Споделена история от Секс и интимност

Секс със женен мъж
Какво мислите за секса със женен мъж?

Коментари

1-50 от 66

1.   Аз съм "ЗА" и дори е за предпочитане и веднага обясня-вам "защо". Женения мъж няма да тръгне веднага да се хвали пред всеки познат и любовницата винаги е била глезена и обичана повече от съпругата. Ако търсиш само секс и удоволствие захвърли предрасъдъците се отдай на удоволствието.

2.   Ами да не е извънземно? Мъж си е.
И не - 1 не е права. Винаги съпругата остава глезената, ти ? вършиш мръсната работа.

3.   (От авторката) Определено сме на едно и също мнение. Лошото е обаче когато се намесят и деца...

4.   (от авторката) Относно глезенето и обичта това много зависи от мъжа като цяло. Но в случай, че наистина търсиш само сексуален контакт и удоволствие смятам, че начинът да не се разчуе из целия гард в който живееш е точно този тъй като както каза номер 1 едва ли мъжът ще тръгне да се хвали на хората за това, че е спал с теб.

6.   Аз съм мъж и само мога да кажа че от както се ожених се отвинтих! Няма да повярвате но съм бил сигурно с над 150 жени! Само в една започнах да се влюбвам. С женени или не все едно, важното да ви е готино! Но не забравяйте че малко са мъжете където ще си развалят семейството та да започнат от начало!

7.   Естествено, че НЕ Е РЕДНО! Ако ти си омъжена и някой спи с мъжа ти как ще се почувставш? Изобщо не мислите с главите си!!!
Тони

8.   Номер 6 е прав, животът е един, и всички го правят, няма никакво значение женен или не, но мъжете рядко напускат семейното гнездо поради куп причини...

9.   На 18 съм и съм го правила с женен мъж и само мога да кажа, че секса беше уникален и продължаваме да се виждаме с въпросния човек когато имаме свободно време, защото все пак той има собствен бизнес, съпруга и дете. Мен лично ме устройва, защото не искам сериозна връзка, а това е начина да се запази в тайна и всичко което се случва си остава само и единствено между нас. Той не е много по-голям от мен, но ме научи на много неща и в голяма степен ми показа какво точно означава думата секс. Мога да кажа, че ми обръща внимание, не ме е пренебрегнал в никакво отношение и съм твърдо ЗА! А и чувството от самия секс при мисълта, че е женен е много по различно. Лично на мен ми харесва ужасно много, защото има и доста адреналин... някой да не ни види, да не разберат хората и така :)

10.   Не го одобрявам. Не правя нещо, което не искам да ми причинят.

11.   9. затова ли продължавате да се виждате, защото има собствен бизнес ли? :))) Има една истина и тя гласи: "Нищо, никога не остава скрито".

12.   Няма нищо лошо в секса с женен мъж. Още повече ако си съпругата му.

Дядо Торбалан

13.   Абе този живот ти е даден да го живееш *би се чукаи се люби се когато има любов дали женен или не той също те предпочел. Аз също съм женена и имам любовник. И вчера бяхме и се любихме цяла нощ. И в момента е при мен в офисът и ме чака пак да го направим на бюрото и да ме опъне на задната... врата... демек на прашка

14.   Стига с тия стари предрасъдаци залегнали в обществото, че каквото правиш ти се връща... бабини дивитини ужас.. хора не бягайте от удоволствието особено когато го желаете и вие :)ЕДИН ЖИВОТ ЖИВЕЕМ и ако не го живеем така както искаме какво ни остава тогава...?

15.   то заради такива като тебе дето си лягат с женени мъже стават самоубииствата я....

16.   Защо аз да съм виновна, че си лягам с женен мъж?

Защо любовницата на мъжът ми да е виновна? Аз знам коя е но тя няма вина. Нима мъжът ми не знае, че има семайство? Само и единствинно той е виновен. Той семейният отива при нея, може и тя да го е търсила но вината е изцяло негова. Защо тя трябва да е виновно и да са въздържа да не е със женен, а той горкия ама грам вина няма!
Хайде стига!
Когато има изневяра в семейството виновният е изнивиряващият. Ако не беше тази любовница, щеще да е друга, но изнивиряващият щеще да е пак той МОЯТ БИВШ СЪПРУГ!

17.   Номер 11 не съм с него заради собствения му бизнес просто ми харесва като цяло... а и който каже, че парите за него нямат значение лъже. Никога не съм гледала само това ама и не се оплаквам... добре ми е с него и малко ме вълнува чуждото мнение :)

18.   Напълно прав е Дядо Торбалан.... отново:)

19.   Номер 9, може ли да попитам колко "не много по-голям от тебе" е въпросния човек, ако има (сериозен? ) собствен бизнес?

Не ме разбирай погрешно, не те упреквам, защото и аз съм ЗА секса по всяко време и с когото те кефи, без значение кой обвързан и кой не. Така че няма лошо, радвайте си се. Само ми стана чудно комбинацията, защото за мене не много по-голям от 18 значи 20-22 примерно, или макс. 25. На 25 ако си тръгнал сам от нулата не може да имаш кой знае какъв бизнес (казвам от собствен опит).

20.   Номер 19, не те разбирам погрешно. Въпросния човек е на 30 и да има много добре развит собствен бизнес :)

21.   Номер 9/20, е мацка на това не му се вика "не много по-голям от тебе". 12 години са си сериозна разлика, да не казвам че са 2/3 от целия ти живот до момента :-)

Иначе и аз имам собствен бизнес и скоро ще направя 30, така че ако другия изчезне от хоризонта може да се обадиш :-) Всъщност... няма нужда да изчезва де, може и преди това да се обадиш... За твое улеснение нямам деца :-)

От 19

22.   От номер 20... За мен не е толкова голяма разликата имала съм и 16 години по-голям мъж от мен в живота си. С по-големите се разбирам по добре и в тях намирам това което всъщност търся. Те знаят какво искат, къде да го търсят и как точно да го постигнат. Не харесвам вчерашни келеши където още мама и тати ги издържат. И номер 21 благодаря за успокоението и улеснението ;)

23.   Номер 22, ами ако преди 4 години пак си си хванала 30-годишен, разликата е била 16 години, да :-) Това в кръга на майтапа. Но явно другия нещо не е бил много стока в леглото, щом чак от този си разбрала "какво точно означава думата секс".

И още един съвет, номер 22: След като ти харесва и се учиш от тези връзки, няма лошо, прави го, чукай се, но не забравяй едно: Тия дето сега са на по 30-35, и те са били някога "вчерашни келеши" и са ги издържали мама и тати. Всеки е минал през тоя период, просто някои по-бавно излизат от него. Това, което ти правиш в момента, е на практика да се пререждаш на опашката (на живота), и това е пределно ясно на всички дето са на тази опашка. Надявам се и на теб да ти е ясно. На теб ти е удобно така, и на другите може би за момента им е удобно, но никой не иска вечно да го пререждат...

Това, което искам да кажа, е че ако искаш все пак някога да имаш "нормална" връзка, която да се върти около тебе, а не ти да си сателита, рано или късно ще трябва да се занимаеш с такива "вчерашни келеши". Свиквай с мисълта. Хубавото е, че ако си избереш свестен келеш, той скоро вече няма да е келеш, за което впрочем може да му помогнеш много с опита, който събираш в момента. (Дано да събираш някакъв опит де... ) И тогава вече ще си ударила джакпота - и ще си е твой.

Но малко хора успяват. Стискам ти палци.

Кубрат

24.   Мерси много за съвета ти. Честно да ти кажа от известно време насам живея за момента и така ми е добре. Не смятам, че аз съм човека който трябва да помага на тия момченца да излезнат от тоя си период... тук смятам, че лично те сами на себе си трябва да си помогнат. А относно вартенето мога да ти кажа, че аз не се въртя около мъжете, а те го правят.... мъже много особено когато не искаш сериозна връзка... мъже на всеки ъгъл...!

25.   Не съм разбила ничие семейство нито съм разплаквала дете отнемайки му бащата и не са бабини деветини, а наистина всичко се връща. Сексът със женен е страхотен обаче ако си съпругата, а на другите ще кажа, че мъжете често кръшкат, но рядко си развалят семействата

26.   Аз и не искам да си разваля семейството. Отношенията между нас са само сексуални и ако се замисли човек за да се стигне до изневяра значи има причина за това... ако отношенията на мъжа и жената в един брак са в добро състояние никога няма да се стигне до това!

28.   Мъжете кръшкат за разнообразие а не защото нещо им липсва и горко на любовниците които не го разбират. Наистина ли си мислите че като спи с вас не спи и със съпругата си. Или пък му вярватв че жена му е усойница-ах горките.

29.   Хаха....аз съм сигурна, че спи с жена си, все пак му е жена... ама защо да не спи и с мен при положение, че му харесва ... :)

30.   До 28! А омъжените любовници какво мислиш че търсят! На мен не ми пука че спи и с мъжа си!

31.   30, да! Когато женени кръшват с женени нещата са ясни и нормални. Когато обаче "чичко-паричко" е захапал крехкото месце, не съм съгласен, защото му губи времето. Всеки орган, когато не се използва закърнява. В случая момичето свиква наготово да получава предостатъчно, без да се напъва и влага особено старание. Когато утре обаче забележи, че е навъртяла трийсетака, а от чичкото няма и следа (щото той си е намерил отново нещо още по-младо), какво я очаква? Летвата е вдигната прекалено високо и е невероятно трудно да се свали гарда. Същото е при обратната комбинация. Иначе нямам нещо против една краткотрайна такава връзка - във всички случаи действа освежаващо на "големите" и образователно на "малките". Проблема е "да оставиш шоколада след след първите две-три блокчета" :)

32.   Принципно съм била винаги против разклащането на семейства по подобен начин, но - мъжете просто имат слаби ангели.
А и при мен се случи така, че той сам си потърси, а и аз си падах страшно по него. И сега сме в такива отношения, и всичко е тип-топ. Той си е с жена си и детето си, на мен това не ми пречи, тъй като и аз си имам връзка, сериозна при това.

А и жененият мъж знае как да угоди на една жена. :)).. В какъвто и да е аспект.

33.   32 абсолютно съм съгласна с теб. Жененият мъж определено знае как да угоди на една жена... :)
от номер 20 Т.

34.   Я слезте на земята. Женените мъже търсят само чукане и нищо друго. Другото си го имат вкъщи. А пък за угаждането, ах ами нали трябва да им пуснете. Нали не си мислите че ще бъдете преди съпругите им. В момента в който свърши и мислите му вече не са при вас, а в къщи. Имат слаби ангели и като могат да ви изчукат защо пък не. Но освен секс друго няма какво да очаквате. И така живота ви ше премине без да се усетите.

35.   Спокойно, на всички ще ви се върне и гледката ще е много красива!
Номер 14, много си смела и предизвикваш много лоши неща в живота си! Ти от къде знаеш има ли карма или няма ''бабини дивитини ужас. "
Брей, чак ми се иска да те видя коя си!
Да не дойде един момент твоят мъж да се забавлява с други пък ти да тънеш в самота.... Е тогава това ще ти е кармата..

36.   Много ме кефи темата - секс със женен мъж.... звучи малко като секс със извънземен! ;))) Мъжът си е мъж - какви са тея етикето дето им залепихте на горките...
А па в един от коментарите... лошо като са замесени децата. Е, .... даже не лошо - подсъдимо е, особено ако са малолетни! ;)))))))))))))))))

37.   (от номер 20 Т. ) Мене си ме кефи пък... Няколко пъти вече го казах. Ако щеш заради тръпката или адреналина или каквото и да било. Иначе относно това което ще получа... Да наясно съм, че е само секс и засега мен това ме устройва. Относно за това дали ще ти се върне или не нямам особено мнение... Каквото е писано това! Щом нещо се случва значи е трябвало да се случи!

38.   Здравей, 37 и аз имам връзка с женен приятел и то дълга връзка... но това "секс със женен" - историята ми е малко по-различна и нямам как да знам какво е да се натъкнеш на женен от 15 години господин, който да обслужва младата си приятелка...

И все пак, защо да е по-различно? Какво толкова. мъж като мъж! ти не правиш секс със халката му. Мен даже ме ядосва като жена му се обади по време на секс, или той като се ждимка при щум пред входната врата.. изнервящо ми е, което много ми намалява възбудата.
И секса не е същия!

Ако аз се криех от някой, примерно от моя съпруг, все едно правя беля някаква... тогава адреналина щеше да ми е афродизиак... не знам - различни хора..;)

39.   "Какво мислите за секса със женен мъж? "
мисля че жената която го прави е голяма лузерка,
не може да си хване свободен мъж и затова налита на женени мъже които търсят балъкини за разнообразие

40.   Така е 39, ти проникна до дълбочината на всички човешки взаимоотношения! :))))))))))))))))))))))))))))))))))

41.   Сексът (особено честият) с женен мъж води до силно привързване, а то - до влюбване.
Не го правете просто, за да си нямате излишни главоболия.

42.   С женен или с неженен секса си е секс, но когато има тръпка, без финансови обвръзки. Иначе се казва с други имена!

43.   На 19съм. Преди 4години спах с женен мъж. Беше пърият ми. Жена му разбра и се разделиха. Не са разведени, зощото той не иска. Къде от интерес, къде от любов. Знам, че любовта му към нея още тлее, той ми го е казвал, но тлее. В мен е лудо влюбен от четири години и сме неразделяли. В момента е на 32. Това е основният ни проблем да сме официално заедно - да живея при него и др. Само сестра ми и най-добрата му приятелка лесбийка знаят за нас. Връзката ни е много освободена- когато мен ме няма той може да бъде с която си поиска, съответно и аз. За мен това не е изневяра, а свобода. Да не се забавляваме само зощото другия го няма ли? И въпреки, че имаме тази свобода, или може би иминно защото я имаме, рядко сме се възползвали от нея. И аз и той.

45.   Каквото и да говорите не сте ли чували че забранения плод е най сладък. Точно поради тази причина всички са ''за'' лично аз съм за секса с женен мъж. На 17 съм а той е женен с 2 деца 1 год. след като се заси4ахме в магазина му той ми се обади и излязохме. Тои е на 34 но ни е хубаво заедно правим каквото си искаме, ходим кадето си поискаме и когато можем. Нищу повече от секс няма между нас а и не бих си позволила да има. Ще кажете разликата е голяма във възраста ви, но ние никога не сме говорили на тази тема защото мен не ме интересува. Не бих си позволлила да има друго защото децата не са виновни.. за техния живот е нужен не само майка но и баща те нямат вина. и Коя съм аз че да и развалям живота на тази жена.

46.   Е, аз съм на 20, а той на 33.
И какво? Женен е. Голямо чудо. Има си и дете, което аз намирам за много симпатично, въпреки че не съм го виждала лично - само на снимки и той ми е разказвал за него. При това доста. И говори по такъв начин, без да ми досажда или да ме кара да се чувствам гадно.

Много е готин - и не само външно. И като характер. Не е с перфектно тяло, но аз и без друго никога не съм си падала по такива. Има много хубаво лице и това ме привлече в него. Да, ще кажете - повърхностна съм. Е, голямо чудо.
Хареса ме, почна да ме сваля - комплименти и т. н. и аз като си го харесвах започнах да му отвръщам.
От близо 3 месеца имаме сексуална връзка, но нищо повече.
Когато сме заено си прекарваме страхотно. И не само в секса. Говорим си много и все за различни неща. Добър слушател е и умее да ме разсмива много добре. Ако не беше сексът, щеше да ми се води като най-добър приятел.
А самият секс с него е... просто божествен. Виждаме се когато имаме възможност и двамата... и за едното виждане, в рамките на 3-4 часа примерно, го правим по 2-3 пъти, че дори и по 4. Просто е велико.

Да, аз съм ЗА секса с женен мъж. Живеем един живот и защо да се лишаваме от онова, което ни харесва? По-добре да сграбчим отдалата се веднъж възможност за нещо разтърсващо и наистина да го изживеем, а не после да съжаляваме, че сме си изтървали шанса. :)

*Злобичка

47.   Хващайте шанса, защото съпругите го имат, когато си поискат.

48.   имала съм 2 такива връзки, бяха прекрасни едната една година, другата 6-7 месеца.
Толкова обичана и желана не съм се чувтсвала, но по някое време съвестта ми надделяваше и се чувствах зле, че той е до 12-1 през ноща при мене и лъже жена си и просто спирах. Това са връзки за момичета, който искат секс внимание без ангажименти.

49.   Значи аз пък мисля, че секса с женен мъж е наи гадното нещо, което може да направиш. Първо ще изясня, че моя мъж ми изневери първи... това е най гадното, което ми се случи и се случва, защото той си продължава с изневерите. От яд и за да си отмастя по късно и аз изневерих с женен мъж и после не можех да погледна жена му и децата му в очите (понеже сме от малък гр. и се срещаме постоянно). И наи интересното, че докато моя мъж ми изневерява без да се съобразява с мен аз нямам право на изневери, защото, когато научи за моята изневяра(а аз го направих с цел)ме държеше по изкъсо. Изкам да кажа също, че дори когато му изневерих не ми хареса защото се чуствах гузна и като изтинска кучка. Аз съм против секса с женен мъж, защото може да има гадни последствия. Да останат ранени жени, плачещи деца питащи ''Къде е татко? ''иРазбити семеиства. Това не е шега работа нъли?

50.   49, много интересен човек си - била против, а го правила... Личи си иначе, че си от дълбоката провинция (за добро или лошо), защото светогледът ти е страшно ограничен. А да прежалиш тялото си, за уж отмъщение - гнусно. Не обичаш мъжа си отдавна, раздели се с него и стига с лицемерни игрички, пропиляваш живота си.
П. П. и той не те обича и не те уважава, просто го е страх да не го изложиш в селцето ви.

51.   Да 50... Точно, защото сам била и от двете страни затова сам против. Била сам и сапруга и любовница... Говоря за себе си, 4е не ми харесва. Да против сам и никога няма да повторя изнввярята си. Против сам, защото моите деца страдат от изневерите на баща си а те нямат вина за това нъли.... Синат ми, които е на 3 г. постояно ме пита''Къде е тати? ''А голямата ми дъщеря, която е на 7 г. Знае къде е татко и и го приема толкова на вътре. Когато си играят ги наблюдавам и знаете ли на какво си играят?? Ами малкия е мъжът, които отива при любовницата а малката е жената, която го чака с сълзи на очите.... Според вас това как се отразява на психиката им.? И на представите им на семейство? Нерекохте ме ''интересна''... не аз не сам интересна а мн. преживяла... И не го пожелавам на никого затова и сам твърдо против секса с женен мъж... А това, че изневерих на мъжа си да го нараня както тои мен... Това го правят всички жени за да си отмастят... Знам какво е да си жената на изневеряващ и какво е да си любовница на женен мъж и при двата вариянта страдаш ти -от 49

52.   до 49 „Това го правят всички ЕЛЕМЕНТАРНИ жени за да си отмастят... “

Съжалявам - не съм тази, която има право да те съди, но не мога да си представя да се отдам на друг мъж, на мъж, когото не обичам. Иначе, пак се започва с тирадата с децата. Не разбрах сега - разведена ли сте, или просто поддържате фасадата „заради децата“?
Самата казвате, че са травмирани - или просто сте финансово зависими от съпруга си?
Много въпроси стоят във въздуха, но е факт едно - никаква любовница не сте била, просто отмъстителка, изнасилила собственото си тяло. Гнусна ми е самата представа да си легна с мъж, когото не обичам - ей така, за отмъщението....

Но, да - познат ми е Вашият начин на мислене, ограничен. Напуснах моята си провинция много-много отдавна, но в градчето ми случаи като вашия не само не са случаиност, а са си правилото. Не ми е чудно, че смятате, че всички жени правили такива отмъщениица. Не, не е вярно - нормалните жени се развеждат, когато бракът е изчерпан, не спят с някакви случайни мъже уж, за да напизмят на съпруга си. Е, господинът не се е стреснал, споко - продължава и ще продължава, докато децата му порастнат, после - ЧАО.
Аз бих гледала да съм първата, която ще напусне подобието на брак, да подредя живота си и да изгледам децата си нормално, не в подобно подобие на семейство.
Всичко хубаво желая - човек цял живот се учи.
Безгрешни хора няма, но Вашето за мен не е живот - нито обичате, нито сте обичана, живеете в лъжа, а истината дори невръстните дечица знаят.
Не ги травмирайте със сълзи, скандали и изпълнения - щом играят на такива игрички, значи са го видяли у дома. Поне като искате да си играете на семейство, играйте добре! За мен сте точно толкова отговорна за провала на семейството си, колкото и мъжът Ви. Ако не и повече, защото точно ролята на съпругата е да намира компромиси, да търси решения, да се грижи за нормалния живот на децата си, за уюта, за възпитанието им. За мен вие сте травмирали децата със сцените си, не мъжът ви със забежките си, защото те са били свидетел на вашите сцени, не на неговите изпълнения в леглото.
Дайте шанс на децата си и се разведете. Съжалявам, просто не е далеч времето, когато аз самата бях детето, когато се събирахме приятелки и се молехме родителите ни да се разведат най-после. Но те не го сториха - как иначе - „заради децата“.

53.   До 52 Мога 100% да кажа, че малкия е пресъствал на секс сцени на любовницата и на баща си дори малкия ми е разправял за тях. Да играем си още на сем. заради децата но не само това а защото тои не ми позволява да си тръгна. Аз сам наясно с това, че тои не ме обича. И за да му изневеря сам била ожасно наранена и онзи с когото изневерих е бил на точното място и в точното време. Това е мн. сложно и дълго за обесняване но не го пожелавам на никого... Ок. Да селска сам ако има лощо в това.. не го знаех. Освен това любовницата на "моя"мъж постояно ми звънни по тел. пище смс и ми говори ужасни неща.... Има куп неща, които не знаете за да ме съдите. Споменах също, че когато изневерих не ми хареса и няма да го повторя освен ако не е с чуства... Освен всичко опира и до ''характер''.. Аз съм тъкава... Отмъстих си и го заболя сигорна съм, защото от тогава е малко по добър с мен... Но просто ще изчакам още малко време и ще се махна от този ''ад'... А вие си ме съдете и коментираите и мислете за селска глупачка... която
знам, че сам...

1-50 от 66