Споделена история от Секс и интимност

Как да го правя?
Вече съм на 19години и съм бил само с 1 момиче, което беше дествено... бяхме 3г задно и сега се разделихме.

Сега си имам сериозна приятелка и се чудя някой неща за секса... така да се каже съм от притеснителните, затова ще ви попитам да имам все пак някои неща на ум, за да не стана за смях.

Така значи колко тека е нормално да се правят. През колко време ги правите. И какво правите докато чакате "пушката да презареди" :D в смисъл не може така да си лежите и да чакате :)

Коментари

1.   Стига бе, майтапиш се. Какво значение има колко пъти за жената е важно как, а не колко. какво правиш после ами спиш, прегръщаш я или говорите или отиваш в банята според случая. Я се вземи в ръце и си живей живота щом тя не се оплаква значи всичко е ок.

2.   За младите момчета като теб е нормално поне веднъж на ден. "Какво правите докато чакате пушката да зареди? ". Абе то не става от самосебе си. Хващаш с една ръка и надолу-нагоре, надолу-нагоре... Ти порно не си ли гледал???

3.   Мисля, че най добрата ти приятелка трябва да е госпожата по български език! Правописни грешки! Да не споменавам, че сигурно си на 10 - 12 години. :x

4.   3, и мене тука нещо не ми се връзва... Бил 3 години с едно момиче, предполагам през тия 3 години не е седял само да го гледа, пък сега се сетил да се "чуди някой неща за секса". И първото, което се чуди е колко тека се правят? Ми колкото чекии мое си набиеш една след друга, толкова и тека можеш да направиш - мноо сложно. Докато презареждаш най-важното е да минеш през банята да се измиеш, че иначе стават бели...

5.   Не е нужно да правиш по 100 тека. Е, ако свършваш за 23 секунди, тогава е добре да повториш. Но по-важно е как подготвяш момичето. А не колко пъти.

6.   Освободи се първо от притесненията си. Кажи си, че си супер в леглото и ще си!