Споделена история от Секс и интимност

Женското либидо се е повишило, а мъжкото го няма!
Наблюдавам и не вярвам на очите си... Женското либидо се е повишило, а мъжкото го няма! Една приятелка ми разправя, абе свалям го, возя го с колата, плащам в повечето случаи сметките, плащам хотела... и естествено очаквам добро представяне, но уви нищо, ама направо нищо... смуча го 30 мин, бутам си го навсякъде, а той без желание и хъс /мърда... кво е тва чудо вече 10 ги сменям и при 8 е все така...

Имали ли сте подобни случки, на какво се дължи това явление... притеснително ми се струва това...

Коментари

1.   Ами просто природа. Мъжете са хищници, обичат те да преследват. А като дивеча сам им се поднася на тепсия вече не е чак толкова апетитен. Така става защото жените са лесни и елементарни в днешни дни.
Ж27

2.   Защото гледаме много порно, да уточня, че съм мъж на 23

3.   Номер 2, не знам при теб може да е така. И аз гледам много порно (да не казвам всеки ден, ама примерно 3-4 пъти седмично), но като тръгна да е*а си откарвам с пълна програма. Няма да назовавам числа, да не кажете после, че се фукам :) щото наистина не е в стила ми.

Авторке, я я прати тая твойта приятелка насам, да види тя кон боб яде ли :-) Аз зор виждам да обясня на жените, че примерно нямам кола не щото не мога да си позволя, а защото не ми трябва и са пари хвърлени на вятъра... Ама повечето са на принципа "трабант да е, кола да е". Метни я насам тая твойта, аз ще я возя с нейната кола, сметките ще са джентълменски от мене, хотел няма нужда, щот имам терен, и накрая няма да иска да си тръгне...

5.   Глупости! Като се оставят да ги караш наляво-надясно, да им плащаш сметките и хотелите, какви да са в леглото?
Един потентен мъж - може и да е беден, но ще те хване и... Приятелката ти си избира пълни импотентници, това си е неен проблем.

6.   Абе наистина порното убива фантазиите ни, накъдето и да погледне човек - навсякъде секс вижда. Понякога просто му писва на човек...

7.   На мен пък порното само ми ги подхранва.

Лоша

8.   Лоша, точно щях да казвам, не знам как може порното да убива фантазиите на човек, ако не беше то сигурно 50% от хората нямаше да знаят кво са свирки, 69, анален секс и т. н.

На който порното му пречи да е*е, мога само да кажа... на кривата ракета, и така нататък...

Кубрат

9.   бе дрън, дрън. чак повярвах
или таа баси крокодила дето си избира пияници за да не избягат или правят секс с нея по задължение, колкото да не я обидят хахахахахаххахахах

10.   Аз пък се чудя що за жена е тая? ! 9 съгласна съм с теб. По-добре да си извика едно жиголо.

11.   Номер 9 и Номер 10 - ако жената беше крокодил, авторката нямаше да пуска тема, а щеше сама да си отговори.
Според мен има доста вярно в тезата за намалената мъжка потентност, но дамата доусложнява нещата като ги дърпа, бута и смуче (!!! ) без тяхно желание.
Сигурно се чувстват като на медицински преглед.

12.   Абе хора, какви са тези глупости!!! Казвате "либидото на мъжете било на изчезване", а аз едвам се сдържам в рейсовете да не го извадя и да го ръгна изпод полата на поне половината красиви момичета в рейса!

Да ви пикам на смотаните мъже, аз не мога да разбера как ги взимате такива, що не вземете като мен един и да видим дали ще остане ден без да съм ви оправил!!

Божеее... събиждам се с ерекция всяка сутрин, през деня едвам се сдържам като виждам готини мацки, а те готините мацки фанали някакви импотентни и после се оплакват. Яд ме е направо като чета това. Пък ако ще и изморен от работа да се връщам, ако имах сега приятелка, нямаше да пропусна да правим секс ВСЯКА вечер!!!

Не съдете за всички мъже според вашите импотентни "limp dick" мъже! Има и такива като мен, па вземете се огледайте малко и за нас!!

13.   Ха-ха ха, 12 - разсмя ме!
Макар, че коментарът ти е изключително безвкусен и леко вулгарен, в крайна сметка - имаш право!
Това, че мъжете на някои мацки не вършат работа не значи, че всички мъже са били импотентници.
Нормално е да се събуждаш с ерекция - всеки здрав мъж от до старост трябва да се събужда така - много си мислят, че е заради натиска на пикочния мехур и т. н., но е доказано, че е заради мъжкия хормон тестостерон, които при здравите мъже сутрин достига най-голямата си концентрация. Така се и кръвоснабдява пениса и всеки здрав мъж има по време на сън само над 15 ерекции - още от бебе!
И моят мъж се събужда така и често оползотворяваме тази му ерекция....
И той работи много, но като се върне от работа или най-късно като си легнем, действа!
Има доста истински мъже, но те са физически и психически здрави и потентни.... импотентните винаги си намират някакво оправдание или обвиняват жената, че не могат да свършат работа.

14.   Е къде са тези като теб номер 12... Вземете си го пишете някъде на видно, че да не ви объркаме. И аз съм с един.... на голям мъжкар се прави, а в леглото.... месеца ако може да мине без секс той ще е най-доволен. Да не го тормозя, да си почива....

15.   До модераторите- защо не ми публикувахте коментара??? Не е нито обиден, нито нищо.

модератор - е, не е ли последния публикуван коментар Ваш?

16.   13, съгласен съм. Коментарът ми е вулгарен, но друго не ми дойде на ума докато го писах. Беше ме яд, че авторката сложи под знаменател всички мъже, без да е виждала и другите.

Поздрави на твоят мъж, ето на това се казва мъж - сексът дори зарежда човек с жизнена енергия за да работи по-добре на другия ден и да намали стреса!

Просто не ми го побира главата - имаш жена, иска секс с теб, и ти да блееш или да ходиш да шляпаш чекиите в банята вместо един здравословен секс да направиш! Че то си е въпрос на чест! С каквото се захванеш да го правиш по най-качествения начин, та и двамата да са доволни!

Аз ако имах приятелка сега - а казвам "сега", защото от последно време хормонът ми е в особено високи дози, щях да го правя поне по 2 пъти на ден. Един път преди да тръгна на работа сутринта и един път като се върна, като под "един път" имам в предвид не "едно свършване", а колкото мога за даденото време.

Та остана само да попитам авторката - ти откъде ги събираш твойте мъже?? От някой старчески дом ли (то и това не е критерий, че познавам едни дядовци, още правят секс с бабите)? Казваш 8 от 10 са импотентни, наистина, сподели откъде ги намери толкоз много! Не е зле да се огледаш и на други места, явно оттам откъдето ги намираш всички са един чешит!

Желая ти успех в търсенето, пък аз продължавам да търся моето си.

17.   16 не разбра ли, че жените не си падаме по разгонени нерези, а и изобщо не се учудвам, че си сам.

18.   17, ти си падаш по "неразгонените" импотенти. А за рязането - аз го съжалявам тези. Това да загубиш 50% чувствителност на пениса като цяло си е доста тъжно нещо. Добре, че има мноооого жени, които са обратно на твоето мнение. Днес съм сам, утре не съм. Айде със здраве.

19.   Номер 16 даже не може да се отнесе непременно към потентните, защото на тоя етап има неизразходвана полова енергия.
Да го видим обаче как би се представил в една по-продължителна връзка. Като него и баба знае ;)

20.   От номер 3/8 до 18: Пич като цяло съм съгласен с тебе в 12 (аз казах нещо подобно в 3, явно не си ме прочел), но само да ти кажа, че с коментара за "нерезите" се изложи мощно :-)

Нерез се вика на мъжко прасе, което не е скопено. (Мъжките прасета, които ги гледат за угояване и колене, ги скопяват, за да не създават проблеми, а и така наддават повече кила. Тия, дето са за разплод, логично не ги скопяват и затова са "нерези". ) Това да направиш асоциация с обрязването при хората е доволно... безвкусно :-)

Друг е въпросът, че номер 17 и тя не знае кво иска: ако мъжете говорят за секс, са разгонени нерези, ако седи на сухо една седмица, ще квичи, че са импотентни (както авторката респ. приятелката й).

Хайде със здраве на всички!

Кубрат

21.   До 16/13 - е, радвам си, че си съгласен с мен, но както казах - разбрах ти смисъла въпреки това.
Колкото до мастурбацията - не си съвсем прав. От 10 години сме заедно с мъжа ми и аз съм му признавала и дори разказвала, как се приспивам, когато него го няма, но той чак сега си призна, че когато е в командировка например... също си доставя сексуално облекчение. Не е някакво престъпление. Освен това, ако жената е бременна с проблеми, наскоро родила, болна - защо да не си достави мъж удоволствието или просто така, ако е на кеф, но разбира се това не бива да е за сметка на сексуалния живот с парнтьораката.
Една французойка осъди мъжа си и получи 10000 евро обезщетение, защото не си е изпълнявал съпружеските задължения!

Кубрат, може да ти стане интересно, ако се разровиш, но има американско изледване на сексуалното поведение на нарези от което се съди и за това на мъжете. Един мъжки нарез не може да покрие по-често от 5 пъти на ден една и съща женска - учените са я закривали, парфюмирали - нарезът има шесто чувство и не му става - с друга свиня, веднага си свършва работата!!!
И при мъжа е така. Доказали са, че не може един мъж да обладае същата жена по-често от 5 пъти на ден. Може да бъде заблудена природата му с разно ново бельо и перука да кажем, но просто не вдига самолета както първия път. Ако сложиш на същия мъж друга жена - веднага е готов! Не е доказано какъв е механизмът зад това, както и как мъжете познават с шестото си чувство, когато жена им е спала с друг мъж - макар, че жените сме доказано по-добри в лъжите и по-рафинирани в обясненията. Предполага се някакъв механизъм от праисторията, просто мъжът е искал да храни собственото си поколение. При някои бозайници като лъвовете се стига до крайности - те изяждат лъвчетата на предшественика си.
Природа. Не бива да отричаме телесното в нас.
Колкото до другото - съгласна съм с теб!