Споделена история от Секс и интимност

Косми по интимните части при мъжете
Здравейте ! :)
Искам да попитам жените -гладко избръснат или с малко по-дългички косми, колкото да не боцкат неприятно, предпочитате мъжете отдолу?

Коментари

1.   Зависи от мъжа. Ако е тъмен тип - по добре да си ги поскаси. Ако е светъл и рус и без това няма толкова косми...

2.   Гладко избръснат.

3.   Колкото по-малко косми има, толкова по-често и по-дълго се заигравам там. Така, че прави си сам извода, кое е по. добре за мъжа.

4.   Или изобщо да няма или да са максимално скъсени и оформени. Няма по неприятно нещо от това докато му правиш орална любов да ти се заплете някой косъм по езика. Повдига ми се от това нещо.

5.   Не ме бърка, пишка да има, колкото косми да има, обичам го повече от хляба!

6.   На мен лично не ми пречат космите, стига да са в нормални граници. 5 сантиметрови и на мене ще са ми гнусни. Винаги съм се чудела на мъжете, които си махат космите - където и да е. Предпочитам със. Е, и гладко избръснат няма да ми пречи, ама като казвам гладко - ГЛАДКО. Ако ще ми боцка, въобще и да не се приготвя..

7.   Аз се бръсна от 3 години.
Целият пенис, тестисите, пубичните части, както и един голям радиус около всичко това.
Така ми изглежда даже още по-голям ;)
Обичам да си го бръсна, правя го по 4 пъти в седмица, винаги под душа.

МНОГО по-чист ми е откакто го бръсна и нямам никакво намерение да спирам да го правя.

8.   Предпочитам обръснат, но като цяло много повече ме дразнят космите подмишниците и на гърдите и корема. Стига да са подстригани долу за мен не е толкова голям проблем. Това са интимни части, все пак, така че чак такова вмешателство не е толкова хубаво. Същото се отнася и за жените като по себе си съдя, че махането им в този случай, е истинско мъчение.
Разбира се, няма да съм недоволна ако по принцип се бръсне.

10.   Ами оставила съм избора на мъжа ми да ходи както си иска. Аз си го обичам и какъвто ще да се направи пак ще ми е приятно с него. Ако иска даже да си ги боядиса червени, пак няма да ме спре :Д. Само мразя да са тъкмо израстнали косъмчета - много ми боцкат и моята кожа става на пъпчици, боли и сърби, знаете как е. А ако са дълги няколко часа след секс, особено ако е свършил в мене, сами излизат от мен и е малко странно когато ги видя по тоалетната хартия или гащичките ми. :((

11.   А бе още ли има мъже които се чудят дали да се бръснат отдолу и под мишниците. А бе разберете - космите МИРИШАТ. Идва да ме прегръща моят разтваря ръце и под мишниците мирище на пот. А преди от косми не му се виждаше оная работа. Отврат. Мъже научете се да се бърснете. Естествено че една жена ще харесва ухаещ мъж, а не вонящ на пот. Да не говорим че когато идва ред да лапаме онази работа и там долу мирише на спарено - нищо не се получава.

12.   Боде ме, ако се избръсна там. Не е комфортно. Не може съвсем да са избръснати като по лицето и дращят като шкурка. Затова не се бръсна. Жените ги харесвам с рунтави катерици.

13.   До 11: Абе разбери - космите НЕ миришат! Миризмата идва от бактериите, които се развиват в потта.

14.   да н 13, Където са космите се задържа потта, затова мирише на спарено, вие разберете че е отвратително да се оправдавате за липсата на хигиена

15.   №11, това в детската градина ли го научи? Вземи малко се ограмоти на тема физиология, попрочети за феромоните едно-друго, а също така си помисли (ако имаш с какво) дали Природата след повече от 4 000 000 000 години еволюция е сложила нещо "случайно" по тялото някъде? И ти ли си по-хитра от нея?

Знам че сте умствено, морално, духовно и т. н. осакатено поколение, ама поне не се смятайте за върха на сладоледа и да си ръсите простотиите на всеослушание...

16.   На калпава ракета - Космосът й крив!

На малоумен мъж/жена - космите на партньора са му/й най-големия проблем в живота!

17.   Тогава защо жените не почнем да ходим с небръснати крака? Космите започват да растат веднага и до края на деня е покарало малко, което страшно много боде, но кой го интересува това? И кой ще каже, че заради това, е по-добре жените да не се бръснат?

18.   №17, ами пробвайте! Може и да не свърши света от това - противно на очакванията ви! Наистина, има и жени без косми (или с много малко и меки косми) по краката по рождение, но това не значи, че всички трябва да са като тях. Но това поне е явен знак, че ако си обръснете краката нищо няма да ви стане... Ама за космите по интимните части - виждали ли сте някъде мъж/жена без естествено окосмяване там? НЕ! ЗНАЧИ - то не е поставено там без смисъл и причина!
Не ги гледайте арабките - по техните земи е доста по-топло! Не гледайте и порно-актрисите - там се разчита единствено на визия (е, и на звук) за ефекта от цялата работа!
Бръснете се, пийте и пушете, бийте си ботокс, силикон, използвайте всякакви козметики, а после ходете да правите оборот на частните клиниките за "ин-витро"!
Един мой преподавател от университета разправяше: "Жена ми, откак я знам си маже лицето с всякакви помади, гримове, козметики и чудесии, в резултат на което сега - на 45 години прилича на бабичка. Пък я ме виж мен! А най-много по един афтършейв да съм си хвърлял отвреме-навреме! ". Наистина имаше съвършено лице - и като кожа и като излъчване.

19.   18, аз съм напълно съгласна за това, въпреки че наистина не е хубаво да са дълги. Специално за бръсненето зная, че едно време са се подигравали даже на арабките за това. По-горе се каза, че не трябвало да се бръснат, че бодяли, за това и написах това за краката. Като нищо нямало да стане, така и няма да е по-хигиенично, но ми е неприятно, че всеки път, когато трябва да изляза, дори за изпит, дори малко да са ми покарали космите, трябва да се бавя да минавам през банята, защото иначе просто ще ме линчуват. Бръсначките се изхабяват лесно, а стане ли това, целите ми колена се разраняват. Закъснявала съм за да си спирам кръвта по коленете. И за какво е всичко това?
Затова ме е яд, мъжете могат да избират и при тях се дават далеч по практични доводи, а при ние сме задължени....

20.   Друго си е когато е обръсната. Така съм се давил от косми, че само като разбера за ТАРАЛЕЖА ми се повдига. Лично аз съм обръснат. Мисля, че това е въпрос на култура.

21.   №20, е и какво? Удави ли се в космите?
Наистина не е приятно да глътнеш косъм, ама хич и много по-неприятно е да ти изпръхнат устните и езика от "шкурката" която се образува там няколко часа след избръсването.
Някаква подстрижка и оформяне (както косата на главата) - да, бръснене до голо - категорично не.
Култура? Ами вземи се обрежи тогава - и това е вид култура, "и е много по-хигиенично" биха казали феновете. Ами то и главата да си отрежеш е "по-хигиенично" от някаква гледна точка - нито ушна кал, нито косми по главата, в носа и в ушите, нито сополи, нито лиги ще събираш...

Един душ преди секс, хубав сапун и капка лосион за тяло - и няма никакво значение дали си рязан, бръснат или не си... От друга страна, ако разчиташ, че "хигиеничните" процедури като рязане и бъснене ще те държат "чист" без да се къпеш - в огромна грешка си!

Има начин да сте винаги чисти, свежи, привлекателни и приятни и без да се лишавате от окосмяването си или да ръсите косми навсякъде - писано е на няколко пъти във форума. Това с "културите" и т. н. ви е внушено, наложено отвън и не е ваш избор - разберете го. Пък ако се мислите за по-хитри от Природата - ваша си работа, но си знайте - за невежеството, арогантността и глупостта винаги се плаща.

22.   №14, ами заври си носа тогава и в гъ@а му - там пък да видиш на какво ще ти замирише! И му кажи после да не се оправдава за липсата на хигиена!

23.   Здравейте! За мен единственото допустимо окосмяване при жените е: мигли, вежди и коса, иначе просто няма шанс да я докосна. Аз самият си бръсна подмишниците, с машинка минавам областта на гърдите, корема и половите органи. Така ми харесва. Знам, че има доста хора на обратното мнение, но все повече ми се струва, че са от по старото поколение, където идеала за мъж е някой червендалест чичка с косми като горила и съответно женската със стърчащи под бикините косми... Настръхвам само като си го помисля.... А пък тези дето разсъждават за еволюцията, по добре да замълчат, че мисленето им е доста първобитно. Нека косматковците да се чифтосват с косматки, така ще имат шанс за по плътна козина. Успех!! М37

24.   23, откога си търся мъж като теб, ама няма. Аз имам косми само на миглите, веждите и косата. И според мен мъжът трябва да се обезкосмява. Като казах на бившия ми и той вика "Един мъж, който си маха космите не е мъж. Като искаш без косми си хвани жена. "А аз му казах:"Един мъж, който разчита на едни косми да го направят мъж-не е мъж. И ако искам да бъда с космати, ще си взема горила! "

25.   24, и по краката и ръцете ли искаш да се бръсне? Ако е така, вземи си гол охлюв.

26.   Деца, защо не се приемете такива каквито сте, и да престанете с глупостите, а? Поне в телесно отношение...
Ако искате да творите нещо по себе си - творете, ама да излизате с изявления от сорта: "Ако еди кой си не е еди какъв си, просто няма шанс да го докосна! ", ами хубаво, ама това само издава колко ви е акъла.
Имаше една много хубава приказка: "По-добре замълчи с риск да те вземат за глупак, отколкото да си отвориш устата и да разсееш съмненията... "
Знам че няма да разубедя гелосаните педалковци да не се правят на голи охлюви, но току-виж на някой му просветнало нещо... Пътят към съвършенството определено не минава през отричането на даденостите...

27.   Много ми харесва приятеля ми да си оставя само тънка черта точно по средата.

28.   Аз съм 23: 24 супер си!!! до 26, със сигурност съм по умен от теб, не казвам на никой да се епилира, казвам само какви аз харесвам. Всеки има право на собствено мнение. Винаги има привърженици и на двете идеи. Хайде приятен ден на всички /с косми или без косми/.

32.   Аз си бръсна пениса под душа при всяко влизане в банята и си епилирам редовно подмишниците. Никога нямам никакви косми по тези места. Преди да го обръсна за първи път, ми бяха станали дълги 8 см космите и помня, че като се обръснах ми беше много странно гладкото усещане, но ми хареса, свикнах и не вече понасям наболи косми долу и подмишниците. Повече от 10 години го карам на гладко и никога няма да спра да се бръсна.

33.   М25 винаги съм леко набол по пениса тестените и мишниците така ми харесва

36.   Жена на 24 съм. Аз ненавиждам гладко избръснати, тип Охлюв, напомня ми на малко момченце и ме отвращва. Освен ако не става дума за някой с доста обилно окосмяване разбира се, тогава може да понамалиш малко. Въпрос на вкус, за всяка жена е различно

37.   Веселяци, какви примери давате с окосмените неандерталци? Вие примати ли сте разчитащи на руно или вече ползвате одежди за съответния сезон? Друг пък му било като шкурка- а какво търсиш в тази зона? Те поради тово невежо изпълнение, дамския състав се усмихват под мустак- същия, този чаровния, като мъхеста праскова. Аман от рунтави мераци- сплетени, нерарзресани и развъдник на танкисти!

38.   И аз винаги си бръсна пениса и мишниците гладко като гол охлюв. Не оставям никакви черти, точки, запетайки и въпросителни...