Споделена история от Секс и интимност

Кунилингус и Фелацио
Аз съм мъж на 44 г:
Обичам да правя фр. любов (даже предпочигам аз да и правя) на партньорките си... също така обожавам поза 69, но ми прави впечатление, че повечето жени отказват да правят фелацио или по-скоро не знаят как.

Е, интересно ми е как оценява българката собствените си способности в това направление?

Коментари

1.   Аз, като едно младо 20 годишно момиче мисля, че се справям много, много добре. Винаги когато го правя, го правя с желание.
Нежно и леко агресивно, но винаги достатъчно хубаво.

2.   Ами пробвай с по-младички. Иначе, действително има сред българките много голям процент, които изобщо отказват. Жена съм и сме си говорили с приятелки по темата - не е от гнус, от егоизъм е и мързел

3.   Въпросът ти е доста интересен и да ти кажа честно жените,които правят орална любов са повече от мъжете.Но всичко е относително,ако обичам партньора си,ще се старая да му доставя повече удоволствие отколкото очаквам да получа.А всъщност от реакцията на мъжа ми разбирам дали го правя добре или не.Това е от мен-жена на 32г

4.   Авторът:
Интересна полемика стана. В интерес на истината умирам от кеф когато гледам как свършва ДАМАТА докато и облизвам ануса и котето.

5.   Автора, темата ти заслужава внимание, но моля не я превръщай в секс чат! В общи линии съм с твоите разбирания и на твоята възраст. Моето мнение е, че няма значение кой-как оценява своите възможности, а как разбира, че върши нещата правилно. "Когато гледам как... " - дали не си представяш всъщност нещо...? Когато се правят тези неща ако си достатъчно всеотдаен, няма как да видиш в буквалния смисъл резултата. Виж да го съпреживяваш е друга работа.
Защо доста жени възприемат фелациото като неприемливо задължение, може би по-скоро виновни сме ние мъжете, защото много често го употребяваме в изказите си като наказание - "ще го духаш" във всички сучаи звучи като закана? Че на някои им е неприятно, си е съвсем нормално. Има естествено и такива, на които като на нас с теб им харесва да го правят. Друг е обаче въпроса дали внимават за реакциите отсреща...
Хубаво би било да видим какво е съотношението на дамите, които го правят наистина и с удоволствие за себе си и тези, които го правят само заради партньора!

6.   На 23 години съм. Категорично отказвам 69. Причини, колкото щеш, но като най- основателна определям факта, че не ми харесва.

7.   Обожавам да ме лижат. (жена съм). Най- върховното удоволствие за мен е когато някои мъж търпеливо и интензивно ме задоволява с език. Да духам мога и аз, като съм забелязала, че ако съм наистина влюбена в даден мъж, нямам задръжки при правенето на свирки- просто ми се отдава и го правя с удоволствие. В мoмента приятеля ми е по- неопитен от мен. Аз му правя свирки, той на мен- не. Гнуси се още, не се е отпуснал предполагам. Много ми се иска някой ден да се отпусне и да направим 69, това ще е върха. Tа въпрос до автора: Мислиш ли, че на по- неопитните мъже/жени им трябва определено време докато почнат да духат? Жена 34

8.   Опит трябва за тези, които го правят по зъдължение! А за тези мъже и жени, които го правят за собствено удоволствие си им идва от вътре!

9.   Жена съм на 30г. Обожавам да ми правят френска... но... съпругът ми не умее. Казвала съм му и съм му показвала стотици пъти, но просто не му идва отвътре да го направи качествено и това е. След 3-4 минута продължава с ръка, което си е гадно. Аз в началото му правех по 20-30 минути свирки като нарочно удължавах времето, защото знаех, че му харесва да е по-дълго, но като няколко години получавах от негова страна минимума, спрях. Научих се да го докарвам до края и аз за около 5 минути. Казва, че го боляла устата и езика и други глупости.

10.   От Автора до №9
Предполагам че не може да се отпусне човекът а има и друг момент... опитът ми показва че ако вкуса и миризмата на пусето ми допадне и секса е супер след това.
Теоретично е възможно феромоните ви да не съвпадат.

11.   N 9, и мен ме заболява устата като правя френска на мъжа ми. по принцип ме възбужда, но след няколко минути просто не мога повече, явно си стягам устата повече...

12.   От номер 9, авторе, аз проблеми със секса нямам. Никога досега той не ме е лишил от орални ласки, просто не ми е достатъчно това, което ми дава. Номер 10 и мен ме боли устата като правя френска на съпруга ми. След 10-15 минута имам чувството, че няма да мога да си я затворя после. Някоя дама ако иска да сподели как го брави без да има болка ще съм много доволна. Но не е от липса на тренировки, защото правя почти всеки ден.
Имам и въпрос към автора и всички мъже:Вие как се справяте с изтръпването в устата? (ако го има при вас)

13.   Абе на мен цялата уста не ми изтръпва, защото практически не участват всички лицеви мускули при кунилингуса, но езика... по-точно ципата под езика на другия ден /когато го правя по-продължително и активно/ направо ми се взима акъла...

14.   Аз си мисля, че оралната любов е нужна най-вече на жената. Не на мъжа. Мъжът винаги ще се задоволи. Докато жената може да остане незадоволена при секс, което не е добре.
Затова практикуването на кунилингус е според мен едно добро решение. Лошото е, че не всеки мъж е навит да го прави. Лично за мен е важно жената да е с хубави телесни форми и най-вече с яки заоблени бедра и стегнат бюст. Например като тенисистката Каролина Вожняцки, Бритни Спиърс или дори Андресса Соарес, въпреки че тая последната не е мой тип и не ми е в категорията...

15.   Скъпи дами, ние, мъжете нямаме клитори. И цици нямаме, влагалища пък - хич. Което значи, че идея си нямаме какво всъщност чувствате по време на секс. Казвам ви това, защото ако не давате обратна връзка къде, как и по колко ви прави удоволствие, ние няма как да разберем. Между другото - жена с жена няма еднакви в сензитивността. Научете мъжа къде са ви ерогенните зони, всяко хубаво усещане веднага трябва да му бъде показано. Ако не е някой чук - ще се научи.

16.   Аз пък мисля, че жените, които правят френска на мъжете по20-30 минути са напълно луди - е то бива -бива чак толкова да правите евала на мъжа и да му обгрижвате оная работа, ама чак пък толкова. Освен това при кунилингусът мъжете нищо не си слагат в самата уста, а работят главно с език, което е много по-готино от това да лапаш нещо, както е при фелациото- изобщо мъжете както винаги са на далавера.

17.   е моя мъж ме е лизал и цял час, но се старае да ми направи удоволствието. не че после не мрънка че съм много трудна да съм вземела да видя нещо в помощ от секс магазин. колкото до свирките аз го претупвам за 5мин. и го яхвам, а когато ми се иска да свърши минавам на задна и той все се оплаква че пак съм го прекарала. За компенсация го правим още веднъж набързо, но само секс. Той се надървя самичък не му е нужна помощ.

18.   Номер 16, глупости, езикът е мускул и се уморява много по-бързо, а ние просто трябва да лапнем нещо и да мърдаме нагоре-надолу :D

19.   Заглавието на темата ми звучи като: "Гайка и Болтче". Та това са само елементи от цялостната машина, наречена качествен секс и чудесни взаимоотношения, любов... Защо трябва да се акцентира специално върху тях, да се вадят от контекста и т.н.?
Естествено, че гайката сама по себе си не означава нищо, освен да ти дрънка по джобовете, а някой може дори да го е гнус да я завие, но вложена в един съвременен автомобил - тя върши чудесна работа.
По същия начин хората правещи добър секс и изразявайки себе си, малко ги интересува кое какво е и как се нарича според медицинската терминология - те просто сами си стигат до него, дори и да са расли в гората, и човешки език да не знаят.

№16, ти явно не правиш секс а сделки :) По-важното е да не се минеш... :)

20.   За първи път чувам подобно мнение, вече и ученичките са специалистки по фелациото. Ако авторът говори за жени, минали 50те с ниско самочувствие и притеснения в секса, тогава е прав. Аз съм на 41, имам дългогодишен брак и плътен и редовен секс без табута. 69 е нещо любимо и за двама ни. Фелациото ми е приятно и дори съм готова да го правя, без да получа нищо насреща в момента, ако бързаме или нямаме подходящи условия. Обичам секса, това е:):Също така мисля, че с възрастта, сексът става още по-сладък и чувствен между партньори, които се обичат, макар да са от дълго време заедно. Мисля, че открих истинското удоволствие от секса като жена едва след 35-37 години. № 19 го е казал много добре като цяло.

21.   И аз правя филацио на мъж ми и доста съм се поошлайфала вече. Мисля, че 10 мин до 15 като заигравка в началото преди секса е добре. Правила съм и по 15, максимум 20 мин., но мисля, че това е добре само ако не правите нищо друго и с това той свършва. Иначе идва някак си прекалено и краката ми изтръпват и коленете, както и да застана и да се завъртя, а и на него му се иска и друго... Иначе обикновено след 10 мин. той ме вдига и ми казва да "му се нанижа отгоре", а пък аз много често искам още да продължа и му казвам "още малко", защото много ми харесва.... и той ме оставя, за около 5 мин още.

За да не ме заболи устата, аз редувам облизване(отгоре до долу и около под главичката), със засмукване по-бавничко в началото и постепенно забързване на темпото... както и от време на време спирам поглеждам го, прегръщам го и целувам по корема и пак така.
Много се старая и никога не претупвам, защото обичам да му доставям удоволствие, а и на себе си също.

Да ви кажа откровенно аз не бях правила това никога преди, въпреки, че той ме е молел, аз просто с нежелание съм отбивала номера. Някак си съм считала, че това е как да кажа.... унизително, гнусно и тем подобни, за съжаление.... Чак сега си давам сметка какво съм пропуснала, но пък сега си наваксвам. Но така стана напоследък, че сексуалния ни живот някак се затлачи и не беше никак вълнуващ. И аз за себе си реших, че нещата трябва да се променят и освежат-ние сме женени от дълги години.... И реших да направя неща, които никога не бях правила преди и по-начин и с желание, което да се харесва и на съпруга ми. Прочетох от тук от там кое как се прави и реших, че ще пробвам. А бе казах си, така ще действам все едно, че живота ми зависи от това.... а и действително имаше нужда от някакво разведряване на обстановката(по същия начин и с аналния станаха нещата)... Даже той ми се чудеше и викаше:"Какво ти става, много сексуална си станала напоследък. ".... Ами да, така се чувствам жива и по-пълноценна, изразявам себи си.... чрез секса. :)

подкрепям н. 20
Наистина с времето секса между партньори, които се обичат и искат да раздадат от себе си максимално за другия става още по-сладък и чувствен. А аз открих истинското удоволствие от секса едва на 44г. Но по-добре късно отколкото никога, нали?

22.   До №44- по-скоро си открила, че вече остаряваш и че не си интересна на съпруга ти вече, както и че ако не му го лапнещ ти, някоя друга ще му го лапне, както и че ако не му дадеш отзад, друга ще го направи. По всичко личи, че го правиш само, заради мъжа ти, ако теб те кефеше, щеше да почнеш да го правиш много по-рано. А че свирката си е унизителна за жените си е абсолютната истина. Това, че жените вече едва ли не трябва да се състезават с какви ли не свиркаджийки и дашни отзад мадами само принизява като цяло женския пол и кара мъжете да мислят жените за парче меси-Днешните жени нямат грам достойнство

23.   Къде го тоя №44? Ти да не гледаш в бъдещето нещо? :)

24.   Грешка- това съобщение беще до №21

25.   Ти н22, вместо да се занимаваш да анализираш хората-кой какво правил и защо, по-добре сподели нещо от твоя сексуален опит-темата е Кунилингус и Фелацио.
Не ти е работа да даваш оценка на хора, които дори не познаваш.

Много е лесно само да преклепваме отстрани и да се правим на интелегентни и достойни. Защото секса е преди всичко доставяне на взаимно удоволствие между партньорите и понятията, които ползваш тук не важат.... няма стандарт за това.
Да кажеш, че жена, която прави орален секс със съпруга си е жена без достойнство-това е повече от смешно.

А пък ако няма какво да кажеш, моля подмини темата и не слагай етикети за хората, които са достатъчно зряли за това, което правят....

26.   От 9 г. съм женен. Първите 5-6 години жена ми така ме обгрижваше, чак във гърлото си го вкарваше като по филмите, но не знам какво се случи и малко по малко намаляваше това желание в нея, докато от две години не го е правила нито веднъж. Аз винаги съм се старал както и продължавам, като във момента всичко се свежда до това, че тя лежи по гръб, аз и правя масаж и целувам, докато започна да е задоволявам с език и след 10-15мин тя се повдига на задна и нещата приклучват за минути. Поне хубавото е, че почти винаги заедно приключваме(тя е със спирала). Повтарям и винаги, че това изобщо не ми е достатъчно, но след като тя е свършила веднъж не иска да е докосвам повече, та дори 2-3дни. Относно схващанията на устата, специално за мен всичко е тренировки :)) случвало ми се е да прехвърля 30те минути и нямам такова неприятно усещане. В заключение само да добавя, че когато и правя кунилингус това ме подготвя/възбужда и мен за следващия етап. Така беше и с нея преди време, просто е виждах как се възбужда и подмокря, но сега нещата не стоят така при нея. (хигиената ни е безупречна и на двамата, не вярвам да е заради това)

28.   Аз съм мъж на 45г, навремето се научих да лижа и до сега го правя, разведен съм от 8гимал съм връзка с няколко жени и всичките съм ги лизал направо плудяват и достигат до оргазъм, всички ми казват че е много готена, който мъж не лиже не знае какво е

30.   До "От 9 г. съм женен..."
Има някакво обяснение тази промяна:
1. Глезиш жена ти и ти се е качила на главата (станала е егоистка).
2. Не те смята за мъж в къщата, а е някоя властна и те натиска.
3. Има си любовник или увлечение по друг мъж и фантазиите и вкл. сексуалните са насочени към него.
4. Има физиологичен или психологичен проблем, който се пренася в отношението й към теб.
5. Просто си случил на кучка :)
Ако положиш усилия вероятно ще разбереш истината.

31.   Аз съм мъж на 28 и също обичам да задоволявам съпругата си с кунулингус. Понякога са необходими 4-5 минутки и тя свършва. Но понякога се случва да я лижа и по 30 мин и повече, при което изпитвам неприятно схващане, което прераства дори и в силна болка. От разтварянето на челюстта и държането на езика в извадено състояние цялата уста ме заболява. За момента единственият начин, по който до някъде успявам да облекчава тази болка, без да спра стимулирането на клитора и, е като поемам в уста цялата и "зона". Така клитора и остава в устата ми и не е нужно да си протягам езика навън, съответно движенията са по-леки и с по-малка амплитуда. Разбира се цялото това "мъчение" си струва, защото после тя ми се отблагодарява със страхотна свирка.

Споделете какво правите вие за да не ви боли устата?

32.   Ами българката е задръстена и не може да задоволи мъжа си. Общо взето на 10 мъже само един е задоволен от половинката си. После се чудят защо им крадат мъжете...