Споделена история от Секс и интимност

Да се съблечем! :)
Здравейте. Тъй като предполагам не съм единствената, на която и омръзна да чете само теми от сорта на: "Възможно ли е да съм бременна?" , "Малък ли ми е?" и прочие, имам една идея - да вкараме малко цвят в раздела.

Темата ми представлява нещо като игра, а както знаете всяка игра си има правила.
Тук всеки ще задава въпрос само и единствено на тема СЕКС, а следващия по номер ще отговаря ( като ще си пише Ж/М и години, за да се ориентираме ).
Без излишни коментари на предни номера, спорове и прочие. Въпросите може да са всякакви, било то общи или лични. Давам пример:
- "Най-нестандартното място, на което си го правил?"
- "Би ли участвал в оргия?"
- "Какво мислиш за секса без презерватив?"
Можете дори да задавате въпроси, които ви притесняват или интересуват: (пример 14 см - малък ли ми е? , на 16 нямам цикъл - нормално ли е? ) и прочие, но се стремете да сте по-кратки и конкретни във въпросите.
Нямате никакви ограничения във въпросите и отговорите.
Надявам се темата да се приеме добре и да се включат повече участници.
На мен ще ми е интересно да чета.

Започвам с първия въпрос: Правил/а ли си в един и същи ден секс с различни партньори?

Лоша

Коментари

101-150 от 243

109.   Отговор на №108: Да, не е лоша идея. Спираме това че нямям партньор. Въпрос: Бихте ли правили секс върху сняг, и как ще докарате вашата половинка до оргазъм? ~Лудкарката~

110.   Лоша, искам да те чукам грубо поне два часа (трудно свършвам)!!!

111.   Поне? Ама с почивки ли, как? Не знам дали ще издържа грубо чукане два часа, много съм крехка, но може да опитаме.

Лудкарке, секс в сняг, супер, но не си го представям, по-скоро тройка със снежен човек хаха.

Въпрос: Хващали ли са ви докато мастурбирате?

Лоша

112.   110 кучетата къде лаят знаеш, пък ако бешв такъв ебалник нямаше да умаш време да пишеш тук, ех комплекси...

113.   За какви почивки мечтаеш? Няма такива работи! Почивки само докато сменяме позите :)
Не те питах на какви години си, че да не се получи фал, т. е. да се окажеш със слабо сърце и да не издържиш. Само една приятелка си позволих да полашкам 2 часа, но после имаше проблем с ходенето и ми беше малко жал за нея.
Много сексуално животно съм и от както направих севтето мастурбирането за мен е като да се "насладиш" на посна мусака.
Не са ме хващали да мастурбирам, но за сметка на това са ме хващали надървен на неподходящи места.
Моят въпрос е към следващата дама: колко пъти най-много сте успявали да свършите за един тек на партниора ви.
А и дали някоя е изпитвала вагинален и клиторен оргазъм едновременно ( ако може и да опишете какво е усещането за вас).

115.   Отговор на Лоша: Да-и то по време на работа. Относно как става на сняг- спираш да мислиш за студа, супер се получава.
113, какво ще кажеш за 4-часов супер брутален секс?
Въпрос: Къде ви е било най-шантавото място на което сте го правили?
Ако желаете, и аз мога да ви кажа моето:)
^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

116.   М 18.

Ами аз по принцип на нестандартни места.. не съм го правил.. В леглото, под душа, във ваната.. не си спомням други места (май са това ) Лудкарке, няма да е лоши и ти да кажеш щом искаш :)

Въпрос (ако може към няколко момичета/жени)
Къде по вас обичате да свършват мъжете???

117.   Първо ще отговоря на н113, 13 пъти за един тек. Да изпитвала съм едновременно и не мога да го опиша като усещане, няма подходящи думи. После ми не можех и името си да кажа.
Сега ще отговоря на 115. Тоалетната на самолета е най-нестандартното място. А въпросът ми към следващия е Какво мислите за секс с вързани очи?
Маги

118.   Отговор на н. 113. Да ти кажа честно, веднъж броихме, уж, оргазмите ми.. след 9тия спряхме да броим. Полиоргазмичха съм.

Отговор на 111: Да, хващал ме е мъжът ми. Трябваше да се прибере ден по-късно, но решил да ме изненада и да се прибере по-рано. Е, изненаданият беше той. :) Спретнахме си страхотен секс след това. Хубавото бе, че мастурбирах на наше си клипче.

115: На капака на колата, около 45 минути преди да родя.
и... не мога да се сдържа - Н. 108: Не само съм имала желание, ами ми е от любимите неща в секса.

Ж35

119.   Маги, интересно, и ние до 13 сме стигали, само че след това ни писна да броим, както при номер 118. Не знам колко излязоха в крайна сметка.

Казваш тоалетната на самолета, може ли да попитам какъв самолет беше това? Защото в тези, в които аз съм бил, едвам се събирам аз, и едвам издържам вътре докато си свърша работата ("нормалната" за в тоалетна ;-)). Изобщо не мога да си представя как могат да се съберат двама човека вътре, че да имат и място за "размах"...

На въпроса на Лоша (111): Да, два пъти са ме хващали с "хуй в ръка" както се казва. И двата бяха отдавна, като ученик. Но аз си бях и много ненормален, пусках си порното докато имахме гости в другата стая примерно, или докато майка ми простира пране на балкона... на отворени пердета... Много ме кефеше адреналина да реагираш бързо при най-малката "опасност". Е, единия път просто сметките ми излязоха криви... Втория път беше още по-тъпо, бях сам вкъщи и бях забравил да заключа, и даже и си бях набримчил звука, та не съм чул като се влиза...

На 115 за шантавите места... не знам кое е "най"-шантавото, но мога да изброя няколко, да си изберете: Под вода (в морето, не във ваната), вкл. орално; на телевизионна кула (180 м височина); пейка в парка при минаващи пешеходци; спалнята на наши познати, с бонус празнене върху дрехите на жената (домакинята)... не беше нарочно, така се получи.

Въпросът ми към другите (вероятно засяга главно женската част): Било ли ви е неудобно от съседите по време на секс и случвало ли ви се е да ви правят забележка? (Например лятно време на отворен прозорец. )

Кубрат

120.   Кубрат, не знам какъв беше самолета, вероятно боинг, беше не чешките авиолинии. Одавна исках да го направя и го направих, сега съм си поставила за цел Айфилувата кула или Статуята на свободата. Мъжът ми казва че не познава по-шантава жена и е хубаво, че в това отношение си пасваме. Сега да ти отговоря на въпроса-не ми е било неудобно от съседите и са ми правили за бележка. Цитирам "Може ли да не си толкова истерична и да викаш по-малко докато го правиш"Отговорих че мълча само когато ми е запушена устата.
Въпросът ми към следващия е :Хващали ли са ви на калъп?
Маги

121.   Моето, най-лудо място беше в тоалетните на съдебната зала.
Отговор на 116, аз лино много харесвам между пръстите на краката.
Маги, здравей: Бих искала да ти отговора, но въпроса не е подходящ за мен.
Отговор на Кубрат:Не, никой не ми
е правил проблем.
Въпрос: Как бихте накарали вашата половинка да полудее?
^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

122.   Маги, на самолета няма значение марката, а размера (как звучи само ;-) ), т. е. модела. До къде беше полета, ако може да попитам? По европейските дестинации са почти само малки и средно големи самолети, в тях както казах тоалетните са невероятно тесни, аз едвам се събирам вътре, а двама човека просто физически няма как. И мене ми е мерак да го направя на 9 000 м височина и досега поне 6-7 пъти съм имал възможност, но просто няма как да стане...

А и между другото... не ви ли казаха нещо от стюардесите или пътниците? Обикновено тоалетните са точно до "кухнята", където непрекъснато се мотаят какички да вадят напитки и манджа... А понякога и вратата на пилотите е отворена, и те могат да ви видят...

Лударке, кво си правила в съдебна зала бре? :-) Аз никога не съм влизал в такава и не държа, честно казано...

Да са ме хващали на калъп... като се замисля май не. И да ме хване, бих поканил да се присъедини, стига да не е роднина разбира се... Бтв Маги, отговори и сама на въпроса си :-)

Кубрат

123.   До L. A. бях там по работа и самият акт беше може би 10 мин., но определено бих го повторила. И както казах и други места ми идват на акъла. Кофти е ако те хване роднина на мен ми се е случвало. Сега питаите вие.
Маги

125.   Ще отговоря на 121, бих го накарала да полудее като го изненадам неочаквано с нещо еротично.
Въпрос към следващия: Случвало ли се е да имате неприятно сексуално преживяване и помогнал ли ви е някой да го преодолеете?
Маги

126.   Кубрат, опитвах да се развеждам, и за това бях там.
Въпрос: Издаватели звуци по-време на акта?
^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

127.   Маги, щом е бил до L. A. значи е бил голям самолет, ако е бил Боинг е бил 747, те са двуетажни с по два "коридора" между седалките, така че може и тоалетната да е ставала за фантазии :-)

Викаш хванаха те роднини на калъл, яко, я раздуй, че ми стана интересно :-)

Лударке, муаха, отиде да се развеждаш и викаш един прощален секс в кенефа на почивката на делото :-) Поне като "опита да се развеждаш" - успя ли?

На 125 - не, нямам спомен от неприятно сексуално преживяване. Имам повече и по-малко приятни, но неприятни не.

Кубрат

128.   Ха, 113 ти куче със салам ли плашиш?
Не се тревожи, млада съм, в отлично здраве. ;p

На въпроса на Маги: ако може да се причисли към неприятно сексуално преживяване - бъркане на името ми по време на секс с човек, към когото имах силни чувства. Никой не ми е помогнал да го "преодолея", сама си помогнах като след известно време го разкарах от живота си.

На въпроса на Лудкарката: издавам звуци да, достааа като се замисля.

Иначе не ми се е случвало чак на калъп да ме хващат, но си мисля, че ако не е роднина разбира се, това доста би засилило възбудата ми. :)

Въпрос: Коя е най-неприятната ви поза и защо точно тя? Може да споделите и любимата си.

Лоша

129.   Ще ти задоболя любопитството, Кубрат. Хвана ни свекърва ми случайно. Доиде по рано в къщи, не знаеше че сме се прибрали и ни хвана на кухненския плот. Нито аз, нито тя сме повдигали темата след това.
Сега ще отговоря на Лоша. Най-неприятната ли, като замисля маи имам любими, не неприятни. А от всички най-любима ми е 69 ако го броите за секс-поза. А иначе изброявам още няколко:на задна, до стената, по корем и отгоре също. Разбира се това е от моя гледна точка.
Въпросът ми към следващия е :Какво мислите за секс на публично място? Правили ли сте го или бихте ли го направили.
Маги

130.   Отговор на Маги: Зависи какво е било прежевяването, има и такива където не се преживяват, колкото и да искаш. Единствено, ако имаше такава гумичка, която може да изтрие преживяванията(сексуалните) които неможем да преодулем... Маги, извиниме не бише точно отговор, но изразих просто мнението си на въпроса ти.
Кубрат, не беше точно така, трябваше да изисним кой е по-добър в секса... историата е дълга.
Отговор на Лоша: Аз лично май нямам такава.
А коя ми е любимата... аз да съм капитана на кораба:)
Въпрос:Кое е нещото, което харесвате най-много да ви правят по време на любовнота игра?

131.   Забравих да се подпиша в коментара си.
Към въпроса си, добавям и: Кое е нещото, което не харесвате да ви правят по време на любовната игра?
~Лудкарката~

132.   Маги еми да, ако сте живели при свекървата, рано или късно се случва. Ние отдавна живеем самостоятелно, на практика веднага след гимназията, та е по-трудно някой да ни хване.

Неприятна поза нямам, поне досега не се е намерила такава. Любима - с всяка жена е различно между другото, зависи на нея колко й харесва позата и колко е добра в нея. Като гледка ми е най-възбуждащо на задна, стига дупето да е добре оформено. Откъм интензивност но усещането най-яко е като съм отгоре или евентуално настрани, с единия крак на рамото ми. Има и жени, които са майсторки като са отгоре, но с повечето е пълна скръб.

На въпроса на Лударката - не знам дали свирките се броят към любавната игра, но определено оглавяват класацията. Като изключим тях - целуването по гърба и отстрани между гърба и корема (не знам как се нарича, но НЕ става дума за подмишниците разбира се :-) ).

Кубрат

133.   Лудкарке, ще отговоря на теб. При мен кунилингус е на първо място. Ако не броим това обичам еротичен масаж, да ме целуват по врата, гърба и гърдите и няма нещо което да не харесвам. На партньора си се отплащам със същото.
Маги

134.   Маги, с тоя кунилингус ще затрудниш 80% от публиката, обазалагам се. Добре че има Гугъл :-)

Кубрат

135.   Да попитам и аз: Сънувате ли еротични сънища и ако да - случвало ли ви се е, този, който сънувате, да не е половинката ви ( съпруг, гадже, любовник и т. н. )?

??-късно ще пиша какво ме провокира да задам този въпрос.

М. М.

136.   Добре, Кубрат, ще го напиша по друг начин-орална любов. Така по-добре ли е?
Сега ще отговоря на н135. Да случвало ми се е и то много пъти. В това няма нищо лошо.
Сега и въпросът ми към следващия:Обичате ли секс ролите и ако е да какви?
Маги

137.   Маги, добре е :-) Аз по една случайност знаех тая дума, макар че едва преди няколко години я чух за пръв път, но сигурно има доста, вкл. жени, които не са...

М. М. еротични сънища в буквалния смисъл да сънуваш самия акт не ми се е случвало от повече от 10 години сигурно. Всъщност единствените пъти, когато ми се е случвало, бяха когато имах мокри сънища в пубертета. Иначе съм сънувал свалки, както и че "имам там някво гадже" (различно от реалното), но без съня да включва самия секс.

Маги, секс роли не съм пробвал никога и не ме влече особено честно казано.

Бтв, по горния въпрос за необичайните места мога отскоро да добавя: в конферентната зала в офиса с порно, пуснато на прожектора за презентации :-)

Кубрат

138.   Защо не вземите да си ударите една среща и да се види кои какво може, че стана като приказката с кучето къде само лае. Лоша ти защо не пишеш? По?а

139.   138 ако това е въпроса ти не виждам защо трябва да си мерим колко са ни дълги чорапите. И някои са от лаещата порода, те просто не хапят.
Това за конферентната зала е яко, не бях се сещала.
Инттересно ми е на кое място бихте искали да го направите.
Маги

140.   138, защото лично аз не посещавам сайта, за да си търся сексуални партньори или да се доказвам на някого.
Пиша рядко, защото съм доста заета напоследък.

По темата за еротичните сънища: много рядко ми се случва, в редките случаи съм сънувала еротични сцени с жени или конкретно един определен човек. Не ми се е случвало да ходя с някого и да сънувам някой друг, поне не се сещам.

За секс ролите - не си падам особено, но ми се е случвало. Някой май беше написал в една темичка нещо от сорта на " така или иначе след 5 минути сме просто двама голи, които правят секс", та поради тази причина не намирам ролите за нещо чак тоолкова интересно. Според мен те са за хора, които отчаяно се нуждаят от освежаване на взаимоотношенията, когато вече всичко е прекалено еднакво и по навик.

Въпрос: Случвало ли ви се е да си представяте друг човек по време на секс с половинката ви?

Лоша

141.   Аз до сега го правих и ми беше супер. Пълна "програма…Пиши когато можеш. Извинявам се, но и през ум не ми е минавало да си предстаям половинката как го прави с друг, Мислех си до сега, че имам развихрено въображение, но сега си мисля, че нясмам такова или пък

142.   Ех, Лошата вече започнах теб да си представям и колко много неприлични неща правим с теб двамата. Ама съвсем неприлични и свързани с нашето удоволствие и секс. Миризмата и вкуса на секса с теб съм сигурен, че ще е неповторимо. Тъкмо такова нещо като теб желая да имам и се надпреварваме да си доставяме удоволствие. Бихс състезавал с теб кой повече идоволствие може да достави на другия. Ех, да можех да се запозная лично с теб. Е може и да си някоя грозна но секса си е секс)))

143.   Ще отговоря на Лоша. Със сегашната ми половинка, не ми се е случвало. А по принцип преди него, съм си представяла, че го правя с друг. А ти ще ни кажеш ли дали на теб ти се е случвало?
Въпросът ми към следващия е:Има ли в секса неща, които вие не харесвате, а половинката ви харесва? Ако е да какви?
Маги

144.   На въпроса на Лоша - да, случвало ми се е, дори имаше периоди доста често да ми се случва. Сред представяните персони е имало най-различни, като почнеш от бивши гаджета, през неосъществени гаджета до напълно непознати хора.

На въпроса на Маги - ами май няма...

Кубрат

П.П. Номер 142 ме разби, цял коментар свалка и накрая "Е може и да си някоя грозна...", просто паднах като го прочетох...

145.   141, не ме разбра или аз пак не се изразих както трябва - имах предвид да си представяш друга жена, докато си с половинката си, а не тя с други мъже.
А следващия коментар много ме разсмя и мен.
Точно това ми допада в този сайт - това, че можеш да си загадъчен ии да си представяш Маги, Кубрат, Зара и т. н. по всевъзможни начини. Може да се окажа някой пък 60 годишен чикиджия с бирено шкембенце, знаеш ли... :)
В това се изразява чара на сайта ии недостатъка, че понякога много искам да се запозная с някого, ноо.. няма как.

Кубрат, много си ми интересен с този коментар. Би ли ми обяснил на какво го отдаваш това, просто винаги ми е било интересна тази тема. Особено непознати хора - нещо като някоя сервитьорка, продавачка? :)

Маги - не ми се е случвало наистина да си представям друг човек, може би защото съм била много силно, емоционално обвързана с мъжете и конкретно последния зверски съм обичала и желала.
На другия ти въпрос - не знам как да ти отговоря. Случвало ми се е, но то е било в следствие на това, че съм била малка и неопитна, сещам се само за това, че не ми беше особено приятно да ми правят френска любов, но след време се осъзнах, слава Богу хаха. Иначе сериозни разминавания в желанията не са се получавали, да чукна на дърво.

Искало ми се е също така да доставя удоволствие на един мъж удоволствие през задната порта, но ударих на камък. Е, не съм се отказала съвсем де.. :)
Маги, ти какво можеш да кажеш по въпроса? :)

Въпрос: Кое е нещото, което със сигурност НЕ бихте си позволили в леглото, имате ли граници и до къде се разпростира вашата разкрепостеност?

Лоша

146.   Ами Лоша, за удоволствието през задната порта го доставих само на съпруга си. Може би защото се омъжих на 20г, не знам. Просто се случи съвсем спонтанно, но не съжалявам. А по повод другия ти въпрос, нямам желание и не бих си позволила тройки. А при теб?
Кубрат, я кажи малко повече за представите че ми стана любопитно.
Маги
П. П. Много се смях на коментар142.

147.   На Лоша и се повръщало от гейове, но сънувала как го прави с други жени и явно горда от факта го приказва. На мен пък от това ми се повръща. Само да знаеш, че сънищата могат да имат съвсем друго значение и доста често може да са свързани с това, за което мисли човек, а специално еротичните може да са знак и за проблем. Аз съм сънувала такъв с мъж, към който нямах абсолютно никакво привличане, по-скоро страх. Не е задължително да е свързано с би фантазии, дори да ти се иска...

148.   Maги, да разбирам, че се е случило само веднъж, така ли? Остана ли доволен, беше ли хубаво ии бихте ли повторили?
Амии определено не ми допада идеята за писинг и скатинг - мисля, че това не е за мен. Само споменах и ми стана гадно.

147, много се забави, само в тази тема не си беше изляла чувствата към мен. :) Какви проблеми, какви пет лева?
Пак имаш пропуски в изследването на коментарите ми, тъй като аз съм писала, че много рядко сънувам еротични сънища. Ами имаш си правото да си фантазираш и да се възбуждаш от каквото искаш, както и аз. Теб, ако те кефи как двама мъже се галят и целуват, мен ми се повръща от гледката. Но пък, ако видя две красиви, сексапилни жени да го правят - с удоволствие ще се присъединя.

Лоша

149.   Ами Лоша. честно да ти кажа случвало се е няколко пъти и то без да сме имали предварителна нагласа. Да, на него му беше много хубаво и се радваше, че е първият. И на другият ти въпрос също да, бих го правила пак. Съвсем честно достигнах до оргазъм, но защото имаше допълнително стимулиране на други ерогенни зони. Разкажи и ти ако искаш.
Маги

150.   Маги, Лоша, вие двете май си говорите за различни неща :D

151.   Лоша, какво значи "съм ти интересен", надявам се в положителния смисъл :-)

Да ти кажа никога не съм се замислял на какво се дължи, просто така ми идва и така си го представям. По никакъв начин не влагам в това някаква негативна оценка за съответната актуална приятелка, щом съм с нея, значи ме урежда, поне за дадения момент. Но така или иначе всяка жена е различна, едни могат едно, други могат друго, а понякога няма нищо общо с можене и неможене, а е просто въпрос на физика - едни неща са възможни с 40 килограмово миньонче, други с жена > 1, 80м и само 10-ина кг по-лека от мен самия. Така че като имаш едното понякога си мислиш кво ли щеше да е, ако имаше другото, но това е по-скоро в сферата на фантазията...

Случвало се е и обратния вариант, по едно време жената беше хлътнала по един друг пич и тогава ми е признавала, че си мисли за него по време на секс. Честно казано не ми стана приятно, но то е защото тя беше емоционално залитнала, което е кофти. Иначе да си мисли за Том Круз по време на секс не ми пречи изобщо...

Да се върна на въпроса на Маги за нещата, които аз не харесвам, а половинката харесва - това не, но обратното ми се е случвало, веднъж бях попаднал на една от партията "Не на свирките" - не беше особено приятно.

Лоша, а това за задната порта (после мъжете сме говорили перверзно... ) в какъв смисъл удари на камък? По-точно от чия страна беше камъка, от твоя или от отсрещната? :-) Иначе да, ако трябва да приема метафората буквално, на село около задната порта наистина има много камъни, че даже понякога не ги виждаш от високата трева, тръгваш да отваряш и по някое време Храссссс... :-)

Кубрат

152.   Е вече сме съвсем голи. Да започваме))))

153.   А не, аз съм облечена. Ама нещо спряха въпросите, затова аз ще задам един:Коя е най-перверзната ви сексуална фантазия?
Маги

154.   представяла съм си господина по музика да ме опъва на пианото...

момиче на 15

въпрос: колко най-много оргазма сте получавали по време на един акт? (това е май повече за жените, , но няма нищо :) )

155.   154, над 20

Въпрос - интересно ми стана - какви фантазии сте имали, когато още не сте били правили секс?
Как сте си го представяли изобщо?

156.   Е Маги, ти доста се поразсъблече вече тук. Какво смешно видяхте с Кубрат в изказването на N142?

157.   н156 и н142 не съм длъжна, но ще ти кажа, кое ми се видя смешно. Цял коментар си представяш секс с Лоша и накрая "Е може и да си някоя грозна". Ето това ми се видя смешно.
Маги

158.   Маги, "Е може и да си някоя грозна но секса си е секс)))" исках да кажа, че просто за някои, само секса е важен. Има и нещо друго, че независимо как изглежда една жена, небива да и се однема щастието от секса заради това как изглежда. Всеки има сърце и желания.

159.   142/158, това което казваш е вярно на теория, но кометарът ти в 142 не просто с информативен характер, а си е баш свалка, макар и по мое мнение не твърде чаровна такава (но в крайна сметка е важно мнението на жените, не моето). А да завършиш свалката с "Може и да си грозна" е най-тъпото, което може да направиш - пренесено върху мъже това е все едно да те изхвърлят с главата напред през вратата на бара.

Дори най-грозната жена ще ти бие шута, ако й кажеш истината в лицето. Съгласен съм донякъде, че е тъпо, но така работи човешката психика - всеки се радва на комплименти и не обича лошите новини, дори да са верни. А пък при жените това е особено силно изразено.

Айде, че пак взех да го удрям на психология в грешната тема. Във всеки случай - това беше смешното в коментара ти.

Кубрат

160.   158 прочети си още веднъж въпросния коментар и ми кажи как изглежда отстрани. Междудругото, Лоша освен грозна може и да се окаже мъж примерно, нали знаеш. Може и да е някоя 60г дама, така че последното наистина прозвуча смешно.
Маги
П. П, Лоша нищо лично.

101-150 от 243