Споделена история от Секс и интимност

Първият път
Здравейте! Преди 2 дни правих секс за първи път и съм много щастлива, че го направих. Нямаше и капка кръв..... Питам, нали не е задължително да има? Защото усетих болка, но тя премина.

Коментари

1.   Не миличка, не се притеснявай. Това е напълно нормално. При мен се получи същото и аз тогава съм се питала дали е нормално, затова отидох на гинеколог и той ми обясни подробно. Хубаво е след като вече правиш секс и ти да отидеш на лекар. Важното в случая е да не се притесняваш. Някой кървят, други не, зависи от собственият н ти организъм и от човека с който си била. Обзалагам се че е бил изключително нежен и внимателен. :)

2.   При мен също нямаше кръв, когато ми беше за първи път. Всичко е много индивидуално. Важното е, че си щастлива и се е случило с подходящия човек в точния момент:)))

3.   И при мене нямаше кръв нито първия нито втория път, беши ми странно, но факт :)

4.   Ако ние кървиш кат заклано прасие, никаква жена не си. От бай ти Иван да го знаиеш туй ...

6.   Не слушай бай Иван (М 39)

7.   Ами благодаря за мненията.. аз съм на 22години, не съм малка, но просто така се случи при мене. Човека с когото бях не знаеше затова, но реши и го направи с мен - макар да не е с мен вече.. аз не съжалявам обаче и съм наистина много доволна.

8.   По принцип трябва да ти изтече кръвта.

9.   От тясна путарана тече повече кръв при сефтето - при много голяма путарана може и въобще да няма кръв ..
от Бай Мунчо

10.   :)

11.   Спокойно аз сам на 23 години направих го на 13 за пръв път някой ще кажат че сам била много малко но не много ми хареса. Момчето с което го направих беше на 17. Нямаше кръв. Но най добре е да отидеш на гениколог.

12.   ПОМОЩ!!!Аз съм на 15,той е на 17,обичам го,искам първия ми път да е с него,но отношенията ни са мн по-важни от секса...Искам да попитам остава ли любовта след първия път?Благодаря!

13.   Kаква любов бе миличка, всичко е само SEX

14.   Вчера правих секс за 1- ви път. Супер много плаках, но след като ми мина болката той беше толкова щтастлив и се държеше супер яко с мен. Ако преди те е обичал наистина няма да отмине

15.   на коя поза го правихте момичета

17.   spokoino i pri men nqmashe kruv purviq put... na 16 sum i go napravih za purvi put predi 1 mesec, mnogo me boleshe, no nqmashe i kapka kruv i az i priqtelqt mi mn se iznenadohme ot tova, no kato prochetohme v neta malko temi svurzani s tova i se uspokoihme i dvamata... pri vsqko momiche e razlichno

19.   при всеки е различно при някои има при някои не :) така че спокойно...

21.   Аз съм момче и искам да кажа на момичетата че първия път партниора ви трябва да е много внимателен ако не искате да кървите 50% зависи от вас другите 50% от партниора

22.   15 и го правих за пръв път преди по малко от месец. При мен също нямаАз съм на ше кръв, и дори не ме боля много дори ми хареса. Просто трябва да имаш доверие на момчето с което го правиш. Не се притеснявай !