Споделена история от Секс и интимност

Как се забравя подобна връзка?
Здравейте, реших и аз да споделя какво се върти в главата ми напоследък. Преди около 2 години се разделих с бившият ми. Имахме връзка повече от 3 години и около 2 живяхме заедно. Както и да е, няма да навлизам в тези подробности.

Става въпрос за секса... с него изживях най-страстната си връзка. Той буквално ме побъркваше и няма да забравя как правехме секс по цяла нощ и цял ден и как опитвахме от всичко и навсякъде. За нас нямаше граници и се чувствах задоволена с него. Никога преди и след него не съм се чувствала така и не съм правила същите неща. За тези две години, в които сме разделени той ми се обажда понякога и настоява да се видим като приятели. Знам, че това няма как да стане тъй като още имам тръпка към него както и той към мен.

Понякога си говорим в интернет и ми пише разни мръсотийки, аз адски много се възбуждам, пламвам цялата и часове наред не мога да се осъзная.
Вече имам друг живот!Той макар и страхотен любовник е много обсебващ и не е човек за мен. Питам се как се забравя подобна връзка?

Коментари

1.   Не се забравя, в момента имам такава извънбрачна връзка и съм буквално обсебена. Не вярвам, че ще мога да забравя;(

2.   Ще го забравиш едва тогава, когато прекратиш всякаква комуникация с него.

3.   Като номер 1, извънбрачна такава връзка, буквално съм обсебена. Оказа се, че имам и скрита същност, която е само за него. Трябва да го оставя да подреди живота си, а не мога.... Не се забравя, лошото е, че не се среща лесно и може да ти остане единствената такава връзка. Много е тъжно, да знаеш, или поне аз го чувствам така.

4.   Аз съм съгласна с номер 2! Няма как да го забравиш, докато не преустановиш всякакви контакти с него.

5.   Не се забравя, свиква се.

Лоша

6.   Истинската любов никога не се забравя. Съществува само една такава любов.

7.   Номер 6, за каква любов говориш, какви 5 лева те гонят. Тук става въпрос за секс и жените говорят как не могат да забравят добрият чукач. Каква любов тук има не мога да разбера. Тук се говори само за хубаво незабравимо чукане.

К.