Споделена история от Секс и интимност

Възбуда при момчетата/мъжете
Аз съм момиче на 15 и си имам приятел на 20, с който все още не сме правили секс, но обмисляме тази възможност. Той не е девствен, а аз съм. При мен проблемът е, че не знам как да го възбудя...Какво да направя, за да се "надърви" ... Крайно индиански се чувствам по отношение на секса, моля ви посъветвайте ме нещо!

Коментари

1.   Къде си тръгнало бе дете? Гледай си уроците и почакай поне още 2- 3 годинки те съветвам. ;-) Не знаете какво е отговорност деца такива.

2.   Номер 1, ти ако на 15 си била дете (и аз бях, спокойно), някои не са. За което евала. Нито си й майка на авторката, а и да беше, пак никой няма да те пита.

На въпроса: Спокойно, няма нужда да правиш нищо специално, ако приятеля ти е мъж на място (здрав е, не е импотентен, задръстеняк и т. н. ) сам ще се надърви. Всъщност той гаранция се дърви до побъркване всеки път, когато излизате, но е внимателен и го крие, за да не те сдуха и за да не излезе, че те иска само за секс. А за секс те иска 100% :)

Така че като стигнете до там, от теб се иска само да не се дърпаш, да не се шашкаш, да се отпуснеш и да се кефиш на удоволствието. Другото е работа на мъжа.

Успех и приятно изкарване!

Кубрат

3.   Подкрепям 1.

4.   Кубрате, а какво ще кажеш за 12-годишните, които го правят? И те ли не били деца, видиш ли, защото искали секс? Имаш някои добри коментари, но между тях и абсолютни глупости.

5.   Малка си още, по-добре почакай поне на 16-17 да станеш! Секса няма да ти избяга и той не е само удоволствие и екстаз, а понякога носи големи неприятности...

6.   За какво удоволстие говорите при първия път при жените, удоволствието идва след някои и друг път, но при първия няма определено удоволствие!!! И аз подкрепям 1

7.   Номер 4, не ми се спори, а и няма смисъл, всеки си има мнение. За мене правилният момент да започнеш със секса е - както с всяко друго нещо - когато усетиш със сърцето си, че си готов. Има някои дето и на 18 им е рано откъм житейски опит, ама го правят от простотия и "за да не изостанат" и пак вършат глупости. Ако човек е сигурен в себе си и мисли малко, всичко е на 6. Това с 12 дето казваш и според мен е рано, но по физиологични причини, не по други. А и вероятността на 12 наистина да си дорасъл до тия неща наистина е доста малка. Но между 12 и 15 разликата е ОГРОМНА.

Това, което най-много ме дразни: Момичето ви е задало точен и ясен въпрос, вие се правите на големите моралистки и почвате с банално-майчинските съвети. Авторката не е питала "да правя ли секс". КАЗАЛА е, че "обмислят да правят" (това не е въпрос) и е ПОПИТАЛА как да възбуди момчето.

Май от всички до тука (до номер 6 се виждат в момента) само аз съм й отговорил на въпроса.

Кубрат

8.   Кубрате аз съм 1 и съм мъж приятелю;-) ще видиш като и се надуе корема и заплаче, че е ученичка с бебе. Не ме интересува кой как се чувства на 15 години, но знам, че се гледат и годините, а авторката не е достатъчно голяма та, ако ще и да е докарала външен вид на жена. По акъл е най важно да е узрял един човек...

9.   8, ами аз точно за акъл говоря я, то за външност те още от 13 стават :-) Сори, че съм ти объркал пола, не стана изрично ясен от коментара ти, а подобни мнения поне по мое впечатление са характерни за жени. Прави си сметка...

Най ме дразни това, че с еб*ти убедеността изхождате от това, че ще издуе корема! Както казах, има необразовани хора и на по 18-20 (аз съм виждал момиче на 23, което не знае какво е клитор - естествено си познава нейния си, но не знае, че така се казва). Има и деца на по 14-15, които са супер напред с нещата, чак им завиждам...

НЕ МОЖЕШ от голото число да съдиш за човека, без да го познаваш.

Освен това пак казвам, не сме ние във форума тия, които ще казваме кой с кого да се е*е и с кой не, кога, къде и как. Въпросът на момичето беше съвсем друг и все още само аз съм й отговорил. За съжаление.

Кубрат

10.   До авторката: аз бях на същата възраст като загубих девствеността си. Подкрепям по-горе коментарите и от двете страни. Не е толкова важна възрастта (стига да не си на 12 естествено), а човека с който искаш да бъдеш. Аз не съжалявам и ако се върна във времето пак така бих постъпила. Момчето с което бях ме изчака 2 години преди това за да съм готова и бяхме още 3 след това заедно. Трябва да вярваш в човека до теб и да го обичаш за да му се отдадеш. Това е най-важното. Не вярвай на хора, които казват, че ще станеш "парцал" или подобни обидни думи ако правиш секс от по-рано. Аз съм на 24 вече и съм спала с 3 момчета за почти 10 годишния ми стаж. Ти избираш кога, къде и с кого. Просто гледай да не останеш наранена накрая.
Към въпроса: сигурна съм, че той ще се възбуди само от мисълта за секс. Важно е да не си скована и да се отпуснеш напълно, което ще помогне както за него така и за теб. Предполагам той знае, че нямаш опит и няма да очаква да си като порно актриса ;) и да иска неща от теб, които се учат с времето. Подгответе се предварително и се отдайте един на друг. Със сигурност той ще поеме инициативата и ще видиш, че няма нищо страшно, сама ще искаш да доставяш и вземаш удоволствие от половинката си. :) Успех и все пак си задай въпроса: Това ли е правилния човек и наистина ли него искаш да помниш цял живот? Най-важното - Обичате ли се? :)

11.   Благодаря на Кубрат :)) Казвали са ми, че съм малка, но аз също мисля, че не се определя от възрастта, а от това дали човек се чувства готов или не. Приятелят ми иска да изчакаме докато навърша 16, но аз разлика голяма не виждам дали ще е сега или след месец...

12.   Напълно съгласна съм с Кубрат. Айде стига сте се правили на моралисти. И на мене първия ми път беше на 15. И повялвайте ми - имах си акъл. И още не съм "издула корема". Иначе - да. Аз като бях колкото тебе и аз се притеснявах. Но, наистина, ако не е девствен и има опит няма страшно - той знае кво да прави, а отгоре на всичко знае, че си девствена, абе споко. Ама най-важното - изчакай поне 2-3 месеца да сте заедно. Не за друга, ами от личен опит. Сефтето за малко да си го направя с един пълен боклук, който само това искаше. Добре, че се осъзнах - веднага след това щеше да ме зареже. Беше из*бал половината ми познати. Съвсем не прекалявам. Затова пак ти казвам - мининмум 2-3 месеца да го опознаеш. Не се знае иначе.

14.   До номер 10 : невероятен коментар и изразяване на мнение! Много си права за всичко!

15.   Момичето пита как да го възбуди и обмислят да правят секс! Е, анонимке може да го възбядиш по много начини. Щом не сте стигнали до секс потърси в интернет някои нещица. А относно по въпроса за секс. Те си решават. Според мен от 14/15 нагоре е подходяща възраст за първия път! Аз съм малка и не съм правила секс, но ми е рано. Просто се отдай на инстинкта си. Следвай го. НЕ се засягай от другите коментари. Ето това е от мен! Желая ти успех за напред! :*

16.   На 15 е раничко, после ще съжаляваш, поне 17-18, нека не изглеждам като поредния индианец, но особено за момиче това смятам за редно, за мъж също, аз бях на 17 и смятам че прибързах с неподходяща и имах много лош първи път, никога не искам да си го спомням. Моята настояща приятелка е била на 16 и половина с нейно гадже, което не е знаел какво да прави и е имала кръвоизлив със седмици и не е правила нищо след това поне година, за това внимавайте

17.   Изкъпи се, обезкосми се, настрой се психически.... и просто го пожелай ;)

18.   Няма голямо значение дали ще е на 15 или 16:D

19.   А сега дали годинките имат значение? Имат. Да, на един мъж може би не му дреме дали жената е на 20 или на 15. се тая, даже е по - интересно. Но 15 години са малко.
Не е повод за гордост, че на 14-15 се почнали да се занимавате с неща, които не разбирате. Да секса може да е пляс, пляс и т. н. Когато обаче стигнете до гренерален извод, че секса не е "Как да го възбудя? " ще ви стане ясно, че сте готови.
Ми госпожици секса не се прави по правила. Не тръгваш с нагласа "Какво да го правя". Когато му дойде времето идва от вътре. Не използваш карта "Как да си го сложа"
Кубрат, най - добре замъчи. Смешен си. Мъж ти го каза и жена ти го казва сега. Секса скъпи не е просто ебане. Когато е просто ебане, кефа го няма.
Издуването на корема ви е най - малкия проблем.
1. ЧПВ
2. Други вируси
3. Бактерии
4. Хигиена
и още куп неща. Те си заслужават да бъдат прочетени и научени. Другото идва, когато му дойде времето.
Масовката на 15 годишните правещи секс с 20 годишни се нарича - ПРОКУРОР.
Уважения за №1 - мъж на място. Всеки може да наебе 15 годишно. Не всеки е готов да го изчака. Това ако не го разбирате, мсиля, че няма какво да си говорим.
Всяка жена с опит, знае много добре какво се върти в 20 годишна мъжка /за мен на тази възраст са далече от мъж/ глава. И точно поради тази причина казах горното.
Очаквам всички малки госпожици, започнали на 15 да наскачат, но ще им кажа само едно "Поживейте малто и пак ще си говорим"
Няма мъж, който да иска да се задържи с лесна - запомнете го дами. Да той ще си играе с лесна, но никога няма да остане с нея.

20.   Възбудата при момчетата възниква спонтанно, при целувка, мисъл за любимото същество, така че не се притеснявай за това, няма начин да не се възбуди при любовната игра.

21.   Виждам, лагерът е разделен на 2 - поколение от ерата на строгото възпитание, морал, цензура и.... защо не нещо бай Тошово (няма нищо лошо в това, всяка система си има предимства и недостатъци), и младото поколение, израсло в слободия, анархия и своеволие (за всяко едно от определеният доказателствата са налице всеки ден около нас).

Определено е трудно да се устиска на нагона, който се е изправил срещу природата, хубаво не е видял. И все пак трябва да се имат предвид социалните и икономическите фактори от необмислени постъпки с неясен край. Обикновено при по-детското мислене целта е само една - да се задоволят нуждите по най-бързия начин с първосигнално мислене и действия. Това е възможно най-лошият подход, тъй като не се вземат предвид вероятността за лоши последствия. Това, че човек се учи от грешките си изобщо не означава че всичко трябва да става по метода "проба-грешка" - просто цената която плащаме при "грешка" в някои случаи е доста солена, за да си позволим да играем на руска рулетка.
Дотук с поученията, по въпроса. Не трябва изобщо да се притесняваш, момичето ми, самият факт, че приятелят ти все още е с теб достатъчно ясно говори какво си ти за него, просто трябва да се научиш да виждаш вторичните значения на това, което се случва около теб. Принципно интересът на един човек се засилва изключително много от нещо, което предстои да му случи за пръв път (ти си му първа, той на теб не е, но пък и не е бил с тебе интимно, интересът му ще е много голям, гарантирам). Това само по себе си ще му тласне емоциите, всичко, което е породено от тръпненето в очакване и дори от едното голо любопитство, ако щеш, просто ще го накара да надмине себе си по отношение на твърдостта а и на много други неща. Аз, като мъж на 34, с доста опит в тази област (мнения на партньорки), мога да ти гарантирам, че само неизвестността и вълнението ще го накарат да се надърви до пръсване, това, което ще види и чуе, докато сте интимни даже още повече ще развие нещата. Изобщо не се тревожи за това, колата е на 45% наклон, остава само да освободиш ръчната спирачка и да изключиш от скорост. Пак казвам обаче, трябва да прецениш и момента, кога и къде да натиснеш спирачката... Успех!

Venom

22.   Той ако не се "дърви" като си около него вземи го зарежи, ебати тапанара :D
Той сигурно е зает горе да обмисля как ще къса, колко ще викаш и какво безобразие си доло, и за това не му става ;)

20 най-добре е обяснил/а, кратко и ясно