Споделена история от Секс и интимност

Какви гърди харесвате?
Това е запитване до мъжете. Има ли значение, дали женските гърди са увиснали, твърде малки, твърде големи, с прекалено големи ореоли (това нещо около зърната:)). Харесвате ли средни стегнати гърди или предпочитате много големите? Имате ли предпочитания във формата? И т.н...

Коментари

1-50 от 88

1.   Всеки харесва различни-не го ли разбрахте!!! Някой се кефят на големи като дини, някои на малки, някои на лисичи муцунки, някои на яйца на очи, на увиснали... Мен ме кефят малки стегнати с малки кафяви зрънца-розовите са ми гадни не знам защо.

2.   Моите са си перфектни, приятелят ми умира за тях. Имам чашка С+, леко са килнати на страни, но са в средата, ореолите са светли и нормални по големина.
На жените с леко увиснал бюст препоръчвам да си стегнат гръдната мускулатура с упражнения - вдига се така.

3.   Средни, стегнати, с малки кафяви зърна, може да са леко вирнати ;)

4.   Аз харесвам всякакви гърди, малки големи, средни, няма значение. По важното задника да е стегнат, атлетичен, може и по-едър да е, но да е атлетичен, трениран задник!
М38

5.   Аз си падам по средно големи с кафеникафи ореоли, които се сливат с кожата. Да ви кажа дами, ние мъжете нямаме кой знае какви претенции по отношение на женските гърди. Цици ли са и мачкат ли се дай ми ги!

6.   Всякакви, а съм дупеман.

7.   Е, щом ще се хвалим дай и аз да споделя...
Моите са кръгли с малки кафяви зърна. Нося чашка D :)
Не са много големи, но си ги харесвам, утиват ми, а и повечето момичета носят чашка Б :)
Имайки предвид моите 47кг. Д си е доста :)
А мъжа ми е луд по тях...
но е истина, че мъжете харесват различни.... всякакви вкусове

8.   Има едно универсално правило - Всичко в умерени количества!

9.   Натурални без силикони за да си правим упражненията с тях.

10.   Моите са средно големи - чашка C+ да кажем. Не са особено стегнати, но кво да се прави. С големи светли А!реоли (правилното е да се казва АРЕОЛА, а не ореола :)) Аз не си ги харесвам, но засега мъжете са одобрявали. Но пък на кой ли му пука кво мислят мъжете? :D

11.   Дами, не ви питам какви са вашите. Въпросът е към мъжете - какви харесват те :)

12.   малки, стегнати, добре оформени и.... чувствителни

13.   Едри лисичи муцунки е идеалния вариант за мене, на Джиана Майкълс са перфектните.
Хийтър

14.   Колкото повече толкова повече

16.   Ами, аз съм момче на 19 години и ми харесват по големите бюстове, хубави и стегнати. Колкото до размера на ореолите да не бъдат много големи.

17.   Големи и леко отпуснати с големи ареоли с косъмчета около тях!

18.   За мен гърдите не са от значение. Но предпочитам малки.
Дупето е важно за мен. Не харесвам кльощави дупета дет няма какво да хванеш а пък не са и хубави.

19.   Размерът няма значение. Само да не са изкуствени силиконови като на фолк певиците.

20.   Естествени...

21.   Явно е, че си комплексирана, но човек когато те обича, едва ли ще му е до това какви са ти циците :))))

23.   Любими са тези които са средно големи стегнати с малко по голяма ареола и леко кафява с дебело зърно :PPPPP като на Nicole Scherzinger :*

24.   Нямам база за сравнение-незнам.

25.   РАзмер C, стегнати, с форма на круша....с малка кафява ареола......
М35

26.   Естествени, твърди, чувствителни.

27.   Нормални си! Само не увиснали!

28.   Големи много големи.... натурални с големи тъмни ареоли и зърна!!!

29.   По принцип си падам повече по краченца и дупета но за гърди- определено трябва да са малки, стегнати зърната да са бледо розови и да се сливат с кожата. (аз си падам по съвсем съвсем малки гърди).

30.   Само латентните гейове харесват малки гърди!

31.   Харесвам малки гърди като две малки топчици , за предпочитане със големи розиви зърна тва е моя идеал ... но съдбата ми даде друго :D

32.   Бил съм с жени с огромни бомби, бил съм и с малки гърдички. Приятелката ми, която имам намерение да направя своя съпруга, има малки. Както виждаш гърдите не са от значение, поне за мен. Да, възбуждат ме големите гърди, но като поглед на цялата картинка - не са от значение. Мъж на 27 години.

33.   харесвам стегнати и прави гърди,
не харесвам увиснали закачени като медали, за съжаление повечето са такива, жените го знаят и това им е комплекса

34.   Харесвам малки гърди с големи зърна, но не и големи ореоли и да не са увиснали.

36.   Да са големи, но не прекалено, да са с големи ареоли и големи зърна. Също така да са по-стегнати за да не висят много.

37.   Малки, стегнати и най-вече млади. Големите вимета са за слаби ебачи, влюбени в найките си.

38.   Гърдите нямат значение, когато обичаш една жена, но виж ако са някакви грамадни като на крава... е това си е отврат, развалят ви фигурата. Все още не мога да проумея как някои слаби момичета си слагат силикон, ама иначе поддържат слаба фигура. Ами колкото и слаба да си пак ще изглеждаш едра или пълна като си пльоснеш едни големи бидони отпред. Супер гнусно е.

39.   Големите цици са прелест за мен малките са почти незабележими и се чуствам като с мъж

40.   Май наистина мъжете се заглеждат повече по други части от тялото на жената, имам предвид, че харесват всякакви гърди. Мъжът ми винаги забелязва ако една жена примерно има силикон, т. е. не пропуска да отбележи нещо интересно в тази част, но се впечатлява повече от хубави крака и дупета.

Аз като жена, която е имала фантазии за секс с друга жена, определено се впечатлявам май повече от гърдите. Ако бях мъж щях да съм цицоман :) Харесвам различни типове - и големи и леко увиснали, и тип лисичи муцунки. Самата аз съм със средни към големи гърди.

41.   Не много големи с едри зърна и млечни.

42.   Пет пръста са на ръката-еди с един няма еднакъв. Така е и с хората. То ако харесвахме едно и също-нямаше да има Мерцедес и Ауди а само Лада.

43.   огромни увиснали цици, луд съм по тях

44.   Малки или средни, но задължително стегнати с малки зрънца. Мразя шайби, мога да повърна докато видя огромни зърна, а да не говорим за огромни и меки цици. От това по-отвратително няма!

45.   Естествени, лисича муцунка, малко над средно големи, с големи тъмни ореоли, щръкнали зърна.

46.   Аз харесвам гърди тип Едър портокал, мекота на пресен кашкавал и зърна с размери на дребна Гръцка маслина! Не ми харесват увиснали кашкавали и желета, защото и при млади момичета съм го наблюдавал загащването на гърди и не ми харесва.

47.   Гърдите са едно такова блюдо, при което начинът на поднасяне е по-важен от съдържанието. Няма такова нещо като отделно взети цици. Всичко зависи от жената, към която въпросните цици са закачени. Ако е сексуална, ако разбира от еротика, без значение какви са й гърдите, ще може да ти го надърви за секунди. Ако е чук, няма такава цицина форма, която да те накара да я "зафториш"

48.   здравейте,
искам да споделя - харесвам неувиснали гърди

49.   При всеки е различно, аз когато правих секс за първи път бях с момиче с много големи гърди. Влюбих се в такива гърди и колкото по големи са ореолите толкова по възбуждащо ми действат. Нека дамите с по малки гърди не изпитват комплекс за малоценност. Всичко при тях е красиво.

50.   М 50. Ай ся капризи. Малки, големи... всички си имат своята красота:)

51.   Големи, естествени, леко отпуснати, напращели, с големи кафяви ареоли, изобщо гърди на зряла жена харесвам. За мен гърдите са много важно нещо и съм го гледал вкл. и като съм си търсил съпруга на времето. Преди жената имах приятелка, много страсна, но с малки цици. Разделихме се по други причини, но и малките цици си казаха своето! Просто бях неудоволетворен след акта.

52.   аз много пъти съм лъскал на певицата Силвия, нейните са огромни и хубавии

53.   Честно казано, не харесвам въобще големите гърди. Най-много харесвам средни и стегнати.

1-50 от 88