Споделена история от Секс и интимност

Да се съблечем! :)
Здравейте. Тъй като предполагам не съм единствената, на която и омръзна да чете само теми от сорта на: "Възможно ли е да съм бременна?" , "Малък ли ми е?" и прочие, имам една идея - да вкараме малко цвят в раздела.

Темата ми представлява нещо като игра, а както знаете всяка игра си има правила.
Тук всеки ще задава въпрос само и единствено на тема СЕКС, а следващия по номер ще отговаря ( като ще си пише Ж/М и години, за да се ориентираме ).
Без излишни коментари на предни номера, спорове и прочие. Въпросите може да са всякакви, било то общи или лични. Давам пример:
- "Най-нестандартното място, на което си го правил?"
- "Би ли участвал в оргия?"
- "Какво мислиш за секса без презерватив?"
Можете дори да задавате въпроси, които ви притесняват или интересуват: (пример 14 см - малък ли ми е? , на 16 нямам цикъл - нормално ли е? ) и прочие, но се стремете да сте по-кратки и конкретни във въпросите.
Нямате никакви ограничения във въпросите и отговорите.
Надявам се темата да се приеме добре и да се включат повече участници.
На мен ще ми е интересно да чета.

Започвам с първия въпрос: Правил/а ли си в един и същи ден секс с различни партньори?

Лоша

Коментари

201-243 от 243

213.   212 - На сегашен момент не. В някоя мръсна фантазия може да ми прехвърчи през главата.

Въпрос: Бихте ли признали, че сегашния ви партн'ор не ви задоволява, колкото (по-)бившият? ! А би ли ви накарало това да се върнете при бившият/шата.

Ж19

214.   До 213, вероятно не имам си ръка, но зависи колко голяма е разликата, вероятно не

Въпрос: Какво предпочитате: Бърз и груб секс или бавен и романтичен?

М13 :)

215.   до 213
Не. Никога не поглеждам назад. Веднъж свършила една връзка става изчерпана. Би ли ви харесало ако мъж ви накара да го стискате със всичка сила долу?

216.   М25
Интересен въпрос.
Сега като се замисля, ДА би ми харесало и то доста.
Интересно е когато, жената се заиграва с мъжкия атрибут,
особено ако го прави с желание.
Въпрос :
Кое предпочиташ секс с грозен/на и страхотно тяло или красив/а но пък дебел/а.

217.   Е, че те двете се самоотхвърлят! Но хайде, грозен със секси тяло.

Въпрос: Анален кунилингус жена към мъж? !

218.   До №217: Определено не ми представлява интерес да пробвам.
Въпрос:
ако си мъж: При орална любов предпочиташ партньорката ти да го поема целия, или не е задължително? Харесва ли ти стимулацията на перинеума?
ако си жена: Какво смяташ за фелациото - акт на подчинение, или на доминиране от твоя страна? (нещо съм на тема свирки :Д)
ако си девствен/а: Каква възраст би била най - подходяща, специално за теб, за започване на редовен сексуален живот? Притесняваш ли се за първия си път, би предпочел/а партньорът/-ката ти да е опитен/-на, или напротив?
Еличка, 18

219.   До 218:
Не е задължително да го поема целия, най-ми е яко когато поема, засмуква и облизва главичката. Харесва ми и чувството от "дълбоко гърло", но мразя мазните и неприятни на вид лиги, които потичат от устата й когато го прави. Затова предпочитам да е по-софт свирката.

Въпрос:
Вярно ли е че жените се възбуждат от вкуса на собствената си вагина (примерно когато духат след секс или когато целуват мъж, който ги е лизал), или само моята приятелка е такава мръсница?

222.   Отговор на последния въпрос: идея си нямам.
А моят въпрос е защо мом4етата бягат пани4ески от девствените моми4ета? На 19 съм и вси4ки около мен ве4е са го правили и си мислят, 4е когато някой все още не е, то тогава със сигурност нещо не му е наред. Та затова избягвам да споделям, 4е съм девствена дори и с приятелки. Но наскоро се запознах с едно мом4е и запо4нахме да излизаме от време навреме. Нищо сериозно дори не сме се целували, но усещах, 4е ме харесва и постепенно и аз малко или много се привързах към него... И така преди няколко дена стана на въпрос за нещо, свързано с първия път и т. н... и той говореше някви неща пък аз само кимах и се 4удех как да сменя темата... и в крайна сметка ме попита как и къде се е слу4ило при мен. Опитах се да се пошегувам и му казах, 4е едно моми4е не се пита за такива неща и т. н. Ама той настоя и аз тъкмо се 4удех какво да му кажа и тои взе да се смее и вика ама ти кво да не би да си девствена. Естествено можеше да излъжа и да си измисля нещо ама каква полза от това и му казах, 4е наистина не съм го правила още. При което той първо се смя после ме загледа все едно съм някво извънземно и после пак се смя... и въобще идеше ми да убия или себе си или него. И в крайна сметка не се обади пове4е. То аз не, 4е и искам да го видя пове4е ама не мога да разбера кое му е толкова ужасното и смешното на това...

226.   До 222 - момчето явно е идиот. По-скоро не е дорасъл ментално. Не ти трябват такива. Намери си някой малко по-голям - щом си на 19 някой на 23-25 ще ти е супер. Няма нищо лошо в това, че си девствена, аз лично като мъж бих се зарадвал на такава жена, защото ще знам че аз съм първия и ще мога да си я науча на нещата така, както на мен ми харесват :)

Понеже нямах търпението да изчета всички коментари не знам задаван ли е въпроса, но ще попитам - Получавали ли сте анален оргазъм? Опишете чувството?

227.   Ами предполагам, че при анално проникване се допира и стената на матката, защото усещането е почти същото и на същото място.

Въпрос: толкова ли е трудно за мъжете да целуват жената по време на секс, имам предвид едновременно?

228.   до 227 - не, не е. Аз го правя постоянно - целувки, хапя я по устните и по врата.... всичко е въпрос на желание :)

229.   яяя каква интересна тема - почвам по ред :
1. Най - шантавото място-духах на един пич в кварталното кафене миналият август. Масите бяха на въ беше около 23 и 30 нямаше хора около нас, освен сервитьорката. Тя уж бе зад едно дърво, но според мен изгледа цялата сцена.
2. Най редовно участвам в оргии-суингът ми е хоби
3. При този начин на живот доста често ми се случва да спя с по няколко мъже за един ден.
Жена на 40

230.   Хайде аз да питам:

"какво му е хубавото на самозадоволяването ?"

И наистина защо му се кефете толкова. Аз веднъж пробвах и познайте какво ? Беше най-гадното нещо, което някога съм правил през живота си нямате си на представа толкова ме болеше имах чувството, че изпитвам родилни болки или, че имам бъбречна криза. Мога да кажа, че това определено бе моята най-голяма грешка и няма да си позволя някога да я повторя.

Знаеш ли кой видях брат ?

231.   Не е трудно да ви целуваме, но не се фокусираме върху това, а когато започнем да го правим вие просто стоите, защото сте изцяло фокусирани върху останалото. Просто някак си е отредено да не се случва. :D
М 19г, водя полов живот.

232.   До 229: Как разбра, че суинга ти е хоби? Как се случи първият ти път с повече от 1 мъж?

233.   Странно 230.. какви болки?? , на мен ми доставя пък удоволствие и всеки път си стигам до оргазъм.

Въпрос:мъже, обичате ли да ви целуваме навсякъде.. както правите вие, това възбужда ли ви допълнително? И как по-точно искате да го правим, харесвате ли дългата предигра?

234.   233
Аз харесвам дълга предигра, но лошото е
че понякога съвсем се отнасям и минава доста време- над 30-40 минути..
Въпросът ми към нежния пол е подобен:
Момичета, представете си две момчета.
едното предпочита дълга любовна игра, но после му минава възбудата и не може да ви чука или ако започне свършва много бавно.
Другото момче пък ви отделя 5-6 минутки за любовна игра, започва по същество и го правите да кажем 30-40 мин.
Кое момче бихте харесали/запомнили?
Или с други думи: какво предпочитате- дълга игра с малко секс или без такъв, или кратка игра с хубав задоволителен секс?

235.   №233 - аз ли съм зле или ти нещо си се объркал. Да болки и чудо не знам тогава какво направих, ама ми се искаше да се застрелям ;ддд Вие стигате до "оргазъм" ама при мене не става за това можете да спрете да твърдите на всякъде, че това е хубаво нещо. Напоследък само това чета. Много хубаво съвети давате на децата няма що. И точно заради такива думи от сорта "Пробвай-пробвай ще видиш яко е", "Няма човек, който да не е опитвал" и други аз разбрах какво са родилните болки. Или аз трябва да отида на гинеколог (което няма да стане аз не им вярвам) или вие да се прегледате. Не ви обиждам макар така да звучи. Между другото всичко това стана заради някакви си метали, който си рисуват букви по ръцете и си кълцат вените. Буквално пред мен са го правели. Моя най-добър фр хубаво ми викаше "недей бе к'во ги слушаш тия изроди" ама аз "умния" Да не остана по-назад трябваше да опитам и вече не смея. Не казвам нищо мастурбираите си на вас ви се трупа грях не на мен. И не ме интерва кой какво прави. Ай няма да пиша повече - няма и да влизам тука като ви гледам нещо.... абе карай всеки е различен.

Знаеш ли кой видях брат?

236.   Към 234-определено второто момче, по-добре кратка предигра с як секс след това.

Въпрос:би ли ви възбудило да чукате приятелката си, ама сериозно гадже говоря, заедно с най-добрия ви приятел, единият анално, другия вагинално? Напоследък все повече си фантазирам тази сцена... докато мастурбирам и страшно ме възбужда.. ама моят няма да се навие..

237.   227, изобщо не е трудно. Просто има мъже, които мислят само за собствения си кеф. Обикновено с възрастта се отракваме и започваме да мислим и за удоволствието на партньорката, но далеч не всички, уви :)

Един въпрос към дамите: опитвали ли сте да събудите приятеля (мъжа) си с минет? Или всички спите по-дълго от мъжете?

J.

238.   Въпрос: Значи 16/17 см ми е, да считам го за голям, но срещнах се с 3 момичета, зарибявах се, добре стигна до легло, ноо 3-те им се струваше малък...? Това нормално ли е на 17 години съм

239.   Моят въпрос е:някой изобщо съобразил ли се е с идеята на авторката? Защото ми се струва, че има яко спам отново...
А ето и въпрос за секса: на каква възраст започна да мастурбираш? Какво те накара да го направиш?
Ж, 26

240.   Към номер 234, 5-6 минутки ми стигат :D 236, аз мразя анално, но ако твоят не се навие изобщо, не е задължително с друг, а с вибратор или нещо такова.. :)
М :)

241.   Ще се радвам и други да отговорите на въпроса.
№234 съм

242.   "На каква възраст започна да мастурбираш? Какво те накара да го направиш? "

На 11. Любопитство...

Въпроса ми е: Имам цикъл от повече от година. Защо е толкова нередовен?

Ж13.

243.   Защото си на 13 може би? :Д
Секс по време на цикъл- да или не?

246.   Към 243: Няма лошо :D
Въпрос-Нормално ли е да ме възбуждат:оръжия, кръв, бой, убийства, музика, гласове на рапъри и подобни неща? >…<

248.   Здравейте! :) Много ми харесва играта и се присъединявам към нея.
Конкретно моя въпрос е към вярващите християни - грях ли е мастурбацията?
М20

249.   Ж16
Не попадна на вярващ :D
Според мен нищо не е грешно, ако не правиш мръсно/лъжеш/мамиш някой за своя изгода. Mастурбацията е нещо номално в днешно време. Почти всеки я практикува, за да утоли желанието си за секс. Няма нищо лошо :) Като по-малка бях се замисляла по този въпрос и се чудех защо се чувствам виновно след това. Всъщност е било защото аз съм го мислила за нередно, а сега не е така :)
Въпрос: Правите ли орална на приятеля/ката си всеки път преди секс? А той-тя на вас?
Ако следващия е девствен: Кога за последно мастурбира?

250.   Женен съм от доста години. Секса със жена ми е добър, но понякога за разнообразие, когато го правиме си представям че оправям някоя друга. По този начин съм изчукал не само жените от цялата махала, но и всички колежки и всяка друга която ми е харесала.

254.   Тъй като нямаше въпрос в последния коментар направо ще задам въпрос: Когато бяхте тийнеиджъри/ или ако още сте( до момчетата/мъжете)на колко най-много ви се правеше секс и ако тогава сте нямали приятелка, бихте ли приели ако момиче ви каже, че иска да го направите?

255.   Отг на 249.
Орален секс практикуваме абсолютно всеки път. Аз обожавам както да ми правят, така и да правя! Не лишавай партньора си от това удоволствие!

Въпрос: Пробвали ли сте секс с обрязан? Какви са впечатленията Ви? А ако не сте, бихте ли пробвали?

Ж23

256.   Хе, че темичкa:)
Нa 255, дa- без излишни кожички рaзни и по- чистоплътно е.
Въпрос - бихте ли " нaтикaли" познaт/ a нa половинкaтa си, сaмо зa дa свободно си изч.... е приятеля/ кaтa му/ и
Aз го нaпрaвих:)))

257.   256, абе това за "по-голямата хигиеничност" и "чистоплътност" на обрязаните кой ви го наби в празните глави?! Някъде В АРАБСКИЯ СВЯТ, където хората нямат ежедневен достъп до течаща вода и температурите са такива, че по цял ден плуват в собствен сос, без шанс да се измият, МОЖЕ И ДА Е ВЯРНО. За страна като нашата обаче, където в жегите имаш възможност да се изкъпеш по 2-3 на ден и да се подмиеш вечер преди лягане, за каква нехигиеничност и нечистоплътност говорите?!

И за какви "излишни кожички" бълнувате? Мислите ли, че като не разбирате значението на едно нещо, което е генетично и еволюционно заложено, то е излишно? Преди 70 години и сливиците са ги смятали за "излишни" и масово са ги вадели "за да не се възпаляват и да не боледуват децата". По-късно обаче практиката е показала, че белодробните и стомашно-чревните заболявания, включително и такива, завършващи със смърт, са много по-чести при хората с извадени сливици, отколкото при тези със запазени. Оказва се, че сливиците са важен орган от защитната система на тялото и една от функциите им е да "обират върху себе си" инфекциите, застрашаващи да проникнат в тялото през носа и устната кухина.

Мислете с главите си и не се смятайте за много знаещи заради това, че повтаряте като папагали малоумните мантри на разни махленски многознайковци или на рекламни лозунги.

261.   Тъй като 257 няма нито въпрос, нито отговор, аз отговарям на 256. Не бих, тъй като е гадно, но все пак бих пробвал ако тя е много секси и ако си остане тайна.
Въпрос : Как да накарам госпожата си да го направи с мен без никой да разбере и тя да не ми се присмее или изкаже някъде. М13

265.   Отг. на 255 Правила съм секс с трима обрязани. Плюса е, че издържат повече от необрязаните. А и някак по-естетични ми се виждат, поне на мен.

Отг. на 261 - Щом си на 13 години няма как да я накараш. Аз не бих легнала с дете, а и никоя нормална уважаваща се жена не би го направила. Освен ако не си пада по педофилията, но това е подсъдно.
ж28

266.   Някога правил ли сте го с роднина (братовчедка, майка, леля или сестра? Искали ли сте да реализирате своя фетиш колкото странен и да е той?

267.   Не съм правила секс с близки и всякакви роднини, не съм имала и желание. Старая се да си реализирам фетишите при отклик от другата страна.

Въпрос: Защо повечето "опитни в секса" хора отказват да споделят "тънкостите на занаята" с по-необучените? Нали и вие отнякъде сте започнали:)

Alpha, ж. 26 г.

269.   Мъж на 36г. Никога не съм отказвал да споделям това, което ме пали мен или партньорката ми. Секса не е точно занаят, който се подчинява на правила и норми - за това и тънкостите са различни за различните светоусещания на партньорите в двойки, тройки и други конфигурации. Все пак всичко се случва първо в мозъка, него трябва да подразним подобаващо.
Въпрос: Защо повечето дами се притесняват от извратените си фантазии и по този начин лишават себе си и половинките си от много нови и приятни усещания?

270.   269, ако дамите са ги споделили тези фантазии едва ли толкова се притесняват. аз ако веднъж се осмеля да споделя една моя фантазия, едва ли ще имам и притеснение да я изпълня.
ж42

271.   270, По принцип ли говориш или от собствен опит :) Не се заяждам, просто ми стана интересно.
Мъж на твоята възраст

272.   269 до 270 Питах за притеснението от споделянето с любимия. Инак за осъществяването съм съгласен, най-често то се случва извън семейното ложе. Е, защо? .. Умишлено ли не зададе въпрос

273.   Към 269- мнението ми е, че почти няма жена, която да не иска да сподели фантазиите си...
Просто мъжът до нея трябва да намери правилният подход...
Почти винаги жената, даже и намеквайки споделя, какво би искала.
Или поне такъв е моят опит...
Следващ въпрос към дамите:
Какво мислите за т. н. "пълна програма"!?
В момента съм с дама, с която докато не минем през, нормален секс във всякакви пози, анален, взаимна френска в 69, скуърт, пляскане по дупето, скубане и хапки по врътлето в рамките на 2-3 часа... след това ми казва, че "не се брои"...

201-243 от 243