Споделена история от Секс и интимност

Секс играчки - въпрос към мъжете
Жена на 40г съм, имам приятел, използваме вибратор анален и вагинален, анални топчета, и др. секс играчки. Хубав секс правим разнообразен. Въпросът ми е, ако подаря на приятеля си изкуствена пъшкаща вагина, дали няма да го отблъсна от себе си, много се чудя, затова моля мъжете ако някой е използвал да ми даде съвет как да постъпя. Благодаря.

Коментари

1.   Ще го отблъснеш, за всеки случай не му подарявай това!

3.   Зависи, аз си падам малко по екпериментите и това би ми харесало. Въпрос на усещане, моментно състояние ...
М 33

4.   Според мен много българи се страхуват да експериментират и да опитат нещо по-нестандартно, искат го но не си го признават. Ако не опиташ няма как да разбереш кое ти харесва или кое не - така че....

5.   Мъжът обича истинското !!

6.   НА прави това - категорично. Ама много категорично :)

7.   Кажи му, че ако ти купи най новия модел "ВЪЗДИШАЩ ГРЕЗДЕЙ" ти пък ще му вземеш "ПЪШКАЩА ВАГИНА"

8.   Не му причинявай това. Ако няма чуство за хумор, просто ще си съсипете връзката. М40

9.   По добре не го прави защото като чели му казваш аз се задоволявам с вибратора ето ти на теб вагина, също може да се обиди и други тем работи...

10.   Подари му тая вагина кат те няма теб да си лупка нея кво толкоз...