Споделена история от Секс и интимност

Пристрастих се към самозадоволяването
Здравейте аз съм жена на 26 годишна вазраст. Бях на 14 когато с моите родители и една колешка на майка ми бяхме на море. Ние в две стаи тя в една самостоятелна и ползвахме обща баня.

Един ден след плаж след като аз взех душ отидох да и кажа, че съм приключила и банята е свободна. Отворих вратата и останах стаписъна. Тя беше с гръб към мене обкрачила една възглавница и се самозадоволяваше като се триеше в нея. Това бяха поседните 30-на секунди преди тялото и да се разтерсе от конвулси.

Да си призная гледката ме възбуди. След като се прибрахме от почивка аз реших да пробвам и резултатът беше страхотен. После започнах все по често да практикувам това, секса с мъже спря да ми доставя удоволствие, пробвах и с жени. Там нещата бяха по-добре, но аз предпочитах самозадоволяването с моята вазглавница.

Сега това е единственият начин, по който мога да получа оргазъм. Зная, че не е нормално и всеки ден си казвам това беше за последно. Трябва да имам човек до себе си, но когато се привера в къщи влечението ми е невероятно силно. Не съм била с никой от почти 4 години. Има ли и други като мене и моля дайте ми съвет какво да правя!

Коментари

1-50 от 84

1.   Искам да бъда твоята възглавница!

2.   Каква възглавница ползваш?
Сара

3.   Абе хора вие категорично ще ме побъркатееее вечееееееееее :Д

4.   Само не изпадай в суетната заблуда, че си по-особена или по-сексуална от останалите хора, моля те :) Няма човек, който да не го прави по свой си начин, ето, например ти си открила възглавницата!

5.   Ооо, изобщо да не се притесняваш.
Започнах да се самозадоволявам от 6 годишна като се търках и опипвах една голяма кукла. Даже може да съм била по-малка, защото си спомням, че куклата беше голяма горе-долу, колкото мен. Точно в една такава ситуация тогава влезна баба ми и няма да ти казвам какво видя и ми взе куклата.
На 8-9 год. се търках в плюшени играчки. А на 11г. открих най-върховното удоволствие- възглавницата.
Едва на 16г. опитах да се самозадоволявам с ръце, но не ми хареса, не и колкото с възглавница. Сега съм на 22г. и съм девствена.
Постоянно мастурбирам с възглавница и толкова съм се усъвършенствала, че ми трябва половин минута търкане във възглавницата, за да свърша. Но за да ми е по-хубаво нарочно го правя малко по-бавно като гледам порно през това време, или фантазирам. Отвреме навреме разнообразявам с ръка, но не е толкова хубаво, половин час ми отнема, а и оргазма не е толкова силен.
Честно казано преди много ме беше срам, обаче разбрах че всички жени се самозадоволяват, просто го правят по различен начин.

6.   Кръсти вълшебната възглавница с име и се отнасяй добре с нея или може би трябва да кажа с него.

7.   Към 5. Можеш ли да разкажеш как точно използваш възглавницата? Къде я поставяш, откъм ръба ли или по друг начин? Просто ми стана (... така де... ) интересно.

8.   Абе вие луди ли сте, правете секс, за да сте психически и физически здрави

9.   Ми като ти е кеф и не пречиш на никого, какво ти пука? Чукай си възглавницата до насита ;)

10.   8 е прав, а аз ще добавя - И ДОКАТО сте млади, възглавницата нека да ви е утеха на стари години :)

11.   А аз искам да питам авторката и номер 5 няколко неща, които не ми дават мира -
1. през целия си живот една и съща възглавница ли ползвате или я сменяте от време на време - и изпитвате ли при това дискомфорт? за колко време се свиква с нова възглавница?
2. ако идете на гости при баба си - мърсувате ли и с нейната възглавница или се въздържате поне до някое време?
3. ако ползвате дълго някоя възглавница - тя не пожълтява ли и не се ли вмирисва преждевременно?
4. купувате ли на възглавницата си различни калъфки, за да стане тя още по-харесвана и желана за вас?
5. ако някоя ваша приятелка ви дойде на гости и я видите да ползва възглавницата - ще ревнувате ли?
6. когато видите по магазините много възглавници накуп - идват ли ви в главата невъзможни порочни мисли?
и т. н. въпроси имам

12.   От 5 до 7
Ами просто я прегъвам на две и я поставям там долу и аз отгоре правя движения като при секс и въртеливи движения. И си стягам мускулите. По време на оргазъм направо треперя цялата, изпотявам се, незнам къде се намирам. Върха е!
Ако си жена -пробвай го!

13.   До 11 от 5
Забавен/забавна си
1 Не е една и съща, много бройки съм имала:)Не изпитвам дискомфорт, но понякога, когато е твърде мека, или прекалено твърда нещо не се получава... Лесно се свиква, просто си я нагаждаш, както ти е удобно
2 Хич не се въздържам- мърсувам на воля! Имам доста интересни такива случки.
3 Ами не пожълтява и не се вмирисва. Аз специално го правя през дрехите, за да пестя време. И после се мия и си сменям гащичките. А правила съм го и на голо и после сменям калъфката. Иначе като си чист, няма нищо гнусно.
4 Не, тя е достатъчно привлекателна, в каквото и да е пременена
5 Не съм ревнива
6 Не, защото си имам вкъщи възглавничка, която ме чака с нетърпение да се прибера.
Питай още ако има нещо.
Не мога да се сетя коя Кралица се самозадоволяваше по същият начин, когато е била девствена. Има доста подобни случаи в историята. И ако влезете да потърсите в гугъл, ще намерите стотици подобни историйки и ще видите, че е абсолютно нормално.

14.   Авторке, не си нещо особено да знаеш - повечето жени ползват обаче разни плюшени мечета, открили са този начин още като деца дори. Само влезни в спалнята на приятелките си и ще видиш достатачно подходящи животинки...И повечето мастурбират през дрехите.
Единствената кралица, известна като девствена е Елизабет, но тя е имала любовна връзка с командира на армият си, просто е била дала обет за безбрачие.
Жените открай време се самозадоволяват - често е нямало достатачно мъже, били са на война, убивали са се един с друг с оръщията си и т. н.
Аз самата се самозадоволявам поне веднъж дневно, но да бъдеш с мъж е съвсем друго, дори да не свърша при секс, после се чувствам много по-задоволена, отколкото от възглавничката си да кажем. (имам и достатачно плюшени играчки, но ми е жал за тях да ги използвам така, като малка имах обаче плюшен приятел)

15.   Аз съм 7. Леле, аз едно време се чудех защо толкова се радваха гаджетата на братчед ми като им подари някоя плюшена играчка за рождения ден :))) Явно тези плюшени играчки са видели много от живота.... даже твърде много :)) Ехххх защо не съм се родил плюшена играчка.... ;(

М21

16.   М21, вярвай ми - не става с всяка плюшена играчка!
Младите жени и момичета се радват и от друга причина на плюшковците - просто на подсъзнателно ниво ни напомнят бебета, а под 30 особено сме фрашкани с хормона естроген, които ни прави добри мамчета и постоянно търсещи разни бебоподобни неща в обкръжението си. Виж ги само как се радват на бебчета, а и на малки кученца (вземи си, ако искаш да имаш скоро приятелка)
Няма да сбъркаш, ако подариш на момиче плюшено мече или играчка с подобна форма - голяма глава, големи очи, тутресто коремче, къси крачка и ръчички - пропорциите на бебетата! Вземи малко паленце на разходка - само гледай очите на младите жени!

Когато една жена види такова бебеподобно нещо, тя се чувства в този момент щастлива. Същия хормон отделяш ти, ако караш някаква бърза кола....
Има го и аспекта на дарението от мъжа. Жените обичаме да получаваме разни дреболиики. Не се трогваме само от вниманието, а и от самото събиране на вещите - за дома си.
Използвай женските инстинкти и скоро ще се озовеш на мястото на плюшените ни мечета и възглавнички!
Извеждай жени на ресторант или сам им готви - да нахраниш една жена е много важно, ако искаш да си нейният плюшко!

18.   Тия жени верно са се побъркали, остава и ние да хванеме по некой мечок...

20.   16, имам дакел (женска) но е на 7 години, та не мога да си позволя второ куче за да свалям с него момичета :))

И аз съм си го мислил това, че жените правят асоциации с бебетата, когато им подариш плюшена играчка. Вече със сигурност знам какво да подарявам на рожденни дни на момичетата (ако ме поканят де).

За готвенето - аз мога доста, работя все пак на кулинарния щанд в семейното предприятие. Аюрведичната кухня не ми е чужда, вегетарианско готвим там.

Ще започна да парадирам с това :D Щом казваш, че увеличава шансовете.

M21

21.   Прочетох историята, прочетох и коментарите. После се свих в един ъгъл, поплаках си грустно, почувствах се един такъв ненужен и излишен и след това ревнах чак с глас. Господи, излиза, че аз съм бил по-незначителен от някакви проклети там възглавници.
Мисля да си тегля куршума, май на никоя никога няма да затрябвам:)

22.   Номер 21, стана ми мъчно за теб :))). Трогната съм до дъното на... душата си. Не плачи така сърцераздирателно, няма да мога да спя заради теб или най-много да заспя и да те сънувам, а ти не искаш да сънувам как 21 плаче, нали?
:)))

Soul

23.   Ха! Поплакването успокоявало! Както и когато знаеш, че на някого му пукало за теб:)
Остава да пожелая на Soul - a true soulmate of mine - сладки сънища:))) иии... никога не съм очаквал, че ще го кажа, но... душицо, все-пак като си лягаш внимавай с тази ъъъ... възглавница:)

24.   21, не използвам възглавница аз (не ме питай какво използвам, няма да ти кажа... или поне не тук :)), но използвам думата 'поплакване'. Сродни души сме наистина, да знаеш:))). Няма нищо случайно на този вълшебен свят:). Красиви сънища и за теб, усмихвай се...

Soul

28.   Браво бе, възглавница! Боже, Боже секс с възглавница

29.   еее голяма работа, аз какви митове за душа съм чувала, пък така и не съм пробвала :))) Мъжете имат какви ли не по-тъпи начини за задоволяване ( чувала съм за затоплен домат и за шал на Левски :D ) и аз от време на време яхвам възглавницата - не не изпитвам влечение към нея, не й купувам ротично бельо ( или сатенени калъфки) просто като изживяване си струва :))) Иначе един от любимите ми начини е с вибратора-зайче е неговите ушички ;)

Оффф

30.   номер 29 и ти ли като авторката си пристрастена? Възглавници, вибратори не предпочиташ ли реалния контакт?

31.   Снощи правех секс, и то див, но, ето, тази сутрин се самозодоволявах-ми харесва си ми клиторния оргазъм, какво да правя.

Довечера приятеля ми го няма и аз ще яхна възглавницата, докато си пусна подходящ филм.
Обичам и реалния контакт, обичам си и моята компания / която често се мени - вибратор, възглавница, ръка.
Лошо няма.

Авторката, включи "зависимостта " ти в любовна игра -да те гледа партньора ти как го правиш /сто на сто ще му хареса / Аз често се самозодоволявам пред приятеля ми.

32.   Разбирам те 31 но не ми доставя удоволствие да се включва друг към любовната ми игра. Предпочитам и ми харесва само и единствено соло а относно гледането предпочитам да се гледам в огледалото. Зная че съм странна но така правикнах сама да си доставям удоволствие от години и нищо друго не ми харесва. Почти всека вечер когато стигна до това решавам да сложа край на тези ми изпълнения и винади те се оказват по силни от мене.

33.   Български мъж - възраст - зряла,но не застаряващ.физически статус - клинично здрав,без очерци за промяна при липса на извънредни обстоятелства.Двигателна активност - здравословна.Социален статус - легален.Телосложение, външен вид,хигиена,интелект,характер - стандартни.
1 .Финанси - нулеви
2.Криско - Финанси

Пак може,но без финанси мнооооооооооооооого трудно,много - да,има случаи,но живеем в такива времена,че статисстиката показва това.Попитайте свои познати,направете собствено социологическо проучване- ще стигнете до Финанси.Макар и биващи неналични в настоящият момент,когато я има СИГУРНАТА перспектива за "финансите" - това е играта.Ма няма не съм свършвала от не знам си колко си време,няма "ма тва,ма онова..." !!!!!!!!!!!!!!!! Има ли финанси - това е.

35.   Аз съм жена на 23, без скруполи мога да заявя, че с въздловница и аз получавам разтърсваци оргазми!

38.   вече новата ми мечта е да стана възглавница а отказването е въпрос на воля

40.   Аз също съм пристратрена към самозадоволяването, просто ми е станало навик, дори и да не ми се изка пак го правя, що се отнася до възглавницата, готино е, но веднъж ми се протърка клиторът, просто се заиграх с възглавницата, сигурно и на вас ви се е случвало.

41.   със сигорност може да се каже че спите на щастливи възглавници

42.   Здравейте ще споделя и аз момче съм и го правя по същият начин, търкам го в възглавницата и е супер, може между две, лошото е, че после трябва да переш възглавниците.

43.   Изчетох всички коментари реших да пробвам и резултатът беше страхотен.. Мога да кажа само едно.
Пристрастих се.

44.   Момиче или момче си номер:43?

45.   Здравейте-четох едно проучване-много бракове са били разбити заради мнията по задоволяването. жените оставят дори и мъжете си. Защото се справят сами. Имам такъв проблем. Майка ми се задоволява с ръкадори когато спя в същата стая ставала съм, прави се че хърка, кихах, кашлях, не се сеща, когато и го казах ме удари че съм си измисляла. Е това ме убива всяка нощ-понеже сме на съединени дървени легла да усещам движенията и. То се чува. Тя е вече нимфоманка и съветвам тези пристрастени да отиват на психолог защото прекалят ли ако научат хората около вас ще се отвратят.
Аз си задавах следния въпрос. как може майка все да е била консервативна и да не ми е казала нищо за секса. А знае че не спя и го прави -просто съм отвратена от нея. А като ми подава някакви плодове или зеленчуци арязани просто ми се повръща. На 55 години е. не е случила с баща ми но това не е повод да ме тормози

46.   Ееех защо не съм възглавница!!!

47.   Ами в много неудобно полужениеси номер 45, независимо на каква възраст е жената има свойте нужди, но от уважение към теб, е редно да го прави не в твое присъствие, например в банята или когато е сама, можеш да я помолиш да излезе и да го прави сама. Знам, че ти е неудобно да и го кажеш, но можеш, по заобиколен начин да и намекнеш за това, или пък да спите отделно, ако е възможно. Успех.

48.   Извинявай пак съм аз, не съм прочел добре, щом си и казала и те е ударила, единственият изход е да спиш в друга стая или да се правиш, че не виждаш и чуваш, и да се надяваш, че ще се насити и ще спре да го прави. Четох някъде, че след 40, жените стават сексуално апетитни, може би и при нея е така, ще трябва да чакаш да се насити.

50.   Моя позната има подобен проблем,вместо да излиза и да търси партньор,тя се отдава на самозадоволяване.Мисля,че е пристрастрена.

51.   Малееее! Добре че изчетох коментарите! С жена ми обичаме да екпериментираме всичко в секса, мислех да и предложа и това с възглавницата, обаче след изчетените коментари - КАТЕГОРИЧНО няма да и казвам :) Не искам някаква си торба с пълнеж да ми разбие брака!

52.   Не пречи да си имаш и партньор в живота и възглавница едновременно ;)

53.   Спокойно, бе, мъже! Една възглавница не може да ви измести!!! Според мене си е най-добре живия контакт :)

54.   един добър фистинг от мъж дали би могъл да ви окаже същия ефект както възглавницата а пък и да задоволи глада за сексуален акт

55.   Намерете си мъже, и оставете възглавниците на мира.

56.   ЗДравейте -аз съм номер 45-ами казвала съм н айка ми но тя се прави на луда.
Знаете ли нервната систем е много луда работа-сега като легна дори да не усещам някакви дрижения се сещам за нея и ми се причува и кръвта във вените ми кипи. Като направим ремонта ще отида да спя на терасата-новат ни стая ще е към 2 метра широка. ;)
Иначе това което е много опасно е да се пристрастиш-затова казах на жената да отиде на спихолог и на майка съм опитвала да кажа, но само шамари изядох. Но тя винаги бърза да заспивам, да не сотя на компа-аз си знам защо- и просто вече не я обичам както преди. Толкова няма мъже, че сама.
За мен че съм на 30 е необичайно и ако някой ме помоли ще повърна. Не обичам! Мъжа си е мъж!

57.   Номер 45, мисля, че това с майка ти е измислено от теб, а пристрастената си ти.

58.   56:Не ми казвай, че не мастурбираш, лъжеш себе си никой друг.

59.   МАСТУРБАЦИЯТА УБИВА СЕКСЪТ.

60.   От време на време, жена ми се самоцадоволява с креставици или тиквички поставени в презерватив, обикновенно когато вме няма. Много пъти съм я молил да ми покаже как го прави, но не иска. Иначе аз редовно си бия чекия пред нея, когато е в мензис. Като си легнем гледам я гола, опипвам я и си правя чекия с нейна помощ - алтернативни форми на любов!

1-50 от 84