Споделена история от Секс и интимност

Проблем в секса...
Здравейте искам и аз да напиша моята история тук. Бременна съм в 1-я месец, но нещата са малко странни. С моя приятел искаме дете, но имаме проблем в секса. Може би проблема е в мен, защото явно не съм широка от долу и когато го правим, члена му не влиза много, по скоро само главичката влиза.

И така преди месец той свърши в мен и забременях. Много ни е странно и въпроса ми е защо влиза само главичката и дали съществената девствена ципа може да се скъса при самото раждане и защо подя...ите не може да влезе целия член?
Ако някои е имал такъв проблем нека пише, ще ви бъда много благодарна. История не е измислена и ще се радвам да не бъде изтрита.

Коментари

1.   Спокойно, след като родиш ще влезе през парадния вход!

2.   Номер 1, въпросът е КАК аджеба ще роди, ако един х*й не може да влезе, как си представяш от там да мине бебе? ! За мене единствения вариант е да роди секцио, но тогава проблемът с влизането ще си остане.

До авторката: Да ти е минавало през ум да отидеш на гинеколог? ! Така или иначе ще ти се наложи редовно да ходиш близките месеци, питай го и за това. Освен ако на мъжа ти пениса му не е като бирена бутилка, не е нормално да не може да влезе. Сравнението с бирената бутилка не е майтап, в една нормална вагина трябва да може да влезе бирена бутилка - естествено не от сефте, но с малко повече упражнения и внимание. Но това цялото е в рубриката: Don't try this at home! :-)

Кубрат

3.   Кубрате, не авторката е била тясна, а „майсторът“ е твърде мек и не може да проникне.
Авторке, я му сложи една виагра в кафето и ще видиш, как прониква. Май това ти е първият мъж?
Не ми звучиш като зряла жена, горкото дете!

4.   Струва ми се че страдаш от вагинизъм и ако мъжът свършва бързо със сигурност няма да проникне скоро. Пробвай те преди да тръгне да прониква първо да те възбуди с пръсти, но внимателно и когато се отпуснеш да постави чле-а си на входа, леко да натисне и да остане така леко притиснат към теб като непрекъснато те целува по гърдите и устните. Той самият ще усети когато се отпус-неш и ще проникне без проблем. Това ще го практикувате известно време ще отшуми от самосебеси стига мъжът да е търпелив и внимателен. Това не го измислих, а съм го преживял с една приятелка също девствена. Всичко зависи от търпението на мъжа иначе болките са големи

5.   Тая тема по този виц ли е написана?
Сватба на село - младоженците са влезли в стаята, а отвън пред вратата 10-15 баби чакат младоженекът да излезе и покаже "кървавата" риза - знак, че е била честна. След един час младоженците излизат - бледи и рошави, виновно свели глави...
- Какво става, бре? - пита най-старата баба.
- Не влиза - продумва младоженецът.
- Как така да не влиза - турете малко слюнка, малко я разчекнете и ще влезе!!!
След още един час младоженците - потни и още по-ниско навели глави:
- НЕ ВЛИЗА!
Бабите се събират на кръг - шушу-мушу, шушу-мушу и най-старата баба пак нарежда:
- Ще вземете буркан със свинска мас - топиш в буркана, топиш там...
След още един час младоженците излизат и с прегракнал глас и двамата:
- И В БУРКАНА НЕ ВЛИЗА!!!