Споделена история от Секс и интимност

Брат чикиджия...
Брат ми е голям чикиджия!!! Постоянно не излиза от тоалетната. Кажете ми какво мога да направя, за да може тоалетната да бъде по-свободна за цялото семейство. Моля ви. Историята не е шега!

Коментари

1.   Нищо. Какво те бърка теб? Човекът е също на зор. В тази възраст няма какво да направиш, хубавото е, че свършват бързичко, нима не можеш да изчакаш 5 минути или по-скоро те е яд на брат ти?

2.   Остави го да си прави кефа момчето, дори ми идва на ум, че едно време, като правех и аз така и си изрязвах снимка на гола жена и след това я плюнча по ъглите и я залепвам на стената в тоалетната. Спомням си, че при всяко ходене до тоалетна си качвах снимката на по високо се мъчех да я уцелвам на края;d даже един път пратих струя на близо 180 см височина.

3.   Палиш и гасиш лампата до откат - ще му секне всичко, не само чикията :)))

5.   А ти момиче ли си или момче? Каквото и да си - защо не му го кажеш направо?

6.   Остави момчето да си задоволява нуждите!!!
На теб приятно ли ще ти е да ти блъскат по вратата докато си търкаш клитора??
Мъжете сме бързи и 1 чекия понякога отнема не повече от 2мин. Какъв ти е проблема!! То е ясно какъв е - незадоволена и завистлива си.

7.   Пикай в банята и остави момчето да си прави кефа.
~~~Приказната кралица~~~

8.   Ама аз съм момче, не момиче.
Авторът

9.   И какъв е проблема, не можахме да разберем, сигурно не ти освобождава тоалетната за твойте нужди, ами редувайте се, само се пазете от родителите.

10.   Направете от хола втора, голяма тоалетна.

11.   А ти чекии правиш ли?
Аз едно време блъсках по две-три чекии дневно. Нямаше много нагледни материали, та си рисувах голи жени. После събрах една кутия с порноснимки, преснимани с фотоапарат чернобели снимки от порносписания.
Днес да не губя тренинг, от време на време, гледам голи жени от нета или филмчета и праскам по някоя чекия. Включително съм си правил чекии като гледам голи снимки на жена ми. Жена ми като е в мезис, карам нея да ми прави чекии.