ляво на дясно:)

6.   Спокойно не се притеснявай моят приятел е в същото положение, когато се запознахме само ме гледаше в краката в началото си помислих, че ми има нещо. В последствие разбрах за неговия фетиш, но на мен не ми пречи напротив дори му се наслаждавам с удоволствие! Само един съвет ще ти дам на 1- 2 среща бъди по сдържан, защото определено е стряскащо! Дръж се нормално и като стигнете до секса и кажи че ще направиш нещо нестандартно и ако не и харесва ще спреш веднага, на2 - 3 път вече ще се отпусне и ще и е гот като на мен!
Успех ти желая!

7.   Същата работа и при мене! Като видя босо женско краче и се обръщам с хастара навънка. Еми фетиш! Наблюденията ми до колко това се харесва на момичетата показват, че има такива които също се възбужат като си играеш с крачетата им, такива на които това им е приятно но не е свързано със сексуална възбуда и такива, които изобщо не желаят да закачаш крачетата им :) та въпрос на късмет е да откриеш момиче с което да си допаднете в това отношение - и аз тук срещам трудности честно казано. Ако момичето има чувства към тебе, ще направи всичко за да ти е гот и на тебе, отделен е въпроса че после и на нея ще и хареса. Ама както те съветва момичето от горния пост, по-предпазливо в началото ( освен пък ако не е съвсем очевидно, че на мацката и допада).

8.   Всичко дотук е добре, аз съм жена и също обичам да ме гледат в краката и да ги галят, но чак пък да изрязваш нокти... :) -това си е вече патология...

9.   Момиче съм и за такова момче си умирам, искам гаджето ми да си играе с крачетата ми.. адски ме възбужда!

10.   Мен също много ме възбуждат дамските крачета... направо откачам като го докосна! Но май са малко момичетата които имат същият Фетиш или ги е срам да си признаят? !

11.   Защо да е патология ;D Това си е услуга с ноктите.

16.   Фетишът е първокласен наистина и на повечето момичета им харесва. Наистина не бива още от началото на първа среща и веднага. Това си иска времето. Пробвал съм със много жени и нито една не и е било неприятно, само някои ги е гъдел, но и затова има лек-стиска се здраво ходилото и готово... За фетиша нищо ново под слънцето има го още в Римската империя преди новата ера.... има го в, , Спартак, , , Аз Клавдий, , А те са били доста разюздани в това време. Този вид прелюдия към секса е уважение към дамата и също много възбуждащо за двата пола. Фетишите са израз на фанатазия и многократно увеличават силата на възбудата.

17.   Абе аз като се замисля, май имам фетиш освен към женски крака, също и към женски ръце, гърди, дупенца, коси, устни, уши, очи, но най-вече имам фетиш към вагини :). Краката също много ми харесват, целувам ги докосвам го, но нейно величество вагината е номер 1. Да правя кунилингус на жена, ме побърква от кеф. Само трябва да е чистоплътна. жените имат различни вагини, всяка уникална за себе си, но всичките с уникална мекота, еластичност, сочност, вкус.

18.   Здравей аз също имам такова влечение и не се срамувам от това. Даже сам го споделял и с приятели. А когато сам с някое момиче първите няколко пати се въздържам от тези неща което признавам не ми е много лесно. Постепенно научавам какво и харесва и какво не. Даже имах случай с бившо гадже с което се бяхме опознали и веднъж по време на секс я хванах леко за крачето след което започнах да и правя разни неща. Тогава тя много се изкефи. Каза че че и било малко странно защото и било за пръв път някой да и смуче пръстчето ама и хареса и след това и правех редовно подобни неща пак и на много момичета им харесва така и такива може да намериш.

19.   Аз също харесвам дамските крачета - боси или с тънки чорапи. Любопитно ми е дали има дами като номер 9, на които също да им харесва някой да си играе с крачетата им?

М26