Споделена история от Секс и интимност

Луда работа!
Значи предварително да си кажа имал съм безброй сексуални контакти На 32 години съм, но има един проблем! Имах няколо сериозни връзки и всичките бяха тотален провал!

И да ви попитам вас специално женския пол, абе вие правите ли секс бе! Винаги съм бил търпелив когато е било сериозно, не съм се нахвърлял като някакъв звяр, но боже господи защо тези жени не искаха секс! А с мимолетните изпълнения не съм имал проблем. Какво искате бе жени!! КАКВО по дяволите!

Писна ми самотен съм в момента и се чудя дали да се потърся пак жена, но не искам пак да преживявам неприятните моменти, когато си поискам секс да не се получава нищо!

Коментари

1.   Еми ориентирай се към по-млади момичета, на които кръвта им ври и кипи.

2.   Напротив, потърси си по-зрели жени, на твойта или по-голяма възраст, при тях желанието е повече и знаят какво искат.

3.   Щом не става по твоята, значи е луда работа, така ли?

Ако за 32 години не си разбрал, че повечето жени (особено на надтийнейджърска възраст) са склонни да правят секс с мъже, към които изпитват чувства, и които ги привличат не само сексуално, но и интелектуално, значи нищо не си научил от целия си горчив опит.

4.   Аааа моля, моля, сега, че ти си попадал на такива или нещо ви е липсвало - това е друго.
Аз си правя секс. То какво е тва да имаш връзка и да няма секс? За мен не е пълноценна една такава.
Много жени искат и правят секс, било то в сериозна, отворена, неангажираща връзка. Даже по мои впечатления има някаква тенденция жените повече да си го искат.
Ето, тук имаше 1-2 теми момичета се чудят как да накарат приятелите си да ги жулнат. За какво говорим..

Замислял ли си се, че просто може да не ставаш в леглото? Аз друго обяснение нямам.

Лоша

5.   Колкото по-близо в развитието си един човек е до животните, толкова повече за него сексът е най-важното в една връзка. Правете си сметка вие къде сте и не се опитвайте да давате акъл на другите, понеже те могат да се окажат дале-е-еч пред вас.

6.   Това са глупости. Как да не правим секс аз умирам за тези преживявания. С приятеля ми правим секс поне 20 дни в месеца. Явно попадаш на някакви комплексарки (които не си харесват телата). Смятам, че всяка една жена има нужда от секс.

7.   5, кой ти каза, че за животните най-важното е секса? Те го правят само за размножаване, не за друго. При хората секса освен удоволствие е и социален феномен - кой/коя ще забия, колко ще е богат/а, колко бройки ще мина (демек колко ме искат), кой кого ще зареже, колко бързо след запознанството ще се изчукаме... Тия неща за самия секс нямат никакво значение, но за ХОРАТА, които правят секса, са понякога дори по-важни от самия секс.

Така че не намесвай животните.

8.   №6, те и децата умират да си играят на жмичка, на сляпа баба, на фунийки, на CS... ти падаш ли си още по тези неща? Същото е и със секса - ще ти мине един ден, особено ако подръпнеш малко напред в духовното си развитие.

№7, сигура ли си? Понаблюдавай уличните песове като се постопли времето - коват се като за последно, някои го удрят и на откровен хомосексуализъм даже, а това (както и по принцип) едва ли е само за размножаване... Относно социалните феномени - алкохоликът също ще ти каже, че алкохолът е социален феномен - кой с кого или с коя къде се напил, колко чашки гаврътнал, къде се търкаляли, какви зулуми направили и как ги закопчали куките, после как спали на пода в изтрезвителното и писали показания, рийш... Сам/а намекваш, че става въпрос за зависимост при някой хора, а не за здрава функционалност.

9.   Номер 8, ако един от страничните ефекти на духовно усъвършенстване е желанието за секс да ми мине един ден... то тогава не мисля и грам да се развивам духовно :)

Добре де авторе,

10.   Номер 8, да пиенето също е социален феномен, да съм казал нещо по въпроса? Ходенето по дискотеки също. И така нататък. Сексът много често е следствие от горните две неща...

За животните не съм казал, че им е ниско развита сексуалността. И те си се чукат. Но при повечето животни социалния живот е по-слабо развит от при човека. Има и такива с доста сложен социален живот (пчели, мравки, птици, маймуни), но при хората е по-сложен от всички тях. Съответно социалното значение на секса не може да е по-голямо от това на самия социален живот.

Но както и да е, в много философски теми изпаднахме.

От 7

11.   №9, човек се развива на принципа на моркова и на тоягата. Ако ти не желаеш, тоягата идва и те "подбутва" отзад, за съжаление - по един твърде неприятен начин. Нали знаеш: всеки шут отзад е крачка напред...
Всъщност, развитието ти е единственото нещо на този свят, за което нямаш НИКАКЪВ свободен избор!

12.   8, моля те... Сексът е физ. нужда, не просто увлечение!

13.   Еми ако и пред всяка една си се хвалил колко не ангажиращи връзки си имъл те какво да си мислят, че са поредната броика

14.   13 пред жена не говоря за други! Явно ми е куц късмета и попадам на някакви коплексарки. Както има един лаф, когато реша да се обвържа сериозно се получава следния номер - от чувала с п... е набарвам х. я! И никога не съм ги насилвам още в началото винаги съм бил търпелив и внимателен с половинката! Е сега имам избор с 2 мадами, дано този път нещата се получат.

15.   Аз специално като жена с някакъв си опит в сериозните връзки (3-4дългогодишни) бих казала, че много мразя уж някакъв мъж със сериозни намерения, да ми намеква постоянно за секс, било физически или психически. Просто и да харесвам човека, автоматично се отдръпвам и ей така на инат не му давам. Чувствам се притисната, а това не е приятно за никого.
Другото нещо е, че всяка жена има различно разбиране за това след колко време горе долу е допустимо да спи с един мъж. По принцип обаче всяка жена е склонна да го направи и доста по-рано. Просто не бъди нетърпелив и досаден. Не печелиш от това. Много по-елегантно е след Н време когато ви е приятно заедно и т. н просто да я поканиш на вечеря или на филм у вас. Без никакви намеци и приказки за секс докато дойде това време, че и след това.
Няма да забравя една приятелка беше срещнала мъж който харесва и излизаха вече няколко пъти всичко супер, но в един момент отишли в някакъв магазин и той видял някакви презервативи и направил коментар в стил "Да си вземем 10ина а? " Уж нищо особено, но тя се почувствала като обречена жертва и до ден днешен не са правили секс. Мисля, че след още няколко излизания спряха да си комуникират особено. Тези призки са позволени разбира се, но не и когато имаш сериозно намерение. Жената иска да изживее първо чиста платонична любов, не да говори за презервативи. Има разбира се и случаи в които се стига до секс още на първата среща, но то си е до хора до ситуация до момент и много други.
В крайна сметка жените искаме от мъжете Повече да действат и по-малко да говорят. Също така да са търпеливи когато трябва и по-напористи в други случаи.
Искаме да сме единствени в техните очи, да сме на пиадестал, но въпреки всичко да не се превръщат в лигльовци. Нещо такова.

16.   то на вас неможе дасе угоди ном 15!!!