Споделена история от Секс и интимност

Възможно ли е да забременее
Здравейте. Мъж съм на 25 години и имам приятелка отскоро, но пийнахме с нея повече и правихме секс, а тя беше 4-ти ден от цикъла, който свърши след 2.. Може ли да забременее? Свърших несъзнателно в нея. Другия въпрос ми е дали да и кажа или да изчакам да видя какво ще стане?

Коментари

1.   Не е възможно. Много е далеч от овулация. Какво да ѝ кажеш? Че си свършил в нея или че няма опасност да забременее? Първото би трябвало да си ѝ го казал веднага.

2.   Кажи й. Има противозачатъчни хапчета и се пият до 3тия ден и действат против забременяване.

3.   Ти си отвратително същество, как може да не й кажеш? Друг е въпросът, че една жена БИ ТРЯБВАЛО да може да разпознае, че от нея изтича сперма... Дано това да е измислена история.
Ако е истина, дано те зареже. Отвратително.

4.   Малко вероятно, но не и невъзможно.
Съвет №1 - пийнете си, отпуснете се, но не до фаза ти да свършиш несъзнателно в нея, а тя явно да не е разбрала.
Съвет №2 - почетете и двамата защо не е редно да се прави секс по време на цикъл и то без презерватив.
Съвет №3 - определението, което сам си си дал, че си "мъж" става абсолютно безпредметно в края на поста ти! Жената не е някаква си дупка, в която да свършиш и да си траеш, докато видиш какво ще стане. При положение, че сте отскоро заедно и очевидно сте далеч от желание за дете, най-редно ще е да ѝ кажеш, за да пие хапче, ако не е станало късно. Образовай се какво е за жената да износи и роди дете и може би ще се съгласиш, че най-малкото трябва сама да го иска!

5.   Отскоро и правите секс без презерватив по време на цикъл, вие сериозно ли, то е нехигиенично и то доста това е времето в което жената да си почива за да изхвърли ненужната лигавица от матката си и следователно и бактериалното число е по високо толкова ли е трудно да минеш със свирка. Да забременее шанса е едно на десетхиляди сиг. Но и да забременее супер ти си на 25 идеално време да си баща. А тя майка не на по 35 сега ви е времето.

6.   Естествено че е възможно. Това от една страна. От друга страна, как така тя не знае и не си й казал? С какъв акъл? Адски безотговорно си постъпил. Можеше да пие ескапел и да се избегне нежелана бременност.

7.   Може да взима хапчета иначе нямаше да ти даде да "свършиш несъзнателно" в нея, едва ли е толкова тъпа.

8.   Пожелавам ти да е бременна, за да ти е за урок за глупостите, които вършиш!

9.   1. Да, разбира се, че трябва да ѝ кажеш - това е нейното тяло! 2. Има вероятност да забременее. 3. Тази вероятност е много малка. 4. Просто...
Ж

10.   Идиот!!!
Как можа да не й кажеш?
Хапче против дабременяване се взема до определени часове. Тичай да купуваш Постинор.

11.   Сексуална култура 0. Иди в Гугъл и се просвети малко, срамно е на 25 години да си толкова невеж. И си купи презервативи, като не можеш да се контролираш.

12.   Първо правило на секса записвай си!
Като не можеш да се контролираш си го дръж в гащите!
Второ и най-важно използвай ПРЕЗЕРВАТИВИ!
Трето не бъди путьо спазвай горните две!

13.   За всички, които си мислят че вероятността да забременее е нулева, ако е по време на цикъл: НЕ СТЕ СЕ ИНФОРМИРАЛИ КАКТО ТРЯБВА.

Сперматозоидите може да оцелеят до 7 дни в матката и Фалопиевите тръби! Ако овулацията настъпи на 9-10 ден е напълно възможно да забременее! Ако жената е с по-къс цикъл, няма да овулира около 14 ден, а по-рано. Освен това няма фиксиран ден, всички сметки са приблизителни. Може да овулираш 1-2 дни по-рано или по-късно от очакваното. Ти не е задължително да правиш секс в същия ден на овулацията за да забременееш. Ако си правила преди това е достатъчно.

16.   Изключително ниска е вероятността да забременее, особено в последните дни от цикъла. Едно на милион... спокойно - не е бременна.
Най-голям шанс има около средата на цикъла, което е две седмици някъде след като ѝ е дошло, тогава е в овулация. Готовата за оплождане яйцеклетка, като не е оплодена, тялото я изхвърля. Кръвотечението е точно това изхвърляне на непотребната вече яйцеклетка.
Има данни за жени с много кратка или дълга овулация, или такива "шеги на природата", когато и двата яйчника са отдели по една, по различо време... но е по-скоро изключение.

18.   1) Когато жената (момичето) е в мензис е хубаво да се избягват полови контакти, но...
2) Ако все пак се стигне до тях, задължението е да се сложи презерватив.
Никога не съм го правил когато на момичето й е дошло, но все пак да напиша, че не си застрахован, ако първоначално не ти каже да я напипаш отдолу в такъв момент. Случвало се е на мнозина. Всъщност, при всяка жена е различно, но имах приятелка, която много и се прави секс точно в онези дни. Първоначално не мислих защо, но предположението е, че е заради по-горемия приток на кръв в половата система на жената по време на менструация. Така и не се е стигало до контакт в онези дни, избягвал съм сношението. Това, обаче не означава, че не можете да се гушкате и целуваме, ако и е приятно, без да се стигне до полов акт.

19.   Секс по време на цикъл е нещо нормално, така поне е сигурно, че и да свършиш в нея, няма да е бременна.

20.   А тя... не разбра ли че си и свършил вътре, че ти ще и казваш?
Какви жени има..?
Аз винаги съм разбирала, дали мъжа ми или любовника ми свършват в мен...