Споделена история от Секс и интимност

Какво усещаш, когато получаваш оргазъм?
Аз съм момиче нямам много опит, но 2 пъти изпитах със сегашният си приятел нещо необикновено (обилно овлажняване и в него момент не ми се мислеше за нищо друго - доколкото си спомням, просто ми беше страшно готино и бях се отпуснала до н'та степен)..

Всяка жена обяснява по-различен начин своя оргазъм или незнам може би преувеличават с някои неща. Просто искам да знам и да съм сигурна, че това, което съм изпитала е въпросния оргазъм. Малко смешно се изказах, но..

Все пак съм на 24г. А преди 2г. бях ходех с едно момче, и по време на секс изпитах нещо друго: свиване и отпускане на вагиналните мускули, когато той беше вътре в мен, но тогава нямаше такова овлажняване както сега. Някой може ли да ми обясни ситуациите?

Коментари

1.   Те тез дето дават акъл незнаят какво е това оргазъм.
ГС1

2.   По скоро свиването което си испитала е въпросният оргазъм, испитваш едно удоволствие за няколко секунди, и не винаги трябва да си непременно влажна че да свършиш. При мен се получава разтреперване на краката, усещам едно тресене на тялото, което е мн яко :)

3.   Щом задаваш този въпрос едва ли си го изпитвала изобщо. Ако получиш оргазъм няма как да не забележиш. Това е просто най-мощното естествено удоволствие, и разтърсва цялото ти тяло, не мислиш за нищо друго, само чувстваш как цялата ти сексуална енергия се освобождава от тялото и изпитваш удоволствието от това.

И аз съм на 24 и започнах да свършвам преди година и половина с мъжа с който съм в момента, преди това свършвах само като ме лижат, а още-по-преди това свършвах само като мастурбирам.
Моят съвет е да се отпуснеш с партниора си и да стимулираш това което те възбужда наи-много и ще се получи .,всичко с времето си :)
Успех!!

4.   Усещаш болки в петите

5.   Мерси на всички.

6.   Да чукам на дърво, че съм мъж. Туй жената..... :d :d :d

7.   Аве авторке ти дали си знаеш къде ти е утката как може да питаш такива абсуртни неща, това засяга само партниора който ще те доведе до това и най вече теб. Все едно питаш кво става с тялото ви докато плачете дали се овлажняват очите ви или просто се затварят и отварят клепачите.Пълни простотий, едвали има жена която няма да направи всичко по силите си зада се задуволи по какъвто и да е начин. Просто пълна неграмотност спрямо процесите вътре във вас.........

8.   Аз пък като свършвам без да искам си пиквам малко от кеф, но за съжаление, доста пъти съм яла шамари от различни партньори за това...

9.   Пиквала си хахахах.....

10.   Номер 7 е много прав. Аз съм девствена но въпреки това не се притеснявам да кажа че доста често мастробирам и дори когато ми беше за 1 път знаех какво се е случило .. ;)

11.   Когато почувстваш чувство което не можеш да опишеш с думи ..тово е оргазъм

12.   Номер 8 щом и шамари има кажи чеси се изпразнила мъжете са наивни и вярват на това

13.   Номер 12, сигурно вярват защото наистина има изпразване при жената и най-вероятно това се случва и при номер 8, а ти земи прочети малко се образовай и не говори глупости

19.   Най-простият е гениталният оргазъм. Той е най-разпространеният. Този вид оргазъм се появява локално и възниква в следствие на мускулни съкращения с определена честота в областта на таза.

20.   аз лично изпитвам оргазъма много чувствено имам предвид че изпитвам едно огромно удоволствие коремът ми се свива и краката ми изтръпват чувството е прекрасно!! като стане сама ще разбеереш :)

21.   И аз понякога не мога да си обясня защо оргазмите ми са различни. По някой път свъшвам бързо и безпаметно като опиянена, друг път при по-продължителен секс усещам само вибрирането отвътре. Но най разтърсващо ми е като усетя, че ми наближава вътрешния, да започна с влажно пръстче да си масажирам клитора. Тогава ми се получава 2 в 1 и е по-продължително. А ако се сработите с партньора да свъшвате едновременно и то вътре, ... е дай боже всеки му.

22.   Ами мога да ти кажа какво става с жена ми! Започва да ме стиска с бедрата си и да ръководи такта на ебането, стягат и` се всички мускули, тялото и се изопва назад, забелва очите и запчва да охка здраво, а при вида на тази най-красива гледка (гледката на жена в оргазъм, при това на милата ми и любима жена) и аз почти сонхронно с нея се изпразвам в нея!

23.   Силно усещане в областа на клиторът, получава се силно трептене на клиторът, вагината и матката, получава се засмукване, това е с цел да може да се засмука спермата и така да може по сигурно да достигне до маточните тръби и яйцеклетките.

24.   Аз сякаш губя съзнание... близо минута съм неадекватна, изпадам в агнония, конвулсии и треперене на крайниците. Съпруга ми свикна с това... но сега след отстраняване на матката, незная как ще е...

25.   Спокойно, ще можеш да испитваш клиторен и вагинален оргазъм.

26.   Аз започвам цялата да треперя. След това следва свиване и разтягане на мускулите на матката, гърбът ми се изпъва назад, очите ми се затварят и не мога да ги отворя, след това съм много отмаляла...

28.   Аз започнах да правя секс преди 2 месеца и съм на 19 години още от първият ми път партньора ми, с който съм от 10 месеца ме доведе до оргазъм и чувството беше неописуемо хубаво, НО ОПРЕДЕЛЕНО знаех какво става в мен. Разбирам те, защото преди да почна да правя секс мислех, че няма да знам какво е оргазъм и какво чувстваш по време на него.

30.   Чуството е странно, когато усетя, че ми идва цялото тяло ми се стяга и иска да извлече максимума.. изпитвам едно гъделичкащо чуство там долу, което набира и като бомба експлодира по цялото ми тяло.. краката започват да ми треперят, дори гласът, но за жалост е кратко чуството... ще го усетиш.. в такива моменти имаш чуството, че си изключила и именно тогава се чуства, това свиване и отпускане на вагиналните мускули.. но мила, който и да ти го описва, ти сама ще го почустваш, по съвсем друг приятен начин.. имай търпение само...

31.   аз изпитвам вагинален или маточен оргазъм, след като съм отпочинала и в настроение за секс, а и цикъл ми оказва влияние по време на овулация повече ми се прави и по-бързо свършвам след като партньора ближе с език клитора ми и едновременно с това ми пипа зърната на гърдите, така се възбуждам и по-бързо свършвам с някакви 4-5секундни конвулсии на влагалище и матка и се овлажнявам много.

32.   Номер 8, как така си яла шамари? Как изобщо си допуснала някой да ти посегне и да те унижи така?