Споделена история от Секс и интимност

Да се съблечем! :)
Здравейте. Тъй като предполагам не съм единствената, на която и омръзна да чете само теми от сорта на: "Възможно ли е да съм бременна?" , "Малък ли ми е?" и прочие, имам една идея - да вкараме малко цвят в раздела.

Темата ми представлява нещо като игра, а както знаете всяка игра си има правила.
Тук всеки ще задава въпрос само и единствено на тема СЕКС, а следващия по номер ще отговаря ( като ще си пише Ж/М и години, за да се ориентираме ).
Без излишни коментари на предни номера, спорове и прочие. Въпросите може да са всякакви, било то общи или лични. Давам пример:
- "Най-нестандартното място, на което си го правил?"
- "Би ли участвал в оргия?"
- "Какво мислиш за секса без презерватив?"
Можете дори да задавате въпроси, които ви притесняват или интересуват: (пример 14 см - малък ли ми е? , на 16 нямам цикъл - нормално ли е? ) и прочие, но се стремете да сте по-кратки и конкретни във въпросите.
Нямате никакви ограничения във въпросите и отговорите.
Надявам се темата да се приеме добре и да се включат повече участници.
На мен ще ми е интересно да чета.

Започвам с първия въпрос: Правил/а ли си в един и същи ден секс с различни партньори?

Лоша

Коментари

1-50 от 243

1.   Отговор нямам затова почвам с въпроса. Не мислиш ли че темата ти е тъпа?

2.   Не, не съм :)

Ето го и моят въпрос: Какво харесвате най-много, когато правите секс с приятеля/ката ви? Кое от начина на държание на партньора ви, неговите действия, ви кара да се чувствате на "седмото небе"?

Ж, 21

3.   Лоша, няма как да ти се осъществи идеята, нали знаеш, че публикуването на коментарите се бави и ще се получи голяма обърквация.

4.   Номер 1, не. Смятам коментара ти за тъп и конкретно теб - щом съм я пуснала, не смятам. Логика.

Номер 3: Модераторите ще се погрижат да не става. :))
И моля, който не иска да участва - да не коментира, за да не ми разваля идеята. Благодаря.

Номер 2: Най-харесвам, когато търси погледа ми.. т. е когато ме гледа по един особен начин.

Въпрос: Какво мислиш за секса за една вечер?

5.   Бих искал да се включа, мамка му. Но като съм девствен, мога само да отговарям на въпроси относно самозадоволяването :) Или относно мъжката физика.

Отговор на въпроса от коментар 2. - нямам идея.

Моят въпрос - харесват ли жените девствени мъже или бягат от тях като от пожар? Плюс ли е да си девствен или е повече минус във вашите очи?

М, 21

6.   Аууу мн ми харесва тази игра, все едно е за мен правена :))) Първо ще отговоря на Авторката - правила съм секс за една нощ и съм си мислила, че ще е само за една нощ, но той продължи да си иска:PPP Беше ми хубаво иначе секса с него и не съжалявам... А на коментар 5- аз лично искам да съм първата на някой и това лично мен няма да ме притесни, не знам за другите момичета, но моят съвет е намери си момиче малко по-малко от теб и можеш да не й казваш, че си девствен, не че е лошо това но лично ти нещо да не се притесниш и да не стане нищо след това!!!!
А моят въпрос е - нали има такива как да ги нарека "МЕРОПРИЯТИЯ" примерно, където се събират няколко двойки и си разменят партньорите? Някой правил ли го е?
Ж25

7.   Отговарям на въпроса на номер 6

Това „мероприятие“ се нарича суингър (клуб) - не, не съм го правила, но е било много модерно в миналото в страната, в която живея. Сега е много демоде, само хора над 40 се събират за подобни истории. Може би сега е на мода повече да се съберат до две двойки съвсем дискретно, знам ли... Не съм навътре в нещата.

Моят въпрос към следващия номер е - какво мислите за секса по време на бременност? Ако сте мъж - бихте ли намерили жената до вас за атрактивна, ако носеше детето Ви и бихте ли продължили да правите любов с нея? Какви пози са подходящи?

8.   Отговор на N7

Мъж съм и не виждам лощо за секса по време на бременност, стига да е в периода, когато е допустим все още, не съм го преживявал все още, но ако е жената която искам и обичам, определено бих го правил, още повече, че съм чувал, че жените по време на бременност са и доста разгорещени на тема секс, а относно позите, предполагам всички възможни, по-точно всички останали възможни ;)

Въпросът ми е когато една жена и един мъж се искат, как би било по-добре да протече първия път... уточнявам-кое би било по-подходящото място, какъв би бил по-подходящия начин-по-агресивен или по-нежен?

9.   Аз съм номер 6 - да суингър се казваше, просто за момента не се сетих за името :)) благодаря ти за отговора
А на твоят въпрос, може би искаш мъж да отговори, но аз знам от мойте приятелки, които са родили, знам че не е имало проблем по време на бременността им да правят секс и съм ги питала за позите и те ми казаха, че настрани е най-подходящата и на задна... Отделен въпрос е с кой ще го правиш по време на бременност тъй като едната преспа с друг мъж докато беше бременна в четвъртия месец, но тя си преценява с кой ще спи, аз лично не го възприемам това, но всеки си знае, нейна си е п.... а и тя решава на кой ще я даде :*

11.   Наистина ли е по-добре и е препоръчително да се ползва лубрикант по време на акт, когато момичето е девствено?

12.   Номер 8 предполагам питаш за нов партньор, а не за първия секс като цяло. Ако е така, определено от гледна точка на жена е по-добре да е по романтично, по-изпипано и нежно. А къде ще е не е от такова значение. Важното е да се покаже на жената, че е желана, че е красива. Да не станеш примерно след самия секс и да избягаш в банята, а да я прегърнеш, да я целунеш - нещо такова.

Номер 11, желателно е, но не е задължително. Особено, ако си притеснена, вдървена - нормално да не се овлажниш достатъчно. От личен опит препоръчвам при първите пъти ( разбирай ме първите 5-6) да се използват лубриканти. То няма как да навреди, само да помогне :))

Въпрос: Колко най-дълго сте издържали без секс?

Лоша

13.   21 години.

14.   23 години, но скоро почвам с проститутки ако не си намеря приятелка просто нямам среда с момичета и съм и по срамежлив.

Въпросът ми е как е мога да впечатля момиче да го сваля така да се каже смисъл примерно при първа среща как разбирате дали с момчето ще се получи или не нещо такова :).??? .

15.   22 години

Въпрос:
Би ли правил/а секс с първа/и братовчед/ка?

ж на 22г

16.   14. Въпросът ти не отговаря на темата на авторката, но ще те посъветвам първо действително да се оттървеш от девствеността си с жена на повикване. Струва към 350-500 лв. за цялата нощ, съветвам те да е за цялата нощ, за да може да си поговорите преди това, да ? разкажеш за проблема си и да го решите съвсем човешки, да ти покаже разни неща - тъй като си плащаш, ще можеш да имаш и претенции, каквито не би имал с друго момиче - да разглеждаш, пипаш на воля например, да казваш ти, какво да ти се прави, а и да не ти дреме за нейното удоволствие, а да се концентрираш само в твоето собствено. Това е много важно за първия път. Дори предполагам, че с нормално момиче ще се поизложиш, а професионалистката знае, как да процедира - няма какво да се лъжем, това е професия - като ти се спука тръба, викаш водопроводчик - защо не при този си проблем да потърсиш професионална помощ?
След това ще се отървеш и от стеснителността си към останалите жени и проблемът ти ще се реши.

Въпрос към следващия - Спал(а) ли си с жена (мъж) в пиятно състояние, спомняше ли си нещо след това и знаеше ли името на човека?

17.   Отговарям на номер 15.

Никога не бих го направила с първият си братовчед.

Бъпрос:
С колко мъже/ жени общоприето за нормално да си имал в леглото си да речем до края на живота си?

Ж 24

18.   До N16
Спал съм, и си спомням, и не беше лошо, а на сутринта в повечето случаи е дори весело. Но това от мъжа гледна точка
До N17
Не знам като мъж колко е възприето.. Мисля че като са повечеко е по-добре, и то не заради така нареченото бройкане, а за да може при избраната вече Тя, да се представи на ниво, да не оставя място за кокуренция... За жени не коментирам, тъй като не искам да взимам страна, но от мъжка гледна точка=която е била с повече, има по-малки шансове да бъде приета от даден мъж за нещо повече от поредна... мъжко его може би, не знам.
Но въпроса ми е същия, и се надявам да получа може би отговор от дамите- по специално-колко ще да е приблизителната бройка с които е спало дадено момиче, за да започне да се оглежда вече за нещо по-сериозно-тоест кога спират да играят момичетата? и променя ли се секса когато са избрали вече някой?

19.   Много интересно стана, браво на Лоша за темата!!!

Отговор на въпроса на номер 18

Момичетата (или поне повечето от тях) не събират бройки и не спят с момчета като самоцел, за да трупат опит например. Аз съм била с един, харесва ми, обичам си го - защо да „играя“? Не чувствам, че съм пропуснала нещо, защото с постоянния си партньор мога да изпробвам какви ли не неща(имаме си доверие), докато не мисля, че при секса за една нощ се стига до повече от малко чук-чук в мисионерската поза... Интересно е, че той твърди, че съм била най-добрата в леглото до сега, а е имал много жени, срам го е да каже колко, но поне 70 са., което си е за срам - дори за мъж(хе хе)!

И ето моя въпрос - Какво мислите за секса за една нощ? Практикували ли сте го и стигали ли сте до нещо по-изчанчено с такъв партньор и какво ви кара да го правите, какво е изобщо чувството да допуснеш напълно непознат човек до тялото си, не ли е малко страшничко?

20.   Отговор на N19

Виж по нагоре за твоя въпрос и съответно отговор, лично аз съм отговорила:))))))

Ииии мога ли да задам още един въпрос?? Искам да попитам преди анален секс задължително ли трябва да се направи клизма, или там нещо друго тъй като съм девствена там още, а скоро може и да не съм и да знам как да практикувам?? :))

21.   Амм секс между момиче и момиче?? какво мислите или между момче и момче?

22.   Отговор на номер 20:

Да, аз лично не пропускам биде и клизма преди анален секс - така се чувствам по-спокойна, защото евентуален "гаф" при аналния секс ми е тихият ужас!

А ето и въпроса ми: Харесва ли ви ( на мъжете ) скуирта, а вие, дами, стигали ли сте до този върховен оргазъм?

МВМ

24.   Отговор на 22: не просто ми харесва, аз съм луд, ако мога да предразположа партньорката си да го постигне. Със скромния си опит мога да кажа, че успях само с една от бившите си...
Въпрос: какво ако мъжът настоява да прави /не задължително да получи/ орален секс на първия съвместен акт? И защо в повечето случаи отказвате?
М, 30

26.   Отговор на номер 24 (М30)
Не всички жени. Ние с мъжа ми започнахме с орален секс връзката си, защото никои нямаше кондоми, но сме си имали доверие и сме ходили преди това заедно.
Иначе за жените това е много интимно. Повечето дори не знаят как изглеждат там долу (не е като при вас) и се срамуват да се покажат така на сравнително чужд човек. Освен това при секс можеш да ползваш кондом, но как да направиш на жената орален секс през кодном? Може жената да се страхува от болести значи.
При първият акт с мъж ти не си очаквала да се случи точно сега и може и да не се чувстваш достатачно чиста да кажем, зависи от условията. Има и жени с гинекологични проблеми, разни течения и не са сигурни дали хм... в момента може да нямат по-интересен мирис.

Въпрос по темата тогава - Правите ли орална любов с партньора си и какво ви харесва при това? Особено ми е интересно от мъжка гледна точка, защото аз не мога да си го представя от мъжка гледна точка?

27.   No22. да, скуирта най-много ме възбужда, и да, само веднъж се е случвало преди около 4 месеца.

29.   Натискане без събличане през дънки момичето усеща ли члена или не? 14 см добре ли е?

М 17

30.   29. Разбира се, че усеща, и хубаво може да ? е, ако оцелиш клитора ? - намира се в предната част на местенцето между краката - горе-долу като тръгнеш по ципа на дънките надолу до мястото, където се събират краката, там е добре да „натискаш“.

И да - добре е. Средна работа - върши работа.
Виж как го мериш, мери се от страната на корема, виж по темата

31.   Ж 17. Лично съм пробвала така, че да!

Въпрос:Нормално ли е да се срамувам от тялто си?

32.   да нормално е да се срамуваш от тялото си.... почти всеки се срамува от тялото си... преди неможех 2 дена да минат без да се самозадоволя а сега 5-6 и пак не е като преди да се побърквам даже като се целувам не ми става винаги и кат се натискам с гаджето не ми става понякога на какво се дължи

М17

33.   Момче 17, НЕ Е НОРМАЛНО ВСЕКИ ДА СЕ СРАМУВА ОТ ТЯЛОТО СИ! НАПРОТИВ - НЕОРМАЛНО Е и е плод на пуританската ни балканизирана култура. Тялото е есествено, с него сме се родили, то е перфектен продукт на еволюцията - в него няма нищо сбъркано и грешно, нищо грозно.

Препоръчвам ти да спреш да се гибсираш за размера си, да започнеш пак да се самозадоволяваш редовно, да гледаш еротични филми и т. н.
СПРИ ПУШЕНЕТО И АЛКОХОЛА
Храни се пълноценно и спи поне 7 часа на ден.
На 17 си, време ти е и за нещо повечко от натискане и мастурбация, купи си кондоми и да са ти винаги в джоба.

34.   Смешното е че не пия и не пуша (не съм дърпал дори) спортна натура съм аз си гледам порно ама не е като преди... а за размера просто питам

35.   Ами имаш проблем. Според мен някакъв стрес (училище? ) или просто ти е време да започнеш да правиш истински секс. Възбуждаш ли се при порно? Може би момичето не ти харесва...
Иначе, един полов член над 10-11 см. е добре. Намирам, че между 14-16 см е оптимален, а над това си е болезнено в определени пози.

36.   Аз съм жена на 25 г. и според мен, да важен е размера, смисъл че съм спала с мъж, на който не му беше мн голям е не ми беше хубаво, но той определено не знаеше как да го използва, т. е. трябва да знаеш какво да правиш с него.... Не е само до размера, а и до качествената му употреба.... Дано да сте ме разбрали правилно :))

37.   При порно се възбуждам момичето ми харесва свършвам между 5-10 минути което е също в нормата при бързи обороти което е за подчертаване... имам и някви смущения понякока около тестисите ама лекарите ми казаха спазми и пия бусколизин понякога а мацката ми каза че не го усещала през дънките ама през един панталон или анцуг в случаите когат е възбуден и харесва а аз даже неповярвах като ми каза че нш не е усетила щот пъшкаше и и беше мн гот... стрес има... и в даскало и покрай тренировките имам стрес щот аз съм малко манияк без добавки имам готино тяло и мн се претоварвам и с приятелката се караме мн... аз и аз си мисля че е от стрес ама нз

39.   Да, в нормата си, макар че повечето хора си въобразяват, че го правели половин час - средното е 8-11мин. (и то не бързо, а просто нормално).
Намали спорта, ако можеш. Наблегни на месото. Добавки - не, но шейкове с белтъчини - ДА.
Разковничето е, че се карате иначе... намери решение на този проблем.
Пробвай да я „натискаш“ като сте с лице един към друг - ползвай и ръката си, накарай я да те води и я помоли да носи тогава панталони, не дънки. И клиновете са на мода.
Разтовари малко, отидете с нея на разходка навън някъде, може да ? липсва и време, когато сте само двамата. Помисли за спокоен терен, където може да се понатискате и без дрехи - не е нужно да се стига до секс. Прочети за техниката Петинг - това е взаимно задоволяване с ръце и устни. Практикува се между младежи в Западна Европа и САЩ, защото не може да се забременее така, хората опознават телата си и знаят как да си доставят удоволствие. Предложи ? този метод и изобщо не я натискай за секс например - ще се навие, ще видиш. Може да е странно, но е дори по-хубаво от секса за някои хора. Няма начин, ако момичето ти обърне малко орално внимание, ти да не се възбудиш и да не действаш. Освен това го няма натиска така да се представиш добре или зле - просто игра на любов, никакъв олимпийски спорт!
Покажи ? се иначе - не ти е малък, просто си нормален размер - или ще те хареса, или да си търси друг!

40.   Вегатарианец съм... трябва наистина да намалим скандалите а спорта тая седмица почивах заради напрежението в слабините което имам нз от кво е преди беше на десния тестис сега е между крака и тестиса май спазъма се мести нз инъче мерси мн за съветите нека продължим тази игра... следя този сайт повече от година и за първи път намирам толкова добре измислена тема :):):) браво на авторката

41.   какво мислите за хомосексуалните връзки?

43.   Благодаря, че се включвате, след като отговаряте на който и да е въпрос не забравяйте да напишете нов, за да не се въртим само на 1 :))

41: Хомосексуалните връзки - мисля, че всеки има право да си го слага и да му го слагат, където поиска. Това си е неговото тяло. Прозвуча грубо, мисълта ми е, че на основа лични предпочитания и желания гледам да не деля хората. Важното е да има секс, любов между хората от злоба, насилие, войни. Пък вече с мъж, жена, животно - въпрос на вкус. :))

Въпрос: Най-голям гаф в леглото?
Ако следващия е девствен: Как си представя първия път?

Лоша

44.   Отговор на номер 24:

много е индивидуално. При нас стана от самосебе си. От тогава ( 11 години), оралният секс е ежедневие, а по-хубавото е, че много, много ми харесва. Не помня да съм отказвала някога на мъжа ми.

Номер 26: Да, правим орална любов почти всеки ден. Много ни харесва. Според мъжа ми, най-хубавото било, че не го правя по задължение и често се случва да се забравям.

Номер 29: Да, усеща се. Размерът ти е задоволителен. Нито голям, нито малък, но върши работа.

Номер 31: Не би трябвало да е нормално, но почти всички жени се срамуват от телата си - поне в началото. Аз лично успях много трудно да обикна тялото си такова, каквото е. Сигурно защото съм перфекционист. Някои от недостатъците на телата ни са осезаеми и видими единствено от нас. Поне при мен се оказа така.

Номер 41: Както пише и Лоша, всеки има право на избор.

Лоша: Най-големият гаф беше ритник ( неволен) в носа на мъжа ми, в момент на оргазъм. Аз лично трудно контролирам реакциите си в такива моменти.

Въпрос: Харесва ли ви по-грубият секс?

45.   44. - да, харесва ми, но ако съм в ролята на пасивната страна

Въпрос - Какво мислите за т. н. отворени връзки - връзките, в които и мъжът, и жената могат да имат и други сексуални партньори?

46.   Отговор на № 45: Никога не бих се съгласил на такава връзка, защото любовта е храм за двама и вход за трети няма! За мен това значи, че жената до мен не ме уважава и не държи на мен! Какво повече от това!

Въпросът ми: Имате ли нещо против половинката Ви да е бисексуален/на?

момче, 17

47.   До номер 45 аз лично не съм привърженичка на отворените връзки

48.   Отговор на 46 - Не по принцип, но тъй като съм жена и съм с мъж, това би значило да спи с друг мъж, а там има доста по-голяма опастност от ХИВ. Ако му вярвам, че ще се пази - Ок. Но моят партньор е твърде хетеро за това, така или иначе. Самата аз намирам по-скоро бисексуалността при жените по-естетична.

Въпрос - Как бихте реагирали, ако заварите жена си/мъжа си в леглото с друг/ друга? Бихте ли простили, ако изневярата е само физическа?

49.   Отговор на 46 - може би бих простила, защото, в крайна сметка за една изневяра не е виновен само единия.
Въпрос - нормално ли е да не се възбуждам, когато с приятелят ми се натискаме и съответно заради това да не искам да правим и секс? И нормално ли е да нямам против да правя френска любов на приятеля си, но ако той пойска да напрви на мен, да бягам като ожилена?

50.   Отговор на 45: Твърд привърженик съм на отворените връзки и се намирам от доста години в такава.

Това отговаря и на 48 - в леглото не съм сварвал, но съм гледал как се натискат. Само веднъж ме е било яд, и то защото знаех, че другия е пълен мухльо, боклук и пияница, само че в конкретната ситуация нямаше време да обясня това :-) Е, в последствие и тя самата се убеди.

Конкретно на въпроса: Да, бих простил, дори да ги сваря в действие в леглото. Ще ме нарани адско много, ако ме напусне заради друг, но няма да ме нарани, ако го е направила, защото така е искала, ако е наясно със себе си и е сигурна в това, което прави.

М, 28

(Защо другите не си пишат годините и пола? )

51.   Отговор на 26: Да, естествено, че правим орален секс, и в двете посоки. Как изглежда от мъжка гледна точка... ми как да ти го опиша... имаш една п**ка пред себе си и си играеш с нея :-) "Гледката" е точно такава, каквато а виждаш примерно по порно филмите (ако си се "осмелявала" да гледаш), само дето действието е малко по-бавно, поне в началото, и с повече страст. Точно как е зависи и от жената, някои обичат повече пръсти, други искат само език, някой не искат да им бараш Г-точката (да има такива! ) и т. н. Предимството пред оралния секс върху мъже е, че не е толкова изморително - поне така си мисля де, не съм правил свирки, но повечето жени се оплакват, че се изморяват и след 15-20, макс. 30 мин сдават багажа. Моя рекорд за шпакли е час и половина и 3 оргазма на жената (нямам представа дали това е много или малко, може другите мъже да могат повече, съответно не искам да звучи самохвално, ако е много).

Отговор на 44: Да, харесва ми грубия секс, обикновено по технически причини "грубата страна" съм аз, но за мен няма значение, стига ако е жената да не е отгоре, че някой път ти изкарват въздуха...

Отговор на 43: Най-голям гаф... ми да чукам на дърво, май не съм правил кой знае какви гафове, или поне не се сещам. От отсрещната страна най-големия гаф, който ми се е случвал е докато правя орален секс на жената, тя да пръдне :-) За щастие нямаше миризми и други екстри, но въпреки това беше кофти тръпка. (И ако някой ще попита мен не ми ли се е случвало да ми се допърди - случвало ми се е, но или стискам, или казвам достатъчно време предварително. )

От 50

52.   Ако сте момиче как предпочитате бръснат полов член или горист а женските как повече ви харесват

53.   Не обичам косми!
Никой май не отговори на най=първия въпрос на авторката! Спала съм с повече от един партньор в рамките на деня, даже непосредствено един след друг, просто поддържам паралелна връзка и така се случи. Впрочем, действаше ми много възбуждащо!
Ж. 33

54.   Авторката:
Не е нужно да отговаряте на всички въпроси, а на предните 1-2 или тези, за които ви е интересно да говорите.

За секс гаф се сещам една много комична случка. Една много дълга нощ, с много секс и игри, ии вече към сутринта за 6-7 път.. Обаче авторката толкова е изгубила чувствителност там долу, че идея си няма хаха. И се получава, че съм отгоре ии изпотена, възбудена, охкам си може би 5-6 минути след което последва бурен смях, защото се оказа, че съм сбъркала мястото. Е, някои са правили секс с животни, аз с тестеси хаха. Хубаво, че мъжът знаеше колко ме възбужда и го обичам и не си помисли, че симулирам. На мен ми беше много хубаво, но пък после ми стана доста кофти ( след като се посмях 10 минути ).

За космите: предпочитам обезкосмени интимни части. Но както съм казвала и в други теми, когато човека много ме възбужда и го желая много - това ми е последното нещо, за което ще мисля, наистина.

Въпрос: Имате ли сексуално преживяване, за което чисто и просто да кажете: Пълен провал!?
Ако следващия е девствен - хващали ли са ви, докато мастурбирате?

Не забравяйте да пишете въпроси. :)

55.   Спала съм с два партньора един след друг, защото съм привърженик на отворените връзки и така се случи (само веднъж). Не ми хареса. С това отговарям поне на два въпроса. Обичам обезкосмени мъже. Обожавам да ми правят френска, това ме вкарва в оркестър. Аз правя всичко, тъкмо след френска давам от себе си каквото ми дойде на ума. В даден момент от развитието на акта имам нужда от по-груб секс. Мога са постигнамного повече от 2-3 оргазъма. След секс за една вечер (имам пред вид от първо виждане с човека) връзката ми продължи 2, 5 г(първия път) и се омъжех за него (втория път), така че сега това е съпругът ми, с когото живеем вече близо 20 г. Не ни е притеснило, че спахме в деня, в който се видяхме за първи път. Обаче първия секс си е конфуз винаги, поне за мен е така.
Та тъкмо въпрос: Как се чувствате с човек, с когото сте в леглото за първи път - много добре, много зле, притеснени, да не се изложите, срамувате се - какво е чувството?

ж (не ме карайне да си пиша годините, изобщо над 40)

56.   Ами и аз като теб, номер55, спах от първия път с мъжа ми и от тогава спя само с него. Как беше първият път? Ами бях толкова възбудена, че свитки ми излизаха. Не се срамувах, а и не знам как, но бях сигурна, че ще имаме страхотна химия в леглото. Както и се оказа.

Въпрос: коя е най-голямата ви сексуална фантазия?

МВМ, ж, 33

1-50 от 243