Споделена история от Секс и интимност

Най-невероятният секс в живота ви?
Здравейте ! :)
Имали ли сте партньор който само докато видите и да се подмокряте... Толкова да ви харесва секса с него, че да нямате насита?
И спомняте ли кога е бил най-невероятния и страстен секс, който сте правили?
Ако не ви е срам споделете кое за вас е било най невероятното сексуално изживяване.

Коментари

1.   Да, с мъжа ми - и много правилно го описа - нямаш насита и противно на очакванията ми с времето не се излекувах, затова реших да съм с него завинаги и да не си го давам - за мое щастие и той страда от същата болест и чувството е споделено. Наскоро го обвиних, че ми е обещал в началото на връзката ни, че ще ни минело... е, не ни мина и се предадохме. Възбуждам се от всичко, свързано с него - дори като му гладя ризите и долавям лек полъх на парфюма му, а когато го няма спя с носена от него тениска. Като болест е и продължава от срамно много години.
Най-незабравимия секс е с него, няма начин. Доста често ни се случва нещо доста различно от „нормалното“. Срам ме е да споделя обаче - интимните работи си остават интимни, само ще кажа, че го изненадах с една „приятелка“ и му изпълних една мъжка мечта... беше незабравимо...

2.   Яко, значи добре си прекарвате заедно. Радвам се че има такива като вас, които успяват в това.

По темата няма какво да споделя. Сещате се защо.

3.   Само да споделя, че аз не се подмокрям, но доста се одървям. като се сетя за една моя стара любов.

4.   Номер 1,
Ужас. Явно не е толкова обсебен от теб, щом не си му достатъчна :(
Отколешна мечта бил имал... и приятелката ти най-сетне му я изпълнила... Хм.

5.   Същност да се натикам в този разговор и аз, за сега правея страхотен секс с мъжът ми, но понеже познавам едно момче, с което сме се натискали само, но начина по който ме докосваше, пръстите с които "ми извайваше" тялото... миссля че ако бях го направила с него, никога нямаше да съжалявам, щеше да бъде най~красивия секс който съм правила. За което сега ме е яд че не съм го направила...

6.   Не съм обвързана, но имам сексуален партноь от около година. Е, той е човекът, който ти описа - потичам само като се сетя за него. Като чуя мелодията на телефона, която индикира, че той ме търси и асоциацията ми е... сещате се. А не е някакъв невероятен любовник. Просто ме привлича адски много и ме възбужда, а за мен това е сексът - да те накарат да пожелаеш другия.
Ж25

7.   Най-невероятният секс - когато усетих сълзите на един истински и силен мъж да потичат по лицето ми. Или моментът, в който се слеят едновремено душите и телата. То не беше секс, дори любов не беше като се замисля, нещо повече, което мога от сърце да пожелая на всички да преживеят.

Има един такъв човек.. Само като си помисля за него и устата ми се пълни със слюнка, както като се сетя за диня или шоколад ( които обужавам ). И, дори един бърз секс в мисионерска "за отчитане" си е излитане в Космоса. И дори сега, когато с този човек нямам нищо общо и сме си чужди, само като се сетя и потрепервам. Всеки секс беше най-невероятния.

Мога само да си пожелая това да не е бил единствения човек и най-невероятния ми секс да предстои, макар че много много дълбоко се съмнявам.

Номер 1 това за приятелката ме заинтригува, но предполагам няма да ти се иска да разкажеш. :)

Лоша

9.   Най-невероятният секс е с приятелят ми. Заедно сме от 3 години, живеем заедно от 1 година и нямаме насищане. Правим секс почти всеки ден, понякога и по 2 пъти ако има време. Само като легна до него и се надървя. Понякога дори и когато държи ръката ми. Обожавам миризмата му, даже и когато е изпотен. Може да ви звучи гадно, но е истина.
Отделно Аз, жената, която не беше изпитвала оргазъм с мъж, сега вече изпитвам 2 вида (поне аз така си ги определям).
Просто миризмите ни, телата ни всичко е правено един за друг. Това е.
Хубавото е, че така не се страхувам и от изневяра. Дори да ходи да опита, просто няма по-добра за него от мен. Това е положението хехе

10.   Най-най-най-върховният секс, който съм правила до сега беше с един мъж, който дори не познавах, както се казва. Знаех името му - НИЩО друго, но когато се запознахме имах приятел. Повече от месец със "Супермен" си подхвърляхме страстни погледи, когато се виждахме в заведението, където работеше. Когато се разделихме с тогавашния ми приятел, вечерта отидох в същото заведение, седнах на бара, обявих по телефона на приятелка, че съм свободна, "Супермен" чу и същата нощ правихме страхотен секс. Всяка вечер преди това, когато го видех, се подмокрях, а дори не знам кое точно ме привличаше в него. Мисля че нещо в лицето му, в самото изражение, в погледа, устните, маниерите... А самият секс, ако го погледнем от техническа гледна точка - нищо особено, но за мен си беше свръхприятно.