Споделена история от Секс и интимност

Как да разбера дали жена ми...
Би искала тройка с още един мъж? Дайте съвети, без да я питам директно?

Коментари

1.   разкажи и, че си слушал в рейса за една такава история и и опиши твоята фантазия. Ако се развика, значи забрави. АКо те изслуша внимателно, значи и предложи.
Жена 28

2.   Ами завърти тема за секс и я питай тя дали иска.

3.   То пък ти ако не познаваш жена си аз ли да я познавам? !

4.   Не смятам, че има универсален съвет. Затова ще ти кажа, как го постигнах аз:
1. ) Под влияние на алкохол и много приятно настроение. Такава ситуация предразполага двама души да си приказват, за какво ли не. Било то и под формата на закачливи фантазии. Това не означава, че ХОП - на другия ден ще стане работата. Напротив! Изисква се постоянство и търпение.
2. ) Съчетание на т. 1 с филмчета и еротични разкази. Такива бол - Интернет, ТВ и т. н.
Ако не поддава от първия път - не се отчайвай! Продължавай със зарибяването, но без да си досаден "до болка". Идеята е да й привлечеш вниманието и да я накараш сама да започне да фантазира.
Вкараш ли й фантазията в главата, след време ще започне да разговаря по темата. А може и да й е влезнала вече, но да не смее да я сподели, тъй като се притеснява от това, какво ще си помислиш за нея. Затова ти подсказвам варианти. А ти можеш и да ги доусъвършенстваш.
Успех!

5.   Това е странно.

6.   Не можем да кажем, защото не познаваме жена ти.

7.   Послушай ГЕНИАЛНИЯ ми съвет ;)
Започнете да си говорите за различни неща.. и по едно време подхвани темата за "тройката".. Питай я дали харесва "тройките" и следователно, ако ги харесва, я питай дали би искала да опита.. Според мен това е начина. Успех!

От чичо Гениалчо

8.   Подкрепям мнението на номер 4, но бъди готов на всякакви реакции.
И аз избрах такъв подходящ момент, подпийнали, добра компания, настроение и уж на шега попитах и... не искам да се сещам как ме погледна и как се ядоса. Разстреля ме с поглед, а после и с думи. А, ако не бяхме пили не знам, сигурно щеше да ми хвърля нещата през терасата хаха.
Разни хора, разни идеали.
Избери и ти такъв момент и се надявай да не реагира по подобен начин.
Успех

Лоша

9.   Aх това порно докъде доведе мъжете - за какво си фантазират.
Моят приятел ме пита директно. Първо, разбира се с заговорихме на тема фантазии и той "а какво ще кажеш, да усетиш два члена в себе си" Честно да ти кажа - не ми хареса, че ме пита. Реагирах му импулсивно " Ти пръсти нямаш ли си?"
Готовността му да ме раздели, някак не ми направи хубаво впечатление и малко сякаш нарани гордостта ми. После ми обясни, че просто си мислел, че като така и така харесвам, докато е отзад, пръстите му да са в мен, че за жените едва ли не е някакво върховно удоволствие да усещат, че са пълни навсякъде. Пак реагирах остро и му казах, защо да не покани още един, че и да има на кого да лапам.
Както и да е...разбрахме се, че искал да го направи, защото си мислел, че това би ми доставило удоволствие и явно опита да се покаже, че не е егоист и ревнивец.
Аз го питах няма ли да му е гадно да гледа как някой ме оправя отзад..примерно (при положение, че той ми е единствения мъж) Е тогава вече го обикнах два пъти повече - ако някога ще пробваш и с друг, искам да съм там. И физиономията, с която го каза - само го гушнах и после правихме невероятен секс.
Сега ще си купуваме изкуствен член, за да проверя това прословуто усещане, но все си мисля, че пръстчетата му вършат чудесна работа!

Аз примерно пък искам тройка с друга жена. Просто някаква емоционална наслада ще изпитам, докато го гледам как оправя друга...но примерно ако започне да я гали, да я целува, да й шепне...ще се разрева и ще ги оставя сами. Искам да го видя как се държи грубо с друга...

Странни са тези фантазии с тройките, но май всичко идва от някакви подсъзнателни желания, а не защото физически толкова ще е по-различно!

10.   вие сте болни, любовна включва двама, не трима.

11.   Амм.. Защо ти е тройка, само това не разбрах???

12.   Заведия на нудистки плаж там все ще се намери кой да и го надърви и покаже и тогава е най удобно за такъв разговор, поне при мен беше така