Споделена история от Секс и интимност

Харесва ли ви оралната любов?
Въпросът ми е насочен главно към господата. Харесва ли ви да правите орална любов и какво изпитвате дали е същото като при нас, и дали го правите защото очаквате да ви върнем жеста.

Коментари

1.   Aз обожавам да лижа. Не защото чакам свирка. Просто като удоволствие ми е, а и да овлажня допълнително.

2.   Обожавам да и правя и мисля, че зная как!

3.   Здр.
Аз лично обичам да го правя, ..
просто така ми идва по някой път като желание отвътре, и докато го правя се опитвам да си представя какво точно усеща жената на която го правя и това доста ме възбужда :)
и та така...

4.   Умирам от кеф да правя Кунилингус на някоя дама и да я гледам как се гърчи от удоволствие.

ZeroGravity

6.   еми... след като и двете страни го желаят... си е хубаво... това е...

7.   Ами то вие съвсем не изпитвате едно и също - едни наисина сами изпитват удоволствие, други направо се отвращават. А иначе можеш буквално да провериш - намираш себеподобна, любопитна, навита и я излизваш. Има обаче един критичен момент - ако вземе да ти хареса! Говоря сериозно и от опит. Преди много, много години на младини, на пияна глава реших да проверя какво изпитват жените... За мой ужас ми хареса невероятно. До днес обаче повече никога не съм го повторил - за нищо на света нямам намерение да "обръщам резбата" - звучи ми ужасяващо! Та добре си помисли за любопиството си...

8.   Любопитството ми е насочено към желането ма мъжете да лижат, а не жените. Предпочитам мъже все пак и благодаря за откровенията. Авторката

9.   То и аз така - хетеросексуален съм си, но от любопитсво взех та поверих и смея да твърдя, че знам какво изпитват поне някои жени - тези, които си казват, че им харесва :)

10.   Аз лично обичам, защото искам да задоловя партньорката си, а не от желание за други работи от нея...

11.   Обожавам когато почвам да правя секс с приятелката си да я лижа....
Таман сме се разсъблекли, разгорещили и я скъсвам от орална и после минаваме към половия акт.. ТЯ всеки път ми изглежда доволна.

12.   Авторката, така и не конкретизира какво изпитвате "вие" /едва ли всички жени възприемат еднакво, както фелациото така и кунилингуса/ - на теб самата ти харесва яко или го правиш с отвращение? Ако случайно съм разбрал "духа" на въпроса ти - аз самия изпадам в луд екстаз, когато лижа!!!

13.   Ще ти отговоря номер12. Много ми харесва да правя на партньора си фелацио. Усещам, а и виждам възбудата му и това ме докарва до ръба. Не очаквам да ми връщат жеста, но ако искат не съм луда че да се дърпам.

14.   Възбуждам се когато ближа жена и мога да го правя с часове. Усещането че жената свършва няколко пъти и стоновете е влудяващо и възбуждащо. Боже а вкуса и миризмата там са още повъзбуждащи. Обожавам жените да свършват в устат ми. Харесвам да ближа и ануса им.

17.   За мен лично оралната любов е изкуство изпълнено с финес и романтика, изкуството да доставяш удоволствие в пълния смисъл на думата да галиш нежно нейното коте докато тя се наслаждава и движи своето тяло издава най чистия възбуждащ звук и ме кара да полудявам само със движенията си но най приятно е когато тя свърши доставя ми истинско щастие че съм и доставил най чистото удоволствие което един мъж може да достави на една жена.