Споделена история от Секс и интимност

Искам да стана разпоретина
Искам да правя секс с всички мъже, жени, животни, дъртаци, инвалиди, девствени, проститутки,
дебелаци, грозници, мангали, негри в целият свят. Искам да ги мина всичките милиярди население и тогава ще се успокоя. Искам да правя хората щастливи като им подарявам оргазми. Искам да правя секс с роднините си, групов секс... да ми се изхождат в устата, да пикам в нечия уста... Да хапя, да драскам, да бия с палката непослушните момчета и момичета, садо мазо... Искам секс с инвънземни пришълци и с духове. Искам да лапам, да ме лижат, да сменяме пози и места.
Искам да се разчекна по средата в парка и да мастурбирам, докато другите ме гледат възмутено. И да дойде някой да ми го за*оде в устата, да му изпия семето.

Надявам се историята ми да бъде публикувана, постарах се да я цензурирам! И не се шегувам-наистина го мисля и искам!

Коментари

1.   ми.. кво чакаш?

2.   Колко хора ще повярват на това и колко хора ще започнат да те хранят... Нека засичаме кои ще са повече...

3.   две сме :)

4.   Яяяяяяяяко сме разгонени. От колко време сме на сухо?

5.   А какъв е смисълът на тази история? Направо се чудя как са я одобрили модераторите...

6.   Съветвам те да отидеш на психиатър! :D

7.   Номер 5, и аз не виждам смисъл, но истината е, че не е работа на модераторите да определят смисъла. Те са там, за да се поддържа що-годе нормален тон и да не се наспамват темите с безсмислени коментари (от рода на "сдфкйбслукигсдфлкгбдс"). Всъщност, и от твоя коментар нямаше смисъл и не е по темата, ама са го одобрили :)

И впрочем трябва да кажа, че в тоя сайт модераторите си вършат превъзходно работата. Бил съм и аз модератор/админ на други места и знам колко често се оказваш между чука и наковалнята. Респект!

Кубрат

Модератор: Благодарим Ви за хубавите думи. Стараем се да няма недоволни и ощетени.

8.   Ехе-е-е, ти си новия сексуален Пророк на Човечеството! Хвала на женици като тебе! Ако наистина го правиш с добри намерения и от добро сърце, и искаш да подаряваш радост (оргазми) на хората - с две ръце те подкрепям!

Може би си осъзнала, че тялото ти е само един инструмент - то не е твоята същност, и ако можеш с него да зарадваш и да помогнеш на някого - направи го!

Само да те предупредя - и тялото си има своите крайни ресурси, нужди и ограничения, склонно е да страда от някои заболявания и т. н. Пази го и се грижи за него като за добро куче! Иначе няма да може много дълго да ти служи за целите, за които си решила, а и по принцип! Но ако с тези неща си наясно и всичко е наред - действай смело!

Честно казано - за пръв път чувам за такова сексуално самарянство, но какво пък - всеки от нас си има някакви уникални заложби! Малцина са хората, които са способни да раздават, без да си правят дребни сметчици от сорта "танто за кукуригу"! Христос и Буда са били такива...

Поздрави и успех!

9.   ОТ АВТОРКАТА:
1 Не чакам
2 Истина е, ако искат да плюят, боли ме г**а
3 Радвам се- ти си първата, на която искам да даря пълно щастие, ако искаш остави контакт. Много ме радват момичета.
4 От 22 години е сушата. И в последните 6 съм нон стоп разгонена.
5 Смисълът е, че искам да стана разпоретина-кое не ти е ясно? Ти се чуди тъпият ти коментар как е бил публикуван.
6 Благодаря за съвета
7 Добре го каза на 5. Аз искам да благодаря затова, че ме публикувахте, защото всичко е напълно сериозно.
8 Благодаря ти, затова че си различен. Не се сливаш с масата. Не си консерва, разбираш и виждаш смисъла. Наградата си ще получиш, ако оставиш някакъв контакт за връзка.
За мен нямат значения маловажни неща като възраст, пол, етнос... Но едва ли ще ме разберат хора, които придават значение на размера...

10.   Още самото заглавие ме разсмя искрено :D Виж какво девствено МОМЧЕНЦЕ, престани да ни занимаваш с фетишите си ами ходи си удари една ч*кия да мирнеш най-накрая :D тия твои хормони нещо не са наред.. пък ако си момиче - още по зле, ходи на психиатър по-добре, защото нещо не си в час.. по-смешна измислена историйка не бях чела :D :D
Тони

14.   Всъщост единственото, което наистина искаш е внимание. Скандализирайки обществеността по някакъв начин го получаваш. Най-детайлно е описана фантазията ти в парка, където те гледат "възмутено", а после някой ти го "бодва" като за наказание.
Единственото, което наистина искаш е да скандализираш обществото, да се вдигнеш на някакъв си свой бунт.

Защо не го пробваш това в парка! едва ли някой ще те бодне отзад, но го направи наистина. Стиска ли ти да изпълниш фантазията си, стиска ли ти наистина да си скандална?

Успех! Имай своите разкрепостени сексуални преживявания - кой може да те спре? !

15.   :) Най-напред помислих, че темата е пусната от Кубрат, но след като се разбра, че е Дама, която далеч не е в първа младост, се сетих - може да е Деса Поетеса.

16.   Малкия гледай си уроците и не се занимавай с глупости.

18.   Номер 3 съм, на 33 съм:). Хора, защо си мислите че е за привличане на вниманието - тук е място за споделяне, нали? не се скандализирате от идиоти-политици, от бесни кучета, от прости хора, тръгнали сте да виете срещу една незадоволена жена. Явно не знаете какво е жена в разцвета на силите си да е тотално, безобразно, постоянно и безсрамно възбудена! Но то това си е феномен така или иначе - за мъжете върви, за жените не, така ли? Шапка и свалям за откровеността, а вие се просвещавайте, който не е чел "Елеонора", да вземе да се образова за какво иде реч

19.   Бравос, поздравления! Това беше най-свежата мисъл, която съм чувал от месеци насам. Може би като начало е добре да подбираш, докато набереш инерция. След това караш наред... абе, пак не става наред. Интересно ми е, дали си личи по погледа ти това, което искаш да направиш.

20.   15, хах, тука трябва да се чувствам поласкан ли? :-) Не знам как съм успял да създам впечатлението, че искам да ми порят задника, но ще се замисля над въпроса...

А след като ме цитираш по име, може ли да направиш същото за себе си и да кажеш ти кой/коя си?

Кубрат

21.   От Авторката:
10, ако бях момче, щях да те ч***м
14, в устата искам, не отзад (като за начало)
15, Не съм Деса Поетеса, ако за теб 22г. не е първа младост, незнам какво да си мислят "по-старите"
16, уроците ми са само и единствено по сексология, ако искаш да знаеш
18, супер си мацко! Нямам думи-страхотна си. Човекът до теб е голям късметлия, да знаеш!
19, ще те изям! Ами всъщност в моят случай външният вид лъже, защото имам вид на ангелче-мило и невинно. Но само аз си знам какви пожари бушуват мен. Така че-не, не си личи по очите ми. Е, случва се отвреме навреме да ме издадат като се загледам в нечий пакет, или задник...

22.   Интересно.
Винаги съм си мислел, че това да си на сухо извращава хората, както е стана при мен. И аз 22 години съм бил на сухо, обаче не съм се извратил толкова или поне не съм си давал свободата.
Не съм толкова освободен, колкото авторката, но все пак бих е оправил в мръсното й дупе, след това бих го облизал и засмукал за да видя какъв й е вкуса отзад. Споделял съм за влеченията ми с приятели, но много ме съдят :) все пак

23.   Ама аз не се вързах на тия смешни изцепки. Първо момиче никога няма да се впусне в такива приключения,;) Стегни се повече от ясно е, че си в късен пубертет. Историята наистина няма смисъл и се чудя на модераторите, защо я публикувам в сайта:(

24.   Eййй, чудно е да срещнеш жена, която иска да удари една голяма, мокра п.. ка на целия свят! Но има справедливост в това! След като оттам всички сме излезли, да си влезем всички обратно...

25.   Аз пък всеки път искренно се радвам, когато срещна искренни и смели хора, които не се свенят да споделят желанията си. Поздравявам те! Оставям и контакт, пък ако искаш се свържи с мен.
******
Чао засега :)

Модератор: Не публикуваме лични данни.

28.   Аз съм мъж и то доста разкрепостен и леко перверзен, но все пак подбирам красиви жени, та... не мога да разбера авторката в желанието си, да изчука целият свят.

29.   От 19:
Авторке, очите не могат да лъжат, само да се вгледаш внимателно. До 28, явно не си достатъ но разкрепостен, щом подбираш. Жената си го е казала - иска вичко наред :)

31.   Та значи си била супер ебателка брей да му се невиди... Чувала ли си нещо за ТАНТРА? Ако владееш тази техинка тогава бих те признал за супер - ебателка.
Всичко останало са празни приказки.
Хайде със здраве и като се образоваш пиши пак нук.

32.   Винаги съм смятала, че порното промива мозъци. Не, че е лошо да го има за разнообразие, но като се замисли човек за какво е създадено - да занимава глупавите маси от хора, докато важните неща бъдат решавани от умните.
То и с други неща е така де - хазарт и мн. други.
Та в крайна сметка много порно наистина промива мозъци!

33.   Ти не искаш да станеш разпоретина а ти си си тъкава. Като психолог мога да ти кажа, че пречиняваш болка на хора които най малко заслужават. 100% си омъжена. Най добре е да се разведеш и да правиш после каквото си поискаш, но да не причиниш болка на близките си. Както каза някои по отгоре е да отидеш на психолог, но едва ли ще ти помогне. Която се е родила разпоретина, тъкава си и умира. Жал ме е за тъкива като вас. И да съм по точен си някоя флиртаджийка в интернет, къде се раздаваш на мангали както ти го уписваш. Разведи се и прави каквото искаш, ще направиш услуга и на теб и на околните около теб, колко по бързо го направиш толкова по-добре, но тъкива като теб ги е страх... Успехи

34.   Ти си не за психолог а за психиятрията.
Един попита, че блазе му на този до теб.
Аз ще кажа обратното, че тежко им на тези до теб.
Ще ти дойда в психодиспансера на свиждане :)))))
Ти си болен мзък за болни мозъци, та и мен ме гвана жал за теб и ще си радост за тъкива като теб :))))

35.   Голям психолог си 33 и доста грамотен... семейните жени не разсъждават така... но с твоята практика откъде да го знаеш... без да съм психолог като теб ще кажа, че авторката, нито е семейна, нито умее да флиртува, защото това го умеят жените, които са уверени в себе си... по-скоро е млада незабележима, неудовлетворена от живота жена... и наистина има нужда от специализирана помощ, защото интернет надали ще и помогне.... ЗАРА 36

37.   35 Еми ще чакаме да пише авторката да разкаже нещо за себе си и ще се обзаложим, че това което съм написъл е така, но явно вместо да пише се е яхнала на поредният "кон" 1. Не флиртуват само уверените в себе си.
2. предполагам, че е след 30-те години. 3. Такъв тип разпоретини, правят всичко възможно да ги забележат. Отдаде ли и се случай веднага показва, че упашката и е вдигната и тук не си права. Само за едно си права, че е неудоволетворена от живота си поради факта, че е психически не е добре и има огромна помощ от специялисти. Представи си я ако не се лекува, каква ще е след повече от 5 год.
Зара 36 дано не съм те засегнал с нищо... ;)

38.   Маце, няма ли да напишеш нещо за себе си, как изглеждаш, колко килограма си, от къде си, къде живееш...?
Пък ако те видя да ти го бодна....

40.   Хубаво е, че споделяш с хората в интернет пространството. След като си решила - действай. Ние като странични наблюдатели бихме могли само да те подкрепим,
и евентуално да се надяваме някога да попаднем на жена като теб, най-малкото за да разнообразим взаимно сексуалният си живот. Не обръщай внимание на псевдоморалисти, пуритани и всякакъв друг вид чикиджии.
Щом душата го сака, тялото трябва да и го даде.

М 38.

41.   Супер и аз съм такъв като тебе мила, на ден ако не свърша 3 пъти не мирясвам...

43.   Е толкова ли е трудно да спиш с много мъже? Отиваш на бар натрисаш се на някоя изцяло мъжка копмания и поне трима-четирима от тях ще те насинят от секс.
Да ти имам проблема :) Няма по-лесно нещо за една жена от това да си намери някой, който просто да я изчука :)

45.   Омъжена съм. Правим го ежедневно - бурно, грубо, по 2-3 часа, но това не ми пречи да симпатизирам на авторката... И аз искам... Искам да застана в някой парк и който мине да ме "мине", може и на групи, защо не... "Колкото повече, толкова повече" (удоволствие) казал Мечо Пух... Така че...
Женя

46.   Само така. Поздравления.
Сега е момента да се раздаваш!
Сега е момента да получаваш всичко онова, което смяташ, че е хубаво за теб. Не спирай и за минута, живота е кратък и втора серия няма. Успех и се пази.

От 450

48.   Милото момченце не може да брои. Ей хлапе чети си уроците и не се занимавай с глупости. За разлика от тебе 90% от хората които ти пишат не са от вчера или от днес така че каквито и простички коментари да напишеш от далече личи че си момче на около 12 -14 г не повече

56.   И аз имам същия порив, но все не се намират желаещи с които да го споделя

58.   Ми ходи си го набий, кво чакаш? ! Ама да не се учудиш, ако след 5-6 години пробване на всички отверстия и всевъзможни начини за секс, никой не те иска. 'Щото жените-курвестилници са като бездомните кучета - някои хора ги галят и им се радват, но никой не ги прибира вкъщи. Така, че ходи действай. Ако не си много грозна, може и да ти се получат нещата. И след някоя и друга годинка, когато ходиш все едно си била 6 месеца на буре в морето, и поискаш здрава връзка, ще се наложи да имигрираш в някоя държава, където не те знаят, примерно Камбоджа. Успех, г-це кандидат шаврантия!
АКАТИМ

62.   Обичам те,!!! Аз си имам гадже ама си падам лесбийка малко, може да се видим някой път, пиши ако искаш, сериозно говоря:))

63.   И най-забавното е, че авторката пише, че е девствена. Значи всичко е в сферата на фантазиите. Още дори не е правила секс, но вече си мечтая как се я обладават групово на публични места. Хи-хи-хи! Най-вероятно е някое хлапе прекалило с порното. Като гледам темата е стара, та авторката сигурно отдавна си е начесала крастата, ама като гледам още не се е прочула като най-разгонената жена на света, така че май всичко си е останало в сферата на пуберската фантазия.