Споделена история от Секс и интимност

И двамата сме загорели!
Здравейте на всички. :) Много е неприятно това, което се се случва с мен и един приятел. Търпим всеки ден и го караме на чикии, но това е нормално всички лъскат ще си кажете... НЕ! Не и при положение, че сме аз 23 и той на 20 години. :( Всички около нас вече правят секс, а ние гледаме с сълзи на очите и се питаме, защо е толкова несправедлив живота? Питам и вас читатели, защо добрите момчета нямат късмет? Нужно ли е да се правя на педеруга за да ми върже някоя кифла от столична дискотека? Знаете ли, че Няма да стане тая работа! Ние сме мъже и половина и искаме да си намерим приятелки, но не само това, а искаме да се скъсаме от секс с тях и да живеем щастливо.

Да имаме възможност и да ходим на платена жена, но това решение ли е? Стигнахме до такива времена, че прииска ли ти се секс отиваш на лечение срещу 100 лв. Всеки път трябва да даваме по 100 за да не сме самотни, дори някои мъже цял живот го карат на заплащане. Адски сме загорели и какво да направим? Искаме женска топлина.
Сега ще кажете: Ако искаш топлина застани до радиатора. :)
Ами вижте сега спряха ми парното и освен това няма къде да му го вкарам. ;) Това е шега, но ако не правим секс, какво ще правим? Аз тук четох доста истории и ми направи впечатление, че много се оказаха момичетата, които са яко изтръпнали за секс :) Защо пък ние не попаднахме на такива до сега?

Вижте сега аз и моя приятел сме на терапия - чикии:) нямам представа как е при него, но аз съм на 5, 6 на ден само ръчна без спирачка и ми е доста мъка... даже помня преди няколко дена ми прилоша в банята след рекордната 8 - ма злобарка:X Това е от нас и терапия без медицинска сестра не ни устройва. Пишете и давайте своите съвети и без обиди

Коментари

1.   Смях, смях и смях в залата. Страшно много ме разсмя. Обаче, явно няма жени около теб. Къде ще ги търсиш не знам. Ако не в дискотеки, търси ги на други места. По опашки в хлебарници и супермаркети, или в театри, на концерти, в спортни зали, кафенета, барове, магазини, на планина, в рейс, във влак и т. н. И като видиш някоя дето ти харесва иди и се представи и се запознай. Една ако те ритне, друга пък ще ти се усмихне.

2.   докато ти четох коментара се пръснах от смях. вземи стани един комик, пиши сценарии или нещо от тоя род..

3.   Аз съм женен и карам по 2-3 злобарки, ами това е живота, ако си привлекателен спираш чикиите и праскаш.

4.   чики рикито е сладка работа - винаги ти е под ръка, минаваш тънко и не изневерява никога,
късметлии сте и двамата, хаирлия да ви е:)

5.   И аз съм в същото положение :)
Ходех по проститутки, но е незадоволително. С презерватив не мога да свърша, а без не бих рискувал.

Ето номер 2 примерно дава един много добър съвет, остроумен си пада момчето...

6.   Не се пресилвай, защото си изтощаваш половите органи. / са много.

7.   Пробвай да се запознаеш с жени в сайтове за запознанства. Там бъка от жени търсещи какво ли не- от сериозна връзка до афера. Не е нужно да се правиш на педеруга. Има достатъчно жени. Днес четох, че в България на един мъж се падат по 2 жени. така че си хайрлия! Чекиите са добре, те са упражнение което поддържа уреда изправен:) Заговаряй жените, бъди любезен, но не и срамежлив- и ако една те отреже, друга ще ти отвърне!!

8.   Правилно ли прочетох, че женен индивид го кара на злобарки?
Сега вече съвсем ми отиде надеждата, че ще погаля някое коте...

9.   Готин си... и ужасно забавен.... момичетата харесват такива момчета, освен ако нямаш много преуморен вид.... :)поздрави... ЗАРА 36

10.   Споко бе пич! Такъв е живота!!! Като женен имам няколко мераклиики, но аз си жуля чикиики, щото жена ми се прави на интересна, а на мен не ми се забърква в скандали, което в нашето положение си е гарантирано, а и е свързано с преразход на семейния бюджет. А когато бях на твоята възраст, нещата стояха точно така и при мен - мерак, нагон и само чикии. После се светнах на каки и лелки. После се ожених, разведох и... пак суша - ирония на съдбата! Когато пак се обвързах - мераклиики колкото си нещеш... Така, че не се впрягай, но не спирай да чукаш - все ще ти отворят някоя врата!

11.   Ами виж колежки, съученички, в кварталното кафе, интернет... Който търси, намира ;) Един познат направи доста бройки от сайтовете за запознанства....

12.   На истинските мъже не им трябват жени - самозадоволяват се.

Ама сериозно, проблемът не ви е в липсата на секс, а в нагласата за него. На 23 съм и съм девствен. Не бих го признал пред приятели разбира се, но по никакъв начин не ми пречи на живота, нито пък ме предазполага към това вашето. Достигнал съм до извода, че сексът не е необходимост, макар навсякъде да ти плямпат друго. Има много по-важни неща от него, пожелавим ви успех да ги откриете.

13.   Не знам дали трябва да коментирам защото съм жена, но има много саитове за запознанства в които можеш да се регистрираш. Там има много момичета които търсят неангажираща връзка и секс за една вечер, а стечение на времето може да излезе нещо. Ако не ще ти остане е****то. Късмет

14.   Автора: 10 много ти благодаря е това се казва положителен коментар и повече такива хора да има. Преди няколко месеца покрай мен мина една много красива бизнес дама с рокля и невероятно готини крака, гърди и дупе.. потекоха ми лигите, а прекрасното и женско тяло ми се запечата в съзнанието до ден днешен. Може би трябваше да я заговоря или да я питам търси ли си чистач в офиса. :( Е да не го направих, но за сметка на това се прибрах и отидох на пожар в банята.. извадих си смочето и за има няма минута се изплюх на мивката. Добре де номер 10 какво е това? Млад съм искам да си използвам инструмента, но няма какво да ремонтирам. :(

15.   "10". Казах - ирония на съдбата. Също казах: "чукай - все някъде ще ти отворят". Пробвай, импровизирай, рискувай, но трябва известна деликатност - с думи не може да се изрази. Обръщай внимание на външния си вид, научи някой комплименти, обърни внимание как го правят около теб, по филмите. В крайна сметка има една приказка: "няма жени, които да не искат, има мъже, които не знаят да си поискат... " Макар, че това по-скоро ще ти прозвучи обезкуражаващо не се отказвай!

16.   Автора: Чикията си е дар от Бога няма какво да се лъжем..
Благодаря за съвета и дано ни провърви.

17.   Хаха, братле сбърка ме от смях. Аз съм на твоите години и съм си голям чекибоец :D, но поне си хващам приятелки от време на време. Но като съм сам си пукам шашки яко :D Ще се оправи положението спокойно. Просто бъди по-нахален(в рамките на нормалното естествено).

18.   Има много Сайтове за запознанства. Преди време се бях регистрирала в един от тях и там хората търсят главно секс. Има и такива, които си търсят сериозна връзка и са необвързани-но са малко. Повечето са семейни и търсят да свалят нещо настрани. А за теб-да има и един нов Сайт-TWOO-там даже са подредени по градове и като пишеш от кой град си и като си сложиш няколко хубави снимки ще се изтрепят да те търсят. Не мисля, че причината е във външния ти вид-навярно си много хубаво момче. По скоро нямаш опит със жените. Трябва при всяка да действаш индивидуално, според това каква е тя. Ако е по бързата процедура-караш директно, ако иска повече ухажване-ухажваш я. Това е-как да си обясним, че има грозни мъже с красиви жени и обратното-красиви мъже с грозни жени. Трябва ти опит-а ти го нямаш и затова стоиш в банята и караш на ръчна. Успех ти желая.