Споделена история от Секс и интимност

Френска без презерватив с проститутка
Здравейте,
Имах неблагоразумието да си платя на проститутка да ми прави френска без презерватив докато свърша, с гълтане. Всичко беше 3 минути. С право може да ме обвинявате. Въпросът ми е найстина каква е вероятността да се заразиш със СПИН? Правилно ли съм планирал да си направя тест след 45-тия ден и след 6-тия месец, за ХИВ, хепатит и сифилис.
Благодаря ви за помощта!

Коментари

1.   Прочети темата „СПИН симптоми“ и ще разбереш, че е практически НЕВЪЗМОЖНО да си се заразил от ХИВ. Но не ти е малка грижата. Следните тестове трябва задължително да си направиш
хив при фелацио -не е възможно!
останалите венерически-да!
тестовете са както следва
- сифилис 6 седмици
- гонорея 10 дни
- херпес и хепатита 3 месеца

Едно ще ти кажа, СПИН не е най-лошото, което може да ти се случи. Негативен ще ти е теста, 100%, но не се успокоявай и не си свиркай. Всяка от горните болести, ако е нелекувана може да доведе до инвалидизиране и СМЪРТ - ужасна при това. Внимавай сега и не прави секс без кондом с партньорката си. Особено хепатитът е доста коварен.

2.   За СПИН теоритично е възможно, но на практика е много малко вероятно. Мисля че така е и с другите болести. Най-вероятно нищо ти няма, но все пак се прегледай.

3.   Правилно си планирал. Много голяма тъпня е да идеш на курва и да си рискуваш здравето така. Вероятността за СПИН не е голяма.

4.   Номер 2. - не мисли, а почети малко литература, вместо да заблуждаваш хората.
Не само, че има вероятност, а и е сигурно заразяването от останалите венерически болести, ако жената е била носител. От СПИН не може да се е заразил човекът. Номер 2 при това мислене да отиде по-добре да си направи тестовете, описани в номер 1.