Споделена история от Секс и интимност

Ненормална или неморална
Всеки човек има сексуални фантазий, някои осъществени други не. Само че явно моите ги споделих не с когото трябва. Била съм ненормална, неморална курва щом съм мислела за такива неща. Ще ги споделя и с вас, а вие кажете.

Мислела съм си какво ли ще е да те лижат двама мъже едновременно или мъж и жена, а другата е секс в морето и някоя дама да ме гали и милва под водата. Това е: благодаря ако сте го прочели.

Коментари

1.   Значи абсолютно нормална си.

2.   Поздравления. Напълно нормална си. Никой няма право да те спира да си фантазираш каквото и да е. Аз редовно си фантазирам как убивам и измъчвам хора. Убиец ли съм? Не.

3.   Определено не е морално и нормално. Но светът ни се е сбъркал и на много им изглежда нормално, че и морално. Това дали си „курва“ е съвсем друг въпрос и аз лично не бих се гърбил с квалификации.

5.   Не мисля, че ти има нещо. Просто си ги споделила не с когото трябва. Аз и затова не съм ги казала на съпруга си моите. И аз искам да съм с двама мъже едновременно(по възможност съпруга ми изобщо да го няма)докато правим секс си представям, че единия ме целува по гърдите, а другия ми прави френска любов. Така се възбуждам адски много. Как подяволите да споделя такова нещо. То затова са фантазии, ще си останат в главата ми.

6.   Със сигурност не си ненормална, пък и неморална не си, защото всеки е свободен да избира какво, с кого и по какъв начин да го направи. А и за всяко следващо поколение, самото понятие ''неморално'' придобива нов смисъл. Ако за 80 годишните, френската любов и другите пози освен мисионерската за неморални неща, за младите си е нещо напълно нормално и естествено. Ако партньорите (колкото и на брой да са те) нямат против, значи няма нищо лошо.
Това да те лижат двама мъже на мен също ми се струва доста възбуждащо, но бих се съгласила единствено, ако си нямам приятел. Някак си не ми се вижда ок да бъда с друг мъж и с моя едновременно. Колкото до второто - не знам кое желаеш повече, самия секс във водата или ласките от някоя дама, но и в двата случая отново няма нищо нередно.

7.   че какво лошо има във фантазиите? и аз съм си фантазирала за 2 мъже. не съм опитвала и най-вероятно не бих го направила.

8.   Съвсем нормална си си, но си сбъркала човека, на когото си го казала.
Има само две ненормалн и неморални нещо в секса - педофилията и изнасилването.
И понеже твоите фантазии не попадат в тази категория - честито, ти си нормален, морален и може би чудесен човек, станал жертва на фалшив моралист.

9.   Има някои фантазии, които е хубаво да запазиш за себе си. Гаджето ти е реагирало така, защото се е засегнал. И го разбирам... Ако той ти сподели, че си мечтае да му го облизват две жени едновременно, няма ли да ти стане неприятно? !
Ж26

10.   Бе аз не зная дали е нормално или не, ма 100% знам, че е грях.
В Евангелието на Йоан се казва, че само някой мъж или жена да пожелае противоположния пол със похотливи мисли, той/тя вече е съгрешил с нея в сърцето си. Тъй че...

11.   Е, значи и аз съм не морален и не нормален.
Често си фантазирам за нещата които и ти - по точно да правя френска любов на момиче, заедно с момиче... Мисълта направи ме побърква... (ама то май тройка с две жени си е щатна мъжка фантазия)
За морето... не знам дали бих го направил но във ваната - 100%!!!
За съжаление много хора да така да се каже твърде консервативни и не приемат подобни експерименти.... Е, в крайна сметка май само те губят...
За протокола: Мъж на 25 съм.

12.   Номер 10 искам да те попитам ти не си ли фантазирал/а и не си ли пожелавал/а никого? На останалите благодаря за разбирането. Авторката