Споделена история от Секс и интимност

Нормално ли е това?
Аз съм на 25 години и до сега съм имала 11 интимни връзки в живота си, нормално ли е това? Курва ли съм? Разбира се мъжът ми не знае за това, а мисли че ми е 4. Редно ли е според вас да го лъжа или по добре да му кажа, мо ме е страх че ще помисли че съм курва? Моля за съвет.

Коментари

2.   Еееее, ти пък. Аз имам 60 и съм на 23... не се гордея с това, но щом ми е било хубаво... Естествено никой не знае за това де. Така, че не е нужно да казваш на никой. Нека това бъде твойта малка тайна.

3.   Курва ли се чувстваш? Не си ли искала да бъдеш с тези мъже? Не ти ли е било хубаво? Странни сте, бе хора! Живеете веднъж. Искала си да си с някой и си го направила. Не виждам нищо лошо. Трупаш хем опит и обогатяваш сексуалната си култура. От друга страна опознаваш по-добре собственото си тяло, ерогенните си зони, избираш най-подходящия партньор. И ако към всичко прибавим, че използваш предпазни средства..., не виждам какво те притеснява.

Но според мен така или иначе мъжът ти не бива да научава цифрата. Това няма значение, но ще доведе до сънения, а и ако неговите са по-малко..., смятай, че ще достигне твоята бройка и ще те мине.

Живей си живота и не съжалявай за миналото.
А ако случайно насила си била с тези мъже, т.е. просто защото те са го искали, то по-добре се замисли дали да не си изкарваш по този начин прехраната. Бъди проститутка, не курва ;)

4.   Гаджето ми е на 17 и е имала 4 не се тревожи :)

5.   Ама какви сте мръсници жените ... отвратен съм от вас.

6.   Ама какво значение има кои колко връзки е имал. Аз съм имала много но не съм разказвала за тях. И бъди сигурна,че мъжете не обичат да слушат за връзките на жените си.

7.   Да, мъжете не обичаме да знаем колко са били на нашето място...

8.   Ами, големичка е бройката, но мъжа ти няма защо да знае, нали? А и спокойно - имам приятелка, която е на 20, прави секс от 5 години, и има 21 бройки... според човека е всичко, няма от какво да се срамуваш.

9.   Аз съм на 13 и вече съм го правил 2 пъте с Гаджето Много те обичам петенце

10.   Не му казвай но не си курва аз съм бил с повече жени и не смятам, че съм курвар. Вземай всичко хубаво от живота. Той е твой.

11.   В никакъв случай не си курва... И моята бройка е същата... За никого не съжалявам - било ми е хубаво. Съпругът ти трябва да знае че е единствен, никакво споделяне за другите.

12.   Приятелката ми е на 23 аз на 19...Тя е била само с 6 човека,това е нормална бройка, но с 3-ма от тях е ходила по 2 години и нещо, а другите са били грешки. На още толкова е духала като със свирките е започнала от 13 годишна... С по-малко бройки е от теб но според мен това е по-курвенско... не казвай на мъжа си така му е по-добре иначе и той като мен ще започне да изневерява или ще се чувства просто 1 от тълпата...

13.   Зависи колко е гнуслив мъжа ти ;)