Споделена история от Секс и интимност

Двама братя
Имам приятел от 3 год ... нашия човек има брат който е 3 год по голям от него и на всичото отгоре е в затвора за краажба на ддс от фирми. Всяка седмица с моя приятел му носим храна кафе цигари... но една от поредните седмици в които трябваше да отидем на моя приятел му излезе доста важна работа ф софия да оправя документи на батко си за да излезе от затвора по бързо.... ама нали си го обичаме неможе да го пставим сам и да не го види никой и качих се аз на колата и право към затвора...

Обаче освен обичайното свиждане се оказва че за добро поведение го пускат за 1 ден в града.. познайтеее искаше му се да легне на удобно и меко легло и аз го заведох на хотел. Легна погледа тв аз легнах до него леглото голямо да почина и аз че пътя ме измори. Онесла съм се като се събудих усетих топла ръка завряна между краката ми ама възбудена..... викам ади ся да го съжаля загорял е тоя затворр... малеееее какъв секс правихме не е истина ако моя приятел разбере ше ми откъсне главата свирки в задника отпред какво ли не.. изкъпахме се изпратих го до затвора пребрах се в къщи и якия секс се повтори само че с моя любим.... исками се да сме заедно тримата ама никога няма да стане .....

Коментари

1.   ГРУБА СИ СЕРИОЗНО!!!!

2.   Ти добре ли си момиче имаш ли връзка с главния мозък?

3.   Ти дали си добре.

4.   Светът наистина е полудял.....

5.   Eдно добро дело си свършила моето момиче, браво.

6.   ТИ СИ МАЛУУМНА МАЛЕее

7.   Спокойно миличка, един ден всички ще умрем.

8.   Ха-ха-ха - това е писано от полуграмотен мъж, който си прави бъзици с хората тук в сайта :)

9.   Един ден ще разбереш грешката си, но тогава ще бъде твърде късно.

10.   Аз съм номер 7, и ако номер 8 е прав, би трябвало да се поправя... нали така ?! Спокойно миличък, един ден всички ще умрем :))

11.   За пореден път се убеждавам, че акълиите са
пубертети. Хванала си се с престъпници. Където
има затвор има и престъпна група. Сигурен съм
миличка, че той брата ти е взел акъла с обещания,
по точно, че като излезе тогава ще го видиш кой
е той. Лично на мене ми е много болно. Едно момиче
затъва в една престъпна група за кражба на коли.
Използват я за примамка, на нея и харесва, Неможеш
да ги разбереш кой с кого е. Нищо не мога да направя.
Ако взема че оправя гаджето и, зад нея стои бандата.
РАЗБРА ЛИ СЕГА КАКВА СИ.
ГС1

12.   Зле скалъпена история :)

13.   За какво да е луда искала е направила го е признайте си на вас какво ви се иска а не смеете да го направите и сами се мъчите тя го искал и го е направила ...ся кво ръсите мозък.

14.   Е е е не. Паднах от смях след като прочетох коментарите.....

15.   Ти си изневерила от съжеление а не от нужда сигорен съм че го праите секи ден

16.   Тя и на мен ще ми пусне май ама ако ми пусне аз няма да я ''пусна''!