Споделена история от Секс и интимност

Да се съблечем! :)
Здравейте. Тъй като предполагам не съм единствената, на която и омръзна да чете само теми от сорта на: "Възможно ли е да съм бременна?" , "Малък ли ми е?" и прочие, имам една идея - да вкараме малко цвят в раздела.

Темата ми представлява нещо като игра, а както знаете всяка игра си има правила.
Тук всеки ще задава въпрос само и единствено на тема СЕКС, а следващия по номер ще отговаря ( като ще си пише Ж/М и години, за да се ориентираме ).
Без излишни коментари на предни номера, спорове и прочие. Въпросите може да са всякакви, било то общи или лични. Давам пример:
- "Най-нестандартното място, на което си го правил?"
- "Би ли участвал в оргия?"
- "Какво мислиш за секса без презерватив?"
Можете дори да задавате въпроси, които ви притесняват или интересуват: (пример 14 см - малък ли ми е? , на 16 нямам цикъл - нормално ли е? ) и прочие, но се стремете да сте по-кратки и конкретни във въпросите.
Нямате никакви ограничения във въпросите и отговорите.
Надявам се темата да се приеме добре и да се включат повече участници.
На мен ще ми е интересно да чета.

Започвам с първия въпрос: Правил/а ли си в един и същи ден секс с различни партньори?

Лоша

Коментари

51-100 от 243

57.   До 56
Секс с негър и мулатка
М25

58.   Добър вечер и от мен,ако нямяте ништо против искам и аз да се включа. Въпрос към мъжете : Как бихте довели приятелката ви до оргазъм? "ЛУДКАРКАТА"

59.   Извинете ме пропуснах-Ж-27год. Хайде аз вече махнах блузката :)) "ЛУДКАРКАТА"

60.   Ами аз ще отговоря на въпроса на 55. Да ми вържат очите и да не виждам кой ме ч**а и да гадая какво ще ми направи. А въпросът ми е срам ли ви е било да си кажете
какво искате в леглото. Ж32

61.   Отговарям-мене не, и смятам че е по добре да си кажем, че да ни е готино и на двамата. "ЛУДКАРКАТА"

62.   Фантазията на номер 60 ме хвърли в размисли, бих поискала същото, както и бих спала с тъмнокож/мулат, а.. и пропуснах да спомена двойното проникване.

63.   Нека и аз отговоря на номер 55. Ще ви споделя една от моите фантазии- Горяща сграда... всичко е в пламъци.... пожарникарската група тиача по етажите, спасява имущество и хора. Мен обаче пламъците са мезатиснали... Двама млади пожарникари, целите в сажди разбиват вратата и пускат маркуча да гасят... Всичко плува във вода, ние... тримата включително... разнася се остра миризма на изгоряло. Единият се приближава да провери как съм, усещам горещия му дъх във врата си и настръхвам. Със тежките маркучи ме повдигат, разтрепервам се и се опирам на гърдите му... Другия ни гледа от вратата и палава усмивка се заиграва на устата му.. После всичко става мешаница от ръце, крака жадни устни се търсят в изнемога, тихи звуци и стонове се смесват с пукащо от огъня дърво.... Само оргазмени стонове нарушават тишината на изгорялятя сграда. "ЛУДКАРКАТА"

64.   Ахаха Лудкарке, къде се беше изгубила, покри се нещо в последно време.
Като ти прочетох последния пост и ми се прииска да запаля апартамента.

Номер 60: Не, че ме е било срам, просто малко ми е по-особен характера и не съм свикнала да искам нещо. Но то и не се е налагало, тъй като очакванията и желанията ми са се изпълвали в повечето случаи.

Относно фантазиите мисля, мисля и не мога да се сетя. Наистина не се сещам за нещо такова, не знам, това не е много нормално като се замисля.

Още един въпрос: Бихте ли правили секс за пари и какво мислите за платената любов?

Лоша

65.   Лоша, Лудкарка - това не е ли една и съща жена, защо се главоболиш толкова.

66.   65, ако използваше езикът си ( освен за кавали ) и да се изразяваш правилно щях да разбера какво се опитваш да ми кажеш. Та, аз ли Лудкарката да сме един и същи човек ли? Да, един и същи човек сме. Дишай. И не се главоболи повече.

Лоша

67.   Тя Лоша/Модератора/Лудкарката пише повечето постове в сайта, не го ли разбрахте. Използва различни псевдоними да е по интересно. Няма лошо:)Сигурно и част от историите са си неини:)

68.   Да, така е. И 67- коментар пак е мой. И google също.
Преди бях Лола, после се представях за мъж, днес съм Лудкарката, все по-интересно става обаче.
Ей сега даже сама ще си харесам и този коментар.

Лоша

69.   Темата наистина много ми допадна. Отговор: Аз лично не бих го направила. Мнение: В, платената любов рядко жените получават удоволствие, и в повечето случаи мъжът не се съобразявя със желанието на жената. Въпрос: Кое е най -странното място където сте го правили? Между-другото имам още куп мокри фантазии. "ЛУДКАРКАТА"

70.   ХАХАХАХАХАХАХА- обаче със сълзи се смея. Еми, щом казвате така е! хахаха. "ЛУДКАРКАТА"

71.   Лудкарке Лоша Жужо Жужи, модератора го пазнавам. Избегвай да се криеш зад гърба му.

72.   ЗАЩО РАЗВАЛЯТЕ ХУБАВАТА ТЕМА? СТИГА ВЕЧЕ! ПРЕКАЛЯВАТЕ! "ЛУДКАРКАТА"

73.   71, Муше, аз не се крия зад нечий гръб. А мен лично слабо ме интересува кой познаваш, ако искаш и Сашка Васева познавай.
Никъде не съм казала, че съм модератор. В този сайт съм един от първите потребители и едва ли, ако си пишех коментари и теми, и се представях за различни хора Администратора щеше да го толелира. Аз никога не съм се крила зад номера и да плюя както вас. Под всеки мой коментар си оставям псевдонима, а за няколко години в този сайт съм пуснала не повече от 10 теми, 2-3 да са се отнасяли за мои проблеми. Така, че следващия път, когато говорите за някого нека да е основателно. Само екипът на сайта може да знае кой за кого се представя, а ние като виждаме само номерца може само да гадаем. Ако някой желае да си избива комплексите на мой гръб нямам нищо против, но си отворете тема ( както вече казах ), а недейте да осирате чуждите, защото тази беше единствено и само създадена, за да разнообразим раздела.

Лоша

74.   Лудкарката и Лошат са едни великолепни, изящно изработени модели на човешко същество. Що им връзваш кусур, че искат да се покажаш, то си е човешко.

75.   Добре, отговори на предходния. Сега си задай въпроса, иначе запичаш темата.

76.   Предлагам да се върнем към играта. Добре, ще задам друг въпрос- Ползвате ли секс играчки, и какво ви е мнението за тях? ЛУДКАРКАТА

77.   Не съм използвала никакви или поне не се сещам. Ааа всъщност такъв вибриращ пръстен, ако се води за такова. Нямам нищо против, одобрявам ги.
Иначе си имам вибратор - единствения верен и честен мъж в живота ми хаха.

Въпрос: Участвали ли сте в оргия и какво мислите за оргиите като цяло?

Лоша

78.   Не съм участвал. Иначе във фантазиите си го правя. От психологична гледна точка нямам нищо против, но от здравословна го намирам за изключително опасно.
Въпросът ми най-вече към дамите с повече стаж: на каква възраст сте имали най-голямо желание за секс? Имали ли сте периоди, когато секса ви е идвал в повече.

79.   на 77: Не съм участвал. Това е нещо тъпо и според мен е присъщо за хора с комплекси. Не само сексуални. За интимността си има време и място. Важно е да се намери подходящият човек.
Въпрос: Когато срещнете човек от противоположния пол, кое първото място от тялото му, в което се спира погледа ви?

80.   лицето сред това краката гъза циците макар че циците най мн ме привличат мъж съм

БеЛиЯ МеЧоК

81.   Ж32. Ще отговоря на 79. Очите, устата в редки случай и ръцете, а въпросът ми е какво мислите за стриптийза, правите ли на половинките си ако сте жени и възбужда ли ви гледката ако сте мъже?

82.   М 39. много се кефя но не отива да се прави от мъже. Виж от красива жена е класика.

Въпрос коя е най ерогенната Ви зона?

83.   Клиторът

Въпрос - Какво мислите за садо-мазото и практикували ли сте го

84.   Да, харесва ми, аз съм в крайностите. Или много нежно, или много грубо.

Какво мислите за т. нар. домашно порно? И имате ли си такива клипове?

Лоша

85.   Аз съм момче на 14 отговор: смятам: 1. Порното е страшно изкуствена работа и второ мисля, че се брои за грях. Въпрос: знам, че малко се отканяб, но имам малък проблем. В училище ме е срам много да се преобличам дори и пред момчетата. Отказах се от плуване заради прилепналия бянски. Идеи?

86.   Изчакай да пораснеш. До тогава не посещавай сайтове със секс тематика (не, че няма места в мрежата, в които интимните особености са представени като за теб, но тук сме твърде откровени и директни, а на твойта възраст няма да схванеш правилно нещата). Спортувай! Плуването е изключително полезен спорт!!! Рискувай, върни се, постарай се да не показваш притеснението си и тайничко наблюдавай дали някой изобщо се заглежда в теб - гарантирам ти, че никой не ти обръща внимание. Бъди повече навън. Гледай да спиш достатъчно. Старай се да се храниш правилно за да направиш физиката сиприятна гледка.
И понеже така и така тук има дете, въпроса ми:
До колко шокиращо ви звучи собствените ви деца да ви заварят "в действие"? Моля да отговори някой, на когото му се е случвало и да каже какво е усещането (объркването? ) и с какво обяснение се е измъкнал.

87.   На сина си обясних, че мама и татко се обичат и това елюбовта между възрастни. Че като му дойде времето и той ще обича по този начин. Мама и тате го обичат, но по друг начин. Беше страшно неудобно. Забравих да уточня синът ми е на 5.

88.   85 купи си водолазен костюм! не се отказвай от плуването!

89.   А въпрос за играта?

90.   Въпросът -секс в цикъл?

91.   Щом е на зор работата, за мъжа има доста начини да свърши и без да й го завира точно там и точно тогава. Ако не друго, обикновено е много миризливо... Ако въпроса е за жена, ако не тече особено обилно - тампон, много нежност от страна на мъжа и деликатен масаж на клитора, ако е известно, че може да свършва така. Ако не - най-добре да не се заигравате. То ако в другото време се вършат работите с нормална интензивност, трябва и почивка :)
Въпрос към навитите за домашно порно: как ви звучи наемането на оператор? Определено непознат професионалист, може би в друг град в хотел или каквито там гаранции се сетите така, че да не ви срещне и разпознае повече. Става въпрос бихте ли правили секс пред трети (може и жена), без да се включва? Не питам за тройка а по-скоро за пред публика. Условно анонимна и при условие, че вашата анонимност ще е 100%.

92.   малак ли е за 14 годишен ( без 3 месеца ) ем около 12см ама доста дебел?

93.   Правили ли сте виртуален секс по скаип?
Маструбирали ли сте пред мом4е (момиче) по скайп с камера?
Как се чувствате сед това харесв ли ви?

До номер 92 не ти е малак ще ти порасне още малко и ще стане 15 -16

94.   Виртуалния секс не е реалност. Няма нищо истинско. Секс се прави за да се създаде дете, а това, което обсъждаме е порногрофия за мен.
Моят въпрос не е точно сексуален. Всички ме обиждат, че съм гей. Аз не мисля, че съм. Просто съм малко по-нежен и чувствителен. Това нали не значи, че съм гей. Аз съм на 14 година

95.   Абе то си е баш сексуален, ама някак си що за въпрос е? Дали СИ или НЕ си гей, няма как да знае никой по-добре от теб, камо ли ние дето изобщо те не познаваме. А иначе не е лошо да се стараеш, да се държиш по-помъжки. В тази крехка възраст характера още се изгражда и е изключително податлив на въздействие. Просто не обръщай внимание на приказките, но влагай повече ентусиазъм в оформянето на мъжката ти същност!
Нещо ни полазихте много дечурлига и ни секнахте ентусиазма "да се събличаме". Та ще ви помоля да си пишете в подходящи за вас сайтчета, а нас по-големите да ни оставите да се питаме като по-големи.
А може би и модераторите ще окажете някакво съдействие?
И за протокола:
Как ви звучи секс пред огледало? Да речем попадате на оферта хотелска стая с огледален таван и баня с огледални стени. Бихте ли се възползвали?

96.   Определено бих се възползвала! Ж 15

Какво ви е мнението за аналния секс?

97.   Нищо против ако и двамата имат нагласа за това, при съответната хигиена. Аз лично не съм очарован. Съпротивлението на сфинктера е по голямо от това на вагината, но веднага след него правото черво не оказва никакво /ако е празно :) / и кефа отива по дяволите -лично впечатление! А ти като 15 годишно във всички случаи си достатъчно тясно и отпред. Ако някой т иска сега отзад, значи е с много малка пиша 9 кажи му го и бягай.
Не мислите ли, че е въпрос на мързел в повечето случаи, че жената е отдолу? Вярно, че е по-приятно само да ти е кеф, отколкото да се натоварваш и физически и да се кефиш, но дали провалите на мъжете (внезапната загуба на ерекция) нямаше да са по-малко ако жените се ангажираха по-активно с физическата част?

98.   Не е въпрос на мързел а на разнообразие, защото когато жената е отгоре позите са ограничени. Какво мислите за секс на публично място и къде сте го правили?

99.   Общо взето не.
Моя въпрос е дали е нормално на 14 да нямам ерекция?

М 14

100.   Със сигурност провалите на мъжете щяха да са по-малко. Аз съм жена и не си представям през цялото време да си лежа и мъжа да ме лашка. Та мен нали именно това ме възбужда, честата смяна на поза и то някой по-конкретни :P Въпроса ми е: Притеснявате ли се от аналния секс и кое по-точно ви притеснява. Как беше първия анален секс

Ж. 21

102.   От номер 100: Лелее как се бавят коментарите и става разминаване. Проваля се целия ред

103.   Отговор на Н100
Първия път беше пръв и за момичето, луда работа, пълен провал, но след време нещата са различни, зависи и от отсрещната страна, но може да бъде много яко преживяване и, и колкото и егоистично да звучи, за мъжа може да бъде доста силен оргазъм ;))
Интересно ми как се дефинира грубия секс? или да не звуча толкова тъпо- тя казва искам по-грубо.. аз от своя страна правя какво???? :D
Мъж 27 год.

104.   Скоро никой не е писал. Искам да задам няколко въпроса, които МНОГО ме вълнуват.
1 Дами, бихте ли искали половинките ви да се облекат като жени и да ги оправяте с пенис колан?
2 Дами, приятно ли ще ви е да гледате как половинката ви прави секс с човек от същият пол, докато мастурбирате? Включително орална и всичко както си трябва. В смисъл да не го играе само активен, ами и пасивен.
3 Господа, бихте ли се навили на нещо такова, ама честно? Напомням ви, че сайта е анонимен.
4 Господа, как да навия приятеля си за нещо такова?

Отговор към 103:
- изнасилваш я
- връзваш я
- шибаш я с камшик
- бъди по страстен, не толкова нежен и внимателен. Сякаш я чукаш за пръв и последен път.

секси мед. сестра

106.   Ж17
№104, нямам такива мераци. Самата мисъл, че има вероятност да съм попаднала на партньор, който е би някак си не ме блазни.
Другите два въпроса бяха отправени към мъжкото съсловие в дискусията, но не вярвам да откажеш съвет по последния. Може би е добре да му поговориш за фантазиите и желанията си - зависи от характера и продължителността на връзката. Ако те обича, ще се постарае да ти достави удоволствие по твоя начин. Но ако той много се дърпа, явно има нещо, което го смущава и е за предпочитане да не настояваш. Можете да измислите компромисен вариант (sorry, не се сещам за примери)
Въпрос: Уважаеми мъже/момчета(който както се възприема), проблем ли е за вас, че може би сте срещнали, ако не Идеалната, то поне жената/момичето, с което сте готови на по-сериозна връзка, а тя не е девствена?

107.   Ж17
№104, нямам такива мераци. Самата мисъл, че има вероятност да съм попаднала на партньор, който е би някак си не ме блазни.
Другите два въпроса бяха отправени към мъжкото съсловие в дискусията, но не вярвам да откажеш съвет по последния. Може би е добре да му поговориш за фантазиите и желанията си - зависи от характера и продължителността на връзката. Ако те обича, ще се постарае да ти достави удоволствие по твоя начин. Но ако той много се дърпа, явно има нещо, което го смущава и е за предпочитане да не настояваш. Можете да измислите компромисен вариант (sorry, не се сещам за примери)
Въпрос: Уважаеми мъже/момчета(който както се възприема), проблем ли е за вас, че може би сте срещнали, ако не Идеалната, то поне жената/момичето, с което сте готови на по-сериозна връзка, а тя не е девствена?
Елена

108.   М37
№107, изобщо не съм срещал девsтвени и да ти кажа честно, нямам и намерение, защото предпочитам опитни жени, които знаят кое им харесва и са разкрепостени. Не ми се занимава с начинаещи.

№104, с подходящия човек всичко е възможно. Бих се навил, ако приятелката ми я възбужда тази идея, защо да не и я реализирам? Правил съм го с друга двойка - като пасивен, не ми е истинското амлоа, дори напротив, но ми е било истересно и обичам да опитвам неопитвани неща. Как да накараш приятела ти - първо опитай ти да го изчукаш с вибратор или пенис-колан. Започни отдалече, като му духаш вкарвай по едно пръстче в дупето... и така в един момент ако вече е ок с идеята, че го чукаш - предложи му да го направи с мъж пред теб. Но трябва да има нагласата, ако я няма нищо няма да постигнеш. Защото това е голямо унижение за един хетеро мъж и ако не си пада по униженията няма да се навие. Ако се окаже би е по-лесно, но може дане иска да ти признае.

Моят въпрос е към жените: Имали ли сте желание да се отдадете на мъж напълно, да му се оставите в негова власт, да му се подчините безусловно? Да се чувствате като нечия собственост, като вещ или домешен любимец. И ако имате такива желания, има ли нещо, което ви спира да го реализирате?

51-100 от 243